Ritiro Sicilia Tinkoff - Saxo 2015Peter Sagan oficjalnie zadebiutuje w barwach Tinkoff-Saxo podczas Tour of Qatar, a jednym z jego pomocników będzie Maciej Bodnar. Rozgrywany na Bliskim Wschodzie wyścig potrwa od 8 do 13 lutego. 

„Ścigałem się w Katarze cztery lata temu i to był początek wielkiego sezonu”, powiedział słowacki sprinter. „Myślę, że będzie to odpowiedni wyścig do debiutu w koszulce Tinkoff-Saxo i już nie mogę się doczekać tego startu”. W Katarze na zawodników czeka sześć płaskich etapów i krótka indywidualna jazda na czas.

Peter Sagan jest naszym liderem zespołu i będziemy wspierać go w 100 procentach„, powiedział dyrektor sportowy Tinkoff-Saxo Tristan Hoffman. „Tour of Qatar jest specjalnym wyścigiem, bo to będzie debiut Petera w Tinkoff-Saxo”.

Tinkoff-Saxo na Tour of Qatar:

Peter Sagan, Maciej Bodnar, Matti Breschel, Michael Mørkøv, Pavel Brutt, Christopher Juul-Jensen, Ivan Rovny oraz Nikolay Trusov.

 

Foto: Tinkoff-Saxo

Andrzej Gucwa

 

 

 

Poprzedni artykułGrega Bole: „Jestem bardzo zadowolony”
Następny artykułEtoile de Besseges: Bryan Coquard po raz pierwszy w sezonie. Zmiana lidera.
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
zbyszek
zbyszek

Sagan tyle lat bryluje na salonach,co tu jest grane.