BOECKMANS KrisW dniu dzisiejszym rozpoczął się wyścig etapowy rozgrywany w południowej Francji, Etoile de Besseges (2.1). Na płaskiej końcówce najszybszy okazał się Kris Boeckmans (Lotto-Soudal). 

Kolarze musieli przejechać z Bellegarde do Beaucaire. Etap liczył 153,9 kilometrów i kończył się czterema rundami o długości 6,6 km. Na pierwszych kilkudziesięciu kilometrach peleton dość mocno się porwał. W pierwszej grupie jechało aż 27 zawodników, wśród nich między innymi Tony Gallopin (Lotto-Soudal) czy Bryan Coquard (Europcar). Za nimi, ze stratą 45 sekund znalazła się grupa 25 zawodników, a tam takie nazwiska jak Thibaut Pinot (FDJ) albo Maxime Monford (Lotto). Peleton tracił prawie półtorej minuty. O ile z przodu następowały kolejne przetasowania, strata peletonu pozostawała na podobnym poziomie.

Na kilka kilometrów przed metą w czołówce jechali: Cyril Gautier (Team Europcar), Arnaud Courteille (FDJ), Alexis Gougeard (AG2R-La Mondiale), Marco Coledan (Trek Factory Racing), Jelle Vanendert (Lotto-Soudal) Kris Boeckmans, Pim Ligthart (Lotto-Soudal) Loic Chetout (Cofidis), Lietaer Elliot Sander Helven (Topsport), Brian Van Goethem (Roompot) Evaldas Siskevicius (Marseille 13-KTM) i Julien Duval (Army). Wypracowali około 30 sekund przewagi. W obliczu znacznej przewagi zawodników swojej drużyny, na niecałe 4 km przed metą zaatakował Pim Lighart. Na ostatnim kilometrze wciąż prowadził, na czym skorzystał jego kolega z ekipy, Kris Boeckmans, pokonując w sprincie swoich rywali z ucieczki. Za nim finiszowali Edward Theuns (Topsport Vlaanderen-Baloise) i Marco Coledan (Trek Factory Racing).

Słabo pojechali kolarze CCC Sprandi Polkowice, najlepszy z nich Davide Rebellin był 82.

Na początku etapu oderwała się spora grupa, w której nie mieliśmy żadnego swojego przedstawiciela. Obowiązek pogoni spadł na nas i staraliśmy się nie dopuścić do tego, by ucieczka dojechała do mety. W pogoni przeszkodziła nam kraksa, która podzieliła peleton na kilka grup. Naszym zawodnikom nic poważnego się nie stało, ale na pewno ten upadek odegrał sporą rolę w tym wyścigu. Do tego doszedł silny wiatr, który też nie ułatwiał jazdy – wyjaśniał Robert Krajewski, prezes zespołu CCC Sprandi Polkowice i dyrektor sportowy.

Jutro kolarze przejadą 155 km z Nimes do Les Fumades.

Wyniki pierwszego etapu:

1 44 BOECKMANS Kris Lotto Soudal 03h25’37”
2 137 THEUNS Edward Topsport Vlaanderen – Baloise 03h25’37”
3 31 COLEDAN Marco Trek Factory Racing 03h25’37”
4 5 GAUTIER Cyril Team Europcar 03h25’37”
5 193 DUVAL Julien E.C. de l`Armée de Terre 03h25’37”
6 177 SISKEVICIUS Evaldas Team Marseille 13 KTM 03h25’37”
7 12 COURTEILLE Arnaud FDJ 03h25’37”
8 22 GOUGEARD Aléxis AG2R la Mondiale 03h25’37”
9 65 CHETOUT Loïc Cofidis Solutions Crédit 03h25’37”
10 168 VAN GOETHEM Brian Team Roompot 03h25’37”
11 42 VANENDERT Dennis Lotto Soudal 03h25’37”
12 132 LIETAER Eliot Topsport Vlaanderen – Baloise 03h25’37”
13 47 LIGTHART Pim Lotto Soudal 03h25’37”
14 17 SARREAU Marc FDJ 03h25’54”
15 156 PLANCKAERT Baptiste Roubaix Lille Métropole 03h25’54”
16 165 GROENEWEGEN Dylan Team Roompot 03h25’54”
17 113 JANS Roy Wanty – Groupe Gobert 03h25’54”
18 62 LAPORTE Christophe Cofidis Solutions Crédit 03h25’54”
19 134 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise 03h25’54”
20 102 FEILLU Romain Bretagne – Séché Environnement 03h25’54”
21 88 QUINTERO Carlos-Julian Colombia 03h25’54”
22 172 EL FARES Julien Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
23 61 JOEAAR Gert Cofidis Solutions Crédit 03h25’54”
24 34 JUNGELS Bob Trek Factory Racing 03h25’54”
25 192 SINNER Benoît E.C. de l`Armée de Terre 03h25’54”
26 114 LEUKEMANS Björn Wanty – Groupe Gobert 03h25’54”
27 23 DANIEL Maxime AG2R la Mondiale 03h25’54”
28 45 MONTFORT Maxime Lotto Soudal 03h25’54”
29 93 DEMOITIE Antoine Wallonie – Bruxelles 03h25’54”
30 3 COQUARD Bryan Team Europcar 03h25’54”
31 54 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Caja Rural – Seguros RGA 03h25’54”
32 66 TURGIS Anthony Cofidis Solutions Crédit 03h25’54”
33 26 LATOUR Pierre-Roger AG2R la Mondiale 03h25’54”
34 175 GIRAUD Benjamin Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
35 173 LOUBET Julien Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
36 174 BLAIN Alexandre Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
37 67 VAN BILSEN Kenneth Cofidis Solutions Crédit 03h25’54”
38 32 DEVOLDER Stijn Trek Factory Racing 03h25’54”
39 97 WARNIER Antoine Wallonie – Bruxelles 03h25’54”
40 11 PINOT Thibault FDJ 03h25’54”
41 91 CHEVALIER Olivier Wallonie – Bruxelles 03h25’54”
42 115 MARCATO Marco Wanty – Groupe Gobert 03h25’54”
43 35 NIZZOLO Giacomo Trek Factory Racing 03h25’54”
44 103 HIVERT Jonathan Bretagne – Séché Environnement 03h25’54”
45 171 KONOVALOVAS Ignatas Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
46 4 COUSIN Jérôme Team Europcar 03h25’54”
47 53 BENITO DIEZ Miguel Angel Caja Rural – Seguros RGA 03h25’54”
48 14 MORABITO Steve FDJ 03h25’54”
49 41 GALLOPIN Tony Lotto Soudal 03h25’54”
50 178 DI GREGORIO Rémi Team Marseille 13 KTM 03h25’54”
51 16 REZA Kévin FDJ 03h25’54”
52 131 HELVEN Sander Topsport Vlaanderen – Baloise 03h25’54”
53 68 VAN STAEYEN Michael Cofidis Solutions Crédit 03h25’54”
54 24 DUPONT Hubert AG2R la Mondiale 03h27’41”
55 21 BONNAFOND Guillaume AG2R la Mondiale 03h27’41”
56 183 MEURISSE Xandro An Post – ChainReaction 03h27’41”
57 28 HOULE Hugo AG2R la Mondiale 03h27’41”
58 188 MULLEN Ryan An Post – ChainReaction 03h27’41”
59 25 GASTAUER Ben AG2R la Mondiale 03h27’41”
60 27 VUILLERMOZ Aléxis AG2R la Mondiale 03h27’41”
61 187 ALISTAIR Slater An Post – ChainReaction 03h27’41”
62 152 BARBIER Rudy Roubaix Lille Métropole 03h27’41”
63 36 SILVESTRE Fabio Trek Factory Racing 03h27’41”
64 112 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert 03h27’41”
65 166 LOOIJ André Team Roompot 03h27’41”
66 138 VANOVERBERGHE Arthur Topsport Vlaanderen – Baloise 03h27’41”
67 176 PAILLOT Yoann Team Marseille 13 KTM 03h27’41”
68 111 ANTONINI Simone Wanty – Groupe Gobert 03h27’41”
69 118 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert 03h27’41”
70 85 MOLANO Sebastian Colombia 03h27’41”
71 106 GERARD Arnaud Bretagne – Séché Environnement 03h27’41”
72 6 BERNAUDEAU Giovanni Team Europcar 03h27’41”
73 86 PEDRAZA MORALES Walter Fernand Colombia 03h27’41”
74 13 GESLIN Anthony FDJ 03h27’41”
75 104 VACHON Florian Bretagne – Séché Environnement 03h27’41”
76 52 BARBERO CUESTA Carlos Caja Rural – Seguros RGA 03h27’41”
77 133 DE TIER Floris Topsport Vlaanderen – Baloise 03h27’41”
78 205 JULES Justin Veranclassic – Ekoi 03h27’41”
79 1 VOECKLER Thomas Team Europcar 03h27’41”
80 153 DAMUSEAU Thomas Roubaix Lille Métropole 03h27’41”
81 55 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA 03h27’41”
82 71 REBELLIN Davide CCC Sprandi Polkowice 03h27’41”
83 82 DUQUE Leonardo Fabio Colombia 03h27’41”
84 197 BARBAS Yoann E.C. de l`Armée de Terre 03h27’41”
85 158 VANTOMME Maxime Roubaix Lille Métropole 03h27’41”
86 77 HONKISZ Adrian CCC Sprandi Polkowice 03h27’41”
87 43 DE BIE Sean Lotto Soudal 03h27’41”
88 105 FEDRIGO Pierrick Bretagne – Séché Environnement 03h27’41”
89 33 FELLINE Fabio Trek Factory Racing 03h27’41”
90 136 NAESEN Olivier Topsport Vlaanderen – Baloise 03h27’41”
91 18 VAUGRENARD Benoit FDJ 03h27’41”
92 164 KERKHOF Tim Team Roompot 03h27’41”
93 167 SLIK Ivar Team Roompot 03h27’41”
94 162 KREDER Michel Team Roompot 03h27’41”
95 95 HABEAUX Grégory Wallonie – Bruxelles 03h27’41”
96 38 ZOIDL Riccardo Trek Factory Racing 03h33’35”
97 37 VANDEWALLE Kristof Trek Factory Racing 03h33’35”
98 208 VAN COPPERNOLLE Francesco Veranclassic – Ekoi 03h33’35”
99 163 KREDER Wesley Team Roompot 03h33’35”
100 182 MAES Alexander An Post – ChainReaction 03h33’35”
101 64 ROSSETTO Stéphane Cofidis Solutions Crédit 03h33’35”
102 143 PAGE Dylan Roth – Skoda 03h33’35”
103 101 FEILLU Brice Bretagne – Séché Environnement 03h33’35”
104 185 DUNNE Conor An Post – ChainReaction 03h33’35”
105 123 BIHEL César Auber 93 03h33’35”
106 83 CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Cam Colombia 03h33’35”
107 151 ANTOMARCHI Julien Roubaix Lille Métropole 03h33’35”
108 207 VAUBOURZEIX Thomas Veranclassic – Ekoi 03h33’35”
109 107 FONSECAArmindo Bretagne – Séché Environnement 03h33’35”
110 7 MARTINEZ Yannick Team Europcar 03h33’35”
111 202 CAMMAERTS Edwing Veranclassic – Ekoi 03h33’35”
112 92 DELFOSSE Sébastien Wallonie – Bruxelles 03h33’35”
113 94 PONS Gaëtan Wallonie – Bruxelles 03h33’35”
114 108 SEPULVEDA Eduardo Bretagne – Séché Environnement 03h33’35”
115 46 ARMEE Sander Lotto Soudal 03h33’35”
116 161 HOOGERLAND Johnny Team Roompot 03h33’35”
117 63 MOLARD Rudy Cofidis Solutions Crédit 03h33’35”
118 56 GRIJALBA Fernando Caja Rural – Seguros RGA 03h33’35”
119 98 STASSEN Julien Wallonie – Bruxelles 03h33’35”
120 96 ISTA Kevyn Wallonie – Bruxelles 03h33’35”
121 122 DASSONVILLE Flavien Auber 93 03h33’35”
122 155 PILLON Romain Roubaix Lille Métropole 03h33’35”
123 125 MALDONADO Anthony Auber 93 03h33’35”
124 127 TRONET Steven Auber 93 03h33’35”
125 48 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal 03h33’35”
126 84 RAMIREZ CHACON Brayan Stiven Colombia 03h33’35”
127 81 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades Colombia 03h33’43”
128 8 ENGOULVENT Jimmy Team Europcar 03h39’52”
129 181 MCCARTHY Eoin An Post – ChainReaction 03h39’52”
130 126 RENAULT Maxime Auber 93 03h39’52”
131 128 VIMPERE Théo Auber 93 03h39’52”
132 147 JAUN Lukas Roth – Skoda 03h39’52”
133 194 ALAPHILIPPE Bryan E.C. de l`Armée de Terre 03h39’52”
134 145 BRESCIANI Michael Roth – Skoda 03h39’52”
135 157 TURGIS Jimmy Roubaix Lille Métropole 03h39’52”
136 57 TXURRUKAAmets Caja Rural – Seguros RGA 03h39’52”
137 58 FRAILE MATARRANZA Omar Caja Rural – Seguros RGA 03h39’52”
138 186 VANDENBOGAERDE Jens An Post – ChainReaction 03h39’52”
139 141 ECKMANN Yannick Roth – Skoda 03h39’52”
140 142 BRUNGGER Nico Roth – Skoda 03h39’52”
141 117 VAN MELSEN Kévin Wanty – Groupe Gobert 03h39’52”
142 148 VACCHER Andrea Roth – Skoda 03h39’52”
143 146 THALMANN Roland Roth – Skoda 03h39’52”
144 201 ROSSELER Sébastien Veranclassic – Ekoi 03h39’52”
145 204 GARDEYN Gorik Veranclassic – Ekoi 03h39’52”
146 73 SAMOILAU Branislau CCC Sprandi Polkowice 03h39’52”
147 51 MADRAZO Riuz Angel Caja Rural – Seguros RGA 03h39’52”
148 121 GUAY Julien Auber 93 03h39’52”
149 75 RUTKIEWICZ Marek CCC Sprandi Polkowice 03h39’52”
150 198 CHERBONNET David E.C. de l`Armée de Terre 03h39’52”
151 191 GUYOT Yann E.C. de l`Armée de Terre 03h39’52”
152 15 PICHON Laurent FDJ 03h39’52”
153 154 DUPONT Timothy Roubaix Lille Métropole 03h39’52”
154 196 GONNET Julien E.C. de l`Armée de Terre 03h39’52”
155 87 RAMIREZ BOTERO Carlos Mario Colombia 03h39’52”
156 195 BODIOT Alexis E.C. de l`Armée de Terre 03h39’52”
157 72 HIRT Jan CCC Sprandi Polkowice 03h39’52”
158 2 ROLAND Pierre Team Europcar 03h39’52”
159 74 MIHAYLOV Nikolay CCC Sprandi Polkowice 03h39’52”
160 206 STENUIT Robin Veranclassic – Ekoi 03h39’52”
161 184 SISKEVICIUS Paulius An Post – ChainReaction 03h39’52”
162 116 DRON Boris Wanty – Groupe Gobert 03h39’52”
163 203 DEWORTELAER Serge Veranclassic – Ekoi 03h39’52”
164 78 TACIAK Mateusz CCC Sprandi Polkowice 03h39’52”
165 135 JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise 03h39’52”
166 124 JAKIN Alo Auber 93 03h25’54’

Wycofali się:
SHUMACHER Stefan – CCC Sprandi Polkowice 
STÜSSI Colin – Roth – Skoda –

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:
1 44 BOECKMANS Kris Lotto Soudal 03h25’27”
2 137 THEUNS Edward Topsport Vlaanderen – Baloise à 04”
3 31 COLEDAN Marco Trek Factory Racing à 06”
4 5 GAUTIER Cyril Team Europcar à 10”
5 193 DUVAL Julien E.C. de l`Armée de Terre à 10”
6 177 SISKEVICIUS Evaldas Team Marseille 13 KTM à 10”
7 12 COURTEILLE Arnaud FDJ à 10”
8 22  GOUGEARD Aléxis AG2R la Mondiale à 10”
9 65 CHETOUT Loïc Cofidis Solutions Crédit à 10”
10 168 VAN GOETHEM Brian Team Roompot à 10”
11 42 VANENDERT Dennis Lotto Soudal à 10”
12 132 LIETAER Eliot Topsport Vlaanderen – Baloise à 10”
13 47 LIGTHART Pim Lotto Soudal à 10”
14 3 COQUARD Bryan Team Europcar à 24”
15 41 GALLOPIN Tony Lotto Soudal à 25”
16 174 BLAIN Alexandre Team Marseille 13 KTM à 26”
17 17  SARREAU Marc FDJ à 27”
18 156 PLANCKAERT Baptiste Roubaix Lille Métropole à 27”
19 165  GROENEWEGEN Dylan Team Roompot à 27”
20 113 JANS Roy Wanty – Groupe Gobert à 27”
21 62 LAPORTE Christophe Cofidis Solutions Crédit à 27”
22 134 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise à 27”
23 102 FEILLU Romain Bretagne – Séché Environnement à 27”
24 88 QUINTERO Carlos-Julian Colombia à 27”
25 172 EL FARES Julien Team Marseille 13 KTM à 27”
26 61 JOEAAR Gert Cofidis Solutions Crédit à 27”
27 34 JUNGELS Bob Trek Factory Racing à 27”
28 192 SINNER Benoît E.C. de l`Armée de Terre à 27”
29 114 LEUKEMANS Björn Wanty – Groupe Gobert à 27”
30 23 DANIEL Maxime AG2R la Mondiale à 27”
31 45 MONTFORT Maxime Lotto Soudal à 27”
32 93 DEMOITIE Antoine Wallonie – Bruxelles à 27”
33 54 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Caja Rural – Seguros RGA à 27”
34 66  TURGIS Anthony Cofidis Solutions Crédit à 27”
35 26  LATOUR Pierre-Roger AG2R la Mondiale à 27”
36 175 GIRAUD Benjamin Team Marseille 13 KTM à 27”
37 173 LOUBET Julien Team Marseille 13 KTM à 27”
38 67 VAN BILSEN Kenneth Cofidis Solutions Crédit à 27”
39 32 DEVOLDER Stijn Trek Factory Racing à 27”
40 97  WARNIER Antoine Wallonie – Bruxelles à 27”
41 11 PINOT Thibault FDJ à 27”
42 91 CHEVALIER Olivier Wallonie – Bruxelles à 27”
43 115 MARCATO Marco Wanty – Groupe Gobert à 27”
44 35 NIZZOLO Giacomo Trek Factory Racing à 27”
45 103 HIVERT Jonathan Bretagne – Séché Environnement à 27”
46 171 KONOVALOVAS Ignatas Team Marseille 13 KTM à 27”
47 4 COUSIN Jérôme Team Europcar à 27”
48 53  BENITO DIEZ Miguel Angel Caja Rural – Seguros RGA à 27”
49 14 MORABITO Steve FDJ à 27”
50 178 DI GREGORIO Rémi Team Marseille 13 KTM à 27”
51 16 REZA Kévin FDJ à 27”
52 131 HELVEN Sander Topsport Vlaanderen – Baloise à 27”
53 68 VAN STAEYEN Michael Cofidis Solutions Crédit à 27”
54 124 JAKIN Alo Auber 93 à 27”
55 24 DUPONT Hubert AG2R la Mondiale à 02’14”
56 21 BONNAFOND Guillaume AG2R la Mondiale à 02’14”
57 183 MEURISSE Xandro An Post – ChainReaction à 02’14”
58 28 HOULE Hugo AG2R la Mondiale à 02’14”
59 188  MULLEN Ryan An Post – ChainReaction à 02’14”
60 25 GASTAUER Ben AG2R la Mondiale à 02’14”
61 27 VUILLERMOZ Aléxis AG2R la Mondiale à 02’14”
62 187  ALISTAIR Slater An Post – ChainReaction à 02’14”
63 152 BARBIER Rudy Roubaix Lille Métropole à 02’14”
64 36 SILVESTRE Fabio Trek Factory Racing à 02’14”
65 112 BACKAERT Frederik Wanty – Groupe Gobert à 02’14”
66 166  LOOIJ André Team Roompot à 02’14”
67 138 VANOVERBERGHE Arthur Topsport Vlaanderen – Baloise à 02’14”
68 176 PAILLOT Yoann Team Marseille 13 KTM à 02’14”
69 111 ANTONINI Simone Wanty – Groupe Gobert à 02’14”
70 118 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert à 02’14”
71 85  MOLANO Sebastian Colombia à 02’14”
72 106 GERARD Arnaud Bretagne – Séché Environnement à 02’14”
73 6 BERNAUDEAU Giovanni Team Europcar à 02’14”
74 86 PEDRAZA MORALES Walter Fernan Colombia à 02’14”
75 13 GESLIN Anthony FDJ à 02’14”
76 104 VACHON Florian Bretagne – Séché Environnement à 02’14”
77 52 BARBERO CUESTA Carlos Caja Rural – Seguros RGA à 02’14”
78 133 DE TIER Floris Topsport Vlaanderen – Baloise à 02’14”
79 205 JULES Justin Veranclassic – Ekoi à 02’14”
80 1 VOECKLER Thomas Team Europcar à 02’14”
81 153 DAMUSEAU Thomas Roubaix Lille Métropole à 02’14”
82 55 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA à 02’14”
83 71 REBELLIN Davide CCC Sprandi Polkowice à 02’14”
84 82 DUQUE Leonardo Fabio Colombia à 02’14”
85 197 BARBAS Yoann E.C. de l`Armée de Terre à 02’14”
86 158 VANTOMME Maxime Roubaix Lille Métropole à 02’14”
87 77 HONKISZ Adrian CCC Sprandi Polkowice à 02’14”
88 43 DE BIE Sean Lotto Soudal à 02’14”
89 105 FEDRIGO Pierrick Bretagne – Séché Environnement à 02’14”
90 33 FELLINE Fabio Trek Factory Racing à 02’14”
91 136 NAESEN Olivier Topsport Vlaanderen – Baloise à 02’14”
92 18 VAUGRENARD Benoit FDJ à 02’14”
93 164  KERKHOF Tim Team Roompot à 02’14”
94 167  SLIK Ivar Team Roompot à 02’14”
95 162 KREDER Michel Team Roompot à 02’14”
96 95 HABEAUX Grégory Wallonie – Bruxelles à 02’14”
97 38 ZOIDL Riccardo Trek Factory Racing à 08’08”
98 37 VANDEWALLE Kristof Trek Factory Racing à 08’08”
99 208 VAN COPPERNOLLE Francesco Veranclassic – Ekoi à 08’08”
100 163 KREDER Wesley Team Roompot à 08’08”
101 182  MAES Alexander An Post – ChainReaction à 08’08”
102 64 ROSSETTO Stéphane Cofidis Solutions Crédit à 08’08”
103 143  PAGE Dylan Roth – Skoda à 08’08”
104 101 FEILLU Brice Bretagne – Séché Environnement à 08’08”
105 185 DUNNE Conor An Post – ChainReaction à 08’08”
106 123 BIHEL César Auber 93 à 08’08”
107 83 CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Cam Colombia à 08’08”
108 151 ANTOMARCHI Julien Roubaix Lille Métropole à 08’08”
109 207 VAUBOURZEIX Thomas Veranclassic – Ekoi à 08’08”
110 107 FONSECAArmindo Bretagne – Séché Environnement à 08’08”
111 7 MARTINEZ Yannick Team Europcar à 08’08”
112 202 CAMMAERTS Edwing Veranclassic – Ekoi à 08’08”
113 92 DELFOSSE Sébastien Wallonie – Bruxelles à 08’08”
114 94 PONS Gaëtan Wallonie – Bruxelles à 08’08”
115 108 SEPULVEDA Eduardo Bretagne – Séché Environnement à 08’08”
116 46 ARMEE Sander Lotto Soudal à 08’08”
117 161 HOOGERLAND Johnny Team Roompot à 08’08”
118 63 MOLARD Rudy Cofidis Solutions Crédit à 08’08”
119 56 GRIJALBA Fernando Caja Rural – Seguros RGA à 08’08”
120 98 STASSEN Julien Wallonie – Bruxelles à 08’08”
121 96 ISTA Kevyn Wallonie – Bruxelles à 08’08”
122 122 DASSONVILLE Flavien Auber 93 à 08’08”
123 155 PILLON Romain Roubaix Lille Métropole à 08’08”
124 125 MALDONADO Anthony Auber 93 à 08’08”
125 127 TRONET Steven Auber 93 à 08’08”
126 48 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal à 08’08”
127 84 RAMIREZ CHACON Brayan Stiven Colombia à 08’08”
128 81 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades Colombia à 08’16”
129 8 ENGOULVENT Jimmy Team Europcar à 14’25”
130 181  MCCARTHY Eoin An Post – ChainReaction à 14’25”
131 126 RENAULT Maxime Auber 93 à 14’25”
132 128 VIMPERE Théo Auber 93 à 14’25”
133 147 JAUN Lukas Roth – Skoda à 14’25”
134 194  ALAPHILIPPE Bryan E.C. de l`Armée de Terre à 14’25”
135 145  BRESCIANI Michael Roth – Skoda à 14’25”
136 157 TURGIS Jimmy Roubaix Lille Métropole à 14’25”
137 57 TXURRUKAAmets Caja Rural – Seguros RGA à 14’25”
138 58 FRAILE MATARRANZA Omar Caja Rural – Seguros RGA à 14’25”
139 186 VANDENBOGAERDE Jens An Post – ChainReaction à 14’25”
140 141  ECKMANN Yannick Roth – Skoda à 14’25”
141 142 BRUNGGER Nico Roth – Skoda à 14’25”
142 117 VAN MELSEN Kévin Wanty – Groupe Gobert à 14’25”
143 148 VACCHER Andrea Roth – Skoda à 14’25”
144 146  THALMANN Roland Roth – Skoda à 14’25”
145 201 ROSSELER Sébastien Veranclassic – Ekoi à 14’25”
146 204 GARDEYN Gorik Veranclassic – Ekoi à 14’25”
147 73 SAMOILAU Branislau CCC Sprandi Polkowice à 14’25”
148 51 MADRAZO Riuz Angel Caja Rural – Seguros RGA à 14’25”
149 121 GUAY Julien Auber 93 à 14’25”
150 75 RUTKIEWICZ Marek CCC Sprandi Polkowice à 14’25”
151 198  CHERBONNET David E.C. de l`Armée de Terre à 14’25”
152 191 GUYOT Yann E.C. de l`Armée de Terre à 14’25”
153 15 PICHON Laurent FDJ à 14’25”
154 154 DUPONT Timothy Roubaix Lille Métropole à 14’25”
155 87  RAMIREZ BOTERO Carlos Mario Colombia à 14’25”
156 195 BODIOT Alexis E.C. de l`Armée de Terre à 14’25”
157 72 HIRT Jan CCC Sprandi Polkowice à 14’25”
158 74 MIHAYLOV Nikolay CCC Sprandi Polkowice à 14’25”
159 206 STENUIT Robin Veranclassic – Ekoi à 14’25”
160 184  SISKEVICIUS Paulius An Post – ChainReaction à 14’25”
161 116 DRON Boris Wanty – Groupe Gobert à 14’25”
162 203 DEWORTELAER Serge Veranclassic – Ekoi à 14’25”
163 78 TACIAK Mateusz CCC Sprandi Polkowice à 14’25”
164 135 JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise à 14’25”
165 196 GONNET Julien E.C. de l`Armée de Terre à 14’45”
166 2 ROLAND Pierre Team Europcar à 14’45’

 

 

Ania Gmaj

Fot.: bettiniphoto.net