Memorial-Krolaka-2014-plakatTego jeszcze nie było, nie tylko w kolarstwie, ale i w pozostałych dyscyplinach sportu. Memoriał Stanisława Królaka zostanie pokazany na żywo, z dwudziestu kamer!

O tym że Grzegorz Wajs, dyrektor wyścigu nie lubi stać w miejscu i z każdym rokiem idzie do przodu w organizacji imprez kolarskich, przekonamy się już w niedzielę podczas Memoriału Królaka.

KAMERY.PL lider rynku zabezpieczeń, współpracując z Memoriałem Stanisława Królaka zrealizuje nowatorski projekt Kameringu polegający na transmisji obrazu z całego wydarzenia na żywo do internetu.Na całej trasie wyścigu rozmieszczonych zostanie dwadzieścia kamer LC SECURITY.

Dzięki nim każdy będzie mógł zdalnie śledzić przebieg wyścigu. Podgląd możliwy będzie za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfony z systemem android oraz za pośrednictwem strony internetowej www.kamery.plGenerowany przez kamery obraz wysokiej rozdzielczości pozwoli w pełni cieszyć się całym widowiskiem. Widzowie obejrzą na żywo nie tylko wyścig elity, ale także wszystkie pozostałe kategorie wiekowe.

„Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na skalę światową, gdzie wszyscy sympatycy kolarstwa będą mogli sami decydować o tym kiedy i który kadr chcą oglądać” – powiedział nam Piotr Bettin, General Menager – Grupa CTR Partner. „Kamering to wstęp do nowej technologii przekazu imprez sportowych, który z pewnością dzięki ogromnemu zainteresowaniu niebawem ustanowi nowy standard”.

Dodatkowo, na rowerach wybranych zawodników wyścigu elity, umieszczone będą ultralekkie kamery. Obraz z wnętrza peletonu będzie można obejrzeć w zmontowanym materiale po wyścigu.

Trzymamy kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia.

           

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments