Criterium du Dauphine / ASO

Holender z LottoNL-Jumbo był najszybszy na trzecim etapie “Delfinatu”. Liderem pozostał Thomas de Gendt (Lotto-Soudal).

Trzeciego dnia rywalizacji we Francji do pokonania było 184km z Le Chambon-Sur-Lignon do Tullins. Po drodze czekały aż cztery premie górskie, chociaż tylko jedna była dość ciężka i otrzymała drugą kategorię.

Ucieczkę dnia stworzyło sześciu kolarzy: lider klasyfikacji górskiej Koen Bouwman, Alexey Vermeulen (LottoNL-Jumbo), Frederik Backaert (Wanty-Groupe Gobert), Bryan Nauleau (Direct-Energie), Quentin Pacher i Evaldas Siskevicius (Delko Marseille Provence KTM).

Wbrew pozorom przewaga ucieczki nie była ogromna, ale peleton przespał sytuację i nie gonił zbyt mocno. Różnica nie chciała spadać i gdy ekipy sprinterów się przebudziły, było za późno. Szóstka między sobą rozegrała finisz. Znakomitym sprintem popisał się Bouwman, który zaatakował jako pierwszy i nie pozwolił nikomu wyjść z koła. Dla Holendra jest to największy sukces w karierze. Drugi był Siskevicius, a trzeci Backaert. Z peletonu najszybszy był Arnaud Demare (FDJ).

Wyniki:

1. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 4:06:06
2. Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
3. Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
4. Brian Nauleau (Fra) Direct Energie 0:00:00
5. Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
6. Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
7. Arnaud Démare (Fra) FDJ 0:00:11
8. Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:00:11
9. Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:11
10. Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:00:11
11. Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:11
12. Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
13. Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:11
14. Alejandro Valverde Belmonte (Esp) Movistar Team 0:00:11
15. Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:00:11
16. Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
17. Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:00:11
18. Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
19. Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
20. Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:00:11
21. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:00:11
22. Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:00:11
23. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
24. Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:11
25. Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:11
26. Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:11
27. Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:11
28. Christian Knees (GER) Team Sky 0:00:11
29. Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:00:11
30. Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:11
31. Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
32. Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
33. Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:00:11
34. Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:11
35. Jack Haig (Aus) Orica – Scott 0:00:11
36. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:00:11
37. Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:11
38. Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
39. Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:11
40. Chris Froome (GBr) Team Sky 0:00:11
41. Yoann Offredo (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
42. Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica – Scott 0:00:11
43. Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:00:11
44. Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:11
45. Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:00:11
46. Richard Antonio Carapaz Montenegro (Ecu) Movistar Team 0:00:11
47. Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:00:11
48. Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:11
49. Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
50. Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:11
51. Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:11
52. Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:11
53. Simon Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
54. Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:11
55. Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:00:11
56. Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:00:11
57. Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:00:11
58. Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:00:11
59. Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:11
60. Andrew Talansky (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
61. Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:11
62. Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:00:11
63. Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
64. Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:00:11
65. Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
66. Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:11
67. Rafael Valls Ferri (Esp) Lotto – Soudal 0:00:11
68. Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:11
69. Janez Brajkovic (Slo) Bahrain – Merida 0:00:11
70. Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:00:11
71. André Cardoso (Por) Trek – Segafredo 0:00:11
72. Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
73. Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:00:11
74. Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:00:11
75. Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:00:11
76. Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
77. Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:00:11
78. Roman Kreuziger (Cze) Orica – Scott 0:00:11
79. Daniel Moreno (Esp) Movistar Team 0:00:11
80. Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:00:11
81. Ruben Fernandez Andujar (Esp) Movistar Team 0:00:11
82. Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:00:11
83. Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:00:11
84. Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:11
85. Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
86. Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:00:11
87. Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:00:11
88. Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:00:11
89. Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:11
90. Silvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:11
91. Angel Madrazo Ruiz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
92. Markel Irizar Aranburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:11
93. Alberto Bettiol (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
94. Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:00:11
95. Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
96. David Gaudu (Fra) FDJ 0:00:11
97. Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:00:11
98. Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
99. Brendan Canty (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
100. Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:00:11
101. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:00:11
102. Nils Politt (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
103. Jorge Arcas Peña (Esp) Movistar Team 0:00:11
104. Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb 0:00:11
105. Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:11
106. Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:11
107. Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
108. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates 0:00:11
109. Thierry Hupond (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
110. Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:11
111. Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:00:11
112. Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:00:11
113. Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:00:11
114. Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:11
115. Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:11
116. Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:00:11
117. Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:00:11
118. Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:00:11
119. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:00:11
120. Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:00:11
121. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:11
122. Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:11
123. Ian Boswell (USA) Team Sky 0:00:11
124. Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:00:11
125. Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:00:11
126. Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:11
127. Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
128. Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:11
129. Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:00:11
130. Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:39
131. Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:45
132. Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:47
133. Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:47
134. Damien Howson (Aus) Orica – Scott 0:00:47
135. Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:00:47
136. Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:50
137. Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:00:51
138. Bert De Backer (Bel) Team Sunweb 0:00:55
139. Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:01:00
140. Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:02
141. Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:01:04
142. Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:01:04
143. Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:01:20
144. David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:01:56
145. Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:01:56
146. Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:01:59
147. Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:59
148. Daryl Impey (RSA) Orica – Scott 0:02:25
149. Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:02:25
150. Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:25
151. Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:39
152. Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:11
153. Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:19
154. Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:03:26
155. Jérémy Maison (Fra) FDJ 0:03:27
156. Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:04:02
157. Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:07:04
158. Jesus Hernandez Blazquez (Esp) Trek – Segafredo 0:07:04
159. Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:07:04
160. Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:07:04
161. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:07:04
162. Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:07:04
163. Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:07:04
164. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:07:04
165. Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:07:04
166. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:07:04
167. James Shaw (GBr) Lotto – Soudal 0:07:04
168. Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:07:04
169. Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:07:04
DNF Leopold König (Cze) Bora – Hansgrohe
DNS Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo
DNS Eros Capecchi (Ita) Quick Step Floors

Klasyfikacja generalna:

1. Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 12:37:04
2. Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:48
3. Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:01:03
4. Pierre-Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:07
5. Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:07
6. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:01:09
7. Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:01:09
8. Alejandro Valverde Belmonte (Esp) Movistar Team 0:01:09
9. Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:01:09
10. Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:01:09
11. Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:09
12. Chris Froome (GBr) Team Sky 0:01:09
13. Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:01:09
14. Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:01:09
15. Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:09
16. Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:01:09
17. Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica – Scott 0:01:09
18. Simon Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:09
19. Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:01:09
20. Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:09
21. Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:01:09
22. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:01:09
23. Alberto Bettiol (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:09
24. Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:01:09
25. Andrew Talansky (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:09
26. Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:01:09
27. Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:01:09
28. Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:01:09
29. Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:01:09
30. Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:01:09
31. Ruben Fernandez Andujar (Esp) Movistar Team 0:01:09
32. Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:01:09
33. Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:09
34. Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:09
35. Roman Kreuziger (Cze) Orica – Scott 0:01:09
36. André Cardoso (Por) Trek – Segafredo 0:01:09
37. Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:01:09
38. Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:01:09
39. Rafael Valls Ferri (Esp) Lotto – Soudal 0:01:09
40. Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:01:09
41. Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:01:09
42. Enric Mas Nicolau (Esp) Quick Step Floors 0:01:09
43. Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:01:09
44. Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:01:09
45. Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:09
46. David Gaudu (Fra) FDJ 0:01:09
47. Daniel Moreno (Esp) Movistar Team 0:01:09
48. Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:01:09
49. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:01:09
50. Daniel Navarro Garcia (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:01:09
51. Ian Boswell (USA) Team Sky 0:01:09
52. Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:02:19
53. Christoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:19
54. Richard Antonio Carapaz Montenegro (Ecu) Movistar Team 0:02:19
55. Yoann Offredo (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:02:19
56. Janez Brajkovic (Slo) Bahrain – Merida 0:02:19
57. Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:19
58. Angel Madrazo Ruiz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:02:19
59. Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:02:19
60. Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:02:19
61. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:02:19
62. Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:02:19
63. Brendan Canty (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:02:19
64. Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:02:19
65. Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:02:19
66. Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:02:19
67. Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:02:19
68. Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:02:19
69. Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:02:55
70. Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:02:58
71. Silvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 0:03:03
72. Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:03:03
73. Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:03:37
74. Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:04:47
75. Jack Haig (Aus) Orica – Scott 0:05:34
76. Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:05:34
77. Jérémy Maison (Fra) FDJ 0:05:35
78. Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:05:46
79. Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:05:57
80. Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:05:57
81. Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:05:57
82. Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:06:31
83. Nils Politt (GER) Team Katusha – Alpecin 0:06:34
84. Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:06:44
85. Brian Nauleau (Fra) Direct Energie 0:06:44
86. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:06:55
87. Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:06:55
88. Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:06:55
89. Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:06:56
90. Damien Howson (Aus) Orica – Scott 0:07:37
91. Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:07:40
92. Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:08:02
93. Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:08:02
94. Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:08:02
95. Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:08:17
96. Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:08:17
97. Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:08:17
98. Christian Knees (GER) Team Sky 0:08:17
99. Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:08:17
100. Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:08:17
101. Jorge Arcas Peña (Esp) Movistar Team 0:08:17
102. Markel Irizar Aranburu (Esp) Trek – Segafredo 0:08:17
103. Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:08:17
104. Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:17
105. Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:08:17
106. Thierry Hupond (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:17
107. Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb 0:08:17
108. Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:08:17
109. Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:08:17
110. Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:08:17
111. Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:08:41
112. Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:08:53
113. Sander Armée (Bel) Lotto – Soudal 0:09:12
114. Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:09:12
115. Daryl Impey (RSA) Orica – Scott 0:10:31
116. Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:10:45
117. Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:11:57
118. Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:11:57
119. Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:12:23
120. Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:12:40
121. Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:13:01
122. Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:13:18
123. Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:13:18
124. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates 0:13:18
125. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:13:18
126. Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:14:09
127. Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:14:11
128. Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:14:18
129. Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:14:48
130. Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:14:55
131. Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:15:00
132. David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:15:03
133. Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:15:06
134. Kristijan Ðurasek (Cro) UAE Team Emirates 0:15:10
135. Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:15:32
136. Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:15:46
137. Arnaud Démare (Fra) FDJ 0:16:01
138. Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:16:05
139. Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:16:06
140. Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:07
141. Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:16:11
142. Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:16:11
143. Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:16:11
144. Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:16:11
145. Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:16:29
146. Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:16:31
147. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:16:41
148. Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:16:44
149. Bert De Backer (Bel) Team Sunweb 0:16:55
150. Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:57
151. Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:17:01
152. Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:17:44
153. Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:17:57
154. Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:18:21
155. Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:18:56
156. Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:20:11
157. Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:21:35
158. Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:22:03
159. James Shaw (GBr) Lotto – Soudal 0:22:33
160. Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:22:42
161. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:24:04
162. Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:24:17
163. Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:24:56
164. Jesus Hernandez Blazquez (Esp) Trek – Segafredo 0:25:32
165. Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:25:36
166. Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:28:36
167. Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:29:35
168. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:30:08
169. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:40:18

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments