malori kwiatkowskiAdriano Malori (Movistar) wygrał jazdę indywidualną na czas w wyścigu Tour de San Luis. Drugie miejsce zajął Michał Kwiatkowski! Liderem pozostał Daniel Diaz (Funvic Brasilinvest-São José dos Campos).

Między dwoma trudnymi górskimi etapami organizatorzy argentyńskiego wyścigu zafundowali dziś kolarzom jazdę indywidualną na czas. Liczyła ona ponad 17 kilometrów. Po pierwszej raczej łatwiejszej części, w drugiej zawodnicy musieli pokonywać niewielki podjazd.

altimetria-etapa-05Bardzo długo na prowadzeniu utrzymywał się David Williams (Jamis – Hagens Berman), który wykręcił czas 21’10”. Wyprzedził go dopiero Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step)! Młody Polak był lepszy od Amerykanina o 20 sekund. Jednak “Wiśnia” niezbyt długo cieszył się z pierwszego miejsca. Fantastyczny czas uzyskał Adriano Malori (Movistar), czyli zwycięzca czasówki z ubiegłego roku. Jego wynik to 20’07”.

Z wielką nadzieją czekaliśmy na przejazd Michała Kwiatkowskiego (Etixx – Quick Step). “Kwiato” pojechał mocno i na mecie przegrał z Malorim tylko o cztery sekundy. Drugą część dystansu przejechał szybciej od Włocha. Jak na początek sezonu była to bardzo obiecująca czasówka w jego wykonaniu.

Jeszcze lepiej pierwszą część pojechał Ilnur Zakarin (Katusha), ale ostatecznie stracił do Włocha ponad 30 sekund. Adriano Malori nie znalazł pogromcy i podobnie jak w roku ubiegłym mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Michał Kwiatkowski po wspaniałej jeździe uplasował się na drugim miejscu. Trzecie był Hugo Houle (AG2R La Mondiale). Świetnie pojechali także Przemysław Niemiec (Lampre – Merida), który zajął siódmą pozycję i Łukasz Wiśniowski (Etixx – Quick Step) – 11. miejsce.

Liderem pozostał Daniel Diaz (Funvic Brasilinvest-São José dos Campos).

Wyniki:

1º   3  MALORI, Adriano         ITA  MOVISTAR TEAM         0:20:07
2º  31  KWIATKOWSKI, Michal     POL  ETIXX – QUICK STEP   a     04
3º  24  HOULE, Hugo             CAN  AG2R LA MONDIALE     a     05
4º 105  TVETCOV, Serghei        ROU  ANDRONI GIOCATTOLI   a     29
5º  12  MESSINEO, Leandro C.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a     32
6º  76  ZAKARIN, Ilnur          RUS  TEAM KATUSHA         a     33
7º  53  NIEMIEC, Przemyslaw     POL  LAMPRE-MERIDA        a     34
8º 242  OYARZUN, Carlos I.      CHI  SEL. CHILE           a     40
9º 121  SEPULVEDA, Eduardo      ARG  BRETAGNE – SECHE ENV a     42
10º 171  DIAZ, Daniel            ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a     42
11º  36  WISNIOWSKI, Lukasz      POL  ETIXX – QUICK STEP   a     43
12º   1  QUINTANA, Nairo A.      COL  MOVISTAR TEAM        a     44
13º 211  GAVIRA, Fernando        COL  SEL. COLOMBIA        a     44
14º 145  TORRES, Rodolfo A.      COL  COLOMBIA             a     51
15º 215  CONTRERAS, Rodrigo      COL  SEL. COLOMBIA        a     52
16º  65  KING, Benjamin          USA  Team CANNONDALE-GARM a     54
17º 212  ARANGO, Juan E.         COL  SEL. COLOMBIA        a     55
18º  11  GIACINTI, Jorge A.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a     56
19º 113  CANOLA, Marco           ITA  UNITEDHEALTHCARE     a     57
20º 111  BRAJKOVIC, Janez        SLO  UNITEDHEALTHCARE     a     58
21º 152  JARAMILLO, Daniel A.    COL  JAMIS – HAGENS BERMA a  01:02
22º 154  WILLIAMS, David         USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  01:03
23º  63  DOMBROWKSI, Joseph L.   USA  Team CANNONDALE-GARM a  01:04
24º  15  MOYANO, Enzo J.         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  01:09
25º 246  RODRIGUEZ, Jose L.      CHI  SEL. CHILE           a  01:10
26º  74  MORENO, Daniel          ESP  TEAM KATUSHA         a  01:20
27º  18  GUEVARA, Emmanuel D.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  01:21
28º  51  CATTANEO, Mattia        ITA  LAMPRE-MERIDA        a  01:22
29º 213  ROLDAN, Weimar A.       COL  SEL. COLOMBIA        a  01:22
30º  14  LUCERO, Alfredo O.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  01:24
31º  61  DANIELSON, Thomas       USA  Team CANNONDALE-GARM a  01:26
32º  23  GASTAUER, Ben           LUX  AG2R LA MONDIALE     a  01:29
33º 267  MULLER, Mauricio W.     ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  01:31
34º  26  VUILLERMOZ, Alexis      FRA  AG2R LA MONDIALE     a  01:35
35º  54  POZZATO, Filippo        ITA  LAMPRE-MERIDA        a  01:41
36º  46  VOECKLER, Thomas        FRA  TEAM EUROPCAR        a  01:42
37º  64  SKJERPING, Kristoffer   NOR  Team CANNONDALE-GARM a  01:44
38º  32  CAVENDISH, Mark         GBR  ETIXX – QUICK STEP   a  01:49
39º 151  BRENES, Gregory         CRC  JAMIS – HAGENS BERMA a  01:49
40º 214  LAVERDE, Luis F.        COL  SEL. COLOMBIA        a  01:49
41º  87  BARRIENTOS, Julian      ARG  SEL. ARGENTINA       a  01:50
42º 202  FINETTO, Mauro          ITA  SEL. ITALIA          a  01:51
43º  25  NOCENTINI, Rinaldo      ITA  AG2R LA MONDIALE     a  01:51
44º 162  SIVORI, Ariel A.        ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  01:52
45º  43  GUILLEMOIS, Romain      FRA  TEAM EUROPCAR        a  01:58
46º 141  DIAZ, Edward F.         COL  COLOMBIA             a  01:58
47º  62  BROWN, Nathan           USA  Team CANNONDALE-GARM a  01:59
48º 263  PEREZ, Ignacio          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  02:00
49º 165  ARONE, Claudio M.       ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  02:01
50º  41  DUCHESNE, Antoine       CAN  TEAM EUROPCAR        a  02:01
51º  45  NAULEAU, Bryan          FRA  TEAM EUROPCAR        a  02:03
52º 243  ALMONACID, Patricio J.  CHI  SEL. CHILE           a  02:05
53º  86  TIVANI, German N.       ARG  SEL. ARGENTINA       a  02:05
54º  55  RICHEZE, Maximiliano A  ARG  LAMPRE-MERIDA        a  02:06
55º 131  STACCHIOTTI, Riccardo   ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  02:07
56º 144  RUBIANO, Miguel A.      COL  COLOMBIA             a  02:07
57º  66  KING, Edward            USA  Team CANNONDALE-GARM a  02:12
58º  16  SARTASSOV, Andrey       CHI  SAN LUIS SOMOS TODOS a  02:14
59º  73  LOSADA, Alberto         ESP  TEAM KATUSHA         a  02:14
60º 268  JAVIER, Gaston E.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  02:15
61º 241  GARRIDO, Gonzalo A.     CHI  SEL. CHILE           a  02:15
62º  33  GOLAS, Michal           POL  ETIXX – QUICK STEP   a  02:17
63º 116  ALZATE, Carlos E.       COL  UNITEDHEALTHCARE     a  02:18
64º 167  PALMA, Guido E.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  02:18
65º 173  DA SILVA, Kleber        BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a  02:18
66º 136  YAMAMOTO, Genki         JAP  NIPPO VINI FANTINI   a  02:19
67º 106  ZILIOLI, Gianfranco     ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  02:19
68º 164  TOLOSA, Sebastian J.    ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  02:20
69º  84  GRAZIANI, Mauricio E.   ARG  SEL. ARGENTINA       a  02:20
70º 143  QUINTERO, Carlos J.     COL  COLOMBIA             a  02:21
71º  35  KEIRSBULCK, Guillaume   BEL  ETIXX – QUICK STEP   a  02:21
72º 132  POZZO, Mattia           ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  02:22
73º   6  SÜTTERLIN, Jasha        GER  MOVISTAR TEAM        a  02:22
74º  75  KOZONTCHUK, Dmitriy     RUS  TEAM KATUSHA         a  02:24
75º 133  GROSU, Eduard M.        ROU  NIPPO VINI FANTINI   a  02:25
76º  17  JUAREZ, Gabriel         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS a  02:28
77º  81  GADAY, Lucas            ARG  SEL. ARGENTINA       a  02:28
78º   4  QUINTANA, Dayer U.      COL  MOVISTAR TEAM        a  02:31
79º  34  SABATINI, Fabio         ITA  ETIXX – QUICK STEP   a  02:32
80º 216  CHAVEZ, German E.       COL  SEL. COLOMBIA        a  02:35
81º 266  DIAZ, Dario R.          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  02:39
82º 254  GONZALEZ, Roberto C.    PAN  SEL. PANAMA          a  02:39
83º 156  MILLER, Carson          USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  02:40
84º  56  PIBERNIK, Luka          SLO  LAMPRE-MERIDA        a  02:41
85º  72  KOCHETKOV, Pavel        RUS  TEAM KATUSHA         a  02:43
86º 112  CLARKE, Jonathan H.     AUS  UNITEDHEALTHCARE     a  02:44
87º  95  PERON, Andrea           ITA  TEAM NOVO NORDISK    a  02:46
88º  22  BONNAFOND, Guillaume    FRA  AG2R LA MONDIALE     a  02:49
89º  52  MODOLO, Sacha           ITA  LAMPRE-MERIDA        a  02:52
90º 134  BERLATO, Giacomo        ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  02:53
91º 146  VALENCIA, Juan P.       COL  COLOMBIA             a  02:54
92º 102  BANDIERA, Marco         ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  02:59
93º 194  TUREK, Daniel           CZE  CYCLING ACADEMY TEAM a  03:01
94º 191  BEAR, Yoav              ISR  CYCLING ACADEMY TEAM a  03:01
95º  71  PAOLINI, Luca           ITA  TEAM KATUSHA         a  03:03
96º 124  FEILLU, Brice           FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  03:05
97º 183  GUZMAN, William J.      DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  03:05
98º  21  BETANCUR, Carlos A.     COL  AG2R LA MONDIALE     a  03:06
99º 203  BERTAZZO, Lian          ITA  SEL. ITALIA          a  03:10
100º 176  PAIVA, Francisco R.     ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a  03:10
101º  42  GENE, Yohann            FRA  TEAM EUROPCAR        a  03:10
102º 166  ESPINDOLA, Santiago A.  ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  03:11
103º 261  PEREYRA, Elias D.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  03:11
104º 122  BOULO, Matthieu         FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  03:13
105º  82  CIANCI, Sebastian M.    ARG  SEL. ARGENTINA       a  03:18
106º  44  JEANDESBOZ, Fabrice     FRA  TEAM EUROPCAR        a  03:19
107º 196  PIASKOWY, Emanuel       POL  CYCLING ACADEMY TEAM a  03:20
108º   2  ANTON, Igor             ESP  MOVISTAR TEAM        a  03:20
109º 155  LEECE, Stephen          USA  JAMIS – HAGENS BERMA a  03:20
110º 115  HANSON, Kenneth A.      USA  UNITEDHEALTHCARE     a  03:21
111º 114  REIJNEN, Kiel J.        USA  UNITEDHEALTHCARE     a  03:21
112º 206  BALLERINI, Davide       ITA  SEL. ITALIA          a  03:22
113º 222  LOPEZ, Yennier          CUB  SEL. CUBA            a  03:24
114º 135  MARINI, Nicolas         ITA  NIPPO VINI FANTINI   a  03:27
115º 163  GADAY, Julian           ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  03:27
116º 153  HAEDO, Lucas S.         ARG  JAMIS – HAGENS BERMA a  03:27
117º 186  NUÑO, Israel            ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC a  03:31
118º 265  LOPARDO, Lucas          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN a  03:34
119º 252  RODRIGUEZ, Maicol       PAN  SEL. PANAMA          a  03:38
120º 181  MILAN, Diego            DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  03:39
121º 195  MIGDAL, Wojciech        POL  CYCLING ACADEMY TEAM a  03:46
122º 193  MALOVEC, Lubos          SVK  CYCLING ACADEMY TEAM a  03:53
123º 225  SANTA CLARA, Onel       CUB  SEL. CUBA            a  03:53
124º  96  VERSCHOOR, Martijn      NED  TEAM NOVO NORDISK    a  03:53
125º 125  HUTAROVICH, Yauheni     BLR  BRETAGNE – SECHE ENV a  03:59
126º 205  PETILLI, Simone         ITA  SEL. ITALIA          a  03:59
127º 201  BATTAGLIN, Enrico       ITA  SEL. ITALIA          a  04:01
128º 103  EBSEN, John             DEN  ANDRONI GIOCATTOLI   a  04:01
129º 182  CRUZ, Adderlyn F.       DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC a  04:02
130º 192  ZILBERSTEIN, Ido        ISR  CYCLING ACADEMY TEAM a  04:03
131º 126  MCLAY, Daniel           GBR  BRETAGNE – SECHE ENV a  04:03
132º 253  DE LEON, Jose           PAN  SEL. PANAMA          a  04:05
133º 123  FONSECA, Armindo        FRA  BRETAGNE – SECHE ENV a  04:08
134º 104  STORTONI, Simone        ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  04:08
135º 142  DUQUE, Leonardo F.      COL  COLOMBIA             a  04:17
136º  92  LOZANO, David           ESP  TEAM NOVO NORDISK    a  04:18
137º 185  SOBRINO, Joaquin        ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC a  04:19
138º 101  GATTO, Oscar            ITA  ANDRONI GIOCATTOLI   a  04:30
139º 221  ALCOLEA, Arnold         CUB  SEL. CUBA            a  04:33
140º 223  NODARSE, Felix          CUB  SEL. CUBA            a  04:36
141º 161  SIVORI, Alan F.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC a  04:38
142º   5  SOLER, Marc             ESP  MOVISTAR TEAM        a  04:39
143º 224  ARIAS, Yans C.          CUB  SEL. CUBA            a  04:41
144º  85  LAGUNA, Ismael F.       ARG  SEL. ARGENTINA       a  04:44
145º 256  GONZALEZ, Francisco B.  PAN  SEL. PANAMA          a  04:44
146º 255  UREÑA, Fernando         PAN  SEL. PANAMA          a  04:48
147º 172  GARNERO, Antonio F.     BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS  a  05:04
148º 244  ALVARADO, Adrian A.     CHI  SEL. CHILE           a  05:13
149º 204  MARECZKO, Jakub         ITA  SEL. ITALIA          a  05:14
150º  94  LEFRANCOIS, Nicolas     FRA  TEAM NOVO NORDISK    a  05:20

Klasyfikacja generalna:
1º 171  DIAZ, Daniel            ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS      16:52:37
2º 145  TORRES, Rodolfo A.      COL  COLOMBIA               a    01:09
3º   1  QUINTANA, Nairo A.      COL  MOVISTAR TEAM          a    01:25
4º 121  SEPULVEDA, Eduardo      ARG  BRETAGNE – SECHE ENV   a    01:46
5º 215  CONTRERAS, Rodrigo      COL  SEL. COLOMBIA          a    02:43
6º  74  MORENO, Daniel          ESP  TEAM KATUSHA           a    03:15
7º  12  MESSINEO, Leandro C.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    03:54
8º  76  ZAKARIN, Ilnur          RUS  TEAM KATUSHA           a    03:57
9º 152  JARAMILLO, Daniel A.    COL  JAMIS – HAGENS BERMA   a    04:18
10º 111  BRAJKOVIC, Janez        SLO  UNITEDHEALTHCARE       a    04:37
11º  53  NIEMIEC, Przemyslaw     POL  LAMPRE-MERIDA          a    04:39
12º 144  RUBIANO, Miguel A.      COL  COLOMBIA               a    04:58
13º  63  DOMBROWKSI, Joseph L.   USA  Team CANNONDALE-GARM   a    05:01
14º  15  MOYANO, Enzo J.         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    05:06
15º 213  ROLDAN, Weimar A.       COL  SEL. COLOMBIA          a    05:30
16º  26  VUILLERMOZ, Alexis      FRA  AG2R LA MONDIALE       a    05:41
17º 141  DIAZ, Edward F.         COL  COLOMBIA               a    06:04
18º  73  LOSADA, Alberto         ESP  TEAM KATUSHA           a    06:10
19º  51  CATTANEO, Mattia        ITA  LAMPRE-MERIDA          a    06:40
20º  14  LUCERO, Alfredo O.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    06:50
21º  61  DANIELSON, Thomas       USA  Team CANNONDALE-GARM   a    06:53
22º  65  KING, Benjamin          USA  Team CANNONDALE-GARM   a    06:59
23º 151  BRENES, Gregory         CRC  JAMIS – HAGENS BERMA   a    07:07
24º   2  ANTON, Igor             ESP  MOVISTAR TEAM          a    07:15
25º 216  CHAVEZ, German E.       COL  SEL. COLOMBIA          a    07:33
26º   4  QUINTANA, Dayer U.      COL  MOVISTAR TEAM          a    07:40
27º 162  SIVORI, Ariel A.        ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    08:30
28º 268  JAVIER, Gaston E.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    08:33
29º 106  ZILIOLI, Gianfranco     ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    09:05
30º 212  ARANGO, Juan E.         COL  SEL. COLOMBIA          a    09:39
31º 242  OYARZUN, Carlos I.      CHI  SEL. CHILE             a    09:46
32º  18  GUEVARA, Emmanuel D.    ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    09:56
33º 124  FEILLU, Brice           FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    10:18
34º  23  GASTAUER, Ben           LUX  AG2R LA MONDIALE       a    11:00
35º 104  STORTONI, Simone        ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    11:19
36º  62  BROWN, Nathan           USA  Team CANNONDALE-GARM   a    11:36
37º 173  DA SILVA, Kleber        BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a    11:51
38º 113  CANOLA, Marco           ITA  UNITEDHEALTHCARE       a    12:16
39º  54  POZZATO, Filippo        ITA  LAMPRE-MERIDA          a    12:26
40º 196  PIASKOWY, Emanuel       POL  CYCLING ACADEMY TEAM   a    12:30
41º  81  GADAY, Lucas            ARG  SEL. ARGENTINA         a    12:48
42º  46  VOECKLER, Thomas        FRA  TEAM EUROPCAR          a    12:53
43º  72  KOCHETKOV, Pavel        RUS  TEAM KATUSHA           a    12:57
44º  17  JUAREZ, Gabriel         ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    13:01
45º 122  BOULO, Matthieu         FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    13:15
46º 205  PETILLI, Simone         ITA  SEL. ITALIA            a    13:19
47º  31  KWIATKOWSKI, Michal     POL  ETIXX – QUICK STEP     a    13:26
48º 194  TUREK, Daniel           CZE  CYCLING ACADEMY TEAM   a    13:29
49º 241  GARRIDO, Gonzalo A.     CHI  SEL. CHILE             a    13:47
50º  22  BONNAFOND, Guillaume    FRA  AG2R LA MONDIALE       a    13:55
51º 221  ALCOLEA, Arnold         CUB  SEL. CUBA              a    14:05
52º  11  GIACINTI, Jorge A.      ARG  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    14:19
53º 146  VALENCIA, Juan P.       COL  COLOMBIA               a    14:25
54º 136  YAMAMOTO, Genki         JAP  NIPPO VINI FANTINI     a    14:45
55º 211  GAVIRA, Fernando        COL  SEL. COLOMBIA          a    14:58
56º  43  GUILLEMOIS, Romain      FRA  TEAM EUROPCAR          a    15:07
57º  33  GOLAS, Michal           POL  ETIXX – QUICK STEP     a    15:37
58º 123  FONSECA, Armindo        FRA  BRETAGNE – SECHE ENV   a    15:38
59º  84  GRAZIANI, Mauricio E.   ARG  SEL. ARGENTINA         a    15:45
60º 243  ALMONACID, Patricio J.  CHI  SEL. CHILE             a    16:10
61º 263  PEREZ, Ignacio          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    16:12
62º  24  HOULE, Hugo             CAN  AG2R LA MONDIALE       a    16:16
63º  86  TIVANI, German N.       ARG  SEL. ARGENTINA         a    16:17
64º  25  NOCENTINI, Rinaldo      ITA  AG2R LA MONDIALE       a    16:25
65º 186  NUÑO, Israel            ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    16:48
66º 193  MALOVEC, Lubos          SVK  CYCLING ACADEMY TEAM   a    16:49
67º 246  RODRIGUEZ, Jose L.      CHI  SEL. CHILE             a    16:52
68º  92  LOZANO, David           ESP  TEAM NOVO NORDISK      a    16:59
69º 181  MILAN, Diego            DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    17:03
70º  44  JEANDESBOZ, Fabrice     FRA  TEAM EUROPCAR          a    17:12
71º 267  MULLER, Mauricio W.     ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    17:18
72º 214  LAVERDE, Luis F.        COL  SEL. COLOMBIA          a    17:18
73º 103  EBSEN, John             DEN  ANDRONI GIOCATTOLI     a    17:39
74º 202  FINETTO, Mauro          ITA  SEL. ITALIA            a    18:02
75º 143  QUINTERO, Carlos J.     COL  COLOMBIA               a    18:24
76º 254  GONZALEZ, Roberto C.    PAN  SEL. PANAMA            a    19:13
77º   3  MALORI, Adriano         ITA  MOVISTAR TEAM          a    19:21
78º 256  GONZALEZ, Francisco B.  PAN  SEL. PANAMA            a    19:48
79º  36  WISNIOWSKI, Lukasz      POL  ETIXX – QUICK STEP     a    20:04
80º 222  LOPEZ, Yennier          CUB  SEL. CUBA              a    20:11
81º 165  ARONE, Claudio M.       ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    20:20
82º 134  BERLATO, Giacomo        ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    20:20
83º  64  SKJERPING, Kristoffer   NOR  Team CANNONDALE-GARM   a    21:05
84º  32  CAVENDISH, Mark         GBR  ETIXX – QUICK STEP     a    21:10
85º  21  BETANCUR, Carlos A.     COL  AG2R LA MONDIALE       a    21:19
86º  66  KING, Edward            USA  Team CANNONDALE-GARM   a    21:33
87º 142  DUQUE, Leonardo F.      COL  COLOMBIA               a    21:34
88º  75  KOZONTCHUK, Dmitriy     RUS  TEAM KATUSHA           a    21:47
89º  34  SABATINI, Fabio         ITA  ETIXX – QUICK STEP     a    21:53
90º 105  TVETCOV, Serghei        ROU  ANDRONI GIOCATTOLI     a    22:26
91º 255  UREÑA, Fernando         PAN  SEL. PANAMA            a    22:47
92º 195  MIGDAL, Wojciech        POL  CYCLING ACADEMY TEAM   a    22:54
93º   6  SÜTTERLIN, Jasha        GER  MOVISTAR TEAM          a    23:06
94º  96  VERSCHOOR, Martijn      NED  TEAM NOVO NORDISK      a    23:19
95º  35  KEIRSBULCK, Guillaume   BEL  ETIXX – QUICK STEP     a    23:32
96º   5  SOLER, Marc             ESP  MOVISTAR TEAM          a    24:00
97º 156  MILLER, Carson          USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    24:02
98º  41  DUCHESNE, Antoine       CAN  TEAM EUROPCAR          a    24:44
99º 116  ALZATE, Carlos E.       COL  UNITEDHEALTHCARE       a    24:51
100º 252  RODRIGUEZ, Maicol       PAN  SEL. PANAMA            a    24:54
101º 192  ZILBERSTEIN, Ido        ISR  CYCLING ACADEMY TEAM   a    24:56
102º 132  POZZO, Mattia           ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    25:12
103º  95  PERON, Andrea           ITA  TEAM NOVO NORDISK      a    25:13
104º 182  CRUZ, Adderlyn F.       DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    25:14
105º 223  NODARSE, Felix          CUB  SEL. CUBA              a    26:26
106º 166  ESPINDOLA, Santiago A.  ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    26:35
107º 244  ALVARADO, Adrian A.     CHI  SEL. CHILE             a    27:04
108º  56  PIBERNIK, Luka          SLO  LAMPRE-MERIDA          a    27:21
109º 114  REIJNEN, Kiel J.        USA  UNITEDHEALTHCARE       a    27:42
110º  16  SARTASSOV, Andrey       CHI  SAN LUIS SOMOS TODOS   a    28:39
111º 112  CLARKE, Jonathan H.     AUS  UNITEDHEALTHCARE       a    29:05
112º 131  STACCHIOTTI, Riccardo   ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    29:11
113º 172  GARNERO, Antonio F.     BRA  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a    29:28
114º  42  GENE, Yohann            FRA  TEAM EUROPCAR          a    29:31
115º 265  LOPARDO, Lucas          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    29:45
116º 201  BATTAGLIN, Enrico       ITA  SEL. ITALIA            a    30:27
117º 161  SIVORI, Alan F.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    30:35
118º 225  SANTA CLARA, Onel       CUB  SEL. CUBA              a    30:58
119º  94  LEFRANCOIS, Nicolas     FRA  TEAM NOVO NORDISK      a    31:00
120º 261  PEREYRA, Elias D.       ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    31:05
121º 153  HAEDO, Lucas S.         ARG  JAMIS – HAGENS BERMA   a    31:15
122º 155  LEECE, Stephen          USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    31:38
123º  82  CIANCI, Sebastian M.    ARG  SEL. ARGENTINA         a    31:44
124º 191  BEAR, Yoav              ISR  CYCLING ACADEMY TEAM   a    31:45
125º  52  MODOLO, Sacha           ITA  LAMPRE-MERIDA          a    31:58
126º 206  BALLERINI, Davide       ITA  SEL. ITALIA            a    32:06
127º 266  DIAZ, Dario R.          ARG  TEAM S.E.P. SAN JUAN   a    32:24
128º 164  TOLOSA, Sebastian J.    ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    33:12
129º 167  PALMA, Guido E.         ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    33:19
130º 133  GROSU, Eduard M.        ROU  NIPPO VINI FANTINI     a    33:48
131º 183  GUZMAN, William J.      DOM  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    33:54
132º 125  HUTAROVICH, Yauheni     BLR  BRETAGNE – SECHE ENV   a    34:07
133º 102  BANDIERA, Marco         ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    34:18
134º 253  DE LEON, Jose           PAN  SEL. PANAMA            a    35:10
135º  45  NAULEAU, Bryan          FRA  TEAM EUROPCAR          a    35:25
136º 115  HANSON, Kenneth A.      USA  UNITEDHEALTHCARE       a    35:37
137º 101  GATTO, Oscar            ITA  ANDRONI GIOCATTOLI     a    36:09
138º 135  MARINI, Nicolas         ITA  NIPPO VINI FANTINI     a    36:12
139º 204  MARECZKO, Jakub         ITA  SEL. ITALIA            a    39:01
140º  85  LAGUNA, Ismael F.       ARG  SEL. ARGENTINA         a    39:09
141º 185  SOBRINO, Joaquin        ESP  INTEJA – MMR-DOMINIC   a    39:36
142º  55  RICHEZE, Maximiliano A  ARG  LAMPRE-MERIDA          a    39:45
143º 176  PAIVA, Francisco R.     ARG  FUNVIC-SAO JOSE DOS    a    40:04
144º  87  BARRIENTOS, Julian      ARG  SEL. ARGENTINA         a    40:10
145º 163  GADAY, Julian           ARG  BUENOS AIRES PROVINC   a    40:14
146º  71  PAOLINI, Luca           ITA  TEAM KATUSHA           a    40:50
147º 154  WILLIAMS, David         USA  JAMIS – HAGENS BERMA   a    43:18
148º 126  MCLAY, Daniel           GBR  BRETAGNE – SECHE ENV   a    43:25
149º 203  BERTAZZO, Lian          ITA  SEL. ITALIA            a    44:40
150º 224  ARIAS, Yans C.          CUB  SEL. CUBA              a    52:54

 

 

@ArekWaluga77

Foto:Tour de San Luis