Duńczyk Niklas Larsen wygrał jazdę indywidualną na czas juniorskiego Trofeo Karlsberg. Dziesiąte miejsce zajął Szymon Sajnok. W generalce prowadzi Belg Thomas Vereecken.

Sobota na juniorskim Trofeo Karlsberg rozpoczęła się od porannej jazdy na czas. Młodzi kolarze mieli do pokonania niespełna 10 kilometrów po dość trudnej trasie z Peppenkum › Medelsheim.

karlsberg 2 etapNajszybciej trasę pokonał Duńczyk Niklas Larsen. Kolejne miejsca na podium zajęli Adrien Costa (USA) i Matteo Sobrero (Włochy). Słabo pojechali Amerykanie Blevins i Maddux, którzy wczoraj zdominowali rywalizację na pierwszym etapie.

Najlepszym z Polaków był Szymon Sajnok, który zajął bardzo dobre dziesiąte miejsce.

W klasyfikacji generalnej dzięki dobrej czasówce prowadzi Belg Thomas Vereecken.

O godzinie 14 kolejny trudny etap, czyli prawie 80 kilometrów ścigania wokół Homburga.

Wyniki etapu 2a:

1 LARSEN, Niklas (DEN) Dänemark 0:13:20,78
2 COSTA, Adrien (USA) USA 0:00:03,75
3 SOBRERO, Matteo (ITA) Italien 0:00:08,05
4 FAGERHAUG, Petter (NOR) Norwegen 0:00:10,73
5 BACCIO, Paolo (ITA) Italien 0:00:11,85
6 VEREECKEN, Thomas (BEL) Belgien 0:00:14,79
7 RUDLAND, Hans Kristian (NOR) Norwegen 0:00:18,41
8 JØRGENSEN, Mathias N. (DEN) Dänemark 0:00:18,76
9 EEKHOORN, Pascal (NED) Niederland 0:00:19,85
10 SAJNOK, Szymon (POL) Polen 0:00:20,04
11 KOOISTRA, Marten (NED) Niederland 0:00:20,92
12 SINGER, Max (GER) Deutschland 0:00:21,71
13 HALLER, Patrick (GER) Deutschland 0:00:22,34
14 WEEMAES, Sasha (BEL) Belgien 0:00:23,24
15 O’LOUGHLIN, Michael (IRL) Irland 0:00:24,54
16 COSTEPLANE, Aurélien (FRA) Frankreich 0:00:25,65
17 PHILIPSEN, Jasper (BEL) Belgien 0:00:27,34
18 SIVAKOV, Pavel (RUS) Russland 0:00:27,67
19 BETOUIGT-SUIRE, Clément (FRA) Frankreich 0:00:33,02
20 PRONSKIY, Vadim (KAZ) Kasachstan 0:00:33,74
21 LAMBRECHT, Bjorg (BEL) Belgien 0:00:33,92
22 AUER, Tim (GER) Deutschland 0:00:34,48
23 SAUGSTAD, Lars (NOR) Norwegen 0:00:36,40
24 GAMPER, Patrick (AUT) Österreich 0:00:36,47
25 KÖNIG, Christian (AUT) Österreich 0:00:41,11
26 SLAVIK, Lukas (CZE) Tschechien 0:00:41,71
27 PEKALA, Piotr (POL) Polen 0:00:43,26
28 MADSEN, Frederik R. (DEN) Dänemark 0:00:43,67
29 BLEVINS, Christopher (USA) USA 0:00:43,85
30 HERNANDEZ, Michael (USA) USA 0:00:45,78
31 LOUVET, Louis (FRA) Frankreich 0:00:47,19
32 BROWN, Jonathan (USA) USA 0:00:47,19
33 RIES, Michel (LUX) Luxemburg 0:00:47,88
34 RUTSCH, Jonas (GER) Deutschland 0:00:48,00
35 BRAZDA, Michal (CZE) Tschechien 0:00:48,05
36 MARCHETTI, Moreno (ITA) Italien 0:00:49,22
37 BANASZEK, Alan (POL) Polen 0:00:49,35
38 NEBOIT, Romain (FRA) Frankreich 0:00:52,89
39 NEKRASOV, Denis (RUS) Russland 0:00:53,48
40 SOKOLOV, Nikita (KAZ) Kasachstan 0:00:54,01
41 SUNNEN, Philip (LUX) Luxemburg 0:00:56,10
42 MORI, Filippo (ITA) Italien 0:00:56,32
43 SKAARSETH, Iver (NOR) Norwegen 0:00:59,21
44 MOBACH, Jarno (NED) Niederland 0:01:01,75
45 PEDERSEN, Mathias D. (DEN) Dänemark 0:01:03,41
46 LÜBBERS, Dorian (GER) Deutschland 0:01:03,67
47 LEYDER, Pit (LUX) Luxemburg 0:01:03,69
48 ANIOLKOWSKI, Stanislaw (POL) Polen 0:01:05,83
49 SALMON, Martin (GER) Deutschland 0:01:05,95
50 CRONQUIST, Tim V. (DEN) Dänemark 0:01:07,86
51 JULLIEN, Anthony (FRA) Frankreich 0:01:08,30
52 OMACHI, Kento (JPN) Japan 0:01:08,76
53 VASTMANS, Dries (BEL) Belgien 0:01:10,12
54 ISHIGAMI, Masahiro (JPN) Japan 0:01:10,26
55 HÄNNINEN, Jaakko (FIN) Finnland 0:01:10,85
56 NIELSEN, Andreas S. (DEN) Dänemark 0:01:12,22
57 RELANTO, Erik (FIN) Finnland 0:01:16,69
58 LUNDMARK, Viktor (SWE) Schweden 0:01:17,01
59 FRIEDL, Nils (AUT) Österreich 0:01:17,14
60 NESI, Nicolas (ITA) Italien 0:01:17,47
61 KNIHA, Ladislav (SVK) Slowakei 0:01:17,82
62 HEIDERSCHEID, Colin (LUX) Luxemburg 0:01:18,17
63 MADDUX, Jack (USA) USA 0:01:18,28
64 STIBINGR, Matej (CZE) Tschechien 0:01:18,72
65 DENIS, Thomas (FRA) Frankreich 0:01:20,24
66 GIORDANI, Carloalberto (ITA) Italien 0:01:21,03
67 TOKUDA, Takumi (JPN) Japan 0:01:21,03
68 TRACZ, Szymon (POL) Polen 0:01:21,53
69 KATZMEYR, Daniel (AUT) Österreich 0:01:22,06
70 NEUHAUSER, Marcel (AUT) Österreich 0:01:22,65
71 DRDEK, Dominik (CZE) Tschechien 0:01:23,97
72 OROS, Samuel (SVK) Slowakei 0:01:25,04
73 WELTEN, Bram (NED) Niederland 0:01:26,20
74 ULYSBAYEV, Dinmukhammed (KAZ) Kasachstan 0:01:28,26
75 WEYRICH, Maxime (LUX) Luxemburg 0:01:28,29
76 MICHALICKA, Juraj (SVK) Slowakei 0:01:31,18
77 AALRUST, Håkon (NOR) Norwegen 0:01:31,33
78 ANDERSSON, Vincent (SWE) Schweden 0:01:34,48
79 STEINDLER, Julian (AUT) Österreich 0:01:35,18
80 FOLTAN, Adrian (SVK) Slowakei 0:01:35,97
81 DA SILVA, Tiago (LUX) Luxemburg 0:01:36,29
82 STENSON, Adam (IRL) Irland 0:01:36,58
83 VAN WIJK, Oscar (NED) Niederland 0:01:37,81
84 ZIMANY, Kristian (SVK) Slowakei 0:01:38,48
85 MULHOLLAND, Declan (IRL) Irland 0:01:40,45
86 OIEN, Eric (USA) USA 0:01:42,61
87 JACOBSSON, David (SWE) Schweden 0:01:42,85
88 VAN DER HORST, Dennis (NED) Niederland 0:01:45,20
89 NAKAMURA, Keisuke (JPN) Japan 0:01:45,53
90 VYATKIN, Kirill (KAZ) Kasachstan 0:01:46,15
91 O’MAHONEY, Daragh (IRL) Irland 0:01:49,33
92 KVIETOK, Pavol (SVK) Slowakei 0:01:53,09
93 GRAY, Jake (IRL) Irland 0:01:56,84
94 NISELL, Felix (SWE) Schweden 0:01:58,06
95 KHAJI DURSUN OGLY, Gunyaidin (KAZ) Kasachstan 0:01:59,81
96 NAKAGAWA, Ken (JPN) Japan 0:01:59,99
97 KJEMHUS, Joakim (NOR) Norwegen 0:02:08,89
98 KOUDELA, Dominik (CZE) Tschechien 0:02:09,58
99 KULIKOVSKII, Aleksandr (RUS) Russland 0:02:17,47
100 NORDSTRÖM, Jonas (FIN) Finnland 0:02:18,84
101 SVESHNIKOV, Pavel (RUS) Russland 0:02:20,28
102 TOBARU, Hayato (JPN) Japan 0:02:21,69
103 UUSIPERHE, Jesse (FIN) Finnland 0:02:27,53
104 NILSSON, Rasmus (SWE) Schweden 0:02:27,77
105 ANDERSSON HALLGREN, Gabriel (SWE) Schweden 0:02:35,90

Klasyfikacja generalna po czasówce:

1 VEREECKEN, Thomas (BEL) Belgien 2.25’19”
2 JØRGENSEN, Mathias N. (DEN) Dänemark 4″
3 HALLER, Patrick (GER) Deutschland 8″
4 LAMBRECHT, Bjorg (BEL) Belgien 19″
5 BLEVINS, Christopher (USA) USA 23″
6 MADDUX, Jack (USA) USA 27″
7 MORI, Filippo (ITA) Italien 38″
8 BETOUIGT-SUIRE, Clément (FRA) Frankreich 58″
9 GAMPER, Patrick (AUT) Österreich 1’05”
10 SAUGSTAD, Lars (NOR) Norwegen 1’07”
11 LARSEN, Niklas (DEN) Dänemark 1’07”
12 COSTA, Adrien (USA) USA 1’11”
13 HERNANDEZ, Michael (USA) USA 1’11”
14 RIES, Michel (LUX) Luxemburg 1’15”
15 SOBRERO, Matteo (ITA) Italien 1’15”
16 FAGERHAUG, Petter (NOR) Norwegen 1’18”
17 EEKHOORN, Pascal (NED) Niederland 1’27”
18 SAJNOK, Szymon (POL) Polen 1’27”
19 SINGER, Max (GER) Deutschland 1’29”
20 SALMON, Martin (GER) Deutschland 1’31”
21 O’LOUGHLIN, Michael (IRL) Irland 1’32”
22 COSTEPLANE, Aurélien (FRA) Frankreich 1’33”
23 PHILIPSEN, Jasper (BEL) Belgien 1’35”
24 SIVAKOV, Pavel (RUS) Russland 1’35”
25 HÄNNINEN, Jaakko (FIN) Finnland 1’38”
26 PRONSKIY, Vadim (KAZ) Kasachstan 1’41”
27 AUER, Tim (GER) Deutschland 1’42”
28 SLAVIK, Lukas (CZE) Tschechien 1’49”
29 PEKALA, Piotr (POL) Polen 1’51”
30 LOUVET, Louis (FRA) Frankreich 1’54”
31 BROWN, Jonathan (USA) USA 1’54”
32 RUTSCH, Jonas (GER) Deutschland 1’55”
33 BRAZDA, Michal (CZE) Tschechien 1’55”
34 MARCHETTI, Moreno (ITA) Italien 1’57”
35 BANASZEK, Alan (POL) Polen 1’57”
36 NEBOIT, Romain (FRA) Frankreich 2’00”
37 NEKRASOV, Denis (RUS) Russland 2’01”
38 SOKOLOV, Nikita (KAZ) Kasachstan 2’01”
39 SKAARSETH, Iver (NOR) Norwegen 2’06”
40 MOBACH, Jarno (NED) Niederland 2’09”
41 LÜBBERS, Dorian (GER) Deutschland 2’11”
42 LEYDER, Pit (LUX) Luxemburg 2’11”
43 JULLIEN, Anthony (FRA) Frankreich 2’16”
44 ISHIGAMI, Masahiro (JPN) Japan 2’18”
45 RELANTO, Erik (FIN) Finnland 2’24”
46 NESI, Nicolas (ITA) Italien 2’25”
47 KNIHA, Ladislav (SVK) Slowakei 2’25”
48 VASTMANS, Dries (BEL) Belgien 2’25”
49 STIBINGR, Matej (CZE) Tschechien 2’26”
50 DENIS, Thomas (FRA) Frankreich 2’28”
51 GIORDANI, Carloalberto (ITA) Italien 2’28”
52 KATZMEYR, Daniel (AUT) Österreich 2’29”
53 NEUHAUSER, Marcel (AUT) Österreich 2’30”
54 FRIEDL, Nils (AUT) Österreich 2’35”
55 MICHALICKA, Juraj (SVK) Slowakei 2’38”
56 AALRUST, Håkon (NOR) Norwegen 2’39”
57 DA SILVA, Tiago (LUX) Luxemburg 2’44”
58 STENSON, Adam (IRL) Irland 2’44”
59 VAN WIJK, Oscar (NED) Niederland 2’45”
60 NAKAMURA, Keisuke (JPN) Japan 2’53”
61 VYATKIN, Kirill (KAZ) Kasachstan 2’53”
62 O’MAHONEY, Daragh (IRL) Irland 2’57”
63 GRAY, Jake (IRL) Irland 3’04”
64 KULIKOVSKII, Aleksandr (RUS) Russland 3’25”
65 TOBARU, Hayato (JPN) Japan 3’29”
66 OROS, Samuel (SVK) Slowakei 9’04”
67 ULYSBAYEV, Dinmukhammed (KAZ) Kasachstan 9’07”
68 STEINDLER, Julian (AUT) Österreich 9’14”
69 KVIETOK, Pavol (SVK) Slowakei 9’32”
70 BACCIO, Paolo (ITA) Italien 10’24”
71 RUDLAND, Hans Kristian (NOR) Norwegen 10’31”
72 KOOISTRA, Marten (NED) Niederland 10’33”
73 WEEMAES, Sasha (BEL) Belgien 10’36”
74 KÖNIG, Christian (AUT) Österreich 10’53”
75 MADSEN, Frederik R. (DEN) Dänemark 10’56”
76 SUNNEN, Philip (LUX) Luxemburg 11’08”
77 ANIOLKOWSKI, Stanislaw (POL) Polen 11’15”
78 PEDERSEN, Mathias D. (DEN) Dänemark 11’16”
79 CRONQUIST, Tim V. (DEN) Dänemark 11’20”
80 NIELSEN, Andreas S. (DEN) Dänemark 11’25”
81 OMACHI, Kento (JPN) Japan 11’28”
82 LUNDMARK, Viktor (SWE) Schweden 11’29”
83 HEIDERSCHEID, Colin (LUX) Luxemburg 11’30”
84 TOKUDA, Takumi (JPN) Japan 11’33”
85 DRDEK, Dominik (CZE) Tschechien 11’36”
86 WELTEN, Bram (NED) Niederland 11’38”
87 WEYRICH, Maxime (LUX) Luxemburg 11’41”
88 ANDERSSON, Vincent (SWE) Schweden 11’47”
89 FOLTAN, Adrian (SVK) Slowakei 11’48”
90 ZIMANY, Kristian (SVK) Slowakei 11’51”
91 MULHOLLAND, Declan (IRL) Irland 11’53”
92 OIEN, Eric (USA) USA 11’55”
93 JACOBSSON, David (SWE) Schweden 11’55”
94 VAN DER HORST, Dennis (NED) Niederland 11’57”
95 NISELL, Felix (SWE) Schweden 12’10”
96 KHAJI DURSUN OGLY, Gunyaidin (KAZ) Kasachstan 12’12”
97 NAKAGAWA, Ken (JPN) Japan 12’12”
98 ANDERSSON HALLGREN, Gabriel (SWE) Schweden 12’48”
99 TRACZ, Szymon (POL) Polen 22’53”
100 KJEMHUS, Joakim (NOR) Norwegen 23’40”
101 KOUDELA, Dominik (CZE) Tschechien 23’41”
102 SVESHNIKOV, Pavel (RUS) Russland 23’52”
103 NORDSTRÖM, Jonas (FIN) Finnland 28’09”
104 NILSSON, Rasmus (SWE) Schweden 28’18”
105 UUSIPERHE, Jesse (FIN) Finnland 28’19”

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments