Ekipa Domin Sport podpisała umowę z kolejnym sponsorem. Prowadzona przez Andrzeja Domina grupa będzie współpracowała z Hotelem Jedlinka w Jedlinie-Zdrój, który spełni w tym sezonie rolę bazy zespołu.

– Miło mi poinformować, że w piątek oficjalnie nawiązaliśmy współpracę z Hotelem Jedlinka – komentuje Andrzej Domin. – Cieszymy się, bo to dobre miejsce na zgrupowania dla naszych kolarzy. Hotel oferuje bardzo komfortowe warunki oraz zaplecze do odnowy biologicznej, a w okolicy zdecydowanie jest gdzie trenować, nawet na przebiegających niedaleko trasach wyścigów.

W Jedlinie-Zdrój zawodnicy zawitają już w marcu, podczas obozu treningowego. Dzięki swojemu położeniu, Hotel Jedlinka będzie też dobrą bazą noclegową w trakcie sezonu, kiedy na Dolnym Śląsku rozgrywanych jest wiele wyścigów z kalendarza PZKol.

– Logo hotelu pojawi się na strojach zawodników, na samochodach i wszędzie tam, gdzie ekipa będzie widoczna. Przy okazji, już teraz zapraszamy do Jedliny wszystkich miłośników dwóch kółek. Są znakomite trasy i możliwość potrenowania z zawodowymi kolarzami – kończy Andrzej Domin.

hotel_jedlinka-1

 

Informacja prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments