Młody, zaledwie 20-letni zawodnik – Michael Sprenger dołączy do zespołu Wibatech Fuji. Będzie to jego debiut w zawodowym peletonie.

Sprenger przez ostatnie dwa sezony ścigał się w ekipie Team Raiffeisen Tyrol.

To niezwykle wszechstronny zawodnik, liczymy że będzie stanowił wzmocnienie zespołu – czytamy w informacji prasowej. To jego debiut w teamie kontynentalnym, jak mówi sam Michael chce udowodnić, że nie przypadkowo znalazł się w składzie, a w sezonie chce mocno zapracował na swoją pozycję w grupie i potwierdzić związane z nim oczekiwania.”

Przypomnijmy, że wcześniej z drużyną Wiesława Ciasnochy na ten sezon związali się m.in.: Marek Rutkiewicz, Błażej Janiaczyk i Andrzej Bartkiewicz.

Skład Wibatech Fuji na 11.01.2015:

Andrzej Bartkiewicz, Dariusz Batek, Błażej Janiaczyk, Sylwester Janiszewski, Jacek Morajko, Marek Rutkiewicz, Przemysław Sobieraj, Michael Sprenger, Dennis Wauch, Tobias Wauch.

 

 

Poprzedni artykułTeam Sky wybrało Forda na miejsce Jaguara
Następny artykułTony Martin o najważniejszych czasówkach 2016
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments