fot. Tour of Belgium

Matthias Brandle (Trek – Segafredo) wygrał jazdę indywidualną na czas, będącą trzecim etapem Baloise Belgium Tour. Liderem został Wout Van Aert (Verandas Willems).

Trzeciego dnia Baloise Belgium Tour kolarze mieli do pokonania czasówkę wokół Beveren. Dystans, który musieli przejechać wynosił ponad 13 kilometrów.

Bardzo długo na prowadzeniu utrzymywał się Matthias Brändle (Trek – Segafredo) z czasem 15’40”90. Dobrze pojechał Sylvain Chavanel (Direct Energie), który przegrał z Austriakiem tylko o 14 sekund.

Wraz z biegiem rywalizacji wynik Austriaka stawał się coraz trudniejszym do pokonania. Zbliżyć się do niego zdołali jedynie Tony Martin (Katusha – Alpecin) i Wout Van Aert (Verandas Willems), który był bliski powtórzenia wyniku sprzed roku. Ich czasy były jednak identyczne z wynikiem Chavanela.

Dotychczasowy lider Philippe Gilbert (Quick – Step Floors) stracił więcej niż wszyscy mogli zakładać. Belg był wolniejszy od zwycięzcy o 39 sekund, co w finalnym rozrachunku pozbawiło go prowadzenia w najważniejszej klasyfikacji. Nowym liderem został wspomniany już Van Aert, który ma 10 sekund przewagi nad Martinem i 11 nad Brandle.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:15:40
2 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:14
3 Wout Van Aert (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:14
4 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:14
5 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:21
6 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 0:00:22
7 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:30
8 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:33
9 Jens Keukeleire (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:34
10 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:38
11 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:39
12 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto – Soudal 0:00:41
13 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:42
14 Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:00:43
15 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:44
16 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:45
17 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:45
18 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:46
19 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:47
20 Jimmy Janssens (Bel) Cibel – Cebon 0:00:48
21 Rein Taaramäe (Est) Team Katusha – Alpecin 0:00:53
22 Oliver Naesen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:53
23 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:00:54
24 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:54
25 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:00:57
26 Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:00:57
27 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:58
28 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:58
29 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:58
30 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:59
31 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:01:00
32 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:01:01
33 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:01:01
34 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:02
35 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:01:02
36 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:01:02
37 Maarten Wynants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:03
38 Adam Toupalík (Cze) Beobank – Corendon 0:01:03
39 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:01:04
40 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:01:04
41 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:04
42 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:01:05
43 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:01:05
44 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:06
45 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:07
46 Jan Bakelants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:07
47 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:01:08
48 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:01:08
49 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:08
50 Benoît Jarrier (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:08
51 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:01:09
52 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:10
53 Daan Soete (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:10
54 Remy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:01:11
55 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:01:13
56 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:01:14
57 Huub Duijn (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:01:14
58 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:01:15
59 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:16
60 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:01:16
61 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:17
62 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:17
63 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:18
64 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:01:18
65 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:01:19
66 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:01:19
67 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:20
68 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:21
69 Aaron Verwilst (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:21
70 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:01:22
71 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:01:23
72 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport 0:01:24
73 Romain Cardis (Fra) Direct Energie 0:01:24
74 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:24
75 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:01:25
76 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:25
77 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:01:25
78 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:25
79 Simone Antonini (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:01:26
80 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:01:27
81 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:01:28
82 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:28
83 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:28
84 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:29
85 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:01:29
86 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:30
87 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:30
88 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank – Corendon 0:01:31
89 Tom Van Asbroeck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:31
90 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:31
91 Stefan Denifl (AUT) Aqua Blue Sport 0:01:32
92 Vincent Baestaens (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:33
93 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:34
94 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:34
95 Tim Merlier (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:01:34
96 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:01:36
97 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:36
98 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:01:36
99 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:37
100 Philipp Walsleben (GER) Beobank – Corendon 0:01:37
101 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:01:38
102 Kévin Ledanois (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:39
103 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:39
104 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:40
105 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:40
106 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:41
107 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:01:42
108 David Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:01:42
109 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:01:42
110 Lukas Spengler (SUI) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:43
111 Milan Menten (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:43
112 Michael Goolaerts (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:01:44
113 Brecht Ruyters (Bel) Cibel – Cebon 0:01:44
114 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:01:48
115 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon 0:01:48
116 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:01:51
117 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:01:51
118 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:52
119 Johannes De Paepe (Bel) Cibel – Cebon 0:01:52
120 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:01:54
121 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:54
122 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport 0:01:55
123 Michael Boroš (Cze) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:56
124 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:01:58
125 Francis Mourey (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:59
126 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:02:00
127 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:02:01
128 Tom Meeusen (Bel) Beobank – Corendon 0:02:01
129 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:02:03
130 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:03
131 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:03
132 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:02:04
133 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:05
134 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:02:07
135 Julien Mortier (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:09
136 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:02:09
137 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:11
138 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:13
139 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:02:13
140 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:02:14
141 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:02:19
142 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:02:22
143 Alexander Geuens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:02:24
144 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:02:27
145 Stan Godrie (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:02:29
146 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:32
147 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:02:37
148 Kohei Uchima (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:02:37
149 Marcel Meisen (GER) Beobank – Corendon 0:02:40
150 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank – Corendon 0:03:02
151 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:03:29
DNS Mathieu Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Wout Van Aert (Bel) Vérandas Willems – Crelan 9:07:57
2 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
3 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:11
4 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:19
5 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 0:00:24
6 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:25
7 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:32
8 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:35
9 Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:00:39
10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:40
11 Oliver Naesen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:41
12 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:41
13 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:44
14 Jens Keukeleire (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:45
15 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:49
16 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:50
17 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:55
18 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:56
19 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:57
20 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:57
21 Jimmy Janssens (Bel) Cibel – Cebon 0:00:59
22 Maarten Wynants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:01
23 Rein Taaramäe (Est) Team Katusha – Alpecin 0:01:04
24 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:01:05
25 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:01:08
26 Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:01:08
27 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:09
28 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:09
29 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:01:10
30 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:01:11
31 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:01:12
32 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:01:12
33 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:01:13
34 Adam Toupalík (Cze) Beobank – Corendon 0:01:14
35 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:15
36 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:01:16
37 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:17
38 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:18
39 Jan Bakelants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:18
40 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:01:19
41 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:01:19
42 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:19
43 Benoît Jarrier (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:19
44 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:01:20
45 Remy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:01:22
46 Huub Duijn (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:01:25
47 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:01:26
48 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:01:26
49 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:27
50 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:28
51 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:29
52 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:01:30
53 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:31
54 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:32
55 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:01:33
56 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:35
57 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:36
58 Simone Antonini (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:01:37
59 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:01:38
60 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:01:39
61 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:01:40
62 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:41
63 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:41
64 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank – Corendon 0:01:42
65 Tom Van Asbroeck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:42
66 Philipp Walsleben (GER) Beobank – Corendon 0:01:43
67 Vincent Baestaens (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:44
68 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:45
69 Tim Merlier (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:01:45
70 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:46
71 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:01:48
72 Kévin Ledanois (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:50
73 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:01:50
74 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:51
75 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:51
76 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:01:52
77 Milan Menten (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:54
78 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:01
79 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:02:02
80 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:02:05
81 Francis Mourey (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:02:10
82 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:02:12
83 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:02:25
84 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:02:32
85 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:04:18
86 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:04:43
87 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:06:55
88 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:07:21
89 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:07:43
90 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto – Soudal 0:11:18
91 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:11:22
92 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:31
93 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:36
94 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:11:41
95 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:11:41
96 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:11:47
97 Daan Soete (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:11:47
98 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:11:50
99 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:11:54
100 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:11:55
101 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:11:55
102 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:11:56
103 Aaron Verwilst (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:11:58
104 Romain Cardis (Fra) Direct Energie 0:12:01
105 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:12:02
106 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:12:05
107 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:12:08
108 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:08
109 Stefan Denifl (AUT) Aqua Blue Sport 0:12:09
110 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:12:10
111 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:12:11
112 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:12:13
113 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:12:13
114 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:12:15
115 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:12:19
116 David Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:12:19
117 Lukas Spengler (SUI) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:12:20
118 Michael Goolaerts (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:12:21
119 Brecht Ruyters (Bel) Cibel – Cebon 0:12:21
120 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:12:25
121 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon 0:12:25
122 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:12:28
123 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:12:29
124 Johannes De Paepe (Bel) Cibel – Cebon 0:12:29
125 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport 0:12:32
126 Michael Boroš (Cze) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:12:33
127 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:12:37
128 Tom Meeusen (Bel) Beobank – Corendon 0:12:38
129 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:12:40
130 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:12:40
131 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:12:40
132 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:12:42
133 Julien Mortier (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:12:46
134 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:12:46
135 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:12:48
136 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:12:50
137 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:12:50
138 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:12:56
139 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:12:59
140 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:13:00
141 Alexander Geuens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:13:01
142 Stan Godrie (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:13:06
143 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:13:09
144 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:13:14
145 Marcel Meisen (GER) Beobank – Corendon 0:13:17
146 Kohei Uchima (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:13:22
147 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank – Corendon 0:13:39
148 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:13:58
149 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:14:06
150 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:14:15
151 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport 0:16:10