©INPHO/Morgan Treacy

Nicolai Brøchner (Riwal Platform Cycling) wygrał pierwszy etap An Post Rás. Przemysław Kasperkiewicz zajął trzecie miejsce! 

Aż 39. ekip stanęło dzisiaj na starcie irlandzkiego wyścigu An Post Rás. Był wśród nich Przemysław Kasperkiewicz (An Post Chaim Reaction). Pierwszy etap liczył 150 kilometrów, a prowadził z Dublina do Longford. Trasa była bardzo pagórkowata, choć organizatorzy zaznaczyli na profilu tylko jedną górską premię.

Dopiero po ponad 40. kilometrach zawiązała się ucieczka, w której jechał Przemek Kasperkiewicz. Oprócz Polaka w odjeździe byli: Thomas Rostollon (Armee de Terre), Dennis Bakker (Delta Cycling Rotterdam), Alexandre Blain (Madison Genesis), Nicolai Brøchner (Riwal Platform Cycling) i Christopher McGlinchey (Cycling Ulster). Za nimi jechała grupka: Marc Potts (Neon Velo Cycling Team), Seán Lacey (Cork Aqua Blue Sport), Simon Ryan (Cork Strata3 / VeloRevolution) i Richard Maes (Kerry Killarney).

Jedyną górską premię wygrał Bakker i to on do jutrzejszego etapu przystąpi w koszulce dla najlepszego górala. 30 kilometrów przed metą Kasperkiewicz wraz ze współtowarzyszami ucieczki mieli około trzy minuty przewagi nad peletonem. Tempa nie wytrzymali Blain i McGlinchey, więc na czele kręciła tylko czwórka.

10 kilometrów przed metą przewaga wynosiła ponad dwie minuty i było wiadomo, że spośród tej czwórki wyłoni się pierwszy lider wyścigu. Najszybszy okazał się Nicolai Brøchner (Riwal Platform Cycling). Drugi był Dennis Bakker (Delta Cycling Rotterdam), a świetne trzecie miejsce wywalczył Przemek Kasperkiewicz!

Wyniki pierwszego etapu:

1 Brøchner, Nicolai (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 3:16:49
2 Bakker, Dennis (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:00
3 Kasperkiewicz, Przemyslaw (POL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:00
4 Rostollon, Thómas (FRA) France Armée de Terre 0:00:00
5 Latham, Christopher (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:16
6 McCarthy, Robert (IRL) Britain JLT Condor 0:00:16
7 Weemaes, Sasha (BEL) Belgian National Team 0:00:16
8 Van Schip, Jan W (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:16
9 Poulhies, Stéphane (FRA) France Armée de Terre 0:00:16
10 Cigala, Matteo (ITA) Cork Aqua Blue Sport 0:00:16
11 Tennant, Andrew (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:16
12 Yssaad, Yannis (FRA) France Armée de Terre 0:00:16
13 Granigan, Noah (USA) USA CCB Velotooler 0:00:16
14 Bibby, Ian (GBR) Britain JLT Condor 0:00:16
15 Mulhern, Mitchell (AUS) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:16
16 Jørgensen, Jonas (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:16
17 Groen, Ike (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:16
18 Jerman, Ziga (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:16
19 Thijssen, Gerben (BEL) Belgian National Team 0:00:16
20 Finkst, Tilen (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:16
21 Ronning Vinther, Troels (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:16
22 Hesters, Jules (BEL) Belgian National Team 0:00:16
23 Teggart, Matthew (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:16
24 O’Mahony, Darragh (IRL) Ireland National Team 0:00:16
25 Richardson, Alexandar (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:16
26 Rucigaj, Ziga (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:16
27 Welsford, Samuel (AUS) Australia National Team 0:00:16
28 Lavery, Philip (IRL) Tipperary Panduit 0:00:16
29 Meijers, Daan (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:16
30 Moriarty, Eugene T (IRL) Down Newry 0:00:16
31 Gray, Jake (IRL) Ireland National Team 0:00:16
32 Shannon, Mark (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:16
33 Ryan, Fintan (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:16
34 Watson, Lindsay (IRL) Cycling Ulster 0:00:16
35 O’Flynn, Ronan (IRL) Dublin Orwell Scott 0:00:16
36 Kneisky, Morgan (FRA) France Armée de Terre 0:00:16
37 Moynihan, Cathal (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:00:16
38 Maes, Richard (IRL) Kerry Killarney 0:00:16
39 Downey, Mark (IRL) Ireland National Team 0:00:16
40 Djurhuus, Stefan (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:16
41 Bjergfelt, William (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:16
42 Groselj, Matic (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:16
43 O’Loughlin, Michael (IRL) Britain Team Wiggins 0:00:16
44 Evans, Joe (GBR) Britain Madison Genesis 0:00:16
45 Shaw, Damien (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:16
46 Durrin, Jeremy (USA) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:16
47 Mainard, Jerome (FRA) France Armée de Terre 0:00:16
48 McLaughlin, Ronan (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:16
49 Coyle, Christopher (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:16
50 Meyer, Cameron (AUS) Australia National Team 0:00:16
51 Wright, Jody (IRL) Antrim Phoenix 0:00:16
52 McKenna, Sean (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:16
53 Fyffe, Angus (IRL) Ireland National Team 0:00:16
54 Feeley, Daire (IRL) Galway Team iTap 0:00:16
55 Sitler, Jacob (USA) USA CCB Velotooler 0:00:16
56 Caulfield, Jonathan (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:16
57 Prendergast, Jason (IRL) Galway Team iTap 0:00:16
58 Jenner, Samuel (AUS) Australia National Team 0:00:16
59 Kelly, Robin (IRL) Waterford Racing 0:00:16
60 Hamilton, David (IRL) Derry EJB Car Sales 0:00:16
61 Ferguson, Lewis (IRL) Down Bikehouse 0:00:16
62 Penko, Izidor (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:16
63 Kron, Andreas (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:16
64 Moore, Darnell (IRL) Down Bikehouse 0:00:16
65 Trulock, Dermot (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:00:16
66 Millar, Mark (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:16
67 McDunphy, Conn (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:00:16
68 Small, Cory (USA) USA CCB Velotooler 0:00:16
69 Brody, David (IRL) Galway Team iTap 0:00:16
70 Porter, Elliott (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:16
71 Stedman, Max (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:16
72 Klus, Aureliusz (POL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:00:16
73 Boussaer, Bryan (BEL) Belgian National Team 0:00:16
74 Watson, David (IRL) Down Bikehouse 0:00:16
75 Rea, Craig (IRL) Antrim Phoenix 0:00:16
76 Storer, Michael (AUS) Australia National Team 0:00:16
77 Moses, Thomas (GBR) Britain JLT Condor 0:00:16
78 Willsey, Cooper (USA) USA CCB Velotooler 0:00:16
79 Blain, Alexandre (FRA) Britain Madison Genesis 0:00:16
80 Webber, Mitchell (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:16
81 Lewis, Gruffudd (GBR) Britain Madison Genesis 0:00:16
82 Draper, Nathan (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:16
83 Walker, Joey (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:16
84 Prendergast, Charles (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:16
85 Flavin, Marcus (IRL) Down Newry 0:00:16
86 McIntyre, Cameron (IRL) Cycling Ulster 0:00:16
87 Lynch, Eoin (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:16
88 McKenna, Stephen (IRL) Tyrone Omagh 0:00:16
89 Richardson, Ian (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:00:16
90 Gough, Regan (NZL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:16
91 Kennedy, Paul (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:16
92 Nachtigall, Christian (BRA) Antrim Phoenix 0:00:16
93 Busher, Jamie (IRL) Dublin Orwell Scott 0:00:16
94 Dowling, Mark (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:16
95 Clarke, Patrick (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:16
96 Costelloe, Ronan (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:16
97 Walsh, Anthony (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:16
98 Gullen, James (GBR) Britain JLT Condor 0:00:16
99 Donaldson, Gary (IRL) Tyrone Omagh 0:00:16
100 English, Felix (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:16
101 Cuming, Michael (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:16
102 Dunne, Gerard (IRL) Meath Navan 0:00:16
103 McAuley, Craig (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:00:16
104 Laverack, Edward (GBR) Britain JLT Condor 0:00:16
105 Lacey, Seán (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:16
106 Atkins, George (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:16
107 O’Connell, Eoin (IRL) Kerry Killarney 0:00:16
108 Daly, Cormac (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:16
109 O’Malley, Seán (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:16
110 Greally, Adam (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:00:16
111 Morton, Eoin (IRL) Ireland National Team 0:00:16
112 Ryan, Simon (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:16
113 Brennan, David (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:16
114 Kirwan, Dwayne (IRL) Waterford Racing 0:00:16
115 Power, Shane (IRL) Waterford Racing 0:00:16
116 Dillane, Cathal (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:00:16
117 Potts, Marc (IRL) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:16
118 McKinney, Kevin (IRL) Tyrone Omagh 0:00:16
119 McGreevy, James (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:16
120 Dolan, Liam (IRL) Louth Cuchulainn 0:00:16
121 O’Shaughnessy, Ray (IRL) Louth Cuchulainn 0:00:16
122 Armstrong, Adam (IRL) Down Bikehouse 0:00:16
123 Purcell, Cathal (IRL) Tipperary Panduit 0:00:16
124 McCarter, Paul (IRL) Derry EJB Car Sales 0:00:16
125 Gardias, Dexter (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:16
126 Mead Van Court, Jonah (USA) USA CCB Velotooler 0:00:16
127 Hodge, John (IRL) Down Newry 0:00:16
128 Yelverton, Sean (IRL) Tipperary Panduit 0:00:16
129 Bartels, Constantin (GER) Waterford Racing 0:00:16
130 McFall, David (IRL) Tyrone Omagh 0:00:16
131 Davenport, James (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:16
132 Cady, Ben (GBR) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:33
133 McGlinchey, Chris (IRL) Cycling Ulster 0:00:16
134 Murray, Stephen (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:01:43
135 Sheahan, Colm (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:01:43
136 O’Shea, Rónán (IRL) Waterford Racing 0:01:43
137 Blanchfield, Jamie (IRL) Tipperary Panduit 0:01:43
138 O’Reilly, Cian (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:01:43
139 Fitzgerald, Michael (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:01:43
140 McCarter, Darragh (IRL) Tyrone Omagh 0:01:43
141 Curry, James (IRL) Cycling Ulster 0:01:46
142 Carnec, Louis (FRA) Dublin UCD Fitz Cycles 0:01:46
143 McNally, Brian (IRL) Dublin Orwell Scott 0:02:15
144 Walshe, David (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:02:29
145 O Mahony, Clinton (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:02:39
146 Finn, Keith (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:04:17
147 Hahessy, Seán (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:04:47
148 De Pauw, Moreno (BEL) Belgian National Team 0:04:49
149 McGeough, Cormac (IRL) Cycling Ulster 0:05:19
150 Gribbon, Alastair (IRL) Derry EJB Car Sales 0:07:12
151 Ambrose, James (IRL) Down Bikehouse 0:07:12
152 Porter, Alexander (AUS) Australia National Team 0:07:49
153 O’Neill, Neville (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:11:27
154 Sands, Jude (IRL) Down Newry 0:11:51
155 McGreehan, Nathan (IRL) Galway Team iTap 0:11:51
156 Woods, Des (IRL) Down Newry 0:11:51
157 McCrory, Joseph (IRL) Derry EJB Car Sales 0:11:51
158 Hewerdine, Leigh (IRL) Kerry Killarney 0:11:51
159 McVeigh, Ciaran (IRL) Antrim Phoenix 0:11:51
160 Fagan, Fergus (IRL) Meath Navan 0:11:51
161 McArdle, Brian (IRL) Dublin Orwell Scott 0:11:51
162 Clarke, John (IRL) Meath Navan 0:11:51
163 Killeen, Ronan (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:11:51
164 McCullagh, Matthew (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:11:51
165 Mc Guinness, Andrew (IRL) Meath Navan 0:11:51
166 Byrne, Stephen (IRL) Meath Navan 0:11:51
167 O’Regan, John (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:11:51
168 Henry, Stuart (IRL) Antrim Phoenix 0:11:51
169 Lynch, John (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:11:51
170 Buggle, Aaron (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:11:51
171 Dempsey, John (IRL) Tipperary Panduit 0:11:51
172 Barry, Stephen (IRL) Dublin Orwell Scott 0:16:35
173 McCarthy, Michael (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:16:35
174 Mc Fadden, Sean (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:18:52
175 Gray, Alan (IRL) Louth Cuchulainn 0:18:52
176 Murphy, Ciaran (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:18:52
177 Troy, Chris (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:18:52
178 Meaney, Richard (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:18:52
179 Murnane, Conor (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:18:52
180 O’Malley, Terry (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:18:52
181 Dwyer, Niall (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:19:10
182 Quinn, James (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:21:46
183 Fitzpatrick, John O (IRL) Louth Cuchulainn 0:21:46
184 O’Tuathail, Sean (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:22:52
185 O’Connell, Paul (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:22:52
186 Egan, Declan (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:22:52
187 Taylor, Jonathan (IRL) Derry EJB Car Sales 0:22:52
188 Lucey, Michael (IRL) Kerry Killarney 0:22:52
189 O’Brien, Aaron (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:22:57
190 Treacy, Marcus (IRL) Kerry Killarney 0:32:58

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 Brøchner, Nicolai (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 3:16:34
2 Bakker, Dennis (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:09
3 Kasperkiewicz, Przemyslaw (POL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:09
4 Rostollon, Thómas (FRA) France Armée de Terre 0:00:15
5 Blain, Alexandre (FRA) Britain Madison Genesis 0:00:23
6 McGlinchey, Chris (IRL) Cycling Ulster 0:00:28
7 Latham, Christopher (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:31
8 McCarthy, Robert (IRL) Britain JLT Condor 0:00:31
9 Weemaes, Sasha (BEL) Belgian National Team 0:00:31
10 Van Schip, Jan W (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:31
11 Poulhies, Stéphane (FRA) France Armée de Terre 0:00:31
12 Cigala, Matteo (ITA) Cork Aqua Blue Sport 0:00:31
13 Tennant, Andrew (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:31
14 Yssaad, Yannis (FRA) France Armée de Terre 0:00:31
15 Granigan, Noah (USA) USA CCB Velotooler 0:00:31
16 Bibby, Ian (GBR) Britain JLT Condor 0:00:31
17 Mulhern, Mitchell (AUS) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:31
18 Jørgensen, Jonas (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:31
19 Groen, Ike (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:31
20 Jerman, Ziga (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:31
21 Thijssen, Gerben (BEL) Belgian National Team 0:00:31
22 Finkst, Tilen (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:31
23 Ronning Vinther, Troels (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:31
24 Hesters, Jules (BEL) Belgian National Team 0:00:31
25 Teggart, Matthew (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:31
26 O’Mahony, Darragh (IRL) Ireland National Team 0:00:31
27 Richardson, Alexandar (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:31
28 Rucigaj, Ziga (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:31
29 Welsford, Samuel (AUS) Australia National Team 0:00:31
30 Lavery, Philip (IRL) Tipperary Panduit 0:00:31
31 Meijers, Daan (NED) Netherlands Delta Cycling Rotterdam 0:00:31
32 Moriarty, Eugene T (IRL) Down Newry 0:00:31
33 Gray, Jake (IRL) Ireland National Team 0:00:31
34 Shannon, Mark (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:31
35 Ryan, Fintan (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:31
36 Watson, Lindsay (IRL) Cycling Ulster 0:00:31
37 O’Flynn, Ronan (IRL) Dublin Orwell Scott 0:00:31
38 Kneisky, Morgan (FRA) France Armée de Terre 0:00:31
39 Moynihan, Cathal (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:00:31
40 Maes, Richard (IRL) Kerry Killarney 0:00:31
41 Downey, Mark (IRL) Ireland National Team 0:00:31
42 Djurhuus, Stefan (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:31
43 Bjergfelt, William (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:31
44 Groselj, Matic (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:31
45 O’Loughlin, Michael (IRL) Britain Team Wiggins 0:00:31
46 Evans, Joe (GBR) Britain Madison Genesis 0:00:31
47 Shaw, Damien (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:31
48 Durrin, Jeremy (USA) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:31
49 Mainard, Jerome (FRA) France Armée de Terre 0:00:31
50 McLaughlin, Ronan (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:31
51 Coyle, Christopher (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:31
52 Meyer, Cameron (AUS) Australia National Team 0:00:31
53 Wright, Jody (IRL) Antrim Phoenix 0:00:31
54 McKenna, Sean (IRL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:31
55 Fyffe, Angus (IRL) Ireland National Team 0:00:31
56 Feeley, Daire (IRL) Galway Team iTap 0:00:31
57 Sitler, Jacob (USA) USA CCB Velotooler 0:00:31
58 Caulfield, Jonathan (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:31
59 Prendergast, Jason (IRL) Galway Team iTap 0:00:31
60 Jenner, Samuel (AUS) Australia National Team 0:00:31
61 Kelly, Robin (IRL) Waterford Racing 0:00:31
62 Hamilton, David (IRL) Derry EJB Car Sales 0:00:31
63 Ferguson, Lewis (IRL) Down Bikehouse 0:00:31
64 Penko, Izidor (SLO) Slovenia ROG Ljubljana 0:00:31
65 Kron, Andreas (DEN) Denmark Riwal Platform Cycling 0:00:31
66 Moore, Darnell (IRL) Down Bikehouse 0:00:31
67 Trulock, Dermot (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:00:31
68 Millar, Mark (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:31
69 McDunphy, Conn (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:00:31
70 Small, Cory (USA) USA CCB Velotooler 0:00:31
71 Brody, David (IRL) Galway Team iTap 0:00:31
72 Porter, Elliott (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:31
73 Stedman, Max (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:31
74 Klus, Aureliusz (POL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:00:31
75 Boussaer, Bryan (BEL) Belgian National Team 0:00:31
76 Watson, David (IRL) Down Bikehouse 0:00:31
77 Rea, Craig (IRL) Antrim Phoenix 0:00:31
78 Storer, Michael (AUS) Australia National Team 0:00:31
79 Moses, Thomas (GBR) Britain JLT Condor 0:00:31
80 Willsey, Cooper (USA) USA CCB Velotooler 0:00:31
81 Webber, Mitchell (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:31
82 Lewis, Gruffudd (GBR) Britain Madison Genesis 0:00:31
83 Draper, Nathan (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:31
84 Walker, Joey (GBR) Britain Team Wiggins 0:00:31
85 Prendergast, Charles (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:31
86 Flavin, Marcus (IRL) Down Newry 0:00:31
87 McIntyre, Cameron (IRL) Cycling Ulster 0:00:31
88 Lynch, Eoin (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:31
89 McKenna, Stephen (IRL) Tyrone Omagh 0:00:31
90 Richardson, Ian (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:00:31
91 Gough, Regan (NZL) Ireland An Post Chain Reaction 0:00:31
92 Kennedy, Paul (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:31
93 Nachtigall, Christian (BRA) Antrim Phoenix 0:00:31
94 Busher, Jamie (IRL) Dublin Orwell Scott 0:00:31
95 Dowling, Mark (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:31
96 Clarke, Patrick (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:31
97 Costelloe, Ronan (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:00:31
98 Walsh, Anthony (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:31
99 Gullen, James (GBR) Britain JLT Condor 0:00:31
100 Donaldson, Gary (IRL) Tyrone Omagh 0:00:31
101 English, Felix (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:00:31
102 Cuming, Michael (GBR) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:31
103 Dunne, Gerard (IRL) Meath Navan 0:00:31
104 McAuley, Craig (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:00:31
105 Laverack, Edward (GBR) Britain JLT Condor 0:00:31
106 Lacey, Seán (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:00:31
107 Atkins, George (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:31
108 O’Connell, Eoin (IRL) Kerry Killarney 0:00:31
109 Daly, Cormac (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:31
110 O’Malley, Seán (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:31
111 Greally, Adam (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:00:31
112 Morton, Eoin (IRL) Ireland National Team 0:00:31
113 Ryan, Simon (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:31
114 Brennan, David (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:00:31
115 Kirwan, Dwayne (IRL) Waterford Racing 0:00:31
116 Power, Shane (IRL) Waterford Racing 0:00:31
117 Dillane, Cathal (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:00:31
118 Potts, Marc (IRL) Britain Neon Velo Cycling Team 0:00:31
119 McKinney, Kevin (IRL) Tyrone Omagh 0:00:31
120 McGreevy, James (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:00:31
121 Dolan, Liam (IRL) Louth Cuchulainn 0:00:31
122 O’Shaughnessy, Ray (IRL) Louth Cuchulainn 0:00:31
123 Armstrong, Adam (IRL) Down Bikehouse 0:00:31
124 Purcell, Cathal (IRL) Tipperary Panduit 0:00:31
125 McCarter, Paul (IRL) Derry EJB Car Sales 0:00:31
126 Gardias, Dexter (GBR) Britain Bike Channel Canyon 0:00:31
127 Mead Van Court, Jonah (USA) USA CCB Velotooler 0:00:31
128 Hodge, John (IRL) Down Newry 0:00:31
129 Yelverton, Sean (IRL) Tipperary Panduit 0:00:31
130 Bartels, Constantin (GER) Waterford Racing 0:00:31
131 McFall, David (IRL) Tyrone Omagh 0:00:31
132 Davenport, James (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:00:31
133 Cady, Ben (GBR) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:00:48
134 Murray, Stephen (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:01:58
135 Sheahan, Colm (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:01:58
136 O’Shea, Rónán (IRL) Waterford Racing 0:01:58
137 Blanchfield, Jamie (IRL) Tipperary Panduit 0:01:58
138 O’Reilly, Cian (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:01:58
139 Fitzgerald, Michael (IRL) Cork Strata3 / VeloRevolution 0:01:58
140 McCarter, Darragh (IRL) Tyrone Omagh 0:01:58
141 Curry, James (IRL) Cycling Ulster 0:02:01
142 Carnec, Louis (FRA) Dublin UCD Fitz Cycles 0:02:01
143 McNally, Brian (IRL) Dublin Orwell Scott 0:02:30
144 Walshe, David (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:02:44
145 O Mahony, Clinton (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:02:54
146 Finn, Keith (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:04:32
147 Hahessy, Seán (IRL) Cork Aqua Blue Sport 0:05:02
148 De Pauw, Moreno (BEL) Belgian National Team 0:05:04
149 McGeough, Cormac (IRL) Cycling Ulster 0:05:34
150 Gribbon, Alastair (IRL) Derry EJB Car Sales 0:07:27
151 Ambrose, James (IRL) Down Bikehouse 0:07:27
152 Porter, Alexander (AUS) Australia National Team 0:08:04
153 O’Neill, Neville (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:11:42
154 Sands, Jude (IRL) Down Newry 0:12:06
155 McGreehan, Nathan (IRL) Galway Team iTap 0:12:06
156 Woods, Des (IRL) Down Newry 0:12:06
157 McCrory, Joseph (IRL) Derry EJB Car Sales 0:12:06
158 Hewerdine, Leigh (IRL) Kerry Killarney 0:12:06
159 McVeigh, Ciaran (IRL) Antrim Phoenix 0:12:06
160 Fagan, Fergus (IRL) Meath Navan 0:12:06
161 McArdle, Brian (IRL) Dublin Orwell Scott 0:12:06
162 Clarke, John (IRL) Meath Navan 0:12:06
163 Killeen, Ronan (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:12:06
164 McCullagh, Matthew (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:12:06
165 Mc Guinness, Andrew (IRL) Meath Navan 0:12:06
166 Byrne, Stephen (IRL) Meath Navan 0:12:06
167 O’Regan, John (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:12:06
168 Henry, Stuart (IRL) Antrim Phoenix 0:12:06
169 Lynch, John (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:12:06
170 Buggle, Aaron (IRL) Westmeath Team Planet X Carnac 0:12:06
171 Dempsey, John (IRL) Tipperary Panduit 0:12:06
172 Barry, Stephen (IRL) Dublin Orwell Scott 0:16:50
173 McCarthy, Michael (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:16:50
174 Mc Fadden, Sean (IRL) Donegal Voodoo Performance 0:19:07
175 Gray, Alan (IRL) Louth Cuchulainn 0:19:07
176 Murphy, Ciaran (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:19:07
177 Troy, Chris (IRL) Mayo Castlebar Unit 7 0:19:07
178 Meaney, Richard (IRL) Mayo Westport Towers Bar Covey 0:19:07
179 Murnane, Conor (IRL) Dublin UCD Fitz Cycles 0:19:07
180 O’Malley, Terry (IRL) Cork MSL Mercedes-Benz Giant 0:19:07
181 Dwyer, Niall (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:19:25
182 Quinn, James (IRL) Dublin Friends First St Tiernan’s 0:22:01
183 Fitzpatrick, John O (IRL) Louth Cuchulainn 0:22:01
184 O’Tuathail, Sean (IRL) Galway Team Gerry McVeigh Cars 0:23:07
185 O’Connell, Paul (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:23:07
186 Egan, Declan (IRL) Leitrim Velo Cafe Magasin 0:23:07
187 Taylor, Jonathan (IRL) Derry EJB Car Sales 0:23:07
188 Lucey, Michael (IRL) Kerry Killarney 0:23:07
189 O’Brien, Aaron (IRL) Limerick Newcastle West / Rockwell 0:23:12
190 Treacy, Marcus (IRL) Kerry Killarney 0:33:13