Fot. www.skoda.co.uk

Škoda podpisała trzyletnią umowę sponsorską z Team WIGGINS. Dziś do obejrzenia jest znakomita reklama tej marki samochodów, która została stworzona na kanwie postaci sir Bradleya Wigginsa. 

Trwający półtorej minuty spot reklamowy wzrusza i powoduje przyspieszone bicie serca niczym podczas pokonywania stromego podjazdu. Prowadzi widza przez wszystkie najważniejsze momenty życia pierwszego brytyjskiego zwycięzcy Tour de France. Od dzieciństwa, gdy wyśmiewano się z Wigginsa z powodu jeżdżenia na rowerze w obcisłych spodniach z lycry, poprzez największe jego sukcesy, a także narodziny dziecka i nadanie tytułu szlacheckiego przez brytyjską królową Elżbietę II.

Udostępniono także video przedstawiające kulisy nagrywania materiału, w którym Bradley Wiggins wyjaśnia, że to wspinaczka stanowi o magii kolarstwa. Wszystko dzieje się na górze Pen-y-Pass w północno-zachodniej Walii. To właśnie to miejsce stanowi metaforę osiągnięć Brytyjczyka. Podjazd ten znany jest między innymi z wyścigu Tour of Britain.

Hasłem przewodnim reklamy jest „Istotne jest być sobą, istotne jest dokonywać własnych wyborów” (oryg. 'It`s important to be yourself, important to make your own choices’).

Reklama:

Kulisy jej powstawania:

 

 

 

Poprzedni artykułLilian Calmejane wygrał Etoile de Besseges!
Następny artykułPrzemysław Niemiec: „Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku”
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam

Co w tym znakomitego? ?