BORA NetApp EnduraBORA, firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnego sprzętu kuchennego, została nowym sponsorem ekipy Bartosza Huzarskiego – NetApp Endura.

Umowa zawarta została na okres pięciu lat, od 1 stycznia 2015.

„Cieszę się, że znów niemiecka firma zainwestowała w kolarstwo” – mówi Ralf Denk – menadżer zespołu. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już dziś zabezpieczona jest przyszłość zespołu, Zamierzamy być jednym z najlepszych zespołów na świecie ProContinental, a od 2017 mamy plan awansować do World Touru. To pozwoli nam na starty i promowanie marki BORA w największych wyścigach na świecie. 

Z kilkoma zawodnikami przedłużyliśmy już umowy, z innymi przedłużymy za chwilę, będziemy też ściągać nowych kolarzy od 1 sierpnia. Nazwiska ogłosimy przed najważniejszym niemieckim wyścigiem – Cyclassics w Hamburgu” – zakończył Denk.

 

 

Poprzedni artykułMichał Kwiatkowski: „Jestem zawiedziony, ale spróbuję jeszcze powalczyć”
Następny artykułFabian Cancellara wycofał się z Tour de France
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments