bouhanniFrancuz z drużyny FDJ.fr, o którym mówi się, że wyrasta na jednego z najlepszych sprinterów na świecie, nie pozostawił szans rywalom na finiszu w San Fernando. Drugi był John Degenkolb (Giant-Shimano), a trzeci Roberto Ferrari (Lampre-Merida). Koszulka lidera została w drużynie Movistar, ale założy ją dziś Alejandro Valverde. 

Drugi etap wyścigu, to początek jazdy w peletonie. Kolarze pokonali płaski odcinek z Algeciras do San Fernando o długości 174,4 km. Na początku ustalono premię górską trzeciej kategorii, którą wygrał Nathan Haas (Garmin-Sharp), stając się pierwszym właścicielem koszulki najlepszego górala.

W ucieczkę zabrało się czterech zawodników: Valerio Conti (Lampre-Merida), Jacques van Rensburg (MTN-Qhubeka), Javier Aramendia (Caja Rural), Romain Hardy (Cofidis). Przed premią górską z wyżej wymienioną czwórką jechali jeszcze Haas i Kristian Sbaragli (MTN-Qhubeka).

Ostatecznie ucieczka została zlikwidowana około 20 kilometrów przed metą.

W końcówce drużyna FDJ.fr znakomicie rozprowadziła Nacera Bouhanniego. Po wyjściu z ostatniego zakrętu był drugi, po chwili ruszył do przodu, a jego kolega z drużyny podnosił rękę w geście triumfu, gdy ten nie przekroczył jeszcze linii mety.

Bardzo dobre miejsce w klasyfikacji generalnej (dziesiąte)  zajmuje Maciej Bodnar (Cannondale).

Wyniki etapu: 

1. BOUHANNI, Nacer FDJ.fr 4h 01′ 30”
2. DEGENKOLB, John Team Giant – Shimano + 0”
3. FERRARI, Roberto Lampre Merida + 0”
4. STUYVEN, Jasper Trek Factory Racing + 0”
5. LASCA, Francesco Caja Rural Seguros RGA + 0”
6. GATTO, Oscar Cannondale Pro Cycling + 0”
7. HUTAROVICH, Yauheni AG2R La Mondiale + 0”
8. BOONEN, Tom Omega Pharma – Quick-Step + 0”
9. HOFLAND, Moreno Belkin Pro Cycling Team + 0”
10. PELUCCHI, Matteo IAM Cycling + 0”
11. CIOLEK, Gerald MTN – Qhubeka + 0”
12. MATTHEWS, Michael Orica GreenEdge + 0”
13. MONDORY, Lloyd AG2R La Mondiale + 0”
14. MARTINEZ, Yannick Team Europcar + 0”
15. SOUPE, Geoffrey FDJ.fr + 0”
16. LIGTHART, Pim Lotto Belisol + 0”
17. FROOME, Christopher Team SKY + 0”
18. MAES, Nikolas Omega Pharma – Quick-Step + 0”
19. GUARNIERI, Jacopo Astana Pro Team + 0”
20. RICHEZE, Maximiliano Ariel Lampre Merida + 0”
21. VALVERDE, Alejandro Movistar Team + 0”
22. SÁNCHEZ, Samuel BMC Racing Team + 0”
23. CONTADOR, Alberto Tinkoff – Saxo + 0”
24. QUINTANA, Nairo Alexander Movistar Team + 0”
25. BODNAR, Maciej Cannondale Pro Cycling + 0”
26. IRLMARTIN, Daniel Garmin Sharp + 0”
27. ITAARU, Fabio Astana Pro Team + 0”
28. GERNERZ, Dominik BMC Racing Team + 0”
29. NEDKELDERMAN, Wilco Belkin Pro Cycling Team + 0”
30. NZLBENNETT, George Cannondale Pro Cycling + 0”
31. NIEVE, Mikel Team SKY + 0”
32. URAN, Rigoberto Omega Pharma – Quick-Step + 0”
33. SICARD, Romain Team Europcar + 0”
34. ZINGLE, Romain Cofidis Solutions Crédits + 0”
35. FERNÁNDEZ DE LARREA, Koldo Garmin Sharp + 0”
36. BARGUIL, Warren Team Giant – Shimano + 0”
37. GESINK, Robert Belkin Pro Cycling Team + 0”
38. KOLOBNEV, Alexandr Team Katusha + 0”
39. ARROYO, David Caja Rural Seguros RGA + 0”
40. MONFORT, Maxime Lotto Belisol + 0”
41. YATES, Adam Orica GreenEdge + 0”
42. TEN DAM, Laurens Belkin Pro Cycling Team + 0”
43. RODRIGUEZ, Joaquin Team Katusha + 0”
44. MORABITO, Steve BMC Racing Team + 0”
45. SAGAN, Peter Cannondale Pro Cycling + 0”
46. NAVARRO, Daniel Cofidis Solutions Crédits + 0”
47. CHAVES RUBIO, Esteban Orica GreenEdge + 0”
48. SANTAROMITA, Ivan Orica GreenEdge + 0”
49. KENNAUGH, Peter Team SKY + 0”
50. TURGOT, Sébastien AG2R La Mondiale + 0”
51. AMADOR, Andrey Movistar Team + 0”
52. KANGERT, Tanel Astana Pro Team + 0”
53. TEKLEHAIMANOT, Daniel MTN – Qhubeka + 0”
54. VAN DEN BROECK, Jurgen Lotto Belisol + 0”
55. MORENO, Daniel Team Katusha + 0”
56. PARDILLA, Sergio MTN – Qhubeka + 0”
57. HENDERSON, Gregory Lotto Belisol + 0”
58. POELS, Wouter Omega Pharma – Quick-Step + 0”
59. TALANSKY, Andrew Garmin Sharp + 0”
60. CARDOSO, Andre Fernando Garmin Sharp + 0”
61. VELITS, Martin Omega Pharma – Quick-Step + 0”
62. KRIZEK, Matthias Cannondale Pro Cycling + 0”
63. KOZONTCHUK, Dmitry Team Katusha + 0”
64. BOUET, Maxime AG2R La Mondiale + 0”
65. CANCELLARA, Fabian Trek Factory Racing + 0”
66. ZUBELDIA, Haimar Trek Factory Racing + 0”
67. VORGANOV, Eduard Team Katusha + 0”
68. CARUSO, Giampaolo Team Katusha + 0”
69. ROVNY, Ivan Tinkoff – Saxo + 0”
70. LANDA, Mikel Astana Pro Team + 0”
71. LE MEVEL, Christophe Cofidis Solutions Crédits + 0”
72. DE CLERCQ, Bart Lotto Belisol + 0”
73. ENGOULVENT, Jimmy Team Europcar + 0”
74. DUPONT, Hubert AG2R La Mondiale + 0”
75. VERONA, Carlos Omega Pharma – Quick-Step + 0”
76. COPPEL, Jerome Cofidis Solutions Crédits + 0”
77. LEVARLET, Guillaume Cofidis Solutions Crédits + 0”
78. MATE, Luis Angel Cofidis Solutions Crédits + 0”
79. DEIGNAN, Philip Team SKY + 0”
80. KUDUS GHEBREMEDHIN, Merhawi MTN – Qhubeka + 0”
81. ARREDONDO MORENO, Julian David Trek Factory Racing + 0”
82. ANACONA, Winner Lampre Merida + 0”
83. NIEMIEC, Przemyslaw Lampre Merida + 0”
84. FISCHER, Murilo FDJ.fr + 0”
85. SERGENT, Jesse Trek Factory Racing + 0”
86. SERPA PEREZ, Jose Rodolfo Lampre Merida + 0”
87. NEDKEIZER, Martijn Belkin Pro Cycling Team + 0”
88. GERMARTIN, Tony Omega Pharma – Quick-Step + 0”
89. ELISSONDE, Kenny FDJ.fr + 0”
90. BRAMBILLA, Gianluca Omega Pharma – Quick-Step + 0”
91. LUTSENKO, Alexey Astana Pro Team + 0”
92. CUNEGO, Damiano Lampre Merida + 0”
93. ARMEE, Sander Lotto Belisol + 0”
94. ROUX, Anthony FDJ.fr + 0”
95. HINAULT, Sébastien IAM Cycling + 0”
96. JOEAAR, Gert Cofidis Solutions Crédits + 0”
97. LUDVIGSSON, Tobias Team Giant – Shimano + 0”
98. CASTROVIEJO, Jonathan Movistar Team + 0”
99. GRETSCH, Patrick AG2R La Mondiale + 0”
100. LE BON, Johan FDJ.fr + 0”
101. HESJEDAL, Ryder Garmin Sharp + 0”
102. SAUGG, Oliver Tinkoff – Saxo + 0”
103. DE MARCHI, Alessandro Cannondale Pro Cycling + 0”
104. ERVITI, Imanol Movistar Team + 0”
105. TXURRUKA, Amets Caja Rural Seguros RGA + 0”
106. SÁNCHEZ, Luis León Caja Rural Seguros RGA + 0”
107. BOIVIN, Guillaume Cannondale Pro Cycling + 0”
108. VAN RENSBURG, Jacques MTN – Qhubeka + 0”
109. REYNES, Vicente IAM Cycling + 0”
110. BERHANE, Natnael Team Europcar + 0”
111. VAN SUMMEREN, Johan Garmin Sharp + 0”
112. CRAVEN, Dan Team Europcar + 0”
113. SERRY, Pieter Omega Pharma – Quick-Step + 0”
114. JUNGELS, Bob Trek Factory Racing + 0”
115. LOSADA, Alberto Team Katusha + 0”
116. IZAGIRRE, Gorka Movistar Team + 0”
117. DOMAGALSKI, Karol Caja Rural Seguros RGA + 0”
118. TSCHOPP, Johann IAM Cycling + 0”
119. HARDY, Romain Cofidis Solutions Crédits + 0”
120. MAS BONET, Luis Caja Rural Seguros RGA + 0”
121. BAGOT, Yohan Cofidis Solutions Crédits + 0”
122. GAUDIN, Damien AG2R La Mondiale + 0”
123. WYSS, Danilo BMC Racing Team + 0”
124. MEDEREL, Maxime Team Europcar + 0”
125. HERNÁNDEZ, Jesús Tinkoff – Saxo + 0”
126. DE KORT, Koen Team Giant – Shimano + 0”
127. PAULINHO, Sergio Miguel Tinkoff – Saxo + 0”
128. SIUTSOU, Kanstantsin Team SKY + 22”
129. PIEDRA, Antonio Caja Rural Seguros RGA + 22”
130. CRADDOCK, Lawson Team Giant – Shimano + 22”
131. FUMEAUX, Jonathan IAM Cycling + 22”
132. NAULEAU, Bryan Team Europcar + 22”
133. HERRADA, José Movistar Team + 22”
134. CHERNETSKI, Sergei Team Katusha + 22”
135. BILBAO, Peio Caja Rural Seguros RGA + 22”
136. WARBASSE, Lawrence BMC Racing Team + 22”
137. TIRALONGO, Paolo Astana Pro Team + 22”
138. POZZATO, Filippo Lampre Merida + 22”
139. BROWN, Nathan Garmin Sharp + 22”
140. CONTI, Valerio Lampre Merida + 22”
141. HAAS, Nathan Garmin Sharp + 22”
142. THOMSON, Jay Robert MTN – Qhubeka + 22”
143. TROFIMOV, Yury Team Katusha + 22”
144. LONGO BORGHINI, Paolo Cannondale Pro Cycling + 22”
145. SÖRENSEN, Chris Anker Tinkoff – Saxo + 22”
146. GILBERT, Philippe BMC Racing Team + 22”
147. SBARAGLI, Kristian MTN – Qhubeka + 22”
148. FAVILLI, Elia Lampre Merida + 22”
149. MEINTJES, Louis MTN – Qhubeka + 22”
150. HANSEN, Adam Lotto Belisol + 22”
151. DOCKER, Mitchell Orica GreenEdge + 22”
152. DEBUSSCHERE, Jens Lotto Belisol + 33”
153. GUARDINI, Andrea Astana Pro Team + 38”
154. QUINZIATO, Manuel BMC Racing Team + 38”
155. MILLAR, David Garmin Sharp + 38”
156. NOCENTINI, Rinaldo AG2R La Mondiale + 38”
157. DENNIS, Rohan BMC Racing Team + 38”
158. ANDERSEN, Michael Valgren Tinkoff – Saxo + 38”
159. CATALDO, Dario Team SKY + 38”
160. HAGA, Chad Team Giant – Shimano + 38”
161. BREEN, Vegard Lotto Belisol + 44”
162. MALORI, Adriano Movistar Team + 44”
163. BENNATI, Daniele Tinkoff – Saxo + 50”
164. ARNDT, Nikias Team Giant – Shimano + 52”
165. POPOVYCH, Yaroslav Trek Factory Racing + 54”
166. SARAMOTINS, Aleksejs IAM Cycling + 55”
167. KIRYIENKA, Vasil Team SKY + 57”
168. TOSATTO, Matteo Tinkoff – Saxo + 57”
169. PINEAU, Cédric FDJ.fr + 57”
170. MORENO, Javier Movistar Team + 57”
171. LANCASTER, Brett Orica GreenEdge + 57”
172. MARTENS, Paul Belkin Pro Cycling Team + 1′ 01”
173. WAGNER, Robert Belkin Pro Cycling Team + 1′ 01”
174. FRÖHLINGER, Johannes Team Giant – Shimano + 1′ 02”
175. AREGGER, Marcel IAM Cycling + 1′ 04”
176. TJALLINGII, Maarten Belkin Pro Cycling Team + 1′ 08”
177. KNEES, Christian Team SKY + 1′ 15”
178. BETANCUR, Carlos Alberto AG2R La Mondiale + 1′ 15”
179. PINOT, Thibaut FDJ.fr + 1′ 17”
180. MANGEL, Laurent FDJ.fr + 1′ 17”
181. SINKELDAM, Ramon Team Giant – Shimano + 1′ 17”
182. ROWE, Luke Team SKY + 1′ 17”
183. FOMINYKH, Daniil Astana Pro Team + 1′ 17”
184. VANDEWALLE, Kristof Trek Factory Racing + 1′ 17”
185. COUSIN, Jerome Team Europcar + 1′ 17”
186. JEROME, Vincent Team Europcar + 1′ 17”
187. CLARKE, Simon Orica GreenEdge + 1′ 21”
188. MEYER, Cameron Orica GreenEdge + 1′ 21”
189. BEWLEY, Sam Orica GreenEdge + 1′ 24”
190. ZEITS, Andrey Astana Pro Team + 1′ 29”
191. LANG, Pirmin IAM Cycling + 1′ 42”
192. KLEMME, Dominic IAM Cycling + 2′ 17”
193. VENTER, Jaco MTN – Qhubeka + 2′ 22”
194. ARAMENDIA, Francisco Javier Caja Rural Seguros RGA + 2′ 25”
195. KLEMME, Dominic 1IAM Cycling + 2′ 17”
196. VENTER, Jaco TN – Qhubeka + 2′ 22”
197. ARAMENDIA, Francisco Javier Caja Rural Seguros RGA + 2′ 25”
198. CLEMENT, Stef Belkin Pro Cycling Team + 5′ 26”

 Klasyfikacja generalna:

1. VALVERDE, Alejandro Movistar Team 4h 15′ 43”
2. QUINTANA, Nairo Alexander Movistar Team + 0”
3. AMADOR, Andrey Movistar Team + 0”
4. CASTROVIEJO, Jonathan Movistar Team + 0”
5. ERVITI, Imanol Movistar Team + 0”
6. IZAGIRRE, Gorka Movistar Team + 0”
7. GATTO, Oscar Cannondale Pro Cycling + 6”
8. MATTHEWS, Michael Orica GreenEdge + 6”
9. CARUSO, Damiano Cannondale Pro Cycling + 6”
10. BODNAR, Maciej Cannondale Pro Cycling + 6”
11. YATES, Adam Orica GreenEdge + 6”
12. SAGAN, Peter Cannondale Pro Cycling + 6”
13. CHAVES RUBIO, Esteban Orica GreenEdge + 6”
14. SANTAROMITA, Ivan Orica GreenEdge + 6”
15. DE MARCHI, Alessandro Cannondale Pro Cycling + 6”
16. STUYVEN, Jasper Trek Factory Racing + 9”
17. BENNETT, George Cannondale Pro Cycling + 9”
18. CANCELLARA, Fabian Trek Factory Racing + 9”
19. ZUBELDIA, Haimar Trek Factory Racing + 9”
20. ARREDONDO MORENO, Julian David Trek Factory Racing + 9”
21. SERGENT, Jesse Trek Factory Racing + 9”
22. JUNGELS, Bob Trek Factory Racing + 9”
23. DEGENKOLB, John Team Giant – Shimano + 10”
24. BOONEN, Tom Omega Pharma – Quick-Step + 11”
25. URAN, Rigoberto Omega Pharma – Quick-Step + 11”
26. POELS, Wouter Omega Pharma – Quick-Step + 11”
27. VERONA, Carlos Omega Pharma – Quick-Step + 11”
28. MARTIN, Tony Omega Pharma – Quick-Step + 11”
29. BRAMBILLA, Gianluca Omega Pharma – Quick-Step + 11”
30. SERRY, Pieter Omega Pharma – Quick-Step + 11”
31. MAES, Nikolas Omega Pharma – Quick-Step + 12”
32. LUDVIGSSON, Tobias Team Giant – Shimano + 16”
33. DE KORT, Koen Team Giant – Shimano + 16”
34. CONTADOR, Alberto Tinkoff – Saxo + 19”
35. KELDERMAN, Wilco Belkin Pro Cycling Team + 19”
36. BARGUIL, Warren Team Giant – Shimano + 19”
37. GESINK, Robert Belkin Pro Cycling Team + 19”
38. ROVNY, Ivan Tinkoff – Saxo + 19”
39. ZAUGG, Oliver Tinkoff – Saxo + 19”
40. PAULINHO, Sergio Miguel Tinkoff – Saxo + 19”
41. SÁNCHEZ, Samuel BMC Racing Team + 21”
42. NERZ, Dominik BMC Racing Team + 21”
43. MORABITO, Steve BMC Racing Team + 21”
44. EVANS, Cadel BMC Racing Team + 21”
45. WYSS, Danilo BMC Racing Team + 21”
46. RICHEZE, Maximiliano Ariel Lampre Merida + 25”
47. ANACONA, Winner Lampre Merida + 25”
48. NIEMIEC, Przemyslaw Lampre Merida + 25”
49. SERPA PEREZ, Jose Rodolfo Lampre Merida + 25”
50. VAN RENSBURG, Jacques MTN – Qhubeka + 25”
51. VELITS, Martin Omega Pharma – Quick-Step + 26”
52. FROOME, Christopher Team SKY + 27”
53. NIEVE, Mikel Team SKY + 27”
54. KENNAUGH, Peter Team SKY + 27”
55. DEIGNAN, Philip Team SKY + 27”
56. HERRADA, José Movistar Team + 28”
57. CIOLEK, Gerald MTN – Qhubeka + 29”
58. TEKLEHAIMANOT, Daniel MTN – Qhubeka + 29”
59. PARDILLA, Sergio MTN – Qhubeka + 29”
60. KUDUS GHEBREMEDHIN, Merhawi MTN – Qhubeka + 29”
61. GUARNIERI, Jacopo Astana Pro Team + 30”
62. ARU, Fabio Astana Pro Team + 30”
63. MONFORT, Maxime Lotto Belisol + 30”
64. KANGERT, Tanel Astana Pro Team + 30”
65. VAN DEN BROECK, Jurgen Lotto Belisol + 30”
66. LANDA, Mikel Astana Pro Team + 30”
67. LUTSENKO, Alexey Astana Pro Team + 30”
68. BOIVIN, Guillaume Cannondale Pro Cycling + 31”
69. HUTAROVICH, Yauheni AG2R La Mondiale + 33”
70. MONDORY, Lloyd AG2R La Mondiale + 33”
71. TURGOT, Sébastien AG2R La Mondiale + 33”
72. BOUET, Maxime AG2R La Mondiale + 33”
73. DUPONT, Hubert AG2R La Mondiale + 33”
74. GAUDIN, Damien AG2R La Mondiale + 33”
75. BOUHANNI, Nacer FDJ.fr + 35”
76. KOLOBNEV, Alexandr Team Katusha + 38”
77. RODRIGUEZ, Joaquin Team Katusha + 38”
78. MORENO, Daniel Team Katusha + 38”
79. KRIZEK, Matthias Cannondale Pro Cycling + 38”
80. CRADDOCK, Lawson Team Giant – Shimano + 38”
81. REYNES, Vicente IAM Cycling + 40”
82. TSCHOPP, Johann IAM Cycling + 40”
83. MARTIN, Daniel Garmin Sharp + 41”
84. FERNÁNDEZ DE LARREA, Koldo Garmin Sharp + 41”
85. TALANSKY, Andrew Garmin Sharp + 41”
86. CARDOSO, Andre Fernando Garmin Sharp + 41”
87. HESJEDAL, Ryder Garmin Sharp + 41”
88. SÖRENSEN, Chris Anker Tinkoff – Saxo + 41”
89. CONTI, Valerio Lampre Merida + 42”
90. GRETSCH, Patrick AG2R La Mondiale + 43”
91. GILBERT, Philippe BMC Racing Team + 43”
92. DOCKER, Mitchell Orica GreenEdge + 43”
93. SOUPE, Geoffrey FDJ.fr + 45”
94. FISCHER, Murilo FDJ.fr + 45”
95. ELISSONDE, Kenny FDJ.fr + 45”
96. ROUX, Anthony FDJ.fr + 45”
97. LE BON, Johan FDJ.fr + 45”
98. POZZATO, Filippo Lampre Merida + 47”
99. FAVILLI, Elia Lampre Merida + 47”
100. ARROYO, David Caja Rural Seguros RGA + 48”
101. TXURRUKA, Amets Caja Rural Seguros RGA + 48”
102. SÁNCHEZ, Luis León Caja Rural Seguros RGA + 48”
103. DOMAGALSKI, Karol Caja Rural Seguros RGA + 48”
104. MAS BONET, Luis Caja Rural Seguros RGA + 48”
105. MALORI, Adriano Movistar Team + 48”
106. HARDY, Romain Cofidis Solutions Crédits + 49”
107. HENDERSON, Gregory Lotto Belisol + 50”
108. ZINGLE, Romain Cofidis Solutions Crédits + 51”
109. NAVARRO, Daniel Cofidis Solutions Crédits + 51”
110. LE MEVEL, Christophe Cofidis Solutions Crédits + 51”
111. COPPEL, Jerome Cofidis Solutions Crédits + 51”
112. MATE, Luis Angel Cofidis Solutions Crédits + 51”
113. BAGOT, Yohan Cofidis Solutions Crédits + 51”
114. SBARAGLI, Kristian MTN – Qhubeka + 51”
115. TIRALONGO, Paolo Astana Pro Team + 52”
116. HANSEN, Adam Lotto Belisol + 52”
117. HAGA, Chad Team Giant – Shimano + 54”
118. DE CLERCQ, Bart Lotto Belisol + 56”
119. DENANDERSEN, Michael Valgren Tinkoff – Saxo + 57”
120. MORENO, Javier Movistar Team + 57”
121. QUINZIATO, Manuel BMC Racing Team + 59”
122. DENNIS, Rohan BMC Racing Team + 59”
123. CHERNETSKI, Sergei Team Katusha + 1′ 00”
124. TROFIMOV, Yury Team Katusha + 1′ 00”
125. PELUCCHI, Matteo IAM Cycling + 1′ 03”
126. MARTINEZ, Yannick Team Europcar + 1′ 03”
127. SICARD, Romain Team Europcar + 1′ 03”
128. ENGOULVENT, Jimmy Team Europcar + 1′ 03”
129. BERHANE, Natnael Team Europcar + 1′ 03”
130. CRAVEN, Dan Team Europcar + 1′ 03”
131. MEDEREL, Maxime Team Europcar + 1′ 03”
132. HAAS, Nathan Garmin Sharp + 1′ 03”
133. DEBUSSCHERE, Jens Lotto Belisol + 1′ 03”
134. VAN SUMMEREN, Johan Garmin Sharp + 1′ 07”
135. LOSADA, Alberto Team Katusha + 1′ 07”
136. LEVARLET, Guillaume Cofidis Solutions Crédits + 1′ 08”
137. FUMEAUX, Jonathan IAM Cycling + 1′ 08”
138. BENNATI, Daniele Tinkoff – Saxo + 1′ 09”
139. PIEDRA, Antonio Caja Rural Seguros RGA + 1′ 10”
140. BILBAO, Peio Caja Rural Seguros RGA + 1′ 10”
141. BROWN, Nathan Garmin Sharp + 1′ 10”
142. CLARKE, Simon Orica GreenEdge + 1′ 10”
143. NOCENTINI, Rinaldo AG2R La Mondiale + 1′ 11”
144. CATALDO, Dario Team SKY + 1′ 11”
145. JOEAAR, Gert Cofidis Solutions Crédits + 1′ 12”
146. LONGO BORGHINI, Paolo Cannondale Pro Cycling + 1′ 12”
147. VORGANOV, Eduard Team Katusha + 1′ 13”
148. WARBASSE, Lawrence BMC Racing Team + 1′ 14”
149. BREEN, Vegard Lotto Belisol + 1′ 14”
150. MARTENS, Paul Belkin Pro Cycling Team + 1′ 20”
151. CUNEGO, Damiano Lampre Merida + 1′ 21”
152. KOZONTCHUK, Dmitry Team Katusha + 1′ 23”
153. THOMSON, Jay Robert MTN – Qhubeka + 1′ 23”
154. MEINTJES, Louis MTN – Qhubeka + 1′ 23”
155. FERRARI, Roberto Lampre Merida + 1′ 24”
156. KIRYIENKA, Vasil Team SKY + 1′ 24”
157. NAULEAU, Bryan Team Europcar + 1′ 25”
158. TOSATTO, Matteo Tinkoff – Saxo + 1′ 26”
159. FELLINE, Fabio Trek Factory Racing + 1′ 26”
160. TJALLINGII, Maarten Belkin Pro Cycling Team + 1′ 27”
161. GUARDINI, Andrea Astana Pro Team + 1′ 28”
162. TEN DAM, Laurens Belkin Pro Cycling Team + 1′ 31”
163. LIGTHART, Pim Lotto Belisol + 1′ 33”
164. SARAMOTINS, Aleksejs IAM Cycling + 1′ 35”
165. SIUTSOU, Kanstantsin Team SKY + 1′ 42”
166. PINEAU, Cédric FDJ.fr + 1′ 42”
167. LANCASTER, Brett Orica GreenEdge + 1′ 42”
168. AREGGER, Marcel IAM Cycling + 1′ 44”
169. MILLAR, David Garmin Sharp + 1′ 45”
170. FRÖHLINGER, Johannes Team Giant – Shimano + 1′ 45”
171. FOMINYKH, Daniil Astana Pro Team + 1′ 47”
172. BETANCUR, Carlos Alberto AG2R La Mondiale + 1′ 48”
173. HOFLAND, Moreno Belkin Pro Cycling Team + 1′ 49”
174. KEIZER, Martijn Belkin Pro Cycling Team + 1′ 49”
175. ARMEE, Sander Lotto Belisol + 1′ 58”
176. POPOVYCH, Yaroslav Trek Factory Racing + 1′ 59”
177. ZEITS, Andrey Astana Pro Team + 1′ 59”
178. HERNÁNDEZ, Jesús Tinkoff – Saxo + 2′ 00”
179. SINKELDAM, Ramon Team Giant – Shimano + 2′ 00”
180. HINAULT, Sébastien IAM Cycling + 2′ 07”
181. MEYER, Cameron Orica GreenEdge + 2′ 09”
182. LASCA, Francesco Caja Rural Seguros RGA + 2′ 10”
183. KNEES, Christian Team SKY + 2′ 12”
184. VANDEWALLE, Kristof Trek Factory Racing + 2′ 16”
185. CARUSO, Giampaolo Team Katusha + 2′ 17”
186. COUSIN, Jerome Team Europcar + 2′ 20”
187. BEWLEY, Sam Orica GreenEdge + 2′ 21”
188. LANG, Pirmin IAM Cycling + 2′ 22”
189. ARNDT, Nikias Team Giant – Shimano + 2′ 27”
190. JEROME, Vincent Team Europcar + 2′ 35”
191. ROWE, Luke Team SKY + 2′ 37”
192. PINOT, Thibaut FDJ.fr + 2′ 51”
193. MANGEL, Laurent FDJ.fr + 3′ 03”
194. ARAMENDIA, Francisco Javier Caja Rural Seguros RGA + 3′ 12”
195. VENTER, Jaco MTN – Qhubeka + 3′ 15”
196. WAGNER, Robert Belkin Pro Cycling Team + 3′ 17”
197. KLEMME, Dominic IAM Cycling + 4′ 35”
198. CLEMENT, Stef Belkin Pro Cycling Team + 5′ 45”

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska