Mostostal PuławyGrzegorz Haba został zwycięzcą tegorocznego Pucharu Polski orlików w kolarstwie szosowym. Kolarz KS Pogoń Mostostal Puławy punktował aż w 4 z 5 imprez zaliczanych do cyklu.

Grzegorz Haba najlepiej spisał się w Memoriale Joachima Halupczoka, gdzie wygrał po sprincie z 5-osobowej grupki. Był także 2. wśród orlików w XXIX Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice. W Karpackim Wyścigu Kurierów był 9. spośród wszystkich polskich kolarzy z kategorii U23 (w punktacji do PP pomijani byli kolarze zagraniczni), a w ostatnim wyścigu zaliczanym do pucharowego cyklu, o Puchar Bałyku zajął 10. lokatę.

Na podium Pucharu Polski stanął także Eryk Latoń (BDC MarcPol), który punktował tylko dwukrotnie, ale to wystarczyło by zgromadzić 35 punktów. Wygrał w Chrząstowicach i był 2. wśród orlików w Koronie Kocich Gór. W tym drugim wyścigu pokonał go Bartosz Zając (TC Chrobry Głogów), który zajął 3. miejsce końcowej klasyfikacji PP. Był on wcześniej 5. w Memoriale Joachima Halupczoka oraz 6. w Chrząstowicach.