gsemilia.it

Sukces Rosjanina to już druga wygrana Gazprom-Rusvelo w tegorocznej edycji. Firsanov został też nowym liderem imprezy.

Kolarze ścigający się we Włoszech mieli dziś do przejechania 154.7km po mocno pagórkowatym etapie. Pięć premii górskich w końcówce i meta po zjeździe zapowiadały spore emocje.

coppi e2

Ucieczkę dnia stworzyli Kirill Podznyakov (Synergy Baku Cycling Project), Kenny De Ketele (Topsport Vlaanderen – Baloise), Daniel Pearson(Team Wiggins) oraz Daniel Turek (Cycling Academy Team), ale ich przewaga nie była najwyższa.

Po złapaniu harcowników na podjeździe zaatakowali Stefano Pirazzi (Bardiani) oraz Sergey Firsanov (Gazprom-Rusvelo). Za nimi jechała grupka około 30 kolarzy, ale różnica nie wzrosła powyżej 45 sekund. Na ostatniej premii górskiej Rosjanin zostawił towarzysza i samotnie pojechał ku mecie.

Kolarz Gazpromu na zjazdach nie dał się złapać i zwyciężył. Za nim przyjechał Mauro Finetto (Unieuro Wilier), a trzeci był Gianni Moscon (Team Sky). Dzięki znakomitej ucieczce Firsanov został nowym liderem wyścigu.

Wyniki etapu:

1    FIRSANOV Sergey (RUS)        GAZPROM RUSVELO    3:51’51
2    FINETTO Mauro (ITA)        UNIEURO WILIER    15
3    MOSCON Gianni (ITA)        TEAM SKY    17
4    SANTORO Antonio (ITA)        MERIDIANA KAMEN TEAM    18
5    CICCONE Giulio (ITA)        BARDIANI CSF    18
6    FEDI Andrea (ITA)        SOUTHEAST-VENEZUELA    21
7    FICARA Pierpaolo (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    21
8    HENAO GOMEZ Sebastian (COL)        TEAM SKY    28
9    PIRAZZI Stefano (ITA)        BARDIANI CSF    28
10    NOVAK Domen (SLO)    G    ADRIA MOBIL    39
11    FANKHAUSER Clemens (AUT)        TIROL CYCLING TEAM    39
12    BUSATO Matteo (ITA)        SOUTHEAST-VENEZUELA    39
13    DE TIER Floris (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    39
14    NOCENTINI Rinaldo (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    42
15    KVASINA Matija (CRO)        SYNERGY BAKU CYCLING P    42
16    CIAVATTA Paolo (ITA)        D’AMICO BOTTECCHIA    42
17    LANDA MEANA Mikel (ESP)        TEAM SKY    42
18    TORRES Rodolfo (COL)        ANDRONI GIOCATTOLI – SID    42
19    CELANO Danilo (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    42
20    LIETAER Eliot (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    42
21    GOLCER Jure (SLO)        ADRIA MOBIL    42
22    FOLIFOROV Alexander (RUS)        GAZPROM RUSVELO    42
23    MUGERLI Matej (SLO)        SYNERGY BAKU CYCLING P    1.12
24    PETERS Alex (GBR)        TEAM SKY    1.21
25    CHIRICO Luca (ITA)        BARDIANI CSF    1.21
26    BOLE Grega (SLO)        NIPPO – VINI FANTINI    1.26
27    KOLOBNEV Alexander (RUS)        GAZPROM RUSVELO    1.26
28    TECCHIO Marco (ITA)        UNIEURO WILIER    1.33
29    AMEZQUETA MORENO Julen (ESP)        SOUTHEAST-VENEZUELA    1.33
30    ROGINA Radoslav (CRO)        ADRIA MOBIL    1.33
31    MARTÖNEZ Daniel (COL)    G    SOUTHEAST-VENEZUELA    1.33
32    LOPEZ GARCIA David (ESP)        TEAM SKY    1.33
33    ARSLANOV Ildar (RUS)        GAZPROM RUSVELO    1.33
34    SANTAROMITA Ivan (ITA)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    1.33
35    GAZZARA Michele (ITA)        NORDA MG VIS    1.33
36    BUTLER Chris (USA)        CYCLING ACADEMY TEAM    1.33
37    RODRIGUEZ MARTIN Cristian (ESP)    G    SOUTHEAST-VENEZUELA    1.33
38    GHBRZIGZABHIER Amanuel (ERI)        DIMENSION DATA FOR QHU    1.33
39    CUNEGO Damiano (ITA)        NIPPO – VINI FANTINI    1.33
40    RAVASI Edward (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    1.33
41    BERNAL GOMEZ Egan Arley (COL)    G    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    1.41
42    SCHONBERGER Sebastian (AUT)        TIROL CYCLING TEAM    2.04
43    GAVAZZI Francesco (ITA)        ANDRONI GIOCATTOLI – SID    2.39
44    DAVIES Scott (GBR)    G    TEAM WIGGINS    2.45
45    BISOLTI Alessandro (ITA)        NIPPO – VINI FANTINI    3.53
46    BRITTON Rob (CAN)        RALLY CYCLING    4.41
47    CHRISTIAN Mark (GBR)        TEAM WIGGINS    4.43
48    PARRINELLO Antonino Casimiro (IT        D’AMICO BOTTECCHIA    5.13
49    FAVILLI Elia (ITA)        MERIDIANA KAMEN TEAM    5.13
50    AVERIN Maksym (AZE)        SYNERGY BAKU CYCLING P    6.24
51    PIASKOWY Emanuel (POL)        CYCLING ACADEMY TEAM    6.24
52    PAVLIC Marko (SLO)        CYCLING ACADEMY TEAM    6.24
53    LAGKUTI Sergiy (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    6.24
54    KNOX James (GBR)    G    TEAM WIGGINS    6.24
55    FRAPPORTI Marco (ITA)        ANDRONI GIOCATTOLI – SID    6.24
56    ANDREETTA Simone (ITA)        BARDIANI CSF    6.24
57    SPREAFICO Matteo (ITA)        KOLSS-BDC TEAM    7.27
58    FAJT Kristjan (SLO)        ADRIA MOBIL    7.51
59    EYOB Metkel (ERI)        DIMENSION DATA FOR QHU    9.20
60    DEIGNAN Philip (IRL)        TEAM SKY    9.38
61    LEMOS PINTO Edgar (POR)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    10.11
62    PACCHIARDO Davide (ITA)        GM  EUROPA OVINI    10.16
63    GAFFURINI Nicola (ITA)        NORDA MG VIS    10.16
64    ZAMPARELLA Marco (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    10.49
65    PREVAR Oleksandr (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    12.26
66    PAULUS Dennis (AUT)        TIROL CYCLING TEAM    12.34
67    SELVAGGI Mirko (ITA)        ANDRONI GIOCATTOLI – SID    12.57
68    BRATASHCHUK Andrii (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    13.48
69    SCHUMACHER Stefan (GER)        TEAM CHRISTINA JEWELRY    14.17
70    CONTI Samuele (ITA)        SOUTHEAST-VENEZUELA    14.17
71    POZDNYAKOV Kirill (RUS)        SYNERGY BAKU CYCLING P    14.17
72    DE VOS Adam (CAN)        RALLY CYCLING    14.17
73    BUTS Vitaliy (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    14.17
74    KISERLOVSKI Emanuel (CRO)        MERIDIANA KAMEN TEAM    14.17
75    ZANDIO ECHAIDE Xabier (ESP)        TEAM SKY    14.22
76    RIIS Thomas Nybo (DEN)        TEAM TREFOR    14.22
77    MARTINS Uri (MEX)        AMORE & VITA – SELLE SMP    14.22
78    CARBONI Giovanni (ITA)    G    UNIEURO WILIER    14.29
79    RUSCETTA Andrea (ITA)        GM  EUROPA OVINI    14.29
80    TIZZA Marco (ITA)        D’AMICO BOTTECCHIA    14.31
81    HALILAJ Redi (ALB)        AMORE & VITA – SELLE SMP    14.34
82    ANTHONY Jesse (USA)        RALLY CYCLING    14.34
83    NIBALI Antonio (ITA)        NIPPO – VINI FANTINI    14.34
84    BOIVIN Guillaume (CAN)        CYCLING ACADEMY TEAM    17.44
85    VERGAERDE Otto (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    17.44
86    TUREK Daniel (CZE)        CYCLING ACADEMY TEAM    17.44
87    SURUTKOVYCH Oleksandr (UKR)        SYNERGY BAKU CYCLING P    17.44
88    MANCEBO Francisco (ESP)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    17.44
89    PATE Danny (USA)        RALLY CYCLING    17.44
90    BOZIC Jon (SLO)    G    ADRIA MOBIL    20:55
91    DRINOVEC Matej (SLO)        ADRIA MOBIL    20:55
92    SALVADOR Enrico (ITA)        UNIEURO WILIER    20:55
93    ASADOV Elchin (AZE)        SYNERGY BAKU CYCLING P    20:55
94    REPSE Uros (SLO)        MERIDIANA KAMEN TEAM    20:55
95    PER Gorazd (SLO)    G    ADRIA MOBIL    20:55
96    FRANKOVIC Mateo (CRO)        MERIDIANA KAMEN TEAM    20:55
97    TAMOURIDIS Ioannis (GRE)        SYNERGY BAKU CYCLING P    20:55
98    RUMAC Josip (CRO)        SYNERGY BAKU CYCLING P    20:55
99    FRAPPORTI Mattia (ITA)        UNIEURO WILIER    20:55
100    BALDI Francesco (ITA)    G    D’AMICO BOTTECCHIA    20:55
101    BALYKIN Ivan (RUS)        GM  EUROPA OVINI    20:55
102    FORTIN Filippo (ITA)        GM  EUROPA OVINI    20:55
103    ROTONDI Matteo (ITA)    G    GM  EUROPA OVINI    20:55
104    VASYLYUK Andriy (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    20:55
105    BELLETTI Manuel (ITA)        SOUTHEAST-VENEZUELA    20:55
106    TOMMASSINI Fabio (ITA)        D’AMICO BOTTECCHIA    20:55
107    VAN GESTEL Dries (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    20:55
108    SAGIV Guy (ISR)        CYCLING ACADEMY TEAM    20:55
109    BERLATO Giacomo (ITA)        NIPPO – VINI FANTINI    20:55
110    SALVIETTI Niccolo (ITA)        NORDA MG VIS    20:55
111    KELLY Jake (GBR)    G    TEAM WIGGINS    20:55
112    SCHMIDT Mads Wurtz (DEN)        TEAM TREFOR    20:55
113    JEPPESEN Andreas Hyldgaard (DEN    G    TEAM TREFOR    20:55
114    RAHBEK Mads Baadsgaard (DEN)    G    TEAM TREFOR    20:55
115    EG Niklas (DEN)    G    TEAM TREFOR    20:55
116    WACHTER Alexander (AUT)    G    TIROL CYCLING TEAM    20:55
117    KUBOKI Kazushige (JPN)        NIPPO – VINI FANTINI    20:55
118    VIOLA Michele (ITA)        MERIDIANA KAMEN TEAM    20:55
119    GIBBONS Ryan (RSA)        DIMENSION DATA FOR QHU    20:55
120    BOSMAN Patrick (AUT)        TIROL CYCLING TEAM    20:55
121    SCHIPFLINGER Florian (AUT)    G    TIROL CYCLING TEAM    20:55
122    WEISS Martin (AUT)        TIROL CYCLING TEAM    20:55
123    POLIVODA Oleksandr (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    20:55
124    STOCK Mario (AUT)    G    TIROL CYCLING TEAM    20:55
125    JULIUS Jayde (RSA)        DIMENSION DATA FOR QHU    20:55
126    MALAGUTI Alessandro (ITA)        UNIEURO WILIER    20:55
127    KONONENKO Mykhaylo (UKR)        KOLSS-BDC TEAM    20:55
128    CHINELLO Fabio (ITA)        D’AMICO BOTTECCHIA    20:55
129    MARQUEZ ROMERO Josè Alberto        GM  EUROPA OVINI    20:55
130    PALINI Andrea (ITA)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    20:55
131    NIKA Iltjan (ALB)    G    D’AMICO BOTTECCHIA    20:55
132    RAIM Mihkel (EST)        CYCLING ACADEMY TEAM    20:55
133    PEARSON Daniel (GBR)        TEAM WIGGINS    20:55
134    ERSHOV Artur (RUS)        GAZPROM RUSVELO    20:55
135    HUFFMAN Evan (USA)        RALLY CYCLING    20:55
136    NAUD Pierrick (CAN)        RALLY CYCLING    20:55
137    SVESHNIKOV Kirill (RUS)        GAZPROM RUSVELO    20:55
138    STERBINI Simone (ITA)        BARDIANI CSF    20:55
139    ZIRBEL Tom (USA)        RALLY CYCLING    20:55
140    SEROV Alexander (RUS)        GAZPROM RUSVELO    20:55
141    PEDERSEN Mark Sehested (DEN)        TEAM TREFOR    20:55
142    RAVANELLI Simone (ITA)    G    UNIEURO WILIER    20:55
143    HOLOHAN Liam (GBR)        TEAM WIGGINS    20:55
144    FODER Daniel (DEN)        TEAM TREFOR    20:55
145    RADICE Raffaele (ITA)    G    NORDA MG VIS    21.32
146    POLS Ruben (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    26.31
147    MESOJEDEC Matej (SLO)    G    ADRIA MOBIL    26.31
148    DE BOD Stefan (RSA)    G    DIMENSION DATA FOR QHU    26.31
149    MARONESE Marco (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    26.38
150    KAUTZ Kai (GER)        TEAM CHRISTINA JEWELRY    27.08
151    WALLAYS Jens (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –    27:08
152    BURCHIO Federico (ITA)    G    GM  EUROPA OVINI    27:08
153    LOWE Samuel (GBR)        TEAM WIGGINS    27:08
154    HASNAOUI Meher (TUN)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    27:08
155    COLLI Daniele (ITA)        NIPPO – VINI FANTINI    27:08
156    GENOVESE Nicola (ITA)        D’AMICO BOTTECCHIA    27:08
157    ROSA Francesco (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    27:08
158    PLEBANI Davide (ITA)    G    UNIEURO WILIER    27:08
159    ZMORKA Marlen (UKR)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    27:08
160    LOEF Georg (GER)        TEAM CHRISTINA JEWELRY    27:08
161    MIGDAL Wojciech (POL)        CYCLING ACADEMY TEAM    27:08
162    JABUKA David (CRO)    G    MERIDIANA KAMEN TEAM    27:08
163    FIORELLI Filippo (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    27:08
164    PELUCCHI Matteo (ITA)        NAZIONALE ITALIANA    27:08
165    KAMBERAJ Xhuliano (ALB)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    27:08
166    HADDI Soufiane (MAR)        SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    27:08
167    LUNARDON Paolo (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    27:08
168    DI FRANCESCO Gian Marco (ITA)        NORDA MG VIS    27:08
169    OVECHKIN Artem (RUS)        GAZPROM RUSVELO    27:08
170    BANI Eugenio (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    27:08
171    ZVERKOV Evgeny (RUS)        NORDA MG VIS    27:08
172    MARECZKO Jakub (ITA)        SOUTHEAST-VENEZUELA    27:08
173    NOWAK Florian (GER)    G    TEAM CHRISTINA JEWELRY    27:08
174    SCHULZE Julian (GER)    G    TEAM CHRISTINA JEWELRY    27:08
175    CHICCHI Francesco (ITA)        ANDRONI GIOCATTOLI – SID    27:08
176    YAMAMOTO Genki (JPN)        NIPPO – VINI FANTINI    27:08
177    JORGENSEN Christian Moberg (DEN        TEAM TREFOR    27:08
178    SCARTEZZINI Michele (ITA)        NORDA MG VIS    27:08
179    GANNA Filippo (ITA)    G    NAZIONALE ITALIANA    27:08
180    GAVAZZI Mattia (ITA)        AMORE & VITA – SELLE SMP    27:08
181    SALIE Shameeg (RSA)    G    DIMENSION DATA FOR QHU    33.49
NA    VAN POPPEL Danny (NED)        TEAM SKY
NA    DE KETELE Kenny (BEL)        TOPSPORT VLAANDEREN –
NA    BORELLA Federico (ITA)        GM  EUROPA OVINI
NA    OCCHIALINI Matteo (ITA)    G    NORDA MG VIS

Klasyfikacja generalna:
1    FIRSANOV Sergey (RUS)    GAZPROM RUSVELO    6:21’40
2    FINETTO Mauro (ITA)    UNIEURO WILIER    7
3    MOSCON Gianni (ITA)    TEAM SKY    19
4    FEDI Andrea (ITA)    SOUTHEAST-VENEZUELA    20
5    HENAO GOMEZ Sebastian (COL)    TEAM SKY    34
6    CICCONE Giulio (ITA)    BARDIANI CSF    38
7    BUSATO Matteo (ITA)    SOUTHEAST-VENEZUELA    41
8    NOCENTINI Rinaldo (ITA)    NAZIONALE ITALIANA    45
9    TORRES Rodolfo (COL)    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    45
10    PIRAZZI Stefano (ITA)    BARDIANI CSF    48
11    LIETAER Eliot (BEL)    TOPSPORT VLAANDEREN –    49
12    DE TIER Floris (BEL)    TOPSPORT VLAANDEREN –    49
13    LANDA MEANA Mikel (ESP)    TEAM SKY    50
14    FOLIFOROV Alexander (RUS)    GAZPROM RUSVELO    52
15    KVASINA Matija (CRO)    SYNERGY BAKU CYCLING P    55
16    FICARA Pierpaolo (ITA)    AMORE & VITA – SELLE SMP    56
17    FANKHAUSER Clemens (AUT)    TIROL CYCLING TEAM    1.08
18    SANTORO Antonio (ITA)    MERIDIANA KAMEN TEAM    1.18
19    CIAVATTA Paolo (ITA)    D’AMICO BOTTECCHIA    1.19
20    NOVAK Domen (SLO)    ADRIA MOBIL    1.19
21    GOLCER Jure (SLO)    ADRIA MOBIL    1.22
22    MUGERLI Matej (SLO)    SYNERGY BAKU CYCLING P    1.25
23    PETERS Alex (GBR)    TEAM SKY    1.25
24    AMEZQUETA MORENO Julen (ESP)    SOUTHEAST-VENEZUELA    1.35
25    MARTÖNEZ Daniel (COL)    SOUTHEAST-VENEZUELA    1.35
26    KOLOBNEV Alexander (RUS)    GAZPROM RUSVELO    1.36
27    LOPEZ GARCIA David (ESP)    TEAM SKY    1.37
28    BOLE Grega (SLO)    NIPPO – VINI FANTINI    1.39
29    ARSLANOV Ildar (RUS)    GAZPROM RUSVELO    1.43
30    BERNAL GOMEZ Egan Arley (COL)    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    1.44
31    GAZZARA Michele (ITA)    NORDA MG VIS    1.45
32    BUTLER Chris (USA)    CYCLING ACADEMY TEAM    1.50
33    CHIRICO Luca (ITA)    BARDIANI CSF    2.06
34    TECCHIO Marco (ITA)    UNIEURO WILIER    2.09
35    RODRIGUEZ MARTIN Cristian (ESP)    SOUTHEAST-VENEZUELA    2.10
36    SANTAROMITA Ivan (ITA)    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    2.11
37    ROGINA Radoslav (CRO)    ADRIA MOBIL    2.13
38    GHBRZIGZABHIER Amanuel (ERI)    DIMENSION DATA FOR QHU    2.20
39    CELANO Danilo (ITA)    AMORE & VITA – SELLE SMP    2.30
40    SCHONBERGER Sebastian (AUT)    TIROL CYCLING TEAM    2.33
41    GAVAZZI Francesco (ITA)    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    2.42
42    DAVIES Scott (GBR)    TEAM WIGGINS    3.08
43    CUNEGO Damiano (ITA)    NIPPO – VINI FANTINI    4.26
44    RAVASI Edward (ITA)    NAZIONALE ITALIANA    4.45
45    BRITTON Rob (CAN)    RALLY CYCLING    4.46
46    CHRISTIAN Mark (GBR)    TEAM WIGGINS    5.06
47    PARRINELLO Antonino Casimiro (IT    D’AMICO BOTTECCHIA    5.50
48    FAVILLI Elia (ITA)    MERIDIANA KAMEN TEAM    6.13
49    FRAPPORTI Marco (ITA)    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    6.27
50    ANDREETTA Simone (ITA)    BARDIANI CSF    6.44
51    LAGKUTI Sergiy (UKR)    KOLSS-BDC TEAM    6.46
52    BISOLTI Alessandro (ITA)    NIPPO – VINI FANTINI    7.06
53    PIASKOWY Emanuel (POL)    CYCLING ACADEMY TEAM    7.16
54    PAVLIC Marko (SLO)    CYCLING ACADEMY TEAM    7.16
55    KNOX James (GBR)    TEAM WIGGINS    7.32
56    SPREAFICO Matteo (ITA)    KOLSS-BDC TEAM    7.56
57    FAJT Kristjan (SLO)    ADRIA MOBIL    9.14
58    EYOB Metkel (ERI)    DIMENSION DATA FOR QHU    10.13
59    GAFFURINI Nicola (ITA)    NORDA MG VIS    10.28
60    LEMOS PINTO Edgar (POR)    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    10.53
61    PACCHIARDO Davide (ITA)    GM  EUROPA OVINI    12.01
62    DEIGNAN Philip (IRL)    TEAM SKY    12.08
63    AVERIN Maksym (AZE)    SYNERGY BAKU CYCLING P    12.44
64    PREVAR Oleksandr (UKR)    KOLSS-BDC TEAM    12.48
65    PAULUS Dennis (AUT)    TIROL CYCLING TEAM    13.38
66    SELVAGGI Mirko (ITA)    ANDRONI GIOCATTOLI – SID    14.10
67    DE VOS Adam (CAN)    RALLY CYCLING    14.22
68    POZDNYAKOV Kirill (RUS)    SYNERGY BAKU CYCLING P    14.30
69    ANTHONY Jesse (USA)    RALLY CYCLING    14.31
70    BUTS Vitaliy (UKR)    KOLSS-BDC TEAM    14.39
71    SCHUMACHER Stefan (GER)    TEAM CHRISTINA JEWELRY    14.46
72    MARTINS Uri (MEX)    AMORE & VITA – SELLE SMP    14.57
73    NIBALI Antonio (ITA)    NIPPO – VINI FANTINI    15.07
74    TIZZA Marco (ITA)    D’AMICO BOTTECCHIA    15.08
75    HALILAJ Redi (ALB)    AMORE & VITA – SELLE SMP    15.09
76    ZAMPARELLA Marco (ITA)    AMORE & VITA – SELLE SMP    15.77
77    KISERLOVSKI Emanuel (CRO)    MERIDIANA KAMEN TEAM    15.17
78    ZANDIO ECHAIDE Xabier (ESP)    TEAM SKY    16.10
79    BRATASHCHUK Andrii (UKR)    KOLSS-BDC TEAM    16.57
80    CARBONI Giovanni (ITA)    UNIEURO WILIER    17.07
81    CONTI Samuele (ITA)    SOUTHEAST-VENEZUELA    17.34
82    PATE Danny (USA)    RALLY CYCLING    17.45
83    BOIVIN Guillaume (CAN)    CYCLING ACADEMY TEAM    17.56
84    TUREK Daniel (CZE)    CYCLING ACADEMY TEAM    17.59
85    MANCEBO Francisco (ESP)    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLIN    18.22
86    VERGAERDE Otto (BEL)    TOPSPORT VLAANDEREN –    18.42
87    RUSCETTA Andrea (ITA)    GM  EUROPA OVINI    20.33
88    ERSHOV Artur (RUS)    GAZPROM RUSVELO    20.40
89    SURUTKOVYCH Oleksandr (UKR)    SYNERGY BAKU CYCLING P    20.54
90    SCHMIDT Mads Wurtz (DEN)    TEAM TREFOR    20.58
91    RAHBEK Mads Baadsgaard (DEN)    TEAM TREFOR    21.05
92    TAMOURIDIS Ioannis (GRE)    SYNERGY BAKU CYCLING P    21.05
93    MALAGUTI Alessandro (ITA)    UNIEURO WILIER    21.10
94    RIIS Thomas Nybo (DEN)    TEAM TREFOR    21.10
95    RAIM Mihkel (EST)    CYCLING ACADEMY TEAM    21.10
96    KELLY Jake (GBR)    TEAM WIGGINS    21.18
97    PEARSON Daniel (GBR)    TEAM WIGGINS    21.18
98    FORTIN Filippo (ITA)    GM  EUROPA OVINI    21.18
99    BALYKIN Ivan (RUS)    GM  EUROPA OVINI    21.21
100    BELLETTI Manuel (ITA)    SOUTHEAST-VENEZUELA    21.23
101    VASYLYUK Andriy (UKR)    KOLSS-BDC TEAM    21.24
102    BOSMAN Patrick (AUT)    TIROL CYCLING TEAM    21.24
103    RUMAC Josip (CRO)    SYNERGY BAKU CYCLING P    21.25
104    ASADOV Elchin (AZE)    SYNERGY BAKU CYCLING P    21.25
105    FRAPPORTI Mattia (ITA)    UNIEURO WILIER    21.31
106    STERBINI Simone (ITA)    BARDIANI CSF    21.40
107    SALVIETTI Niccolo (ITA)    NORDA MG VIS    21.40
108    SAGIV Guy (ISR)    CYCLING ACADEMY TEAM    21.47
109    JULIUS Jayde (RSA)    DIMENSION DATA FOR QHU    21.48
110    JEPPESEN Andreas Hyldgaard (DEN    TEAM TREFOR    21.50
111    EG Niklas (DEN)    TEAM TREFOR    21.50
112    VIOLA Michele (ITA)    MERIDIANA KAMEN TEAM    21.52
113    RAVANELLI Simone (ITA)    UNIEURO WILIER    21.55
114    VAN GESTEL Dries (BEL)    TOPSPORT VLAANDEREN –    21.56
115    WEISS Martin (AUT)    TIROL CYCLING TEAM    21.59
116    KUBOKI Kazushige (JPN)    NIPPO – VINI FANTINI    22.03
117    HOLOHAN Liam (GBR)    TEAM WIGGINS    22.03
118    MARQUEZ ROMERO Josè Alberto    GM  EUROPA OVINI    2.235
119    CHINELLO Fabio (ITA)    D’AMICO BOTTECCHIA    22.36
120    BOZIC Jon (SLO)    ADRIA MOBIL    22.39
121    PER Gorazd (SLO)    ADRIA MOBIL    22.39
122    DRINOVEC Matej (SLO)    ADRIA MOBIL    22.39
123 176 WACHTER Alexander (AUT) G 1995 TIR TIROL CYCLING TEAM 6:44’42 23’02
124 124 ROTONDI Matteo (ITA) G 1996 GME GM EUROPA OVINI 6:44’51 23’11
125 53 SEROV Alexander (RUS) 1982 GAZ GAZPROM RUSVELO 6:45’00 23’20
126 57 SVESHNIKOV Kirill (RUS) 1992 GAZ GAZPROM RUSVELO 6:45’00 23’20
127 224 HUFFMAN Evan (USA) 1990 RLY RALLY CYCLING 6:45’12 23’32
128 214 PEDERSEN Mark Sehested (DEN) 1991 TTF TEAM TREFOR 6:45’18 23’38
129 226 NAUD Pierrick (CAN) 1991 RLY RALLY CYCLING 6:45’21 23’41
130 215 FODER Daniel (DEN) 1983 TTF TEAM TREFOR 6:45’25 23’45
131 231 KONONENKO Mykhaylo (UKR) 1987 KLS KOLSS-BDC TEAM 6:45’37 23’57
132 233 POLIVODA Oleksandr (UKR) 1987 KLS KOLSS-BDC TEAM 6:45’44 24’04
133 63 BERLATO Giacomo (ITA) 1992 NIP NIPPO – VINI FANTINI 6:45’48 24’08
134 227 ZIRBEL Tom (USA) 1978 RLY RALLY CYCLING 6:45’52 24’12
135 186 PALINI Andrea (ITA) 1989 SKD SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM – AL AHLI CLUB 6:45’53 24’13
136 245 GIBBONS Ryan (RSA) 1994 DDC DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 6:46’02 24’22
137 172 SCHIPFLINGER Florian (AUT) G 1995 TIR TIROL CYCLING TEAM 6:46’19 24’39
138 178 STOCK Mario (AUT) G 1995 TIR TIROL CYCLING TEAM 6:46’19 24’39
139 101 BALDI Francesco (ITA) G 1996 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 6:46’25 24’45
140 108 TOMMASSINI Fabio (ITA) 1990 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 6:46’25 24’45
141 102 NIKA Iltjan (ALB) G 1995 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 6:46’25 24’45
142 149 REPSE Uros (SLO) 1993 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 6:46’37 24’57
143 147 FRANKOVIC Mateo (CRO) 1994 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 6:46’37 24’57
144 138 RADICE Raffaele (ITA) G 1996 NMG NORDA MG VIS 6:47’11 25’31
145 154 SALVADOR Enrico (ITA) 1994 UNI UNIEURO WILIER 6:48’18 26’38
146 56 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 GAZ GAZPROM RUSVELO 6:48’33 26’53
147 151 PLEBANI Davide (ITA) G 1996 UNI UNIEURO WILIER 6:48’43 27’03
148 64 COLLI Daniele (ITA) 1982 NIP NIPPO – VINI FANTINI 6:49’01 27’21
149 136 SCARTEZZINI Michele (ITA) 1992 NMG NORDA MG VIS 6:49’25 27’45
150 131 DI FRANCESCO Gian Marco (ITA) 1989 NMG NORDA MG VIS 6:49’33 27’53
151 92 LOWE Samuel (GBR) 1994 WGN TEAM WIGGINS 6:49’56 28’16
152 7 ROSA Francesco (ITA) 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 6:50’12 28’32
153 191 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 6:50’31 28’51
154 6 FIORELLI Filippo (ITA) 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 6:50’35 28’55
155 192 BANI Eugenio (ITA) 1991 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 6:50’36 28’56
156 2 PELUCCHI Matteo (ITA) 1989 ITA NAZIONALE ITALIANA 6:50’38 28’58
157 84 POLS Ruben (BEL) 1994 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 6:51’02 29’22
158 4 GANNA Filippo (ITA) G 1996 ITA NAZIONALE ITALIANA 6:51’31 29’51
159 243 DE BOD Stefan (RSA) G 1996 DDC DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 6:51’38 29’58
160 125 BURCHIO Federico (ITA) G 1996 GME GM EUROPA OVINI 6:51’54 30’14
161 28 MARECZKO Jakub (ITA) 1994 STH SOUTHEAST-VENEZUELA 6:52’05 30’25
162 185 ZMORKA Marlen (UKR) 1993 SKD SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM – AL AHLI CLUB 6:52’06 30’26
163 184 HADDI Soufiane (MAR) 1991 SKD SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM – AL AHLI CLUB 6:52’10 30’30
164 182 HASNAOUI Meher (TUN) 1989 SKD SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM – AL AHLI CLUB 6:52’12 30’32
165 113 MIGDAL Wojciech (POL) 1991 CAT CYCLING ACADEMY TEAM 6:52’20 30’40
166 88 WALLAYS Jens (BEL) 1992 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 6:52’29 30’49
167 105 GENOVESE Nicola (ITA) 1993 AZT D’AMICO BOTTECCHIA 6:52’38 30’58
168 32 CHICCHI Francesco (ITA) 1980 AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 6:52’41 31’01
169 5 MARONESE Marco (ITA) 1994 ITA NAZIONALE ITALIANA 6:52’45 31’05
170 137 ZVERKOV Evgeny (RUS) 1993 NMG NORDA MG VIS 6:52’57 31’17
171 183 KAMBERAJ Xhuliano (ALB) 1994 SKD SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM – AL AHLI CLUB 6:53’15 31’35
172 165 NOWAK Florian (GER) G 1995 SGT TEAM CHRISTINA JEWELRY 6:53’23 31’43
173 162 SCHULZE Julian (GER) G 1995 SGT TEAM CHRISTINA JEWELRY 6:53’26 31’46
174 194 LUNARDON Paolo (ITA) 1992 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 6:53’32 31’52
175 218 JORGENSEN Christian Moberg (DEN 1987 TTF TEAM TREFOR 6:54’54 33’14
176 166 LOEF Georg (GER) 1994 SGT TEAM CHRISTINA JEWELRY 6:55’07 33’27
177 67 YAMAMOTO Genki (JPN) 1991 NIP NIPPO – VINI FANTINI 6:55’11 33’31
178 206 MESOJEDEC Matej (SLO) G 1997 ADR ADRIA MOBIL 6:55’55 34’15
179 148 JABUKA David (CRO) G 1997 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 6:55’58 34’18
180 164 KAUTZ Kai (GER) 1987 SGT TEAM CHRISTINA JEWELRY 6:56’34 34’54
181 246 SALIE Shameeg (RSA) G 1995 DDC DIMENSION DATA FOR QHUBEKA 7:02’10 40’30