Giant-Alpecin

Kolarz Giant-Alpecin wygrał ostatni etap Baloise Belgium Tour. W klasyfikacji generalnej najlepszy był Dries Devenyns (IAM Cycling).

Po wczorajszym wypadku na wyścigu i zneutralizowaniu etapu dzisiaj na kolarzy czekał odcinek Tremelo – Tongeren o długości ponad 174 kilometrów.

belgium 4 etap

W ulewnym deszczu mieliśmy wiele ataków, ale na 60 kilometrów przed metą nadal na czele była duża grupa. Wtedy na atak zdecydowało się jedenastu zawodników: Guillaume Van Keirsbulck, Tony Martin i Iljo Keisse (wszyscy Etixx – Quick Step), Boy van Poppel (Trek – Segafredo), Angel Vicioso (Katusha), Jonas Ahlstrand (Cofidis), Toon Aerts (Telenet – Fidea), Ruslan Tleubajev (Astana), Jimmy Janssens (Team3M), Christophe Premont (Verandas Willems Cycling Team) i Sebastien Delfosse (Wallonie – Bruxelles).

Z tej grupki mocniej nacisnęli na pedały Keisse i Delfosse. Peleton prowadzony przez IAM Cycling skasował ucieczkę na 15 kilometrów przed metą.

Na ostatnim odcinku kolejni zawodnicy próbowali swoich szans. Jako pierwszy ruszył zwycięzca prologu Wout Van Aert (Crelan-Vastgoedservice), a z nim pojechali Sylvain Chavanel (Direct-Energie), Davide Vigano (Androni Giocatolli) i Tom Jelte Slagter (Cannondale). Gdy ich akcja się skończyła, to natychmiast kontratakował Frederik Backaert (Wanty-Groupe Gobert). Belg musiał jednak uznać wyższość peletonu kilometr przed finiszem.

Na “kresce” walczyli sprinterzy i najszybszy był Zico Waeytens (Giant-Alpecin). Za jego plecami przyjechali Daniel McLay (Fortuneo-Vital Concept) i Timothy Dupont (Verandas Willems). W klasyfikacji generalnej triumfował Dries Devenyns (IAM Cycling).

Wyniki ostatniego etapu:

1 Zico Waeytens (Bel) Team Giant – Alpecin 3:34:08
2 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
3 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:00
4 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:00
5 Shane Archbold (NZl) Bora – Argon 18 0:00:00
6 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
7 Niki Terpstra (Ned) Etixx – Quick Step 0:00:00
8 Michel Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:00
9 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
10 Julien Vermote (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:00
11 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:00
12 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
13 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
14 Davide Viganò (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
15 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
16 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:00
17 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
18 Rüdiger Selig (GER) Bora – Argon 18 0:00:00
19 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:00
20 Laurent Évrard (Bel) Team 3M 0:00:00
21 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
22 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
23 Reto Hollenstein (SUI) IAM Cycling 0:00:00
24 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:00
25 Benjamin Verraes (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
26 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
27 Silvio Herklotz (GER) Bora – Argon 18 0:00:00
28 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha 0:00:00
29 Björn Thurau (GER) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
30 Martin Elmiger (SUI) IAM Cycling 0:00:00
31 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:00
32 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:00
33 Sam Oomen (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:00
34 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team 0:00:00
35 Barry Markus (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:00
36 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:00
37 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:00
38 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:00
39 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:00
40 Laurens De Plus (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:00
41 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
42 Lawrence Naesen (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
43 Jan Barta (Cze) Bora – Argon 18 0:00:00
44 Gert Jõeäär (Est) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
45 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M 0:00:00
46 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
47 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:00
48 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
49 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:00
50 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:00:00
51 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
52 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
53 Timothy Stevens (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
54 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
55 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
56 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
57 Simon Spilak (Slo) Team Katusha 0:00:00
58 Xandro Meurisse (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
59 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
60 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha 0:00:00
61 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:00
62 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
63 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
64 Vicente Reynes Mimo (Esp) IAM Cycling 0:00:00
65 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha 0:00:00
66 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
67 Angel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha 0:00:00
68 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
69 Dominik Nerz (GER) Bora – Argon 18 0:00:00
70 Christophe Prémont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:00
71 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:00
72 Tony Hurel (Fra) Direct Energie 0:00:00
73 Brecht Dhaene (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:00
74 Vegard Breen (Nor) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
75 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Argon 18 0:00:00
76 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
77 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
78 Rob Ruijgh (Ned) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
79 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:00
80 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling 0:00:00
81 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling 0:00:00
82 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
83 Aidis Kruopis (Ltu) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:00
84 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
85 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:00:00
86 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:00
87 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
88 Ruben Zepuntke (GER) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
89 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:00
90 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:00:00
91 David Boucher (Fra) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
92 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
93 Tim Merlier (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
94 Wout Van Aert (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
95 Yves Lampaert (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:00
96 Tony Martin (GER) Etixx – Quick Step 0:02:49
97 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick Step 0:02:49
98 Borut Bozic (Slo) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
99 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling Team 0:03:44
100 Dimitri Claeys (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:05:59
101 Gregory Franckaert (Bel) Cibel – Cebon 0:05:59
102 Stef Van Zummeren (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:05:59
103 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:05:59
104 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling 0:05:59
105 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:05:59
106 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo – Vital Concept 0:05:59
107 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M 0:05:59
108 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team 0:05:59
109 Boris Vallée (Bel) Fortuneo – Vital Concept 0:05:59
110 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:59
111 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:05:59
112 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:05:59
113 Simon Geschke (GER) Team Giant – Alpecin 0:05:59
114 Sam Bennett (Irl) Bora – Argon 18 0:05:59
115 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:05:59
116 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:05:59
117 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:05:59
DNF Stijn Devolder (Bel) Trek – Segafredo
DNF Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
DNF Nils Politt (GER) Team Katusha
DNF Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
DNF Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
DNF Clément Chevrier (Fra) IAM Cycling
DNF Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert
DNF Yohann Gène (Fra) Direct Energie
DNF Julien Morice (Fra) Direct Energie
DNF Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
DNF Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
DNF Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits
DNF Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits
DNF Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec
DNF Julien Loubet (Fra) Fortuneo – Vital Concept
DNF Steven Tronet (Fra) Fortuneo – Vital Concept
DNF Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo – Vital Concept
DNF Bartosz Huzarski (Pol) Bora – Argon 18
DNF Jesper Asselman (Ned) Roompot – Oranje Peloton
DNF Berden De Vries (Ned) Roompot – Oranje Peloton
DNF Raymond Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton
DNF Quinten Hermans (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team
DNF Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team
DNF Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team
DNF Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect
DNF Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon
DNF Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon
DNF Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon
DNF Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel – Cebon
DNF Jaap De Man (Ned) Team 3M
DNF Jelle Goderis (Bel) Team 3M
DNF Michael Vingerling (Ned) Team 3M
DNF Kenny Willems (Bel) Team 3M
DNF Tim De Troyer (Bel) Vérandas Willems Cycling Team
DNF Jan Ghyselinck (Bel) Vérandas Willems Cycling Team
DNS Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal
DNS Kris Boeckmans (Bel) Lotto – Soudal
DNS Stig Broeckx (Bel) Lotto – Soudal
DNS Jasper De Buyst (Bel) Lotto – Soudal
DNS Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal
DNS Frederik Frison (Bel) Lotto – Soudal
DNS Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal
DNS Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal
DNS Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling Team
DNS Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant – Alpecin
DNS Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits
DNS Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits
DNS Pieter Jacobs (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team
DNS Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect
DNS Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling 12:27:30
2 Reto Hollenstein (SUI) IAM Cycling 0:00:04
3 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:04
4 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha 0:00:16
5 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:18
6 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:20
7 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
8 Wout Van Aert (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:39
9 Yves Lampaert (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:43
10 Niki Terpstra (Ned) Etixx – Quick Step 0:00:43
11 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:44
12 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team 0:00:46
13 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:48
14 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:49
15 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:50
16 Jan Barta (Cze) Bora – Argon 18 0:00:51
17 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling 0:00:53
18 Zico Waeytens (Bel) Team Giant – Alpecin 0:00:54
19 Gert Jõeäär (Est) Cofidis Solutions Crédits 0:00:55
20 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:56
21 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:57
22 Benjamin Verraes (Bel) Cibel – Cebon 0:00:57
23 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:59
24 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:59
25 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:59
26 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:59
27 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:59
28 Vicente Reynes Mimo (Esp) IAM Cycling 0:01:00
29 Simon Spilak (Slo) Team Katusha 0:01:00
30 Silvio Herklotz (GER) Bora – Argon 18 0:01:05
31 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:05
32 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Argon 18 0:01:06
33 Sam Oomen (Ned) Team Giant – Alpecin 0:01:06
34 Laurens De Plus (Bel) Etixx – Quick Step 0:01:07
35 Julien Vermote (Bel) Etixx – Quick Step 0:01:07
36 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:08
37 Angel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha 0:01:09
38 Björn Thurau (GER) Wanty – Groupe Gobert 0:01:10
39 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:11
40 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M 0:01:11
41 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:13
42 Rüdiger Selig (GER) Bora – Argon 18 0:01:14
43 Brecht Dhaene (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:01:14
44 Borut Bozic (Slo) Cofidis Solutions Crédits 0:01:15
45 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:16
46 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:16
47 Dominik Nerz (GER) Bora – Argon 18 0:01:16
48 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:16
49 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:17
50 Davide Viganò (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:17
51 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:18
52 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:19
53 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:01:19
54 Aidis Kruopis (Ltu) Vérandas Willems Cycling Team 0:01:21
55 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:21
56 Michel Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:23
57 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha 0:01:23
58 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:01:24
59 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling Team 0:01:25
60 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:25
61 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:01:26
62 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:29
63 Martin Elmiger (SUI) IAM Cycling 0:02:04
64 Christophe Prémont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:03:26
65 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:42
66 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis Solutions Crédits 0:04:09
67 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:04:10
68 Lawrence Naesen (Bel) Cibel – Cebon 0:04:19
69 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:20
70 Tony Martin (GER) Etixx – Quick Step 0:06:27
71 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:06:48
72 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling 0:06:55
73 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:06:57
74 Simon Geschke (GER) Team Giant – Alpecin 0:06:58
75 Dimitri Claeys (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:06:58
76 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling Team 0:06:59
77 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:07:25
78 Vegard Breen (Nor) Fortuneo – Vital Concept 0:08:25
79 Xandro Meurisse (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:08:25
80 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx – Quick Step 0:08:31
81 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:32
82 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:41
83 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:52
84 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:08:57
85 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:09:00
86 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team 0:09:58
87 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling Team 0:11:03
88 Tim Merlier (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:11:06
89 Tony Hurel (Fra) Direct Energie 0:11:13
90 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick Step 0:11:14
91 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:11:22
92 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:11:26
93 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:11:28
94 Barry Markus (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:11:36
95 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:14:06
96 Stef Van Zummeren (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:14:29
97 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:14:48
98 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:15:56
99 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:16:07
100 Timothy Stevens (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:16:09
101 Laurent Évrard (Bel) Team 3M 0:16:20
102 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha 0:16:20
103 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:16:21
104 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:17:37
105 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:17:42
106 Rob Ruijgh (Ned) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:19:26
107 Ruben Zepuntke (GER) Cannondale Pro Cycling Team 0:19:28
108 Shane Archbold (NZl) Bora – Argon 18 0:20:29
109 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo – Vital Concept 0:20:43
110 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:21:50
111 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:22:23
112 David Boucher (Fra) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:23:00
113 Boris Vallée (Bel) Fortuneo – Vital Concept 0:24:39
114 Sam Bennett (Irl) Bora – Argon 18 0:25:21
115 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:25:27
116 Gregory Franckaert (Bel) Cibel – Cebon 0:26:26
117 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M 0:31:07