Patrik Patek/ Závod míru juniorů

Wojciech Bystrzycki (UKS Mróz Jedynka Kórnik) wygrał 35. edycję wyścigu „Złote Koło” dla juniorów.

W drugim dniu wyścigu „Złote Koło” na juniorów czekały dwa etapy. Najpierw Droginia była areną indywidualnej jazdy na czas o długości pięciu kilometrów. Najszybszy okazał się Wojciech Bystrzycki (UKS Mróz Jedynka Kórnik), który o sześć sekund pokonał Szymona Drobnego (WLKS Krakus BBC Czaja). Liderem po czasówce został Antoni Gańko (UKS Copernicus).

Wyniki drugiego etapu.

Po południu młodzi adepci kolarstwa ścigali się na rundach wokół Łapanowa, a do pokonania były 72 kilometry. O zwycięstwie decydował finisz z dużej grupy. Najszybszy okazał się Czech Vladimir Miksanik, a drugi był ponownie Szymon Drobny (WLKS Krakus BBC Czaja). Koszulkę lidera utrzymał Antoni Gańko (UKS Copernicus).

Wyniki trzeciego etapu.

Dzisiaj w Raciechowicach kolarze walczyli na ostatnim etapie. Musieli przejechać aż 110 kilometrów. Juniorzy wpadali na metę pojedynczo. Pierwszy był Nikita Bondarchuk (Rosja), drugi Dawid Migas (TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team), a trzeci Adam Kuś (MLKS Wieluń). Na czwartym miejscu finiszował Wojciech Bystrzycki (UKS Mróz Jedynka Kórnik) i to on wydarł zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Wyniki czwartego etapu.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jachu
Jachu

Brawo Wojtek !