fot. WM3 Pro Cycling

Drużyna WM3 Pro Cycling jest zbudowana raczej wokół Marianne Vos, która w przeszłości odnosiła na Women`s Tour zwycięstwa etapowe, i ma nadzieję kontynuować dobrą passę także w tym roku. Mimo to dyrektor sportowy, Jeroen Blijlevens, zapowiada, że żadna zawodniczka nie jest nominalną liderką, w związku z czym każda dostanie swoją szansę.

Women`s Tour jest pierwszym poważnym testem po wiosennych klasykach. Niektóre dziewczyny były na zgrupowaniach. Jaka jest kondycja? Jak minął czas odpoczynku i ponownego budowania formy? Odpowiedzi na takie pytania większość z nas szuka w swoich głowach.

Jako zespół prezentujemy się dobrze. Podczas Women`s Tour chciałybyśmy, aby odzwierciedlenie w wynikach znalazł zmierzający w dobrym kierunku rozwój ekipy, ale nie mamy żadnej presji. Jeśli któraś z nas znajdzie się na dobrej pozycji w klasyfikacji generalnej, będziemy oczywiście bronić tego wyniku. Jednakże nie startujemy w tym wyścigu z myślą, że musimy zwyciężyć

– zadeklarowała Marianne Vos.

Wyścig Ovo Energy Women`s Tour jest jednym z najważniejszych wyścigów etapowych dla pań w sezonie. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony drużyn, jak i kibiców. W tym roku, w dniach 7-11 czerwca, odbędzie się jego czwarta edycja.

Pełna prezentacja Ovo Energy Women`s Tour już niebawem na Naszosie.pl.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments