Team Sunweb

W czwartek na lotnisku Münster-Osnabrück miała miejsce oficjalna prezentacja drużyny Team Sunweb. Stroje na sezon 2017 swoją stylistyką ściśle nawiązują do barw poprzedniej odsłony ekipy, Giant Alpecin, a także wyznawanych przez nią wartości, spośród których najistotniejszą pozostaje hasło „Keep Challenging”.

Po raz pierwszy drużyna WorldTouru, żeńska i młodzieżowa funkcjonować będą pod tą samą nazwą i ścigać się w identycznych strojach. Producentem odzieży jest Etxeondo, natomiast sprzęt dostarcza Giant bikes (WorldTour i Development Team) i Liv bikes (drużyna żeńska).

Na ten sam dzień zaplanowana jest konferencja prasowa, podczas której przedstawione zostaną cele drużyny na nadchodzący sezon oraz programy jej liderów: Toma Dumoulina, Warrena Barguila i Michaela Matthewsa.

„Z dumą prezentujemy nasze nowe stroje na sezon 2017 oraz nowego tytularnego sponsora drużyny, Sunweb. Cieszymy się, że udało nam się zachować design z dwoma charakterystycznymi pionowymi paskami, symbolizującymi wyznawane przez nas podejście „Keep Challenging”, w które głęboko wierzymy,”

– powiedział CEO drużyny, Iwan Spekenbrink

Oto Team Sunweb na sezon 2017

 

Team Sunweb
Team Sunweb
Team Sunweb
Team Sunweb
Team Sunweb
Team Sunweb
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments