Sezon międzynarodowy już dawno rozpoczęty. Póki co, kolarzy możemy podziwiać tylko na ekranach TV. Ale już 3 kwietnia będziemy mogli na żywo oglądać, a nawet uczestniczyć w rozpoczęciu sezonu w naszym kraju.

Z wyścigu elity przeprowadzimy tekstową relację na żywo!

plakat-slezanski_mnich

W tym roku dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Rozszerzamy formułę Rozpoczęcia Sezonu Kolarskiego, w tym roku od piątku do niedzieli. Nowość !!! Weekend Testowy z HBA. Stoiska wystawców, testy, prelekcje, treningi z „HUZAREM”, czasówka pod Ślężę i wiele innych ciekawych wydarzeń.

Finał w niedzielę, 3 kwietnia: wyścigi dla amatorów, dzieci, młodzieży i zawodowców. Kolejna niespodzianka. W tym roku pojedziemy trasą zeszłorocznych Mistrzostw Polski. Kto startował ten wie jak wymagająca jest to runda, poprzeczka idzie w górę.

mapa_slezanski_mnich_2016

Oczywiście nie może zabraknąć prezentacji kolejnych gwiazd w Alei Sław Kolarstwa. W tym roku zaprezentujemy ekipę szosowo-przełajową. Swoje tablice odsłonią: Tadeusz Mytnik, Krzysztof Sujka, Wojciech Matusiak i duet naszych eksportowych przełajowców Grzegorz Jaroszewski i Andrzej Mąkowski.

Swoją obecność i start w wyścigu amatorów potwierdzili już: Czesław Lang, Ryszard Szurkowski, Henryk Charucki, Jan Faltyn, Jan Brzeźny, Zdzisław Wrona. Jak widać będzie się działo i jak mawia nasz przyjaciel etatowy spiker Włodzimierz Rezner „Kogo nie ma w Sobótce ten nowego sezonu nie rozpoczął”. Pogoda zamówiona na cały weekend, więc nie zastanawiaj się przybywaj na największe spotkanie braci kolarskiej w Polsce. Warto również sprawdzić nogę po zimowych przygotowaniach do sezonu.

Zapraszają HBA i KS Ślęża.naszosiepl patronem medialnym

Informacja prasowa