Serwis naszosie.pl i firma Lemasomo Sp z o.o., oficjalny dystrybutor marki KASK oraz Pinarello w Polsce, zapraszają na konkurs, w którym do wygrania będzie kask szosowy KASK – model Mojito.

Włoska marka KASK powstała w 2004 roku i specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kasków najwyższej jakości. Jest to stosunkowo młoda firma, ale dzięki utalentowanemu zespołowi inżynierów i ekspertów, w krótkim czasie przeszła ogromną ewolucję. Zdobyte wyróżnienia m.in. na targach Eurobike są tego potwierdzeniem.

Misją firmy jest utrzymanie idealnej równowagi pomiędzy doskonałością technologiczną, funkcjonalnością, bezpieczeństwem, a atrakcyjnym wyglądem. KASK cały czas bada i szuka sposobów na poprawę jakości swoich produktów.

Wszystkie kaski w całości produkowane są we Włoszech i zostały opracowane z najwyższą starannością. Jakość jest stale monitorowana podczas najbardziej rygorystycznych testów bezpieczeństwa.

Markom KASK i Pinarello zaufała m.in. jedna z najlepszych grup kolarskich na świecie – Team Sky z Christopherem Froome’em, dwukrotnym zwycięzcą Tour de France, na czele. Od tego roku KASK chroni głowę m.in. byłego mistrza świata Michała Kwiatkowskiego oraz Michała Gołasia.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Od którego roku grupa Sky związana jest z marką KASK?
2. W którym roku Christopher Froome (Team Sky) zwyciężył Tour de France?
3. Na jakim modelu rowerów Pinarello ściga się Michał Kwiatkowski?

Odpowiedzi prosimy kierować do 25.02.2016 na adres: konkurs@naszosie.pl.

Osoba, która jako 20 w kolejności prawidłowo odpowie na zadane pytania, otrzyma KASK Mojito 2016 (rozmiar M 48-58 cm lub L 59-62, kolor do wyboru). Wartość nagrody to 580 zł.

Szczegółowe informacje o modelu Mojito > tutajKASK logo

Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową do 27.02.2016.

REGULAMIN KONKURSU > TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do zabawy.