Rui Costa (Lampre-Merida) po pięknej jeździe na szóstym etapie Criterium du Dauphine, odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Nowym liderem imprezy został Vincenzo Nibali (Astana).

Szósty dzień rywalizacji w ostatnim sprawdzianie formy przed Tour de France, to górzysty odcinek z Saint-Bonnet-en-Champsaur do Villard-de-Lans – Vercors. Do pokonania były 183 kilometry w tym sześć górskich premii.

dauphine 6

 

Zaraz po starcie utworzyła się bardzo mocna czołówka. Znaleźli się w niej m.in – lider Tejay van Garderen (BMC Racing) i Romain Bardet (Ag2r La Mondiale). Na jednym z najtrudniejszych dziś podjazdów – Col de la Croix-Haute (2. kategoria), zaatakował Tony Martin (Etixx – Quick Step). Razem z Niemcem odjechali także: Vincenzo Nibali (Astana), Tony Gallopin (Lotto-Soudal), Alejandro Valverde (Movistar), Rui Costa (Lampre-Merida).

50 kilometrów przed metą, peleton tracił do czołówki ponad 3 minuty! Pościg był utrudniony przez rzęsiste opady deszczu. W końcówce z prowadzącej grupki odpadł Tony Martin, a 4 kilometry przed metą zaatakował Tony Gallopin. Romain Bardet upadł na jednym z zakrętów co oznaczało, że nie będzie liczył się w walce o kolejne zwycięstwo etapowe.

Gallopin opadł z sił na ostatnim podjeździe, więc dopadli go Nibali i Costa. Portugalczyk zdołał jeszcze skontrować Włocha i dzięki temu cieszył się z etapowego triumfu. Nibali został nowym liderem imprezy.

Wyniki:

1    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    4:29:23
2    Vincenzo NIBALI    ASTANA PRO TEAM    0:00:05
3    Alejandro VALVERDE    MOVISTAR TEAM    0:00:38
4    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:00:39
5    Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:01:24
6    Daniel MARTIN    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:46
7    John GADRET    MOVISTAR TEAM    0:01:48
8    Tiesj BENOOT    LOTTO-SOUDAL    0:01:59
9    Christopher FROOME    TEAM SKY    0:02:12
10    Benat INTXAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:02:12
11    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:02:14
12    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:02:25
13    Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:02:31
14    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:02:31
15    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:02:31
16    Joaquim RODRIGUEZ    TEAM KATUSHA    0:02:31
17    Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:02:42
18    David DE LA CRUZ    ETIXX-QUICK STEP    0:02:55
19    Arnaud COURTEILLE    FDJ    0:03:09
20    Jonathan CASTROVIEJO    MOVISTAR TEAM    0:03:09
21    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:03:19
22    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:03:37
23    Daniel NAVARRO    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:03:37
24    Bart DE CLERCQ    LOTTO-SOUDAL    0:03:37
25    Adam YATES    ORICA GREENEDGE    0:05:23
26    Paul VOSS    BORA-ARGON 18    0:06:13
27    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:06:13
28    Lieuwe WESTRA    ASTANA PRO TEAM    0:06:13
29    George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:06:23
30    Bruno PIRES    TINKOFF-SAXO    0:06:25
31    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:06:51
32    Alberto LOSADA    TEAM KATUSHA    0:07:04
33    Simon GERRANS    ORICA GREENEDGE    0:07:32
34    José HERRADA LOPEZ    MOVISTAR TEAM    0:07:32
35    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:07:32
36    Stephen CUMMINGS    MTN-QHUBEKA    0:07:32
37    José Rodolfo SERPA    LAMPRE – MERIDA    0:07:32
38    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:08:25
39    Andriy GRIVKO    ASTANA PRO TEAM    0:08:37
40    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:09:33
41    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:11:01
42    Philip DEIGNAN    TEAM SKY    0:11:01
43    Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:14:04
44    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:14:04
45    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:14:14
46    Dylan TEUNS    BMC RACING TEAM    0:14:17
47    Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:14:46
48    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:31:16
49    Evgeny PETROV    TINKOFF-SAXO    0:31:16
50    Edward BELTRAN SUAREZ    TINKOFF-SAXO    0:31:16
51    Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:31:16
52    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    0:36:25
53    Stef CLEMENT    IAM CYCLING    0:36:25
54    Fumiyuki BEPPU    TREK FACTORY RACING    0:36:25
55    Pieter SERRY    ETIXX-QUICK STEP    0:36:25
56    Filippo POZZATO    LAMPRE – MERIDA    0:36:25
57    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:25
58    Marcel WYSS    IAM CYCLING    0:36:25
59    Perrig QUEMENEUR    TEAM EUROPCAR    0:36:25
60    Matthew BUSCHE    TREK FACTORY RACING    0:36:25
61    Dennis VAN WINDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:36:25
62    Jan BARTA    BORA-ARGON 18    0:36:25
63    Serge PAUWELS    MTN-QHUBEKA    0:36:25
64    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    0:36:25
65    Emanuel BUCHMANN    BORA-ARGON 18    0:36:25
66    Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
67    Alexei TCATEVICH    TEAM KATUSHA    0:36:25
68    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    0:36:25
69    Luke ROWE    TEAM SKY    0:36:25
70    David TANNER    IAM CYCLING    0:36:25
71    Markel IRIZAR    TREK FACTORY RACING    0:36:25
72    Haimar ZUBELDIA    TREK FACTORY RACING    0:36:25
73    Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:36:25
74    Alessandro VANOTTI    ASTANA PRO TEAM    0:36:25
75    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:36:25
76    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:36:25
77    Edvald BOASSON HAGEN    MTN-QHUBEKA    0:36:25
78    Alexis VUILLERMOZ    AG2R LA MONDIALE    0:36:25
79    Rory SUTHERLAND    MOVISTAR TEAM    0:36:25
80    Kristijan KOREN    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
81    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:36:25
82    Tyler FARRAR    MTN-QHUBEKA    0:36:25
83    Christophe LAPORTE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:25
84    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:36:25
85    Dominik NERZ    BORA-ARGON 18    0:36:25
86    Samuel SANCHEZ    BMC RACING TEAM    0:36:25
87    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:36:25
88    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:36:25
89    Lawson CRADDOCK    TEAM GIANT-ALPECIN    0:36:25
90    Romain GUILLEMOIS    TEAM EUROPCAR    0:36:25
91    Michele SCARPONI    ASTANA PRO TEAM    0:36:25
92    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:36:25
93    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:36:25
94    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:36:25
95    Reinardt JANSE VAN RENSBURG    MTN-QHUBEKA    0:36:25
96    Geoffrey SOUPE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:25
97    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:36:25
98    Joseph ROSSKOPF    BMC RACING TEAM    0:36:25
99    Jay MC CARTHY    TINKOFF-SAXO    0:36:25
100    Dmitriy GRUZDEV    ASTANA PRO TEAM    0:36:25
101    Kenny ELISSONDE    FDJ    0:36:25
102    Reto HOLLENSTEIN    IAM CYCLING    0:36:25
103    Damien HOWSON    ORICA GREENEDGE    0:36:25
104    Nathan HAAS    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
105    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
106    Albert TIMMER    TEAM GIANT-ALPECIN    0:36:25
107    Chad HAGA    TEAM GIANT-ALPECIN    0:36:25
108    José MENDES    BORA-ARGON 18    0:36:25
109    Benoît VAUGRENARD    FDJ    0:36:25
110    Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:25
111    Ivan SANTAROMITA    ORICA GREENEDGE    0:36:25
112    Gianpaolo CARUSO    TEAM KATUSHA    0:36:25
113    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:36:25
114    Manuel QUINZIATO    BMC RACING TEAM    0:36:25
115    Tosh VAN DER SANDE    LOTTO-SOUDAL    0:36:25
116    Bartosz HUZARSKI    BORA-ARGON 18    0:36:25
117    Daniel OSS    BMC RACING TEAM    0:36:25
118    Daniel TEKLEHAIMANOT    MTN-QHUBEKA    0:36:25
119    Angel VICIOSO    TEAM KATUSHA    0:36:25
120    Cristiano SALERNO    BORA-ARGON 18    0:36:25
121    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:36:25
122    Jacques JANSE VAN RENSBURG    MTN-QHUBEKA    0:36:25
123    Julien SIMON    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:25
124    Ian STANNARD    TEAM SKY    0:36:25
125    Jarlinson PANTANO    IAM CYCLING    0:36:25
126    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
127    Wouter POELS    TEAM SKY    0:36:25
128    Pierre ROLLAND    TEAM EUROPCAR    0:36:25
129    Pim LIGTHART    LOTTO-SOUDAL    0:36:25
130    Louis MEINTJES    MTN-QHUBEKA    0:36:25
131    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:36:25
132    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:36:25
133    Martijn KEIZER    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:36:25
134    Kévin REZA    FDJ    0:36:25
135    Ramunas NAVARDAUSKAS    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:36:25
136    Mickaël DELAGE    FDJ    0:36:25
137    Bjorn THURAU    BORA-ARGON 18    0:36:25
138    Bauke MOLLEMA    TREK FACTORY RACING    0:36:25
139    Gatis SMUKULIS    TEAM KATUSHA    0:36:25
140    Vladimir ISAYCHEV    TEAM KATUSHA    0:36:25
141    Peter KENNAUGH    TEAM SKY    0:36:25
142    Ian BOSWELL    TEAM SKY    0:36:25
143    Niki TERPSTRA    ETIXX-QUICK STEP    0:36:25
144    Magnus Cort NIELSEN    ORICA GREENEDGE    0:36:25
145    Tobias LUDVIGSSON    TEAM GIANT-ALPECIN    0:36:25
Maxime BOUET    ETIXX-QUICK STEP    Abandon
Luka MEZGEC    TEAM GIANT-ALPECIN    Abandon
Caleb FAIRLY    TEAM GIANT-ALPECIN    Abandon
Murilo Antonio FISCHER    FDJ    Abandon
Arnold JEANNESSON    FDJ    Abandon
Yannick MARTINEZ    TEAM EUROPCAR    Abandon
Jonas VAN GENECHTEN    IAM CYCLING    Abandon
Vicente REYNES    IAM CYCLING    Abandon
Martin VELITS    ETIXX-QUICK STEP    Abandon
Julian ALAPHILIPPE    ETIXX-QUICK STEP    Abandon
Alex DOWSETT    MOVISTAR TEAM    Abandon
Christophe RIBLON    AG2R LA MONDIALE    Abandon
Samuel DUMOULIN    AG2R LA MONDIALE    Abandon
Calvin WATSON    TREK FACTORY RACING    Abandon
Jesper HANSEN    TINKOFF-SAXO    Non Partant
Yaroslav POPOVYCH    TREK FACTORY RACING    Non Partant

Klasyfikacja generalna
1    Vincenzo NIBALI    ASTANA PRO TEAM    22:34:17
2    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:00:29
3    Alejandro VALVERDE    MOVISTAR TEAM    0:00:30
4    Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:00:35
5    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:00:42
6    Benat INTXAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:57
7    Christopher FROOME    TEAM SKY    0:01:21
8    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:01:29
9    Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:01:30
10    Daniel MARTIN    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:30
11    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:02:07
12    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:02:42
13    Joaquim RODRIGUEZ    TEAM KATUSHA    0:02:45
14    Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:03:05
15    David DE LA CRUZ    ETIXX-QUICK STEP    0:03:13
16    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:03:28
17    Bart DE CLERCQ    LOTTO-SOUDAL    0:03:59
18    Daniel NAVARRO    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:05:44
19    John GADRET    MOVISTAR TEAM    0:05:48
20    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:06:56
21    Jonathan CASTROVIEJO    MOVISTAR TEAM    0:07:10
22    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:07:44
23    Paul VOSS    BORA-ARGON 18    0:07:58
24    Tiesj BENOOT    LOTTO-SOUDAL    0:09:00
25    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:09:18
26    George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:09:48
27    Adam YATES    ORICA GREENEDGE    0:09:55
28    José HERRADA LOPEZ    MOVISTAR TEAM    0:10:05
29    Lieuwe WESTRA    ASTANA PRO TEAM    0:15:12
30    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:16:38
31    Bruno PIRES    TINKOFF-SAXO    0:16:40
32    José Rodolfo SERPA    LAMPRE – MERIDA    0:17:15
33    Andriy GRIVKO    ASTANA PRO TEAM    0:17:36
34    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:20:18
35    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:20:56
36    Simon GERRANS    ORICA GREENEDGE    0:22:56
37    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:22:59
38    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:23:24
39    Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:23:41
40    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:24:27
41    Arnaud COURTEILLE    FDJ    0:24:45
42    Alberto LOSADA    TEAM KATUSHA    0:25:48
43    Stephen CUMMINGS    MTN-QHUBEKA    0:29:44
44    Philip DEIGNAN    TEAM SKY    0:33:32
45    Dylan TEUNS    BMC RACING TEAM    0:33:34
46    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:33:46
47    Michele SCARPONI    ASTANA PRO TEAM    0:35:24
48    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:36:18
49    Louis MEINTJES    MTN-QHUBEKA    0:36:20
50    Pierre ROLLAND    TEAM EUROPCAR    0:36:28
51    Peter KENNAUGH    TEAM SKY    0:36:39
52    Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:36:56
53    Alexis VUILLERMOZ    AG2R LA MONDIALE    0:37:00
54    Haimar ZUBELDIA    TREK FACTORY RACING    0:38:00
55    Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:38:06
56    Emanuel BUCHMANN    BORA-ARGON 18    0:38:13
57    Lawson CRADDOCK    TEAM GIANT-ALPECIN    0:38:34
58    Jarlinson PANTANO    IAM CYCLING    0:38:39
59    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:38:52
60    Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:39:20
61    Bjorn THURAU    BORA-ARGON 18    0:39:30
62    Samuel SANCHEZ    BMC RACING TEAM    0:40:59
63    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:41:11
64    Serge PAUWELS    MTN-QHUBEKA    0:41:52
65    Dominik NERZ    BORA-ARGON 18    0:42:34
66    Cristiano SALERNO    BORA-ARGON 18    0:43:57
67    Wouter POELS    TEAM SKY    0:45:24
68    Pieter SERRY    ETIXX-QUICK STEP    0:45:38
69    Marcel WYSS    IAM CYCLING    0:46:10
70    Reto HOLLENSTEIN    IAM CYCLING    0:46:10
71    José MENDES    BORA-ARGON 18    0:46:14
72    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:46:44
73    Jay MC CARTHY    TINKOFF-SAXO    0:46:50
74    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:47:44
75    Ian BOSWELL    TEAM SKY    0:48:42
76    Nathan HAAS    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:48:51
77    Ian STANNARD    TEAM SKY    0:49:18
78    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:49:18
79    Matthew BUSCHE    TREK FACTORY RACING    0:49:29
80    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:50:05
81    Stef CLEMENT    IAM CYCLING    0:50:27
82    Edward BELTRAN SUAREZ    TINKOFF-SAXO    0:50:38
83    Bauke MOLLEMA    TREK FACTORY RACING    0:50:55
84    Julien SIMON    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:51:04
85    Gianpaolo CARUSO    TEAM KATUSHA    0:51:18
86    Tobias LUDVIGSSON    TEAM GIANT-ALPECIN    0:51:37
87    Ivan SANTAROMITA    ORICA GREENEDGE    0:51:49
88    Jan BARTA    BORA-ARGON 18    0:51:56
89    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:52:13
90    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:52:14
91    Edvald BOASSON HAGEN    MTN-QHUBEKA    0:52:29
92    Kenny ELISSONDE    FDJ    0:53:02
93    Alexei TCATEVICH    TEAM KATUSHA    0:53:33
94    Perrig QUEMENEUR    TEAM EUROPCAR    0:53:42
95    Kristijan KOREN    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:53:47
96    David TANNER    IAM CYCLING    0:53:51
97    Bartosz HUZARSKI    BORA-ARGON 18    0:54:22
98    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:54:35
99    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:54:38
100    Reinardt JANSE VAN RENSBURG    MTN-QHUBEKA    0:55:11
101    Damien HOWSON    ORICA GREENEDGE    0:55:16
102    Markel IRIZAR    TREK FACTORY RACING    0:55:29
103    Evgeny PETROV    TINKOFF-SAXO    0:55:44
104    Kévin REZA    FDJ    0:55:50
105    Martijn KEIZER    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:56:05
106    Daniel OSS    BMC RACING TEAM    0:56:53
107    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:56:58
108    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:59:00
109    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:59:26
110    Daniel TEKLEHAIMANOT    MTN-QHUBEKA    0:59:40
111    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:59:58
112    Joseph ROSSKOPF    BMC RACING TEAM    1:00:18
113    Niki TERPSTRA    ETIXX-QUICK STEP    1:00:37
114    Filippo POZZATO    LAMPRE – MERIDA    1:00:42
115    Dennis VAN WINDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    1:01:05
116    Rory SUTHERLAND    MOVISTAR TEAM    1:01:21
117    Jacques JANSE VAN RENSBURG    MTN-QHUBEKA    1:01:25
118    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    1:01:26
119    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    1:01:26
120    Chad HAGA    TEAM GIANT-ALPECIN    1:01:36
121    Pim LIGTHART    LOTTO-SOUDAL    1:01:48
122    Ramunas NAVARDAUSKAS    TEAM CANNONDALE-GARMIN    1:02:16
123    Geoffrey SOUPE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    1:02:42
124    Manuel QUINZIATO    BMC RACING TEAM    1:03:37
125    Tosh VAN DER SANDE    LOTTO-SOUDAL    1:03:44
126    Angel VICIOSO    TEAM KATUSHA    1:03:54
127    Magnus Cort NIELSEN    ORICA GREENEDGE    1:04:17
128    Christophe LAPORTE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    1:04:30
129    Luke ROWE    TEAM SKY    1:04:36
130    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    1:04:55
131    Benoît VAUGRENARD    FDJ    1:05:45
132    Fumiyuki BEPPU    TREK FACTORY RACING    1:05:49
133    Tyler FARRAR    MTN-QHUBEKA    1:07:48
134    Alessandro VANOTTI    ASTANA PRO TEAM    1:08:08
135    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    1:08:21
136    Gatis SMUKULIS    TEAM KATUSHA    1:08:31
137    Mickaël DELAGE    FDJ    1:09:01
138    Dmitriy GRUZDEV    ASTANA PRO TEAM    1:09:48
139    Vladimir ISAYCHEV    TEAM KATUSHA    1:09:58
140    Romain GUILLEMOIS    TEAM EUROPCAR    1:10:20
141    Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    1:11:10
142    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    1:13:34
143    Albert TIMMER    TEAM GIANT-ALPECIN    1:16:49
144    Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    1:17:37
145    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    1:17:49