Impreza odbędzie się 18-19 czerwca. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na zamkniętej 10 km pętli, która zlokalizowana jest na północ od miasta.

MASTERS_2016_plakat_jpg

Trasa jest pofałdowana, lecz bez sztywnych podjazdów, dlatego typowi górale nie będą mieli zbyt wielu okazji do ataku. Droga w większości miejsc jest odkryta, a dojazd i powrót z rundy to 20 km prosta. Przy bocznym wietrze może więc sporo namieszać.

Trasa on-line > tutaj

Okolice Brodnicy to przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjne Pojezierze Brodnickie, na obszarze którego mieszczą się dwa Parki Krajobrazowe oraz Dolina Drwęcy z kilkunastoma rezerwatami przyrody. Jest to okolica z bardzo ciekawym pagórkowatym, a nawet górzystym krajobrazem. Wymarzone miejsce na weekendowy odpoczynek.

Start i meta zawodów znajdować się będzie nad malowniczym jeziorem Niskie Brodno. Biuro Zawodów natomiast przy ul. Wczasowej (obok restauracji Omega). Zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową do 15 czerwca na stronie www.zamanagroup.pl

Organizatorem tegorocznych mistrzostw jest Zamana Group. Dziś jedna za najbardziej doświadczonych firm na rynku imprez sportowych, która na swoich wyścigach szosowych stosuje najdokładniejszy na świecie system do elektronicznego pomiaru czasu – Mylaps Prochip, używany przez organizatorów zawodowych wyścigów kolarskich. Zapewnia on bezbłędny pomiar z dokładnością na poziomie 0,004 sekundy!

Strona mistrzostw > tutaj

Do zobaczenia na trasie!

Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym - Brodnica 2016

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments