Fot. Team WIGGINS/Twitter

20-letni Włoch Leonardo Fedrigo zasili skład Team WIGGINS w 2017 roku, a zatrudnił go sir Bradley Wiggins we własnej osobie, który napisał do niego prywatną wiadomość…na Instagramie.

Napisał do mnie na Instagramie sam Bradley Wiggins, który zapytał mnie w prywatnej wiadomości, czy chciałbym ścigać się dla jego drużyny. Z Instagrama przenieśliśmy się na e-maila. Najpierw korespondowałem z nim, a później z menedżerem Andrew McQuiadem i dyrektorem sportowym Simonem Copem”, powiedział Fedrigo „La Gazzettcie dello Sport”.

Leonardo Fedrigo od początku swojej przygody z kolarstwem łączy szosę z torem. Na welodromie wygrał wyścig punktowy dla początkujących w Wielkiej Brytanii, a na szosie triumfował we włoskich imprezach – Parabiago i Bagnolo di Nogarole Rocca.

Pełny skład Team WIGGINS zostanie ogłoszony niebawem. W pierwszym tygodniu grudnia drużyna spotkała się na zgrupowaniu w Liverpoolu, a drugie odbędzie się w Hiszpanii. Według informacji, które podaje portal Cycling Weekly wszyscy kolarze U-23, którzy nie odeszli do innych ekip, pozostaną w brytyjskiej drużynie kontynentalnej sygnowanej nazwiskiem zwycięzcy Tour de France 2012. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments