Ekipa Domin Sport zaprezentowała swoje barwy klubowe na rozpoczynający się wkrótce sezon. Kolarze grupy Andrzeja Domina ścigać się będą w czarno-czerwonych strojach uszytych przez jednego ze sponsorów zespołu, firmę Verge.

– Kolorystyka strojów będzie zbliżona do tej z ubiegłego roku – opowiada dyrektor sportowy, Andrzej Domin. – Pozostaną kolory czarny i czerwony, bo z nimi kojarzeni są już nasi kolarze. Na koszulkach pojawiły się niebieskie wstawki – takie, jak na ramach rowerów Focus. Dwa tygodnie temu podpisałem umowę sponsorską z marką Verge. Bardzo się cieszę, że szyte w Polsce, a uznane na całym świecie stroje posłużą naszym zawodnikom.

W nowych barwach kolarzy włoszczowskiego klubu zobaczymy podczas pierwszych wyścigów pod koniec miesiąca. Obecnie część ekipy rozpoczęła kilkudniowy obóz treningowy w Polanicy-Zdrój. 23 marca cała grupa Domin Sport wyjedzie na zgrupowanie do Hotelu Jedlinka w Jedlinie-Zdrój, by tam doszlifować formę przed otwarciem sezonu.

 

Informacja prasowa

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Yanev
Yanev

Z tymi czerwonymi aplikacjami na czarnym tle przypomina mi togę prokuratora. I wcale nie wydają mi się eleganckie, bo u Domina żaden sir nie jeździ. Ponure jak przyszłość większości polskich drużyn wegetujących jak nasturcja na pustyni. Zamiast “fachowców” wykorzystajcie wyobraźnię przedszkolaków – dajcie im kolorowe kredki i niech projektują.