Szklarska Poręba gościła dziś krajową czołówkę amatorskiego peletonu. Drugi w tym roku wyścig z cyklu Szosowy Klasyk – wygrał Mikołaj Jurkowlaniec (IM-Motion Kross Team).

Przypomnijmy, że pierwszy, szosowy wyścig organizowany przez Grabek Promotion w tym roku, odbył się na początku kwietnia w Miękini. Tym razem zawody przeniosły się w zdecydowanie bardziej górski teren.

Dziś rywalizowano tylko na jednym dystansie. Do pokonania było 78 kilometrów, a najlepszy okazał się Mikołaj Jurkowlaniec. Przypomnijmy, że zawodnik IM-Motion Kross Team w Miękini wygrał wyścig na trasie mini. Drugie miejsce zajął Piotr Kirpsza (Uks Wygoda Białystok), a trzeci był Jakub Oborski (LKK Wulkan Legnica).

Pełne wyniki tutaj

 

Fot: szosowyklasyk.pl/Łukasz Szrubkowski

Poprzedni artykułWypowiedzi po drużynowej jeździe na czas
Następny artykułTour of Qinghai Lake: czwarta wygrana Marko Kumpa
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments