van vleutenAnnemiek van Vleuten (Rabobank-Liv) wygrała trzeci etap wyścigu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Marianne Vos (Rabobank – Liv) utrzymała koszulkę liderki.

Trzeci etap Giro d’Italia Internazionale Femminile liczył ponad 125 kilometrów i prowadził z Caserta do San Donato Val di Comino. Na zawodniczki czekała po drodze górska premia drugiej kategorii i finałowy, ciężki podjazd o długości pięciu kilometrów.

Dopiero po 40 kilometrach zmagań wysforowała się 15. osobowa ucieczka. Kręciły w niej między innymi Valentina Scandolara (Orica – AIS), Giorgia Bronzini (Wiggle Honda Pro Cycling), Shelley Olds (Alé Cipollini) czy Annemiek van Vleuten (Rabobank-Liv Woman Cycling Team). Z kilometra na kilometr z ucieczki wykruszały się kolejne zawodniczki.

2 kilometry przed metą na czele kręciły van Vleuten, Mayuko Hagiwara (Wiggle Honda Pro Cycling), Elena Berlato (Alé Cipollini) i Doris Schweizer (Astana BePink Womens Team). Chwilę później z peletonu zaatakowała Marianne Vos (Rabobank – Liv).

Najwięcej sił zachowała van Vleuten i to ona uniosła ręce w geście triumfu. To już jej drugie zwycięstwo w tym wyścigu. Druga była Berlato, a trzecia Hagiwara. Marianne Vos ukończyła etap na piątym miejscu i utrzymała koszulkę liderki.

Bardzo ładnie na trudnym etapie pokazały się Polki. Miejsca 13, 14 i 15 zajęły odpowiednio Katarzyna Niewiadoma (Rabobank – Liv), Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana), i Katarzyna Pawłowska (Boels – Dolmans).

Wyniki:

1 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 3:20’50
2 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 10
3 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 16
4 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 20
5 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 21
6 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 21
7 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 21
8 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 21
9 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 21
10 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 21
11 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 21
12 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 21
13 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 21
14 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 21
15 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 27
16 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 27
17 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 27
18 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 27
19 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 27
20 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 27
21 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 32
22 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 32
23 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 32
24 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 32
25 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 32
26 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 32
27 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 32
28 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 37
29 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 37
30 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 37
31 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 37
32 SITSKO ALENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 37
33 GILLOW SHARA ORICA AIS 37
34 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 37
35 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 37
36 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 37
37 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 37
38 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 37
39 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 37
40 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 37
41 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 37
42 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 44
43 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 46
44 POTOKINA ANNA SERVETTO FOOTON 47
45 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 49
46 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 51
47 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 51
48 KAPUSTA SYLWIA VAIANO FONDRIEST 51
49 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 54
50 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 55
51 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 58
52 SPRATT AMANDA ORICA AIS 1’01
53 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 1’03
54 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 1’03
55 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 1’08
56 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 1’15
57 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1’35
58 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1’35
59 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 1’35
60 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 1’54
61 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 1’56
62 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 2’10
63 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2’18
64 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 2’33
65 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2’36
66 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 3’09
67 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 3’20
68 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 3’20
69 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 4’20
70 BURCHENKOVA ALEXANDRA RUSVELO 4’20
71 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 4’20
72 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 4’20
73 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 4’20
74 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 4’20
75 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 4’20
76 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 4’20
77 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 4’20
78 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 4’20
79 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 4’20
80 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 4’20
81 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 4’20
82 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 4’20
83 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 4’20
84 CAUZ FRANCESCA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 4’20
85 HEEB BARBARA S.C. MICHELA FANINI ROX 4’20
86 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 4’29
87 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 4’29
88 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 5’04
89 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 5’17
90 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 5’17
91 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5’17
92 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 5’17
93 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 5’17
94 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5’17
95 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 5’17
96 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5’17
97 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 5’17
98 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5’17
99 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 5’17
100 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 5’17
101 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 5’17
102 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 7’17
103 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 8’36
104 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 8’36
105 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 8’36
106 KOZONCHUK OXANA RUSVELO 8’36
107 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 8’36
108 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 9’22
109 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 9’22
110 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 13’20
111 D’HORRE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 13’20
112 BLINDYUK YULIA RUSVELO 13’20
113 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 13’20
114 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 13’20
115 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’20
116 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 13’20
117 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 13’20
118 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 13’20
119 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 13’20
120 PRIETO CASTANEDA MARCELA ESTADO DE MEXICO FAREN 13’20
121 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 13’20
122 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 13’20
123 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’20
124 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 13’20
125 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 13’20
126 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 13’20
127 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 13’20
128 DREXEL INGRID FORNO D’ASOLO ASTUTE 13’20
129 LECHNER EVA RUSVELO 13’20
130 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 13’20
131 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 13’20
132 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 13’20
133 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 13’20
134 ENSING JANNEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 13’20
135 DE VOCHT LIESBET LOTTO BELISOL LADIES 14’46
136 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 15’30
137 TREVISI ANNA ESTADO DE MEXICO FAREN 20’24
138 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 22’31
139 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 23’06
140 GRIFI SARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23’06
141 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23’06
142 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 23’06
143 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 23’06
144 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 23’06
145 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 23’06
146 MICHIELETTO GIOVANNA SERVETTO FOOTON 23’06
147 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 23’06
NA CALLOVI ROSSELLA FORNO D’ASOLO ASTUTE

Klasyfikacja generalna:
1 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 9:00’01
2 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 21
3 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 29
4 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’41
5 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 1’50
6 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1’50
7 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 1’53
8 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’54
9 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 2’00
10 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 2’24
11 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2’34
12 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 2’58
13 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 3’05
14 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3’15
15 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 3’15
16 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3’19
17 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 3’26
18 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 3’30
19 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 3’44
20 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 3’52
21 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 3’55
22 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 3’58
23 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 4’00
24 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 4’15
25 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 4’23
26 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 4’24
27 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 4’32
28 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5’00
29 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5’02
30 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 5’44
31 SITSKO ALENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 5’44
32 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 6’04
33 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 7’29
34 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 7’58
35 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 8’36
36 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 9’53
37 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 11’38
38 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 12’49
39 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 13’01
40 POTOKINA ANNA SERVETTO FOOTON 13’17
41 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 13’32
42 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’36
43 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 13’47
44 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’50
45 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 14’00
46 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 14’02
47 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 14’06
48 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 14’13
49 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 14’19
50 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 14’19
51 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 14’20
52 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 14’31
53 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 14’50
54 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 14’53
55 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 15’04
56 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 15’17
57 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 15’23
58 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’25
59 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 15’52
60 GILLOW SHARA ORICA AIS 16’10
61 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 16’29
62 SPRATT AMANDA ORICA AIS 16’43
63 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 17’23
64 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 17’26
65 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 17’26
66 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 17’38
67 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 17’44
68 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 17’59
69 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 18’00
70 BURCHENKOVA ALEXANDRA RUSVELO 18’04
71 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 18’14
72 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 18’20
73 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 18’29
74 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 18’32
75 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 18’41
76 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 18’48
77 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 19’04
78 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 19’04
79 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 19’09
80 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 19’54
81 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 20’21
82 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20’32
83 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 20’48
84 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 20’56
85 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 21’08
86 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 21’08
87 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 21’11
88 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 21’15
89 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 21’17
90 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 21’22
91 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 21’30
92 KOZONCHUK OXANA RUSVELO 21’40
93 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 21’53
94 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 22’21
95 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 22’53
96 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 25’01
97 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 25’03
98 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 25’10
99 CAUZ FRANCESCA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 25’26
100 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 26’15
101 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 26’20
102 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 26’30
103 ENSING JANNEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 27’03
104 HEEB BARBARA S.C. MICHELA FANINI ROX 28’01
105 D’HORRE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 28’03
106 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 28’44
107 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 28’53
108 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 28’54
109 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 29’14
110 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 29’20
111 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 29’34
112 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 29’38
113 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 29’38
114 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 29’38
115 DREXEL INGRID FORNO D’ASOLO ASTUTE 29’43
116 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 29’56
117 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 30’48
118 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 31’12
119 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 31’47
120 DE VOCHT LIESBET LOTTO BELISOL LADIES 32’28
121 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 33’17
122 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 33’59
123 BLINDYUK YULIA RUSVELO 34’28
124 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 34’33
125 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 34’43
126 PRIETO CASTANEDA MARCELA ESTADO DE MEXICO FAREN 36’52
127 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 38’02
128 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 38’29
129 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 38’34
130 LECHNER EVA RUSVELO 39’10
131 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 39’16
132 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 39’41
133 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 40’18
134 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 40’18
135 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 40’24
136 KAPUSTA SYLWIA VAIANO FONDRIEST 42’29
137 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 47’14
138 TREVISI ANNA ESTADO DE MEXICO FAREN 47’40
139 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 52’15
140 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 56’06
141 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 58’59
142 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 1:02’41
143 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 1:02’47
144 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 1:04’25
145 MICHIELETTO GIOVANNA SERVETTO FOOTON 1:05’23
146 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 1:05’31
147 GRIFI SARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 1:06’05

 

Arek Waluga @ArekWaluga77

Foto:corvospro.com