Brytyjska marka będzie dostawcą odżywek dla ekipy Rafała Majki i Petera Sagana.

Kolarze BORA-hansgrohe będą korzystać z całej gamy produktów oferowanych przez High5, których działanie i wpływ na poprawę wyników zostały naukowo potwierdzone. Niemiecka ekipa uznaje, że takie wartości jak odpowiednia dieta i dobre zdrowie są podstawą do osiągania sukcesów w zawodowym sporcie.

„Jesteśmy podekscytowani, że będziemy współpracować z grupą BORA- hansgrohe. Filozofia „ride.natural”, jaką wyznaje niemiecka ekipa, jest praktycznie taka sama jak nasza, a także w pełni rozumieją jak ważne w sporcie jest odpowiednie odżywianie. W naszych produktach używamy tylko naturalnych składników i jesteśmy pewni, że współpraca z HIGH5 pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki w tym roku.”

– opowiada główny menedżer marki High5 Wendy Lee.

Ralph Denk, dyrektor sportowy grupy BORA-hansgrohe, także nie ukrywa radości z nowego partnera ekipy:

„Jednym z kluczowych punktów naszej filozofii jest zapewnienie naszym zawodnikom odpowiedniego jedzenia, a co za tym idzie odpowiedniej diety. W związku z tym jest dla nas bardzo ważne, aby nasi kolarze mieli zawsze najwyższej jakości jedzenie podczas wyścigu, a także suplementy. Dzięki współpracy z High5 to wszystko będzie możliwe.”

Niebawem na naszym portalu konkurs w którym do wygrania będą gadżety ekipy Rafała Majki i Petera Sagana!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments