Fot. BORA - hansgrohe

Polska kolonia w zespole BORA-hansgrohe wraca do ścigania! Już w ciągu najbliższych dni zobaczymy wszystkich z biało – czerwonych startujących w tym roku w niemieckim zespole. Dyrekcja teamu podała bowiem składy na Strade Bianche, GP Larciano i Tirreno – Adriatico.

Już w najbliższy weekend, do walki wrócą Maciej Bodnar, Paweł Poljański oraz „nasz” Cesare Benedetti. Wymieniona trójka w sobotę będzie miała przyjemność ścigać się na białych drogach wokół Sieny, gdzie ich głównym celem będzie pomoc Peterowi Saganowi w odniesieniu kolejnego w tym sezonie zwycięstwa.

Dzień później w GP Larciano zobaczymy już tylko Cesare Benedettiego. Tym razem włoski zawodnik będący ściśle związany z naszym krajem będzie miał za zadanie wspierać niemieckich kolarzy z Pascalem Ackermanem i Silvio Herklotzem na czele.

Komplet „naszych” zobaczymy za to na trasie Tirreno – Adriatico. W związku z tym, nie dość, że połowę teamu wypełnią kolarze związani z Polską, to liderem ekipy na klasyfikację generalną będzie Rafał Majka. Jednocześnie na nieco łatwiejszych etapach z pewnością pomocy potrzebował będzie także Peter Sagan.

Składy BORA-hansgrohe na zbliżające się włoskie wyścigi:

Strade Bianche: Cesare Benedetti, Maciej Bodnar, Markus Burghardt, Jay McCarthy, Gregor Muhlberger, Christoph Pfingsten, Paweł Poljański, Peter Sagan

GP Larciano: Pascal Ackermann, Cesare Benedetti, Silvio Herklotz, Gregor Muhlberger, Christoph Pfingstein, Andreas Schillinger, Michael Schwarzmann, Rudiger Selig.

Tirreno – Adriatico: Cesare Benedetti, Maciej Bodnar, Markus Burghardt, Rafał Majka, Matteo Pelucchi, Paweł Poljański, Peter Sagan, Aleksejs Saramotins

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments