Omega Pharma - Quick StepOrganizatorzy Mistrzostw Świata w Ponferradzie, opublikowali już listy startowe pierwszego dnia zawodów. W niedzielę medale zostaną rozdane w wyścigach drużynowych.

Pierwsze do rywalizacji przystąpią Panie. Z rampy startowej o godzinie 10:00, zjadą zawodniczki Topsport Vlaanderen. Ubiegłoroczne triumfatorki – Specialized-Lululemon, swoją próbę rozpoczną o 10:39. O 10:06 wraz z koleżankami z BTC Ljubliana, walkę o jak najlepszy wynik rozpocznie Eugenia Bujak. Katarzyna Pawłowska i ekipa Boels Dolmans – wystartują o 10:30.

Wyścig elity mężczyzn rozpocznie kontynentalna drużyna z Ameryki Południowej – Team Ecuador, która ruszy o 14:00. Pierwszą z polskich ekip na rampie, będzie BDC MarcPol. Podopieczni Dariusza Banaszka, wyruszą na 56 kilometrową trasę o 14:12. O 14:28 swoją próbę rozpoczną kolarze CCC Polsat Polkowice, a cztery minuty przed zawodnikami Piotra Wadeckiego ruszy ekipa Caja Rural RGA z Karolem Domagalskim w składzie.

Mistrzowie świata i obrońcy tytułu z Florencji – Omega Pharma – Quick Step z Michałem Kwiatkowskim, wystartuje o 15:52

Lista startowa Pań: 

Start Name UCI Code Team
10:39:00 1 BLAAK Chantal NED19891022 SPECIALIZED – LULULEMON
10:39:00 2 BRENNAUER Lisa GER19880608 SPECIALIZED – LULULEMON
10:39:00 3 CANUEL Karol-Ann CAN19880418 SPECIALIZED – LULULEMON
10:39:00 4 SMALL Carmen USA19800420 SPECIALIZED – LULULEMON
10:39:00 5 STEVENS Evelyn USA19830509 SPECIALIZED – LULULEMON
10:39:00 6 WORRACK Trixi GER19810928 SPECIALIZED – LULULEMON
10:36:00 11 BRAND Lucinda NED19890702 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:36:00 12 FERRAND PREVOT Pauline FRA19920210 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:36:00 13 KNETEMANN Roxane NED19870401 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:36:00 14 VAN DER BREGGEN Anna NED19900418 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:36:00 15 VAN VLEUTEN Annemiek NED19821008 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:36:00 16 VOS Marianne NED19870513 RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
10:33:00 21 EDMONDSON Annette AUS19911212 ORICA – AIS
10:33:00 22 HOSKINS Melissa AUS19910224 ORICA – AIS
10:33:00 23 JOHANSSON Emma SWE19830923 ORICA – AIS
10:33:00 24 MACLEAN Jessie AUS19851017 ORICA – AIS
10:33:00 25 SCANDOLARA Valentina ITA19900501 ORICA – AIS
10:33:00 26 SPRATT Amanda AUS19870917 ORICA – AIS
10:30:00 31 ARMITSTEAD Elizabeth GBR19881218 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:30:00 32 DAAMS Jessie BEL19900528 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:30:00 33 KASPER Romy GER19880505 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:30:00 34 MAJERUS Christine LUX19870225 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:30:00 35 PAWLOWSKA Katarzyna POL19890816 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:30:00 36 VAN DIJK Ellen NED19870211 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
10:27:00 41 DE VRIES Marijn NED19781119 TEAM GIANT-SHIMANO
10:27:00 42 LICHTENBERG (HAUSLER) Claudia GER19851117 TEAM GIANT-SHIMANO
10:27:00 43 MACKAIJ Floortje NED19951018 TEAM GIANT-SHIMANO
10:27:00 44 MUSTONEN Sara SWE19810208 TEAM GIANT-SHIMANO
10:27:00 45 PIETERS Amy NED19910601 TEAM GIANT-SHIMANO
10:27:00 46 POLSPOEL Maaike BEL19890328 TEAM GIANT-SHIMANO
10:24:00 51 BJORNSRUD Miriam NOR19921009 HITEC PRODUCTS
10:24:00 52 HEINE Vita NOR19841121 HITEC PRODUCTS
10:24:00 53 JOHNSEN Cecilie Gotaas NOR19760420 HITEC PRODUCTS
10:24:00 54 LETH Julie DEN19920713 HITEC PRODUCTS
10:24:00 55 MOBERG Emilie NOR19910712 HITEC PRODUCTS
10:24:00 56 OLSSON Sara SWE19900306 HITEC PRODUCTS
10:21:00 61 ANTOSHINA Tatiana RUS19820727 RUSVELO
10:21:00 62 BURCHENKOVA Alexandra RUS19880916 RUSVELO
10:21:00 63 CHULKOVA Anastasiya RUS19850307 RUSVELO
10:21:00 64 KOZONCHUK Oxana RUS19880528 RUSVELO
10:21:00 65 KUCHINSKAYA Elena RUS19841211 RUSVELO
10:21:00 66 SAVITSKAYA Maria RUS19910422 RUSVELO
10:18:00 71 AMIALIUSIK Alena BLR19890206 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:18:00 72 FRAPPORTI Simona ITA19880714 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:18:00 73 SCHWEIZER Doris SUI19890828 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:18:00 74 TETRICK Alison USA19850404 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:18:00 75 VALSECCHI Silvia ITA19820719 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:18:00 76 ZORZI Susanna ITA19920313 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM
10:15:00 81 BUCHANAN Rushlee NZL19880120 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:15:00 82 HIGGINS Cari USA19761005 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:15:00 83 LAWS Sharon GBR19740707 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:15:00 84 POWERS Alison USA19791214 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:15:00 85 TAMAYO Lauren USA19831025 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:15:00 86 WINDER Ruth USA19930709 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
10:12:00 91 EWART Annie CAN19930929 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:12:00 92 HALL Lauren USA19790202 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:12:00 93 HOLCOMB Janel USA19781202 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:12:00 94 KIRCHMANN Leah CAN19900630 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:12:00 95 WALLE Brianna USA19840425 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:12:00 96 WILCOXSON Jade USA19780417 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
10:09:00 101 GEBHARDT Elke GER19830722 BIGLA CYCLING TEAM
10:09:00 102 HAHN Jacqueline AUT19910721 BIGLA CYCLING TEAM
10:09:00 103 HANSELMANN Nicole SUI19910506 BIGLA CYCLING TEAM
10:09:00 104 HEATHER Taryn AUS19820831 BIGLA CYCLING TEAM
10:09:00 105 KOEDOODER Vera NED19831031 BIGLA CYCLING TEAM
10:09:00 106 LEPISTO Lotta FIN19890628 BIGLA CYCLING TEAM
10:06:00 111 BATAGELJ Polona SLO19890607 BTC CITY LJUBLJANA
10:06:00 112 BUJAK Eugenia POL19890625 BTC CITY LJUBLJANA
10:06:00 113 PINTAR Ursa SLO19851003 BTC CITY LJUBLJANA
10:06:00 114 RADOTIC Mia CRO19841202 BTC CITY LJUBLJANA
10:06:00 115 RITTER Martina AUT19820923 BTC CITY LJUBLJANA
10:06:00 116 VALENTINI Elena ITA19920330 BTC CITY LJUBLJANA
10:03:00 121 KIESANOWSKI Joanne NZL19790524 TIBCO / TO THE TOP
10:03:00 122 MILLER Amanda USA19861213 TIBCO / TO THE TOP
10:03:00 123 RYAN Kendall USA19920810 TIBCO / TO THE TOP
10:03:00 124 SCHWAGER Patricia SUI19831206 TIBCO / TO THE TOP
10:03:00 125 STEPHENS Lauren USA19861228 TIBCO / TO THE TOP
10:03:00 126 TODD Anika CAN19900311 TIBCO / TO THE TOP
10:00:00 131 CROKET Gilke BEL19921101 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO
10:00:00 132 DE CRITS Nel BEL19910409 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO
10:00:00 133 DRUYTS Demmy BEL19951004 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO
10:00:00 134 DRUYTS Kelly BEL19891021 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO
10:00:00 135 KOPECKY Lotte BEL19951110 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO
10:00:00 136 VAN DEN STEEN Kelly BEL19950901 TOPSPORT VLAANDEREN – PRO – DUO

 

Lista startowa Mężczyzn:

Start Name UCI Code Team
15:52:00 1 BOONEN Tom BEL19801015 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:52:00 2 KWIATKOWSKI Michal POL19900602 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:52:00 3 MARTIN Tony GER19850423 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:52:00 4 SERRY Pieter BEL19881121 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:52:00 5 TERPSTRA Niki NED19840518 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:52:00 6 VERMOTE Julien BEL19890726 OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM
15:48:00 11 DURBRIDGE Luke AUS19910409 ORICA GreenEDGE
15:48:00 12 HEPBURN Michael AUS19910817 ORICA GreenEDGE
15:48:00 13 HOWSON Damien AUS19920813 ORICA GreenEDGE
15:48:00 14 LANCASTER Brett AUS19791115 ORICA GreenEDGE
15:48:00 15 MOURIS Jens NED19800312 ORICA GreenEDGE
15:48:00 16 TUFT Svein CAN19770509 ORICA GreenEDGE
15:44:00 21 CATALDO Dario ITA19850317 TEAM SKY
15:44:00 22 KIRYIENKA Vasil BLR19810628 TEAM SKY
15:44:00 23 PUCCIO Salvatore ITA19890831 TEAM SKY
15:44:00 24 SIUTSOU Kanstantsin BLR19820809 TEAM SKY
15:44:00 25 THOMAS Geraint GBR19860525 TEAM SKY
15:44:00 26 WIGGINS Bradley GBR19800428 TEAM SKY
15:40:00 31 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 MOVISTAR TEAM
15:40:00 32 DOWSETT Alex GBR19881003 MOVISTAR TEAM
15:40:00 33 ERVITI OLLO Imanol ESP19831115 MOVISTAR TEAM
15:40:00 34 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon ESP19890204 MOVISTAR TEAM
15:40:00 35 MALORI Adriano ITA19880128 MOVISTAR TEAM
15:40:00 36 SUTTERLIN Jasha GER19921104 MOVISTAR TEAM
15:36:00 41 ANDERSEN Michael Valgren DEN19920207 TINKOFF-SAXO
15:36:00 42 BENNATI Daniele ITA19800924 TINKOFF-SAXO
15:36:00 43 BOARO Manuele ITA19870312 TINKOFF-SAXO
15:36:00 44 JUUL JENSEN Christopher DEN19890706 TINKOFF-SAXO
15:36:00 45 ROCHE Nicolas IRL19840703 TINKOFF-SAXO
15:36:00 46 ROGERS Michael AUS19791220 TINKOFF-SAXO
15:32:00 51 BOUET Maxime FRA19861103 AG2R LA MONDIALE
15:32:00 52 GAUDIN Damien FRA19860820 AG2R LA MONDIALE
15:32:00 53 GOUGEARD Alexis FRA19930305 AG2R LA MONDIALE
15:32:00 54 GRETSCH Patrick GER19870407 AG2R LA MONDIALE
15:32:00 55 MONTAGUTI Matteo ITA19840106 AG2R LA MONDIALE
15:32:00 56 TURGOT Sebastien FRA19840411 AG2R LA MONDIALE
15:28:00 61 BELKOV Maxim RUS19850109 TEAM KATUSHA
15:28:00 62 BRUTT Pavel RUS19820129 TEAM KATUSHA
15:28:00 63 GUSEV Vladimir RUS19820704 TEAM KATUSHA
15:28:00 64 ISAICHEV Vladimir RUS19860421 TEAM KATUSHA
15:28:00 65 KUZNETSOV Viacheslav RUS19890624 TEAM KATUSHA
15:28:00 66 SMUKULIS Gatis LAT19870415 TEAM KATUSHA
15:24:00 71 DENNIS Rohan AUS19900528 BMC RACING TEAM
15:24:00 72 DILLIER Silvan SUI19900803 BMC RACING TEAM
15:24:00 73 OSS Daniel ITA19870113 BMC RACING TEAM
15:24:00 74 QUINZIATO Manuel ITA19791030 BMC RACING TEAM
15:24:00 75 VAN GARDEREN Tejay USA19880812 BMC RACING TEAM
15:24:00 76 VELITS Peter SVK19850221 BMC RACING TEAM
15:20:00 81 FOMINYKH Daniil KAZ19910828 ASTANA PRO TEAM
15:20:00 82 GRIVKO Andriy UKR19830807 ASTANA PRO TEAM
15:20:00 83 GUARNIERI Jacopo ITA19870814 ASTANA PRO TEAM
15:20:00 84 KANGERT Tanel EST19870311 ASTANA PRO TEAM
15:20:00 85 LUTSENKO Alexey KAZ19920907 ASTANA PRO TEAM
15:20:00 86 WESTRA Lieuwe NED19820911 ASTANA PRO TEAM
15:16:00 91 CLEMENT Stef NED19820924 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:16:00 92 FLENS Rick NED19830411 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:16:00 93 KEIZER Martijn NED19880325 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:16:00 94 KELDERMAN Wilco NED19910325 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:16:00 95 TJALLINGII Maarten NED19771105 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:16:00 96 WAGNER Robert GER19830417 BELKIN-PRO CYCLING TEAM
15:12:00 101 ARNDT Nikias GER19911118 TEAM GIANT-SHIMANO
15:12:00 102 DUMOULIN Tom NED19901111 TEAM GIANT-SHIMANO
15:12:00 103 HAGA Chad USA19880826 TEAM GIANT-SHIMANO
15:12:00 104 KITTEL Marcel GER19880511 TEAM GIANT-SHIMANO
15:12:00 105 LUDVIGSSON Tobias SWE19910222 TEAM GIANT-SHIMANO
15:12:00 106 PREIDLER Georg AUT19900617 TEAM GIANT-SHIMANO
15:08:00 111 CANCELLARA Fabian SUI19810318 TREK FACTORY RACING
15:08:00 112 IRIZAR ARANBURU Markel ESP19800205 TREK FACTORY RACING
15:08:00 113 POPOVYCH Yaroslav UKR19800104 TREK FACTORY RACING
15:08:00 114 SERGENT Jesse NZL19880708 TREK FACTORY RACING
15:08:00 115 STUYVEN Jasper BEL19920417 TREK FACTORY RACING
15:08:00 116 VANDEWALLE Kristof BEL19850405 TREK FACTORY RACING
15:04:00 121 ANACONA GOMEZ Winner COL19880811 LAMPRE-MERIDA
15:04:00 122 CATTANEO Mattia ITA19901025 LAMPRE-MERIDA
15:04:00 123 FERRARI Roberto ITA19830309 LAMPRE-MERIDA
15:04:00 124 SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe POR19890306 LAMPRE-MERIDA
15:04:00 125 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL19790417 LAMPRE-MERIDA
15:04:00 126 VALLS FERRI Rafael ESP19870625 LAMPRE-MERIDA
15:00:00 131 BAUER Jack NZL19850407 GARMIN SHARP
15:00:00 132 FARRAR Tyler USA19840602 GARMIN SHARP
15:00:00 133 LANGEVELD Sebastian NED19850117 GARMIN SHARP
15:00:00 134 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU19880130 GARMIN SHARP
15:00:00 135 TALANSKY Andrew USA19881123 GARMIN SHARP
15:00:00 136 VAN BAARLE Dylan NED19920521 GARMIN SHARP
14:56:00 141 BAK Lars Ytting DEN19800116 LOTTO BELISOL
14:56:00 142 BREEN Vegard NOR19900208 LOTTO BELISOL
14:56:00 143 HANSEN Adam AUS19810511 LOTTO BELISOL
14:56:00 144 HENDERSON Greg NZL19760910 LOTTO BELISOL
14:56:00 145 LIGTHART Pim NED19880616 LOTTO BELISOL
14:56:00 146 MONFORT Maxime BEL19830114 LOTTO BELISOL
14:52:00 151 BONNET William FRA19820625 FDJ.fr
14:52:00 152 BOUCHER David FRA19800317 FDJ.fr
14:52:00 153 LADAGNOUS Matthieu FRA19841212 FDJ.fr
14:52:00 154 LE BON Johan FRA19901003 FDJ.fr
14:52:00 155 PICHON Laurent FRA19860719 FDJ.fr
14:52:00 156 ROY Jeremy FRA19830622 FDJ.fr
14:48:00 161 BODNAR Maciej POL19850307 CANNONDALE
14:48:00 162 DE MARCHI Alessandro ITA19860519 CANNONDALE
14:48:00 163 KOCH Michel GER19911015 CANNONDALE
14:48:00 164 KOREN Kristijan SLO19861125 CANNONDALE
14:48:00 165 MARANGONI Alan ITA19840716 CANNONDALE
14:48:00 166 SAGAN Peter SVK19900126 CANNONDALE
14:44:00 171 COUSIN Jerome FRA19890605 TEAM EUROPCAR
14:44:00 172 CRAVEN Dan NAM19830201 TEAM EUROPCAR
14:44:00 173 ENGOULVENT Jimmy FRA19791207 TEAM EUROPCAR
14:44:00 174 GUILLEMOIS Romain FRA19910328 TEAM EUROPCAR
14:44:00 175 KERN Christophe FRA19810118 TEAM EUROPCAR
14:44:00 176 MARTINEZ Yannick FRA19880504 TEAM EUROPCAR
14:40:00 181 CAMPENAERTS Victor BEL19911028 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:40:00 182 JACOBS Pieter BEL19860606 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:40:00 183 LAMPAERT Yves BEL19910410 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:40:00 184 THEUNS Edward BEL19910430 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:40:00 185 VAN HOECKE Gijs BEL19911112 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:40:00 186 WALLAYS Jelle BEL19890511 TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
14:36:00 191 DE GREEF Francis BEL19850202 WANTY – GROUPE GOBERT
14:36:00 192 DE TROYER Tim BEL19900811 WANTY – GROUPE GOBERT
14:36:00 193 DEGAND Thomas BEL19860513 WANTY – GROUPE GOBERT
14:36:00 194 GHYSELINCK Jan BEL19880224 WANTY – GROUPE GOBERT
14:36:00 195 VAN MELSEN Kevin BEL19870401 WANTY – GROUPE GOBERT
14:36:00 196 VEUCHELEN Frederik BEL19780904 WANTY – GROUPE GOBERT
14:32:00 201 BALYKIN Ivan RUS19901126 RUSVELO
14:32:00 202 KLIMOV Sergey RUS19800707 RUSVELO
14:32:00 203 LAGUTIN Sergey RUS19810114 RUSVELO
14:32:00 204 OVECHKIN Artem RUS19860711 RUSVELO
14:32:00 205 SOLOMENNIKOV Andrei RUS19870610 RUSVELO
14:32:00 206 ZAKARIN Ilnur RUS19890915 RUSVELO
14:28:00 211 KIENDYS Tomasz POL19770623 CCC POLSAT POLKOWICE
14:28:00 212 MARYCZ Jaroslaw POL19870417 CCC POLSAT POLKOWICE
14:28:00 213 MIHAYLOV Nikolay BUL19880408 CCC POLSAT POLKOWICE
14:28:00 214 RUTKIEWICZ Marek POL19810508 CCC POLSAT POLKOWICE
14:28:00 215 SAMOILAU Branislau BLR19850525 CCC POLSAT POLKOWICE
14:28:00 216 TACIAK Mateusz POL19840619 CCC POLSAT POLKOWICE
14:24:00 221 ARAMENDIA LORENTE Javier Francisco ESP19861205 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:24:00 222 BILBAO Peio ESP19900225 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:24:00 223 DOMAGALSKI Karol POL19890809 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:24:00 224 FRAILE MATARRANZA Omar ESP19900717 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:24:00 225 MAS BONET Luis ESP19891015 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:24:00 226 PIEDRA PEREZ Antonio ESP19851010 CAJA RURAL – SEGUROS RGA
14:20:00 231 FAJT Kristjan SLO19820507 ADRIA MOBIL
14:20:00 232 MALTAR Bruno CRO19941006 ADRIA MOBIL
14:20:00 233 MUGERLI Matej SLO19810617 ADRIA MOBIL
14:20:00 234 ROGINA Radoslav CRO19790303 ADRIA MOBIL
14:20:00 235 ROGLIC Primoz SLO19891029 ADRIA MOBIL
14:20:00 236 STIMULAK Klemen SLO19900720 ADRIA MOBIL
14:16:00 241 GOLOVASH Oleksandr UKR19910921 KOLSS CYCLING TEAM
14:16:00 242 KONONENKO Mykhaylo UKR19871030 KOLSS CYCLING TEAM
14:16:00 243 KVACHUK Oleksandr UKR19830723 KOLSS CYCLING TEAM
14:16:00 244 LAGKUTI Sergiy UKR19850424 KOLSS CYCLING TEAM
14:16:00 245 POLIVODA Oleksandr UKR19870331 KOLSS CYCLING TEAM
14:16:00 246 VASYLYUK Andriy UKR19870829 KOLSS CYCLING TEAM
14:12:00 251 BERNAS Pawel POL19900524 BDC MARCPOL
14:12:00 252 GRADEK Kamil POL19900917 BDC MARCPOL
14:12:00 253 JANIACZYK Blazej POL19830127 BDC MARCPOL
14:12:00 254 KIRPSZA Piotr POL19890527 BDC MARCPOL
14:12:00 255 KOWALCZYK Jaroslaw POL19890423 BDC MARCPOL
14:12:00 256 STACHOWIAK Adam POL19890710 BDC MARCPOL
14:08:00 261 HAVIK Piotr NED19940707 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:08:00 262 HOFSTEDE Lennard NED19941229 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:08:00 263 KOREVAAR Merijn NED19940507 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:08:00 264 OOMEN Sam NED19950815 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:08:00 265 SLIK Ivar NED19930527 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:08:00 266 TUSVELD Martijn NED19930909 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
14:04:00 271 BERTAZZO Liam ITA19920217 MG KVIS – WILIER
14:04:00 272 BUSATO Matteo ITA19871220 MG KVIS – WILIER
14:04:00 273 DONATO Riccardo ITA19940202 MG KVIS – WILIER
14:04:00 274 FRAPPORTI Mattia ITA19940702 MG KVIS – WILIER
14:04:00 275 NECHITA Andrei ROU19880529 MG KVIS – WILIER
14:04:00 276 ROTA Lorenzo ITA19950523 MG KVIS – WILIER
14:00:00 281 CARBONELL RABAT Isaac ESP19940715 TEAM ECUADOR
14:00:00 282 FERNANDEZ Higinio ESP19881006 TEAM ECUADOR
14:00:00 283 NAVARRETE Segundo ECU19850521 TEAM ECUADOR
14:00:00 284 ROVIRA POUS Jaume ESP19791103 TEAM ECUADOR
14:00:00 285 SIMON CASULLERAS Jordi ESP19900906 TEAM ECUADOR
14:00:00 286 TORRES BARCELO Albert ESP19900426 TEAM ECUADOR

 

Zapowiedź pierwszego dnia mistrzostw i plan transmisji tutaj

Andrzej Gucwa