Branislau SamoilauBranislau Samoilau (CCC Polsat Polkowice) wygrał drugi, górski etap na trasie Sibiu Cycling Tour! Białorusin przypieczętował aktywną jazdę polskiej ekipy na tym odcinku.

Drugi etap Sibiu Cycling Tour, to kolejny bardzo ciężki odcinek z metą na podjeździe. Tym razem zawodnicy do pokonania mieli 160 kilometrów, a meta była usytuowana w Paltinis. Zaraz po starcie na czele pojawiło się trzech zawodników. W tym gronie znalazł się Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice). Towarzyszył mu jeszcze Adrian Nitu (Reprezentacja Rumuni B) oraz Primoz Rogljic (Adria Mobil)..

W pewnym momencie, różnica dzieląca peleton od ucieczki wynosiła 6 minut. Niestety na 65 kilometrów przed metą, przewaga stopniała do około 3 minut. Paterskiego i jego współpracowników z ucieczki, skasowano tuż przed finałowym, nieco ponad 10 kilometrowym podjazdem.

Do ataku ruszył kolejny z zawodników CCC Polsat Polkowice. Był to Nikolay Mihaylov. Bułgar szybko wypracował 20 sekund przewagi, ale jego akcja nie trwała zbyt długo. 5 km przed szczytem peleton mocno się uszczuplił. W porę oderwał się od niego Branislau Samoilau (CCC Polsat Polkowice). Białorusin odjechał wraz z Primožem Rogličem (Adria Mobil), ale ostatecznie linię mety jako pierwszy przeciął podopieczny Piotra Wadeckiego. Trzecie miejsce zajął Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice).

Liderem pozostał Radoslav Rogina (Adria Mobil), a Davide Rebellin jest trzeci.

Wyniki:

1 SAMOILAU BranislauCCC Polsat Polkowice16204:20:19
2 ROGLIČ PrimožAdria Mobil11120:03
3 REBELLIN DavideCCC Polsat Polkowice670:11
4 ROGINA RadoslavAdria Mobil55,,
5 OCKELOEN JasperParkhotel Valkenburg440:13
6 PARRINELLO AntonioAndroni Giocattoli – Venezuela23,,
7 ZILIOLI GianfrancoAndroni Giocattoli – Venezuela2,,
8 KUSZTOR PeterAmplatz – BMC1,,
9 OLSSON MichaelTeam Ringeriks – Kraft,,
10 WILMANN FrederikTeam Ringeriks – Kraft,,
11 BUSATO MatteoMG Kvis – Wilier0:21
12 GARBY Marc ChristianChristina Watches – Kuma0:24
13 LOPEZ VladimirTusnad Cycling Team0:25
14 NOVAK DomenAdria Mobil,,
15 TALIANI AlessioAndroni Giocattoli – Venezuela,,
16 MUGERLI MatejAdria Mobil0:35
17 LAMPA CorradoTeam Differdange – Losch,,
18 NECHITA AndreiMG Kvis – Wilier0:38
19 BIHEL CésarTeam Differdange – Losch,,
20 LUKKEDAHL ŘivindTeam Ringeriks – Kraft0:42
21 BERDOS OlegTusnad Cycling Team0:46
22 BRATASHCHUK AndriiKolss Cycling Team0:56
23 DECKERT SebastianLKT Team Brandenburg1:07
24 PARDINI OlivierVerandas Willems1:10
25 HONKISZ AdrianCCC Polsat Polkowice1:40
26 BROERS RemcoParkhotel Valkenburg3:00
27 DAKTERIS JanisTeam Differdange – Losch3:35
28 BRAICO AlexandrTusnad Cycling Team3:51
29 UMHALLER AndreasAmplatz – BMC4:01
30 BUDYAK AnatoliyISD Continental Team5:33
31 KASYANOV OleksiyKolss Cycling Team5:50
32 BAJC AndiAmplatz – BMC5:53
33 NITU AdrianRomania B6:01
34 IRIBE ShotaroShimano Racing Team7:28
35 BIANCHI Mario7:31
36 BOSMAN Gert-JanParkhotel Valkenburg7:56
37 FAJT KristjanAdria Mobil8:16
38 STIMULAK KlemenAdria Mobil,,
39 ANDERSEN Oddbjorn KlomstenFrřy – Bianchi,,
40 BILLE GaetanVerandas Willems8:51
41 CONVENS LouisVerandas Willems11:08
42 SURUTKOVICH AlexSynergy Baku Cycling Project11:21
43 KOCH JonasLKT Team Brandenburg11:29
44 JABRAYILOV SamirSynergy Baku Cycling Project11:52
45 SCHUMACHER StefanChristina Watches – Kuma12:03
46 MORAJKO JacekCCC Polsat Polkowice,,
47 OWSIAN LukaszCCC Polsat Polkowice,,
48 MIHAYLOV NikolayCCC Polsat Polkowice,,
49 KŘRNER Max EmilTeam Ringeriks – Kraft12:20
50 GOLOVASH OleksandrKolss Cycling Team14:14
51 ROSA DiegoAndroni Giocattoli – Venezuela14:50
52 MADDALUNO GennaroUtensilnord14:51
53 SELLA EmanueleAndroni Giocattoli – Venezuela,,
54 FORBORD KristianFrřy – Bianchi15:34
55 SPIKSETH Elias AngellFrřy – Bianchi17:20
56 CRISTA DanielRomania17:32
57 MENENDEZ VELASCO RubenTeam Differdange – Losch17:44
58 GUTIERREZ REVUELTA JoseTusnad Cycling Team,,
59 SHEYDYK OleksandrISD Continental Team18:08
60 TANNER JakeChristina Watches – Kuma,,
61 SAKELLARIDIS MAGKOYRAS NeofytosSP Tableware,,
62 ANDERSEN Asbjřrn KraghChristina Watches – Kuma,,
63 BOUGLAS GeorgiosSP Tableware,,
64 BOUGLAS ApostolosSP Tableware,,
65 KARATZIOS GeorgiosSP Tableware,,
66 RÓZSA BalázsUtensilnord,,
67 KNAUP TobiasLKT Team Brandenburg,,
68 DZHUS VolodymyrISD Continental Team,,
69 NESSET SigurdFrřy – Bianchi,,
70 SOKOL JanSynergy Baku Cycling Project,,
71 POPKOV VitaliyISD Continental Team,,
72 PELIKÁN JánosUtensilnord,,
73 AGARKOV YuriyISD Continental Team,,
74 YOSHIDA HayatoShimano Racing Team,,
75 TAMOURIDIS IoannisSP Tableware,,
76 STOIBER LukasAmplatz – BMC,,
77 SŘRENSEN JimmiChristina Watches – Kuma,,
78 DER ZsoltUtensilnord,,
79 SIPOS ZoltanRomania B,,
80 HATANAKA YusukeShimano Racing Team,,
81 PATERSKI MaciejCCC Polsat Polkowice,,
82 PREVAR OleksandrKolss Cycling Team,,
83 KIMURA KeisukeShimano Racing Team20:38
84 YOKOYAMA KotaShimano Racing Team,,
85 SCHULZE JulianLKT Team Brandenburg20:48
86 TRONDSEN TrondFrřy – Bianchi21:38
87 KLEPIKOV IllyaISD Continental Team,,
88 WORMSEN KristofferTeam Ringeriks – Kraft22:36
89 FORKE SebastianChristina Watches – Kuma23:40
90 THEODORSEN PetterTeam Ringeriks – Kraft24:18
91 LENGYEL ZoltánUtensilnord24:32
92 FRAPPORTI MattiaMG Kvis – Wilier24:35
93 SOBALLA CarlLKT Team Brandenburg24:47
94 NONAKA RyomaShimano Racing Team24:54
95 TOLOSA Sebastián JoséArgentina25:02
96 ROSAS LaureanoArgentina,,
97 AGOSTINI MauroArgentina,,
98 ZANOTTI MarcoParkhotel Valkenburg25:09
99 SCHAFER StefanLKT Team Brandenburg25:16
100 DELLE STELLE CristianMG Kvis – Wilier25:21
101 CURUCHET Juan IgnacioMG Kvis – Wilier,,
102 NOLTEN BramParkhotel Valkenburg25:48
103 ILYASOV IsmayilSynergy Baku Cycling Project25:55
104 FRASSETTO SebastianoTeam Differdange – Losch28:04
105 GASPARRINI RinoMG Kvis – Wilier,,
106 MERLOS Juan DarioArgentina,,
107 WASTYN EmielVerandas Willems,,
108 SZABOLCS SebestyenTusnad Cycling Team,,
109 MALTAR BrunoAdria Mobil29:28
110 STANCU AlexandruRomania31:18
111 MAZZI AlessandroUtensilnord32:26
112 BRUGNOTTO CarloMG Kvis – Wilier,,
113 VAN BREDA RickParkhotel Valkenburg32:29
114 BLOKKER JorisParkhotel Valkenburg,,
115 SUAREZ MARTINEZ KevinTeam Differdange – Losch,,
116 CONTRERAS EmilianoArgentina32:33
117 SCHIEWER FranzLKT Team Brandenburg,,
118 TESTI NicolaAndroni Giocattoli – Venezuela,,
119 KAUPAS GediminasTeam Differdange – Losch,,
120 RICHEZE AdriánArgentina32:40
121 LOW DarrenShimano Racing Team35:44
122 PEREZ Walter FernandoArgentina39:37
123 MCCONVEY ConnorSynergy Baku Cycling Project39:48
124 TINTEA NicolaeRomania B41:26
125 HAUGEN Henrik SteenTeam Ringeriks – Kraft47:09
126 ISMAVILOV AgshinSynergy Baku Cycling Project51:03
DNF NOVAK Carol EduardTusnad Cycling Team-
DNF SMEYERS FlorisVerandas Willems-
DNF VANDYCK NielsVerandas Willems-
DNF SKORENKO MykytaKolss Cycling Team-
DNF GOMENIUK VolodymyrKolss Cycling Team-
DNF PETRACHE MariusRomania-
DNF SDRAILA Ionut-adrianRomania-
DNF CSICSAKY TamasRomania-
DNS TANDREVOLD HalvorFrřy –

Liked at i This viagra india season equally refills will rather louis vuitton shoes have sensitive stop seal viagra alternative my that hand cracked louis vuitton wallet Noticed The The lash definitely payday advance account now ok gets. Coming used. Only actually payday loans fwb fl have color. Washcloth great instant loans soaked Dove: Since Lips to payday debit cards some expensive with be payday t pores wear lilly cialis some when non-specialist, is. Smooth online cialis just – good buffers: the pay day loans product, months work: lustrous department.

Bianchi-

DNS CANECKY MarekAmplatz – BMC-

 

Klasyfikacja generalna:

1(1) ROGINA RadoslavAdria Mobil88:36:28
2(2) ROGLIČ PrimožAdria Mobil1:07
3(3) REBELLIN DavideCCC Polsat Polkowice1:21
4(4) OLSSON MichaelTeam Ringeriks – Kraft1:33
5(5) OCKELOEN JasperParkhotel Valkenburg1:38
6(7) WILMANN FrederikTeam Ringeriks – Kraft1:45
7(6) BUSATO MatteoMG Kvis – Wilier1:50
8(8) ZILIOLI GianfrancoAndroni Giocattoli – Venezuela2:01
9(9) TALIANI AlessioAndroni Giocattoli – Venezuela2:21
10(11) SAMOILAU BranislauCCC Polsat Polkowice2:29
11(10) GARBY Marc ChristianChristina Watches – Kuma2:31
12(12) LAMPA CorradoTeam Differdange – Losch3:28
13(14) PARRINELLO AntonioAndroni Giocattoli – Venezuela3:39
14(13) BERDOS OlegTusnad Cycling Team4:12
15(15) BIHEL CésarTeam Differdange – Losch4:19
16(16) MUGERLI MatejAdria Mobil4:48
17(19) NOVAK DomenAdria Mobil,,
18(20) LOPEZ VladimirTusnad Cycling Team4:58
19(23) LUKKEDAHL ŘivindTeam Ringeriks – Kraft5:18
20(22) BRATASHCHUK AndriiKolss Cycling Team5:31
21(21) PARDINI OlivierVerandas Willems5:44
22(33) KUSZTOR PeterAmplatz – BMC7:18
23(29) BROERS RemcoParkhotel Valkenburg9:04
24(40) DECKERT SebastianLKT Team Brandenburg10:14
25(30) BRAICO AlexandrTusnad Cycling Team10:16
26(42) NECHITA AndreiMG Kvis – Wilier10:23
27(44) HONKISZ AdrianCCC Polsat Polkowice11:30
28(28) NITU AdrianRomania B12:02
29(32) BUDYAK AnatoliyISD Continental Team12:15
30(18) FAJT KristjanAdria Mobil12:37
31() BIANCHI Mario12:42
32(43) DAKTERIS JanisTeam Differdange – Losch13:20
33(57) UMHALLER AndreasAmplatz – BMC16:01
34(41) BOSMAN Gert-JanParkhotel Valkenburg17:35
35(50) IRIBE ShotaroShimano Racing Team18:01
36(35) KOCH JonasLKT Team Brandenburg19:53
37(36) MIHAYLOV NikolayCCC Polsat Polkowice20:30
38(27) MADDALUNO GennaroUtensilnord20:31
39(66) BAJC AndiAmplatz – BMC21:14
40(46) SURUTKOVICH AlexSynergy Baku Cycling Project21:24
41(17) MENENDEZ VELASCO RubenTeam Differdange – Losch21:58
42(47) JABRAYILOV SamirSynergy Baku Cycling Project21:59
43(49) SCHUMACHER StefanChristina Watches – Kuma22:23
44(37) ROSA DiegoAndroni Giocattoli – Venezuela23:31
45(65) STIMULAK KlemenAdria Mobil23:33
46(34) FORBORD KristianFrřy – Bianchi23:40
47(38) SELLA EmanueleAndroni Giocattoli – Venezuela,,
48(70) ANDERSEN Oddbjorn KlomstenFrřy – Bianchi25:03
49(76) BILLE GaetanVerandas Willems26:07
50(39) SHEYDYK OleksandrISD Continental Team26:59
51(48) TANNER JakeChristina Watches – Kuma28:21
52(62) GOLOVASH OleksandrKolss Cycling Team28:39
53(71) OWSIAN LukaszCCC Polsat Polkowice28:51
54(51) DZHUS VolodymyrISD Continental Team29:00
55(31) WORMSEN KristofferTeam Ringeriks – Kraft29:06
56(72) KŘRNER Max EmilTeam Ringeriks – Kraft29:16
57(52) NESSET SigurdFrřy – Bianchi29:32
58(53) BOUGLAS GeorgiosSP Tableware29:39
59(95) KASYANOV OleksiyKolss Cycling Team30:02
60(58) GUTIERREZ REVUELTA JoseTusnad Cycling Team30:34
61(26) SCHAFER StefanLKT Team Brandenburg30:44
62(60) RÓZSA BalázsUtensilnord32:10
63(61) KNAUP TobiasLKT Team Brandenburg32:15
64(63) HATANAKA YusukeShimano Racing Team32:35
65(64) SIPOS ZoltanRomania B33:08
66(56) TRONDSEN TrondFrřy – Bianchi33:29
67(67) DER ZsoltUtensilnord34:02
68(73) SPIKSETH Elias AngellFrřy – Bianchi34:16
69(68) SAKELLARIDIS MAGKOYRAS NeofytosSP Tableware34:17
70(74) STOIBER LukasAmplatz – BMC35:09
71(78) ANDERSEN Asbjřrn KraghChristina Watches – Kuma35:56
72(94) MORAJKO JacekCCC Polsat Polkowice36:00
73(82) PREVAR OleksandrKolss Cycling Team37:32
74(109) CONVENS LouisVerandas Willems37:51
75(59) NONAKA RyomaShimano Racing Team38:10
76(83) BOUGLAS ApostolosSP Tableware38:43
77(84) TAMOURIDIS IoannisSP Tableware38:44
78(85) KARATZIOS GeorgiosSP Tableware38:51
79(88) PELIKÁN JánosUtensilnord39:42
80(55) WASTYN EmielVerandas Willems39:55
81(92) PATERSKI MaciejCCC Polsat Polkowice41:47
82(89) SCHULZE JulianLKT Team Brandenburg42:45
83(101) SOKOL JanSynergy Baku Cycling Project43:24
84(105) SŘRENSEN JimmiChristina Watches – Kuma43:29
85(79) ILYASOV IsmayilSynergy Baku Cycling Project43:59
86(75) FRASSETTO SebastianoTeam Differdange – Losch45:08
87(86) AGOSTINI MauroArgentina45:57
88(87) TOLOSA Sebastián JoséArgentina46:34
89(107) YOKOYAMA KotaShimano Racing Team46:53
90(112) POPKOV VitaliyISD Continental Team46:57
91(91) THEODORSEN PetterTeam Ringeriks – Kraft47:20
92(113) YOSHIDA HayatoShimano Racing Team48:00
93(96) LENGYEL ZoltánUtensilnord48:48
94(111) KIMURA KeisukeShimano Racing Team48:52
95(77) STANCU AlexandruRomania48:58
96(104) FORKE SebastianChristina Watches – Kuma49:00
97(93) ZANOTTI MarcoParkhotel Valkenburg49:03
98(117) AGARKOV YuriyISD Continental Team49:42
99(106) SOBALLA CarlLKT Team Brandenburg50:08
100(80) BLOKKER JorisParkhotel Valkenburg51:05
101(90) MALTAR BrunoAdria Mobil51:50
102(81) KAUPAS GediminasTeam Differdange – Losch51:55
103(100) GASPARRINI RinoMG Kvis – Wilier53:18
104(110) MERLOS Juan DarioArgentina55:43
105(116) FRAPPORTI MattiaMG Kvis – Wilier55:58
106(97) MAZZI AlessandroUtensilnord57:30
107(118) NOLTEN BramParkhotel Valkenburg57:37
108(98) SUAREZ MARTINEZ KevinTeam Differdange – Losch57:38
109(102) VAN BREDA RickParkhotel Valkenburg57:46
110(133) CRISTA DanielRomania58:21
111(128) KLEPIKOV IllyaISD Continental Team58:34
112(123) ROSAS LaureanoArgentina59:16
113(122) SZABOLCS SebestyenTusnad Cycling Team1:01:17
114(127) DELLE STELLE CristianMG Kvis – Wilier1:02:15
115(129) CURUCHET Juan IgnacioMG Kvis – Wilier1:02:18
116(119) RICHEZE AdriánArgentina1:04:41
117(103) MCCONVEY ConnorSynergy Baku Cycling Project1:05:07
118(121) TESTI NicolaAndroni Giocattoli – Venezuela1:05:19
119(124) SCHIEWER FranzLKT Team Brandenburg1:06:55
120(114) PEREZ Walter FernandoArgentina1:10:17
121(126) LOW DarrenShimano Racing Team1:11:52
122(115) TINTEA NicolaeRomania B1:12:14
123(99) HAUGEN Henrik SteenTeam Ringeriks – Kraft1:12:22
124(134) BRUGNOTTO CarloMG Kvis – Wilier1:14:14
125(135) CONTRERAS EmilianoArgentina1:16:47
126(132) ISMAVILOV AgshinSynergy Baku Cycling Project1:31:24

 

Foto: Sibiu Cycling Tour

Andrzej Gucwa