Liège-Bastogne-Liège

Michał Kwiatkowski (Team Sky) po raz drugi w karierze zajął trzecie miejsce w wyścigu Liège-Bastogne-Liège! Najlepszy na wymagającym finiszu w Ans był niesamowity Alejandro Valverde z drużyny Movistar, który kilka dni temu wygrał “Walońską Strzałę”. 

Kolarski świat jest pogrążony w żałobie po tragicznej śmierci kolarza drużyny Astana – Michele Scarponiego. Start czwartego wyścigu monumentalnego w tym sezonie, poprzedziła minuta ciszy w hołdzie popularnemu Scarpie. W pierwszym rzędzie, z czarnymi opaskami na ramionach, stanęła kazachska ekipa, która pomimo tragedii postanowiła wystartować w Liège-Bastogne-Liège.

 

Na początku wyścigu od peletonu oderwała się kilkunastoosobowa grupa kolarzy, która dość szybko osiągnęła kilkunastominutową przewagę nad peletonem. Jednak, gdy rozpoczęła się druga połowa rywalizacji, w odjeździe dnia zostało ośmiu kolarzy. Tiago Machado (Katusha), Anthony Perez, Stéphane Rossetto (Cofidis), Mekseb Debesay (Dimension Data), Bart De Clercq (Lotto Soudal), Nick Van Der Lijke (Roompot), Fabien Grellier (Direct Energie) oraz Aaron Gate (Aqua Blue) sto kilometrów przed metą w Ans, mieli nieco ponad jedenaście minut przewagi.

Przewaga uciekinierów nie malała w zawrotnym tempie. Pięćdziesiąt kilometrów przed metą wciąż wynosiła ponad sześć minut, a obowiązek niwelowania tej różnicy spadł na barki kolarzy drużyn Movistar i Quick-Step Cycling.

Aż do momentu podjazdu pod Col du Maquisard nie działo się nic szczególnego poza tym, że od ucieczki odpadł Erytrejczyk Mekseb Debesay, a niezbyt śmiałej, dwójkowej akcji, która zakończyła się niepowodzeniem spróbowali zwycięzca “Staruszki” z 2014 roku Simon Gerrans i Mickaël Chérel.

Na wyżej wspomnianym podjeździe z peletonu kontratakowało siedmiu zawodników: Alessandro De Marchi (BMC), Cesare Benedetti (BORA-hansgrohe), Nathan Haas, Omar Fraile (Dimension Data), Carlos Betancur (Movistar), Gianluca Brambilla (Quick-Step Cycling) oraz Pierre Latour (AG2R). Ale na szczycie Côte de La Redoute odjazd ten przeszedł do historii.

Słynną “Redutę” do ataku z odjazdu wykorzystał Francuz Perez. Na początku podjazdu pod Côte de la Roche-aux-Faucons kolarz Cofidisu miał dwadzieścia sekund przewagi nad kolegami z ucieczki, ale od tego momentu różnica między harcownikami a peletonem zaczęła bardzo szybko się zmniejszać.

Przed podjazdem Świętego Mikołaja z mocno zredukowanego peletonu zaatakował Tim Wellens, który dojechał do pozostałego na czele uciekiniera Stéphane`a Rossetto. Duet rozpoczął ostatni podjazd dnia pod Côte de Saint-Nicolas z przewagą około dziesięciu sekund. W grupie faworytów najwyżej z Polaków jechał mistrz Polski Rafał Majka.

Nieco ponad pięć kilometrów przed metą zaatakował Davide Formolo, który wypracował sobie kilka sekund przewagi. Za jego plecami, w grupie faworytów, znajdowali się zarówno Rafał Majka, jak i Michał Kwiatkowski.

Żadna solowa akcja nie zakończyła się jednak powodzeniem, zatem o losach 103. edycji “La Doyenne” zdecydował finisz z większej grupy. Najszybszy ponownie okazał się Alejandro Valverde, który wyprzedził próbującego oderwać się nieco wcześniej Dana Martina. Trzecie miejsce zdołał wywalczyć “Kwiato”, który wjeżdżając na flamme rouge znajdował się na nieco dalszej pozycji.

Hiszpan zadedykował czwarte zwycięstwo w karierze w “Staruszce” Michele Scarponiemu i obiecał przekazać nagrodę pieniężną rodzinie zmarłego tragicznie włoskiego kolarza.

Na dziesiątym miejscu wyścig ukończył Rafał Majka.

Pełne wyniki:

1. ESP VALVERDE Alejandro 111 MOVISTAR TEAM 06h 24′ 27”
2. IRL MARTIN Daniel 161 QUICK – STEP FLOORS 06h 24′ 27” + 00′ 00”
3. POL KWIATKOWSKI Michal 1 TEAM SKY 06h 24′ 30” + 00′ 03”
4. AUS MATTHEWS Michael 55 TEAM SUNWEB 06h 24′ 30” + 00′ 03”
5. ESP IZAGUIRRE Ion 175 BAHRAIN – MERIDA 06h 24′ 30” + 00′ 03”
6. FRA BARDET Romain 91 AG2R LA MONDIALE 06h 24′ 30” + 00′ 03”
7. SUI ALBASINI Michael 12 ORICA – SCOTT 06h 24′ 30” + 00′ 03”
8. GBR YATES Adam 17 ORICA – SCOTT 06h 24′ 34” + 00′ 07”
9. CAN WOODS Michael 148 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 24′ 34” + 00′ 07”
10. POL MAJKA Rafal 101 BORA – HANSGROHE 06h 24′ 34” + 00′ 07”
11. BEL VAN AVERMAET Greg 31 BMC RACING TEAM 06h 24′ 34” + 00′ 07”
12. ITA POZZOVIVO Domenico 97 AG2R LA MONDIALE 06h 24′ 34” + 00′ 07”
13. COL HENAO Sergio Luis 5 TEAM SKY 06h 24′ 34” + 00′ 07”
14. POR FARIA DA COSTA Rui Alberto 21 UAE TEAM EMIRATES 06h 24′ 37” + 00′ 10”
15. DEN FUGLSANG Jakob 71 ASTANA PRO TEAM 06h 24′ 37” + 00′ 10”
16. ITA FELLINE Fabio 65 TREK – SEGAFREDO 06h 24′ 41” + 00′ 14”
17. FRA MOLARD Rudy 204 FDJ 06h 24′ 41” + 00′ 14”
18. FRA SIMON Julien 128 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 24′ 41” + 00′ 14”
19. BEL VANENDERT Jelle 158 LOTTO SOUDAL 06h 24′ 41” + 00′ 14”
20. AUT KONRAD Patrick 103 BORA – HANSGROHE 06h 24′ 41” + 00′ 14”
21. COL URAN Rigoberto 141 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 24′ 41” + 00′ 14”
22. NED DUMOULIN Tom 52 TEAM SUNWEB 06h 24′ 41” + 00′ 14”
23. ITA FORMOLO Davide 143 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 24′ 41” + 00′ 14”
24. BEL TEUNS Dylan 38 BMC RACING TEAM 06h 24′ 51” + 00′ 24”
25. ESP FRAILE Omar 134 TEAM DIMENSION DATA 06h 24′ 55” + 00′ 28”
26. AUT GOGL Michael 66 TREK – SEGAFREDO 06h 24′ 55” + 00′ 28”
27. CZE KREUZIGER Roman 16 ORICA – SCOTT 06h 25′ 01” + 00′ 34”
28. ESP MORENO FERNANDEZ Daniel 115 MOVISTAR TEAM 06h 25′ 18” + 00′ 51”
29. FRA VUILLERMOZ Alexis 98 AG2R LA MONDIALE 06h 25′ 21” + 00′ 54”
30. ITA ULISSI Diego 28 UAE TEAM EMIRATES 06h 25′ 21” + 00′ 54”
31. ITA CARUSO Damiano 32 BMC RACING TEAM 06h 25′ 21” + 00′ 54”
32. USA WARBASSE Larry 248 AQUA BLUE SPORT 06h 25′ 21” + 00′ 54”
33. AUS MC CARTHY Jay 104 BORA – HANSGROHE 06h 25′ 21” + 00′ 54”
34. ITA BRAMBILLA Gianluca 162 QUICK – STEP FLOORS 06h 25′ 21” + 00′ 54”
35. BEL WELLENS Tim 151 LOTTO SOUDAL 06h 25′ 21” + 00′ 54”
36. ITA PETILLI Simone 26 UAE TEAM EMIRATES 06h 25′ 21” + 00′ 54”
37. ITA GASPAROTTO Enrico 171 BAHRAIN – MERIDA 06h 25′ 21” + 00′ 54”
38. FRA BARGUIL WARREN 51 TEAM SUNWEB 06h 25′ 21” + 00′ 54”
39. ITA VILLELLA Davide 147 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 25′ 21” + 00′ 54”
40. NED TOLHOEK Antwan 197 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 25′ 21” + 00′ 54”
41. RSA JANSE VAN RENSBURG Jacques 136 TEAM DIMENSION DATA 06h 25′ 21” + 00′ 54”
42. BEL DE TIER Floris 193 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 25′ 21” + 00′ 54”
43. ESP ANTON Igor 132 TEAM DIMENSION DATA 06h 25′ 21” + 00′ 54”
44. NED LAMMERTINK Maurits 41 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 25′ 21” + 00′ 54”
45. NED SLAGTER Tom Jelte 146 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 25′ 21” + 00′ 54”
46. RUS KOCHETKOV Pavel 44 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 25′ 21” + 00′ 54”
47. NED OOMEN Sam 56 TEAM SUNWEB 06h 25′ 21” + 00′ 54”
48. RSA MEINTJES Louis 23 UAE TEAM EMIRATES 06h 25′ 21” + 00′ 54”
49. FRA GAUTIER Cyril 94 AG2R LA MONDIALE 06h 25′ 21” + 00′ 54”
50. BEL PAUWELS Serge 131 TEAM DIMENSION DATA 06h 25′ 27” + 01′ 00”
51. POR GONCALVES José 42 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 25′ 27” + 01′ 00”
52. ESP SANCHEZ GONZALEZ Samuel 36 BMC RACING TEAM 06h 25′ 27” + 01′ 00”
53. COL PANTANO Jarlinson 61 TREK – SEGAFREDO 06h 25′ 27” + 01′ 00”
54. EST KANGERT Tanel 74 ASTANA PRO TEAM 06h 25′ 35” + 01′ 08”
55. BEL VAN DER SANDE Tosh 157 LOTTO SOUDAL 06h 26′ 23” + 01′ 56”
56. FRA CALMEJANE Lilian 221 DIRECT ENERGIE 06h 26′ 23” + 01′ 56”
57. ITA BATTAGLIN Enrico 192 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 26′ 40” + 02′ 13”
58. ESP BILBAO Pello 72 ASTANA PRO TEAM 06h 26′ 40” + 02′ 13”
59. ESP ROJAS José Joaquin 116 MOVISTAR TEAM 06h 26′ 40” + 02′ 13”
60. ESP DE LA CRUZ David 164 QUICK – STEP FLOORS 06h 27′ 49” + 03′ 22”
61. FRA ROSSETTO Stéphane 127 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 27′ 56” + 03′ 29”
62. AUS HAAS Nathan 135 TEAM DIMENSION DATA 06h 28′ 05” + 03′ 38”
63. AUT MUHLBERGER Gregor 106 BORA – HANSGROHE 06h 28′ 05” + 03′ 38”
64. POR MACHADO Tiago 49 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 28′ 17” + 03′ 50”
65. BEL DEGAND Thomas 82 WANTY – GROUPE GOBERT 06h 28′ 17” + 03′ 50”
66. AUS CLARKE Simon 142 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 28′ 17” + 03′ 50”
67. AUT DENIFL Stefan 243 AQUA BLUE SPORT 06h 28′ 17” + 03′ 50”
68. USA HOWES Alex 144 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 29′ 09” + 04′ 42”
69. POR CARDOSO Andre 63 TREK – SEGAFREDO 06h 29′ 09” + 04′ 42”
70. POL POLJANSKI Pawel 108 BORA – HANSGROHE 06h 29′ 09” + 04′ 42”
71. NED VAN DER LIJKE Nicky 186 ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ 06h 29′ 17” + 04′ 50”
72. ITA VISCONTI Giovanni 177 BAHRAIN – MERIDA 06h 29′ 28” + 05′ 01”
73. ITA MORI Manuele 25 UAE TEAM EMIRATES 06h 29′ 58” + 05′ 31”
74. COL BETANCUR Carlos Alberto 112 MOVISTAR TEAM 06h 29′ 58” + 05′ 31”
75. BEL LIETAER ELIOT 235 SPORT VLAANDEREN – BALOISE 06h 29′ 58” + 05′ 31”
76. NZL SMITH Dion 88 WANTY – GROUPE GOBERT 06h 29′ 58” + 05′ 31”
77. FRA BAGOT Yoann 122 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 29′ 58” + 05′ 31”
78. ITA MOSCON Gianni 7 TEAM SKY 06h 30′ 02” + 05′ 35”
79. ITA ROSA Diego 8 TEAM SKY 06h 30′ 02” + 05′ 35”
80. ITA DE MARCHI Alessandro 33 BMC RACING TEAM 06h 30′ 02” + 05′ 35”
81. BEL DE CLERCQ Bart 153 LOTTO SOUDAL 06h 30′ 08” + 05′ 41”
82. FRA GRELLIER Fabien 222 DIRECT ENERGIE 06h 30′ 41” + 06′ 14”
83. NED TANKINK Bram 191 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 31′ 54” + 07′ 27”
84. BEL SPRENGERS Thomas 236 SPORT VLAANDEREN – BALOISE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
85. USA VERMEULEN Alexey 198 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 32′ 07” + 07′ 40”
86. FRA VICHOT Arthur 201 FDJ 06h 32′ 07” + 07′ 40”
87. FRA CHEREL Mikael 92 AG2R LA MONDIALE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
88. POR GUERREIRO Rùben 67 TREK – SEGAFREDO 06h 32′ 07” + 07′ 40”
89. COL HENAO Sebastian 4 TEAM SKY 06h 32′ 07” + 07′ 40”
90. GBR CHRISTIAN Mark 242 AQUA BLUE SPORT 06h 32′ 07” + 07′ 40”
91. FRA ROUX Anthony 207 FDJ 06h 32′ 07” + 07′ 40”
92. BEL DE PLUS Laurens 165 QUICK – STEP FLOORS 06h 32′ 07” + 07′ 40”
93. SLO MOHORIC Matej 24 UAE TEAM EMIRATES 06h 32′ 07” + 07′ 40”
94. FRA MARTIN Guillaume 84 WANTY – GROUPE GOBERT 06h 32′ 07” + 07′ 40”
95. JPN ARASHIRO Yukiya 172 BAHRAIN – MERIDA 06h 32′ 07” + 07′ 40”
96. BEL DELFOSSE Sebastien 211 WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 06h 32′ 07” + 07′ 40”
97. POL MARCZYNSKI Tomasz 155 LOTTO SOUDAL 06h 32′ 07” + 07′ 40”
98. KAZ LUTSENKO Alexey 75 ASTANA PRO TEAM 06h 32′ 07” + 07′ 40”
99. ESP MATE MARDONES Luis Angel 121 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 32′ 07” + 07′ 40”
100. POR MENDES José 105 BORA – HANSGROHE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
101. GER MARTENS Paul 196 TEAM LOTTO NL – JUMBO 06h 32′ 07” + 07′ 40”
102. GBR GEOGHEGAN-HART Tao 2 TEAM SKY 06h 32′ 07” + 07′ 40”
103. NED HOFSTEDE Lennard 54 TEAM SUNWEB 06h 32′ 07” + 07′ 40”
104. POL GOLAS Michal 3 TEAM SKY 06h 32′ 07” + 07′ 40”
105. ITA BENEDETTI Cesare 102 BORA – HANSGROHE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
106. FRA MOINARD Amaël 35 BMC RACING TEAM 06h 32′ 07” + 07′ 40”
107. LAT SKUJINS TOMS 145 CANNONDALE DRAPAC TEAM 06h 32′ 07” + 07′ 40”
108. FRA VAUGRENARD Benoît 208 FDJ 06h 32′ 07” + 07′ 40”
109. FRA COURTEILLE ARNAUD 202 FDJ 06h 32′ 07” + 07′ 40”
110. FRA REZA Kévin 206 FDJ 06h 32′ 07” + 07′ 40”
111. AUS SUTHERLAND Rory 118 MOVISTAR TEAM 06h 32′ 07” + 07′ 40”
112. FRA VOECKLER Thomas 228 DIRECT ENERGIE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
113. FRA HIVERT Jonathan 224 DIRECT ENERGIE 06h 32′ 07” + 07′ 40”
114. ESP LOSADA Alberto 45 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 32′ 07” + 07′ 40”
115. ESP VICIOSO Angel 48 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 32′ 07” + 07′ 40”
116. ESP HERRADA Jesús 114 MOVISTAR TEAM 06h 32′ 19” + 07′ 52”
117. FRA PEREZ Anthony 126 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 33′ 08” + 08′ 41”
118. FRA SICARD Romain 227 DIRECT ENERGIE 06h 33′ 42” + 09′ 15”
119. BEL WARNIER Antoine 218 WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 06h 35′ 06” + 10′ 39”
120. FRA NAULEAU Bryan 225 DIRECT ENERGIE 06h 35′ 06” + 10′ 39”
121. ITA PASQUALON Andrea 87 WANTY – GROUPE GOBERT 06h 35′ 06” + 10′ 39”
122. FRA QUEMENEUR Perrig 226 DIRECT ENERGIE 06h 35′ 06” + 10′ 39”
123. BEL HABEAUX Gregory 213 WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 06h 35′ 06” + 10′ 39”
124. FRA MASSON Christophe 214 WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 06h 35′ 06” + 10′ 39”
125. BEL VAN GESTEL Dries 237 SPORT VLAANDEREN – BALOISE 06h 35′ 06” + 10′ 39”
126. ITA BONO Matteo 22 UAE TEAM EMIRATES 06h 35′ 06” + 10′ 39”
127. NED MINNAARD Marco 86 WANTY – GROUPE GOBERT 06h 35′ 06” + 10′ 39”
128. NOR EIKING Odd Christian 203 FDJ 06h 35′ 06” + 10′ 39”
129. NED MEIJERS Jeroen 183 ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ 06h 35′ 06” + 10′ 39”
130. ETH GRMAY Tsgabu Gebremaryam 174 BAHRAIN – MERIDA 06h 35′ 06” + 10′ 39”
131. NED WEENING Pieter 181 ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ 06h 35′ 06” + 10′ 39”
132. RUS MAMYKIN Matvey 46 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 35′ 11” + 10′ 44”
133. FRA BONNAFOND Guillaume 123 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 35′ 59” + 11′ 32”
134. ESP ERVITI Imanol 113 MOVISTAR TEAM 06h 37′ 38” + 13′ 11”
135. BEL MERTZ Remy 156 LOTTO SOUDAL 06h 37′ 38” + 13′ 11”
136. NZL GATE Aaron 245 AQUA BLUE SPORT 06h 37′ 38” + 13′ 11”
137. UKR GRIVKO Andriy 73 ASTANA PRO TEAM 06h 37′ 38” + 13′ 11”
138. AUT PÖSTLBERGER Lukas 107 BORA – HANSGROHE 06h 37′ 38” + 13′ 11”
139. AUS GERRANS Simon 11 ORICA – SCOTT 06h 37′ 38” + 13′ 11”
140. RSA VENTER Jacobus 138 TEAM DIMENSION DATA 06h 37′ 38” + 13′ 11”
141. NED RIESEBEEK Oscar 184 ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ 06h 37′ 38” + 13′ 11”
142. BEL DEVENYNS Dries 166 QUICK – STEP FLOORS 06h 37′ 38” + 13′ 11”
143. NED KREDER Michel 246 AQUA BLUE SPORT 06h 37′ 38” + 13′ 11”
144. FRA GUILLEMOIS ROMAIN 223 DIRECT ENERGIE 06h 37′ 59” + 13′ 32”
145. SLO BOLE Grega 173 BAHRAIN – MERIDA 06h 37′ 59” + 13′ 32”
146. FRA LATOUR Pierre-Roger 96 AG2R LA MONDIALE 06h 38′ 22” + 13′ 55”
147. FRA JAUREGUI Quentin 95 AG2R LA MONDIALE 06h 38′ 22” + 13′ 55”
148. CZE VAKOC Petr 168 QUICK – STEP FLOORS 06h 38′ 36” + 14′ 09”
149. BEL DECLERCQ Benjamin 233 SPORT VLAANDEREN – BALOISE 06h 39′ 08” + 14′ 41”
150. BEL DEGENDT Aimé 232 SPORT VLAANDEREN – BALOISE 06h 39′ 08” + 14′ 41”
151. EST TAARAMÄE Rein 47 TEAM KATUSHA ALPECIN 06h 39′ 08” + 14′ 41”
152. FRA EDET Nicolas 125 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 40′ 02” + 15′ 35”
153. GBR YATES Simon 18 ORICA – SCOTT 06h 41′ 06” + 16′ 39”
DNF 6 KENNAUGH Peter SKY
DNF 13 HOWSON Damien ORS
DNF 14 IMPEY Daryl ORS
DNF 15 JUUL-JENSEN Christopher ORS
DNF 27 TROIA Oliviero UAD
DNF 37 SCHÄR Michael BMC
DNF 39 GERTS Floris BMC
DNF 57 SKJOESTAD LUNKE Sindre SUN
DNF 58 TIMMER Albert SUN
DNF 59 ANDERSEN Søren Kragh SUN
DNF 62 BEPPU Fumiyuki TFS
DNF 64 DANIEL Gregory TFS
DNF 68 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus Alberto TFS
DNF 76 SANCHEZ GIL Luis-Leon AST
DNF 77 STALNOV Nikita AST
DNF 80 CATALDO Dario AST
DNF 81 BAUGNIES Jérôme WGG
DNF 83 DOUBEY Fabien WGG
DNF 85 MEURISSE Xandro WGG
DNF 93 DOMONT Axel ALM
DNF 117 SOLER GIMENEZ Marc MOV
DNF 124 COUSIN Jérome COF
DNF 133 DEBESAY Mekseb DDD
DNF 137 O’CONNOR Ben DDD
DNF 152 DE BIE Sean LTS
DNF 154 DE GENDT Thomas LTS
DNF 163 CAPECCHI Eros QST
DNF 167 MAS Enric QST
DNF 176 PIBERNIK Luka TBM
DNF 178 WANG Meiyin TBM
DNF 182 BUDDING Martijn RNL
DNF 187 VAN EMPEL Etienne RNL
DNF 188 VAN GINNEKEN Sjoerd RNL
DNF 189 AREISEN Tim RNL
DNF 194 LAMMERTINK Steven TLJ
DNF 195 LINDEMAN Bert Jan TLJ
DNF 205 PINEAU Cedric FDJ
DNF 212 DERUETTE Thomas WVA
DNF 215 PARDINI Olivier WVA
DNF 216 PEYSKENS DIMITRI WVA
DNF 217 ROBEET Ludovic WVA
DNF 231 VAN HECKE Preben SVB
DNF 234 DELTOMBE Kevin SVB
DNF 238 VAN ROOY Kenneth SVB
DNF 241 NORDHAUG Lars Petter ABS
DNF 244 DUNNE Conor ABS
DNF 247 PEARSON Daniel ABS