radochlaBartosz Huzarski od sezonu 2015 będzie miał nowego dyrektora sportowego. Zostanie nim były zawodowy kolarz, Steffen Radochla.

Kariera Niemca trwała trzynaście lat i w tym czasie był zawodnikiem między innymi Festiny, Team Bianchi czy na końcu Euskaltel – Euskadi. Ma na swoim koncie wygraną w Neuseen Classics. Radochla dobrze pokazywał się na polskich wyścigach, wygrywając etap “Solidarki” czy po dyskwalifikacji Sylwestra Janiszewkiego triumfując w Pucharze Uzdrowisk Karpackich. Od sezonu 2015 będzie dyrektorem sportowym Bora – Argon 18 (czyli NetApp Endura).

“Szukaliśmy byłych kolarzy, którzy nie będą mieli problemów językowych i szybko się zaaklimatyzują w naszych szeregach. Steffen to według nas strzał w dziesiątkę. Spotka u nas swoich kolegów z tras wyścigowych, czyli Enrico Poitschke i Andre Schulze. Jestem przekonany, że nasi zawodnicy w pełni skorzystają z doświadczenia i dobrych rad, którymi będzie ich raczył 36. letni dyrektor sportowy.” powiedział manager ekipy, Ralph Denk.

 

@ArekWaluga77

Foto:corvospro.com

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments