Etoile de Bessèges / Kim Caritoux

Lilian Calmejane (Direct Energie) wygrał 47. edycję Etoile de Bessèges po drugim miejscu na trasie indywidualnej jazdy na czas. Ostatni etap wygrał Tony Gallopin (Lotto – Soudal).

W ostatnim dniu Etoile de Bessèges kolarze musieli zmierzyć się z dość wymagającą czasówką w Alès. Do pokonania było prawie 12 kilometrów, a ostatnie 3000 metrów prowadziło pod górę, z nachyleniem osiągającym 16 %.

etoile-de-bessegraveges-2017---etappe-5

Bardzo długo na prowadzeniu utrzymywał się Alex Kirsch (Wb Veranclassic Aquality Protect) – 17’59”. Potem jego miejsce na wirtualnym pierwszym miejscu zmieniali koledzy z ekipy – Kevyn Ista (17’56”) i Olivier Pardini (17’43”).

Przemysław Kasperkiewicz (An Post-ChainReaction) uzyskał czas 18’33”.

Kiedy na trasie pojawili się faworyci generalki sytuacja zmieniała się bardzo szybko. Najlepszy czas uzyskał Tony Gallopin (Lotto – Soudal) – 17’05”, ale to drugi na mecie Lilian Calmejane (Direct Energie) został zwycięzcą generalki. Trzeci na dzisiejszym etapie był Pierre Latour (AG2R La Mondiale).

Wyniki piątego etapu:

1 GALLOPIN Tony Lotto Soudal FRA les 11,9 km en 17’05”79 (moy. 41,763 km/h)
2 CALMEJANE Lilian Direct Energie FRA 17’18”62 12”83
3 LATOUR Pierre Roger Ag2r La Mondiale FRA 17’22”21 16”42
4 * SCHMIDT Mads Würtz Team Katusha Alpecin DEN 17’25”25 19”46
5 CHAVANEL Sylvain Direct Energie FRA 17’27”63 21”84
6 PARDINI Olivier Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 17’43”78 37”99
7 * POLITT Nils Team Katusha Alpecin GER 17’46”17 40”38
8 ISTA Kevyn Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 17’56”13 50”34
9 LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Credits FRA 17’56”58 50”79
10 * TURGIS Anthony Cofidis, Solutions Credits FRA 17’57”49 51”70
11 KIRSCH Alex Wb Veranclassic Aquality Prote LUX 17’59”22 53”43
12 JANSSENS Jimmy Cibel – Cebon BEL 18’01”60 55”81
13 VANTOMME Maxime Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 18’03”69 57”90
14 FINETTO Mauro Delko Marseille Provence Ktm ITA 18’05”57 59”78
15 * DENZ Nico Ag2r La Mondiale GER 18’06”09 01’00”30
16 DEMARE Arnaud Fdj FRA 18’07”78 01’01”99
17 * LECROQ Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA 18’08”01 01’02”22
18 MONFORT Maxime Lotto Soudal BEL 18’09”90 01’04”11
19 JEANNESSON Arnold Fortuneo – Vital Concept FRA 18’10”65 01’04”86
20 DELAPLACE Anthony Fortuneo – Vital Concept FRA 18’14”16 01’08”37
21 DE BUYST Jasper Lotto Soudal BEL 18’19”40 01’13”61
22 WALLAYS Jelle Lotto Soudal BEL 18’21”84 01’16”05
23 EL FARES Julien Delko Marseille Provence Ktm FRA 18’22”41 01’16”62
24 * PETERS Nans Ag2r La Mondiale FRA 18’23”87 01’18”08
25 KONOVALOVAS Ignatas Fdj LTU 18’24”79 01’19”00
26 BALDO Nicolas Hp Btp – Auber 93 FRA 18’26”37 01’20”58
27 HOLLENSTEIN Reto Team Katusha Alpecin SUI 18’26”59 01’20”80
28 DUCULTY Bastien Armee De Terre FRA 18’27”13 01’21”34
29 DELFOSSE Sébastien Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 18’27”38 01’21”59
30 CABOT Jeremy Roubaix – Lille Metropole FRA 18’27”63 01’21”84
31 GAUDIN Damien Armee De Terre FRA 18’27”85 01’22”06
32 DUVAL Julien Ag2r La Mondiale FRA 18’28”17 01’22”38
33 * BIERMANS Jenthe Team Katusha Alpecin BEL 18’28”52 01’22”73
34 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 18’29”02 01’23”23
35 KRISTOFF Alexander Team Katusha Alpecin NOR 18’29”52 01’23”73
36 TAARAMAE Rein Team Katusha Alpecin EST 18’29”73 01’23”94
37 ANTOMARCHI Julien Roubaix – Lille Metropole FRA 18’30”03 01’24”24
38 DUPONT Hubert Ag2r La Mondiale FRA 18’31”31 01’25”52
39 * KASPERKIEWICZ Przemyslaw An Post Chain Reaction POL 18’33”62 01’27”83
40 FUMEAUX Jonathan Roth – Akros SUI 18’34”03 01’28”24
41 * JAUREGUI Quentin Ag2r La Mondiale FRA 18’34”99 01’29”20
42 * RICKAERT Jonas Sport Vlaanderen – Baloise BEL 18’36”18 01’30”39
43 DUMOULIN Samuel Ag2r La Mondiale FRA 18’36”59 01’30”80
44 COMBAUD Romain Delko Marseille Provence Ktm FRA 18’38”24 01’32”45
45 PICHOT Alexandre Direct Energie FRA 18’38”52 01’32”73
46 * GRELLIER Fabien Direct Energie FRA 18’39”57 01’33”78
47 * GARDNER Dan An Post Chain Reaction GBR 18’39”70 01’33”91
48 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence Ktm LTU 18’40”67 01’34”88
49 * TOUZE Damien Hp Btp – Auber 93 FRA 18’42”33 01’36”54
50 ROSON GARCIA Jaime Caja Rural – Seguros Rga ESP 18’43”16 01’37”37
51 BOECKMANS Kris Lotto Soudal BEL 18’44”06 01’38”27
52 THALMANN Roland Roth – Akros SUI 18’44”20 01’38”41
53 MADRAZO RUIZ Angel Delko Marseille Provence Ktm ESP 18’45”13 01’39”34
54 PACHER Quentin Delko Marseille Provence Ktm FRA 18’49”04 01’43”25
55 * STEWART Mark An Post Chain Reaction GBR 18’49”37 01’43”58
56 VANENDERT Jelle Lotto Soudal BEL 18’49”54 01’43”75
57 COUSIN Jerome Cofidis, Solutions Credits FRA 18’50”39 01’44”60
58 PRADES REVERTER Eduard Caja Rural – Seguros Rga ESP 18’55”20 01’49”41
59 JAKIN Alo Hp Btp – Auber 93 EST 18’58”04 01’52”25
60 * BOKELOH Jonas An Post Chain Reaction GER 18’58”46 01’52”67
61 CORDEEL Sander Veranda`s Willems – Crelan BEL 18’59”45 01’53”66
62 DE WINTER Ludwig Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 18’59”68 01’53”89
63 BESCOND Jeremy Hp Btp – Auber 93 FRA 19’03”34 01’57”55
64 RUYTERS Brecht Cibel – Cebon BEL 19’03”48 01’57”69
65 SPRENGERS Thomas Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’03”60 01’57”81
66 HARDY Romain Fortuneo – Vital Concept FRA 19’04”12 01’58”33
67 VAN HECKE Preben Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’04”52 01’58”73
68 DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal BEL 19’04”55 01’58”76
69 VAN KEIRSBULCK Guillaume Wanty – Groupe Gobert BEL 19’05”13 01’59”34
70 CARDIS Romain Direct Energie FRA 19’07”75 02’01”96
71 CORNU Jeremy Direct Energie FRA 19’08”33 02’02”54
72 VACHON Florian Fortuneo – Vital Concept FRA 19’08”80 02’03”01
73 LEBRETON Kevin Armee De Terre FRA 19’09”71 02’03”92
74 GOUAULT Pierre Hp Btp – Auber 93 FRA 19’10”36 02’04”57
75 HALLER Marco Team Katusha Alpecin AUT 19’14”29 02’08”50
76 GUYOT Yann Armee De Terre FRA 19’14”39 02’08”60
77 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA 19’16”23 02’10”44
78 VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’16”62 02’10”83
79 TURGIS Jimmy Cofidis, Solutions Credits FRA 19’16”99 02’11”20
80 SARREAU Marc Fdj FRA 19’17”38 02’11”59
81 * ARANBURU DEVA Alexander Caja Rural – Seguros Rga ESP 19’17”46 02’11”67
82 MCLAY Daniel Fortuneo – Vital Concept GBR 19’18”53 02’12”74
83 STALLAERT Joeri Cibel – Cebon BEL 19’18”59 02’12”80
84 * PLANCKAERT Edward Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’19”16 02’13”37
85 VAN LERBERGHE Bert Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’19”19 02’13”40
86 * ALAPHILIPPE Bryan Armee De Terre FRA 19’19”80 02’14”01
87 PASQUALON Andrea Wanty – Groupe Gobert ITA 19’19”85 02’14”06
88 DELAGE Mickael Fdj FRA 19’20”14 02’14”35
89 LEVEAU Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA 19’20”16 02’14”37
90 NAESEN Lawrence Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 19’20”80 02’15”01
91 VANSPEYBROUCK Pieter Wanty – Groupe Gobert BEL 19’23”75 02’17”96
92 * IRISARRI RINCON Jon Caja Rural – Seguros Rga ESP 19’24”04 02’18”25
93 JANS Roy Wb Veranclassic Aquality Prote BEL 19’25”82 02’20”03
94 DANIEL Maxime Fortuneo – Vital Concept FRA 19’26”14 02’20”35
95 * VERGAERDE Otto Veranda`s Willems – Crelan BEL 19’26”81 02’21”02
96 BARBIER Rudy Ag2r La Mondiale FRA 19’27”32 02’21”53
97 ZABEL Rick Team Katusha Alpecin GER 19’27”63 02’21”84
98 KREDER Wesley Wanty – Groupe Gobert NED 19’30”45 02’24”66
99 STEELS Stijn Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’31”88 02’26”09
100 VERMEULEN Emiel Roubaix – Lille Metropole BEL 19’32”53 02’26”74
101 LE GAC Olivier Fdj FRA 19’33”08 02’27”29
102 GUARNIERI Jacopo Fdj ITA 19’33”95 02’28”16
103 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 19’34”64 02’28”85
104 JAUN Lukas Roth – Akros SUI 19’36”48 02’30”69
105 MALDONADO Anthony Hp Btp – Auber 93 FRA 19’37”86 02’32”07
106 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros Rga URU 19’37”86 ’
107 TRONET Steven Armee De Terre FRA 19’42”28 02’36”49
108 * HOFSTETTER Hugo Cofidis, Solutions Credits FRA 19’42”48 02’36”69
109 FONSECA Armindo Fortuneo – Vital Concept FRA 19’43”90 02’38”11
110 DE BONDT Dries Veranda`s Willems – Crelan BEL 19’45”57 02’39”78
111 DIELEMAN Michiel Cibel – Cebon BEL 19’46”15 02’40”36
112 SALOMEIN Jarl Sport Vlaanderen – Baloise BEL 19’47”13 02’41”34
113 VAN ZUMMEREN Stef Veranda`s Willems – Crelan BEL 19’47”20 02’41”41
114 STENUIT Robin Wanty – Groupe Gobert BEL 19’50”62 02’44”83
115 STÜSSI Colin Chris Roth – Akros SUI 19’50”71 02’44”92
116 DE WITTE Mathias Cibel – Cebon BEL 19’54”04 02’48”25
117 GENE Yohann Direct Energie FRA 19’57”15 02’51”36
118 FEILLU Romain Hp Btp – Auber 93 FRA 20’02”35 02’56”56
119 PREMONT Christophe Veranda`s Willems – Crelan BEL 20’02”84 02’57”05
120 * POUILLY Félix Roubaix – Lille Metropole FRA 20’11”86 03’06”07
121 COBBAERT Robby Cibel – Cebon BEL 20’23”13 03’17”34
122 COENEN Dennis Cibel – Cebon BEL 20’30”29 03’24”50

Poza limitem czasu 20’30 – 3’25”
123 CIMOLAI Davide Fdj 21’10
124 DE BOCK Stijn Cibel – Cebon 21’12
125 DEVOLDER Stijn Veranda`s Willems – Crelan 21’27
126 YSSAAD Yannis Armee De Terre 21’51

Nie wystartowali :
LOUBET Julien Armee De Terre
VANDERAERDEN Massimo An Post Chain Reaction

Końcowa klasyfikacja generalna :

1 CALMEJANE Lilian Direct Energie FRA les 628,5 km en 14h42’51” (moy. 42,711 km/h)
2 GALLOPIN Tony Lotto Soudal FRA 14h42’56” 05”
3 * SCHMIDT Mads Würtz Team Katusha Alpecin DEN 14h43’15” 24”
4 LATOUR Pierre Roger Ag2r La Mondiale FRA 14h43’20” 29”
5 CHAVANEL Sylvain Direct Energie FRA 14h43’22” 31”
6 * POLITT Nils Team Katusha Alpecin GER 14h43’44” 53”
7 LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Credits FRA 14h43’50” 59”
8 VANTOMME Maxime Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 14h44’09” 01’18”
9 HOLLENSTEIN Reto Team Katusha Alpecin SUI 14h44’24” 01’33”
10 HARDY Romain Fortuneo – Vital Concept FRA 14h45’02” 02’11”
11 FINETTO Mauro Delko Marseille Provence Ktm ITA 14h45’47” 02’56”
12 JEANNESSON Arnold Fortuneo – Vital Concept FRA 14h45’56” 03’05”
13 COUSIN Jerome Cofidis, Solutions Credits FRA 14h48’26” 05’35”
14 ROSON GARCIA Jaime Caja Rural – Seguros Rga ESP 14h50’17” 07’26”
15 THALMANN Roland Roth – Akros SUI 14h50’18” 07’27”
16 COMBAUD Romain Delko Marseille Provence Ktm FRA 14h50’31” 07’40”
17 PACHER Quentin Delko Marseille Provence Ktm FRA 14h51’34” 08’43”
18 DUPONT Hubert Ag2r La Mondiale FRA 14h52’16” 09’25”
19 TAARAMAE Rein Team Katusha Alpecin EST 14h52’19” 09’28”
20 JANSSENS Jimmy Cibel – Cebon BEL 14h53’14” 10’23”
21 DUMOULIN Samuel Ag2r La Mondiale FRA 14h53’36” 10’45”
22 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL 14h53’42” 10’51”
23 EL FARES Julien Delko Marseille Provence Ktm FRA 14h53’42” ’
24 GAUDIN Damien Armee De Terre FRA 14h55’45” 12’54”
25 DEMARE Arnaud Fdj FRA 14h58’53” 16’02”
26 KRISTOFF Alexander Team Katusha Alpecin NOR 14h59’15” 16’24”
27 * TURGIS Anthony Cofidis, Solutions Credits FRA 15h00’05” 17’14”
28 VANSPEYBROUCK Pieter Wanty – Groupe Gobert BEL 15h00’33” 17’42”
29 DUVAL Julien Ag2r La Mondiale FRA 15h00’54” 18’03”
30 PARDINI Olivier Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h01’13” 18’22”
31 BARBIER Rudy Ag2r La Mondiale FRA 15h01’21” 18’30”
32 * RICKAERT Jonas Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h01’34” 18’43”
33 DUCULTY Bastien Armee De Terre FRA 15h01’38” 18’47”
34 ZABEL Rick Team Katusha Alpecin GER 15h01’38” ’
35 HALLER Marco Team Katusha Alpecin AUT 15h01’59” 19’08”
36 DELAPLACE Anthony Fortuneo – Vital Concept FRA 15h02’02” 19’11”
37 PICHOT Alexandre Direct Energie FRA 15h02’10” 19’19”
38 DE BUYST Jasper Lotto Soudal BEL 15h02’15” 19’24”
39 * ALAPHILIPPE Bryan Armee De Terre FRA 15h02’17” 19’26”
40 PASQUALON Andrea Wanty – Groupe Gobert ITA 15h02’17” ’
41 VAN KEIRSBULCK Guillaume Wanty – Groupe Gobert BEL 15h02’23” 19’32”
42 VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h02’27” 19’36”
43 DELAGE Mickael Fdj FRA 15h02’33” 19’42”
44 * TOUZE Damien Hp Btp – Auber 93 FRA 15h02’41” 19’50”
45 FONSECA Armindo Fortuneo – Vital Concept FRA 15h02’41” ’
46 VAN LERBERGHE Bert Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h02’46” 19’55”
47 ISTA Kevyn Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h02’48” 19’57”
48 SALOMEIN Jarl Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h02’58” 20’07”
49 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence Ktm LTU 15h02’58” ’
50 * BOKELOH Jonas An Post Chain Reaction GER 15h03’16” 20’25”
51 * PLANCKAERT Edward Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h03’18” 20’27”
52 CARDIS Romain Direct Energie FRA 15h03’25” 20’34”
53 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 15h03’52” 21’01”
54 SARREAU Marc Fdj FRA 15h04’13” 21’22”
55 KREDER Wesley Wanty – Groupe Gobert NED 15h04’22” 21’31”
56 * HOFSTETTER Hugo Cofidis, Solutions Credits FRA 15h04’31” 21’40”
57 * LECROQ Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA 15h05’00” 22’09”
58 * BIERMANS Jenthe Team Katusha Alpecin BEL 15h05’30” 22’39”
59 MONFORT Maxime Lotto Soudal BEL 15h05’36” 22’45”
60 WALLAYS Jelle Lotto Soudal BEL 15h05’47” 22’56”
61 SPRENGERS Thomas Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h05’55” 23’04”
62 FUMEAUX Jonathan Roth – Akros SUI 15h06’10” 23’19”
63 JAKIN Alo Hp Btp – Auber 93 EST 15h06’16” 23’25”
64 NAESEN Lawrence Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h06’25” 23’34”
65 JAUN Lukas Roth – Akros SUI 15h06’35” 23’44”
66 * DENZ Nico Ag2r La Mondiale GER 15h06’37” 23’46”
67 DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal BEL 15h06’37” ’
68 GOUAULT Pierre Hp Btp – Auber 93 FRA 15h06’39” 23’48”
69 VANENDERT Jelle Lotto Soudal BEL 15h06’42” 23’51”
70 LEVEAU Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA 15h06’47” 23’56”
71 STALLAERT Joeri Cibel – Cebon BEL 15h06’47” ’
72 VACHON Florian Fortuneo – Vital Concept FRA 15h06’50” 23’59”
73 BOECKMANS Kris Lotto Soudal BEL 15h06’56” 24’05”
74 MCLAY Daniel Fortuneo – Vital Concept GBR 15h06’59” 24’08”
75 * VERGAERDE Otto Veranda`s Willems – Crelan BEL 15h07’02” 24’11”
76 DE WINTER Ludwig Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h07’05” 24’14”
77 TURGIS Jimmy Cofidis, Solutions Credits FRA 15h07’18” 24’27”
78 DIELEMAN Michiel Cibel – Cebon BEL 15h07’30” 24’39”
79 STENUIT Robin Wanty – Groupe Gobert BEL 15h07’43” 24’52”
80 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros Rga URU 15h07’43” ’
81 VAN HECKE Preben Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h07’44” 24’53”
82 * ARANBURU DEVA Alexander Caja Rural – Seguros Rga ESP 15h07’48” 24’57”
83 TRONET Steven Armee De Terre FRA 15h07’54” 25’03”
84 GUARNIERI Jacopo Fdj ITA 15h08’01” 25’10”
85 LE GAC Olivier Fdj FRA 15h08’33” 25’42”
86 * KASPERKIEWICZ Przemyslaw An Post Chain Reaction POL 15h08’58” 26’07”
87 PRADES REVERTER Eduard Caja Rural – Seguros Rga ESP 15h09’07” 26’16”
88 VERMEULEN Emiel Roubaix – Lille Metropole BEL 15h09’07” ’
89 * POUILLY Félix Roubaix – Lille Metropole FRA 15h09’09” 26’18”
90 KIRSCH Alex Wb Veranclassic Aquality Protect LUX 15h09’19” 26’28”
91 JANS Roy Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h09’33” 26’42”
92 CORDEEL Sander Veranda`s Willems – Crelan BEL 15h09’37” 26’46”
93 BESCOND Jeremy Hp Btp – Auber 93 FRA 15h09’40” 26’49”
94 CABOT Jeremy Roubaix – Lille Metropole FRA 15h09’40” ’
95 ANTOMARCHI Julien Roubaix – Lille Metropole FRA 15h09’43” 26’52”
96 BALDO Nicolas Hp Btp – Auber 93 FRA 15h09’58” 27’07”
97 DELFOSSE Sébastien Wb Veranclassic Aquality Protect BEL 15h09’59” 27’08”
98 MALDONADO Anthony Hp Btp – Auber 93 FRA 15h10’02” 27’11”
99 MADRAZO RUIZ Angel Delko Marseille Provence Ktm ESP 15h10’14” 27’23”
100 DE WITTE Mathias Cibel – Cebon BEL 15h10’19” 27’28”
101 * GARDNER Dan An Post Chain Reaction GBR 15h10’27” 27’36”
102 CORNU Jeremy Direct Energie FRA 15h10’40” 27’49”
103 GUYOT Yann Armee De Terre FRA 15h10’46” 27’55”
104 VAN ZUMMEREN Stef Veranda`s Willems – Crelan BEL 15h10’49” 27’58”
105 * JAUREGUI Quentin Ag2r La Mondiale FRA 15h10’55” 28’04”
106 STEELS Stijn Sport Vlaanderen – Baloise BEL 15h11’02” 28’11”
107 * STEWART Mark An Post Chain Reaction GBR 15h11’13” 28’22”
108 * IRISARRI RINCON Jon Caja Rural – Seguros Rga ESP 15h11’21” 28’30”
109 GENE Yohann Direct Energie FRA 15h11’28” 28’37”
110 LEBRETON Kevin Armee De Terre FRA 15h11’31” 28’40”
111 * PETERS Nans Ag2r La Mondiale FRA 15h11’31” ’
112 FEILLU Romain Hp Btp – Auber 93 FRA 15h11’34” 28’43”
113 DANIEL Maxime Fortuneo – Vital Concept FRA 15h11’42” 28’51”
114 COENEN Dennis Cibel – Cebon BEL 15h11’53” 29’02”
115 STÜSSI Colin Chris Roth – Akros SUI 15h12’10” 29’19”
116 PREMONT Christophe Veranda`s Willems – Crelan BEL 15h13’26” 30’35”
117 KONOVALOVAS Ignatas Fdj LTU 15h13’49” 30’58”
118 RUYTERS Brecht Cibel – Cebon BEL 15h15’34” 32’43”
119 COBBAERT Robby Cibel – Cebon BEL 15h16’17” 33’26”
120 * GRELLIER Fabien Direct Energie FRA 15h17’24” 34’33”
121 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA 15h18’01” 35’10”
122 DE BONDT Dries Veranda`s Willems – Crelan BEL 15h24’22” 41’31”

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments