bronziniGiorgia Bronzini (Wiggle Honda Pro Cycling) wygrała drugi etap wyścigu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Liderką pozostała Marianne Vos (Rabobank – Liv).

Niedzielny etap wyścigu Giro Rosa nie należał do trudnych. Panie rywalizujące na drugim odcinku miały do pokonania 6 rund po 18,7 kilometra wokół Frattamaggiore. Profil etapu był płaski i można się było spodziewać finiszu z dużej grupy.

Dopiero w połowie etapu peleton pozwolił na pojedynczy odjazd, na który zdecydowała się Alexandra Burchenkova (RusVelo). Rosjanka nie wypracowała sobie zbyt dużej przewagi i jej akcja została skasowana na ostatniej rundzie. 10 kilometrów przed kreską zaatakowała Valentina Bastianelli (S.C. Michela Fanini Rox), ale także jej atak nie przyniósł spodziewanych efektów.

Ostatecznie o zwycięstwie zadecydował finisz z dużej grupy. Najszybsza okazała się Giorgia Bronzini (Wiggle Honda Pro Cycling). Drugie miejsce zajęła Marianne Vos (Rabobank – Liv), która utrzymała pozycję liderki. Podium uzupełniła Shelley Olds (Alé Cipollini).

Najwyżej z Polek finiszowała Katarzyna Pawłowska (Boels – Dolmans), która była 13. W klasyfikacji generalnej mamy trzy zawodniczki w TOP 20: Pawłowska jest 16, Eugenia Bujak (BTC Ljubljana) 18, a Katarzyna Niewiadoma (Rabobank – Liv) 20.

Wyniki:

1 161 ITA BRONZINI GIORGIA WHT WIGGLE HONDA 2:54’36
2 101 NED VOS MARIANNE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’36
3 65 USA OLDS SHELLEY ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’36
4 14 USA SMALL CARMEN SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’36
5 102 NED VAN VLEUTEN ANNEMIEK RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’36
6 67 ITA GUARISCHI BARBARA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’36
7 146 AUS HOSKINS MELISSA GEW ORICA AIS 2:54’36
8 71 ITA BORGATO GIADA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:54’36
9 103 FRA FERRAND PREVOT PAULINE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’36
10 141 SWE JOHANSSON EMMA GEW ORICA AIS 2:54’36
11 42 BEL D’HORRE JOLIEN LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:54’36
12 95 SWE MUSTONEN SARA GIW TEAM GIANT SHIMANO 2:54’36
13 88 POL PAWLOWSKA KATARZYNA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:54’36
14 171 ITA LONGO BORGHINI ELISA HPU HITEC PRODUCTS 2:54’36
15 37 RUS KOZONCHUK OXANA RVL RUSVELO 2:54’36
16 13 GER WORRACK TRIXI SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’36
17 73 ITA CONFALONIERI MARIA GIULIA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:54’36
18 156 CRO RADOTIC MIA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’36
19 82 NED VAN DIJK ELLEN DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:54’36
20 87 USA GUARNIER MEGAN DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:54’36
21 174 DEN LETH JULIE HPU HITEC PRODUCTS 2:54’41 5
22 123 ITA FRAPPORTI SIMONA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:54’41 5
23 108 NED BRAND LUCINDA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’41 5
24 91 GER HÄUSLER CLAUDIA GIW TEAM GIANT SHIMANO 2:54’41 5
25 6 USA RIVERA CORYN UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:54’41 5
26 16 AUS CROMWELL TIFFANY SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’41 5
27 5 USA POWERS ALISON UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:54’44 8
28 151 POL BUJAK EUGENIA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’46 10
29 172 RSA MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HPU HITEC PRODUCTS 2:54’48 12
30 28 ITA PIEROBON CHIARA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:54’48 12
31 53 LTU SOSNA KATARZYNA VAI VAIANO FONDRIEST 2:54’48 12
32 184 RUS ILINYKH YULIA BPD BIZKAIA DURANGO 2:54’48 12
33 107 POL NIEWIADOMA KATARZYNA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’48 12
34 154 SLO PINTAR URSA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’48 12
35 12 NED BLAAK CHANTAL SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’48 12
36 128 ITA ARZUFFI ALICE MARIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:54’48 12
37 111 FRA PITEL EDWIGE MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:54’48 12
38 193 LTU JANELIUNAITE EDITA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:54’48 12
39 165 AUS MULLENS PETA WHT WIGGLE HONDA 2:54’48 12
40 105 NED KNETEMANN ROXANE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’48 12
41 145 AUS GARFOOT KATRIN GEW ORICA AIS 2:54’48 12
42 163 GER BECKER CHARLOTTE WHT WIGGLE HONDA 2:54’48 12
43 173 FRA CORDON AUDREY HPU HITEC PRODUCTS 2:54’48 12
44 54 POL SZYBIAK EWELINA VAI VAIANO FONDRIEST 2:54’48 12
45 182 BRA FERNANDES SILVA CLEMILDA BPD BIZKAIA DURANGO 2:54’48 12
46 164 NZL VILLUMSEN LINDA WHT WIGGLE HONDA 2:54’48 12
47 158 ITA VALENTINI ELENA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’48 12
48 188 ESP SAN SEBASTIAN LASA IRENE BPD BIZKAIA DURANGO 2:54’48 12
49 166 NZL COLLINS EMILY WHT WIGGLE HONDA 2:54’48 12
50 106 NED VAN DER BREGGEN ANNA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’48 12
51 75 ITA LUPERINI FABIANA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:54’48 12
52 153 SLO BATAGELJ POLONA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’48 12
53 127 BLR AMIALIUSIK ALENA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:54’48 12
54 64 ESP SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’48 12
55 155 SLO KERN SPELA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’48 12
56 68 ITA TAGLIAFERRO MARTA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’48 12
57 168 SWE FAHLIN EMILIA WHT WIGGLE HONDA 2:54’48 12
58 63 POL JASINSKA MALGORZATA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’48 12
59 144 AUS SPRATT AMANDA GEW ORICA AIS 2:54’48 12
60 121 ITA MUCCIOLI DALIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:54’48 12
61 11 USA STEVENS EVELYN SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’48 12
62 104 NED SLAPPENDEL IRIS RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:54’48 12
63 1 USA ABBOTT MARA UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:54’48 12
64 114 UKR RIABCHENKO TETIANA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:54’48 12
65 2 GBR LAWS SHARON UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:54’48 12
66 31 RUS ANTOSHINA TATIANA RVL RUSVELO 2:54’48 12
67 83 BEL DAAMS JESSIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:54’48 12
68 152 AUT RITTER MARTINA BTC BTC CITY LJUBLJANA 2:54’48 12
69 113 UKR VYSOTSKA YEVGENIYA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:54’48 12
70 181 ESP ESKAMENDI GIL DORLETA BPD BIZKAIA DURANGO 2:54’48 12
71 131 USA OLIVEIRA FLAVIA SEF SERVETTO FOOTON 2:54’48 12
72 24 ITA FIORI JENNIFER TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:54’48 12
73 93 NED PIETERS AMY GIW TEAM GIANT SHIMANO 2:54’48 12
74 62 ITA GUDERZO TATIANA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:54’48 12
75 124 ITA COVRIG ANA MARIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:54’48 12
76 15 USA STACHER ALLY SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’48 12
77 55 COL GULUMA SERIKA VAI VAIANO FONDRIEST 2:54’48 12
78 45 LUX HOFFMANN CHANTAL LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:54’48 12
79 134 RUS POTOKINA ANNA SEF SERVETTO FOOTON 2:54’48 12
80 18 USA WILES TAYLER SLU SPECIALIZED LULULEMON 2:54’48 12
81 21 ITA BITTO IRENE TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:55’03 27
82 148 ITA SCANDOLARA VALENTINA GEW ORICA AIS 2:55’08 32
83 177 AUS HOSKING CHLOE HPU HITEC PRODUCTS 2:55’08 32
84 8 USA WINDER RUTH UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:55’08 32
85 178 NOR MOBERG EMILIE HPU HITEC PRODUCTS 2:55’08 32
86 142 NED GUNNEWIJK LOES GEW ORICA AIS 2:55’21 45
87 197 BLR SITSKO ALENA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:55’23 47
88 56 LAT LAIZANE LIJA VAI VAIANO FONDRIEST 2:55’23 47
89 72 MEX DE SOUZA FERNADES UENIA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:55’23 47
90 183 BRA FERNANDES SILVA MARCIA BPD BIZKAIA DURANGO 2:55’23 47
91 196 UKR OLJINK OLENA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:55’23 47
92 66 ITA BERLATO ELENA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:55’23 47
93 32 RUS BLINDYUK YULIA RVL RUSVELO 2:55’23 47
94 116 ITA D’INTINO AZZURRA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:55’23 47
95 118 EST RIST LIISI MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:55’23 47
96 192 MEX DREXEL INGRID FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:55’23 47
97 126 SUI SCHWEIZER DORIS BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:55’23 47
98 44 BEL DECROIX LIESELOT LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:55’23 47
99 175 NOR JOHNSEN CECILIE GOTAAS HPU HITEC PRODUCTS 2:55’23 47
100 22 ITA CAUZ FRANCESCA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:55’23 47
101 35 RUS BURCHENKOVA ALEXANDRA RVL RUSVELO 2:55’23 47
102 125 ITA ALGISI ALICE BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:55’23 47
103 167 JPN HAGIWARA MAYUKO WHT WIGGLE HONDA 2:55’23 47
104 143 AUS GILLOW SHARA GEW ORICA AIS 2:55’23 47
105 26 ITA PALADIN ASJA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:55’23 47
106 133 ITA CUCINOTTA ANNALISA SEF SERVETTO FOOTON 2:55’23 47
107 85 NED ENSING JANNEKE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:55’23 47
108 186 ESP NORIEGA MAYALEN BPD BIZKAIA DURANGO 2:55’23 47
109 38 RUS CHULKOVA ANASTASIYA RVL RUSVELO 2:55’23 47
110 122 ITA VALSECCHI SILVIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:55’23 47
111 198 LTU TUSLAITE DAIVA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:55’23 47
112 94 BEL POLSPOEL MAAIKE GIW TEAM GIANT SHIMANO 2:55’23 47
113 96 NED DE VRIES MARIJN GIW TEAM GIANT SHIMANO 2:55’23 47
114 147 AUS MACLEAN JESSIE GEW ORICA AIS 2:55’23 47
115 81 NED KESSLER NINA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:55’23 47
116 4 USA HALL KATHARINE UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:55’23 47
117 27 ITA PALADIN SORAYA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:55’23 47
118 57 COL PARRA JESSICA VAI VAIANO FONDRIEST 2:54’48 12
119 176 AUS KITCHEN LAUREN HPU HITEC PRODUCTS 2:56’35 1’59
120 61 AUS RYAN CARLA MAREE ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:56’35 1’59
121 47 BEL VEKEMANS ANISHA LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:56’35 1’59
122 7 USA WILBORNE SCOTTI UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:56’49 2’13
123 78 ITA TREVISI ANNA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:57’23 2’47
124 46 AUT RIJKES SARAH LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:57’23 2’47
125 194 COL MENESES GONZALEZ JESSENIA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:57’23 2’47
126 3 GBR BARNES HANNAH UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:57’25 2’49
127 74 MEX RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:57’25 2’49
128 112 SUI HEEB BARBARA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:57’25 2’49
129 86 NED VAN WANROIJ MARIEKE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:57’25 2’49
130 117 ITA BASTIANELLI VALENTINA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 2:57’25 2’49
131 43 BEL DE VOCHT LIESBET LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:57’25 2’49
132 41 GBR POOLEY EMMA LBL LOTTO BELISOL LADIES 2:57’25 2’49
133 77 MEX PRIETO CASTANEDA MARCELA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 2:58’01 3’25
134 52 ITA MARTINI ALESSIA VAI VAIANO FONDRIEST 2:58’01 3’25
135 36 RUS ZHAPAROVA AIZHAN RVL RUSVELO 2:59’40 5’04
136 136 ITA MARCELLI EMMA SEF SERVETTO FOOTON 3:02’05 7’29
137 115 ITA BALDUCCI MICHELA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 3:02’13 7’37
138 97 NED SOEK JULIA GIW TEAM GIANT SHIMANO 3:05’25 10’49
139 92 GBR GARNER LUCY GIW TEAM GIANT SHIMANO 3:05’25 10’49
140 98 NED KNOL WILLEKE GIW TEAM GIANT SHIMANO 3:05’25 10’49
141 138 ITA LARI MARINA SEF SERVETTO FOOTON 3:07’26 12’50
142 23 ITA CECCHINI SILVIA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 3:07’26 12’50
143 137 ITA MICHIELETTO GIOVANNA SEF SERVETTO FOOTON 3:07’26 12’50
144 191 ITA CALLOVI ROSSELLA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 3:07’26 12’50
145 34 ITA LECHNER EVA RVL RUSVELO 3:07’26 12’50
146 25 ITA GRIFI SARA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 3:07’26 12’50
147 51 POL KAPUSTA SYLWIA VAI VAIANO FONDRIEST 3:11’36 17’00
148 76 MEX CASAR BONILLA ANA TERESA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 3:13’56 19’20
NA 58 ITA ROMEI MIRIAM VAI VAIANO FONDRIEST
NA 185 NZL SHEPPARD SAMARA BPD BIZKAIA DURANGO

Klasyfikacja generalna :

1 101 NED VOS MARIANNE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:38’50
2 103 FRA FERRAND PREVOT PAULINE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:39’11 21
3 171 ITA LONGO BORGHINI ELISA HPU HITEC PRODUCTS 5:39’19 29
4 141 SWE JOHANSSON EMMA GEW ORICA AIS 5:40’40 1’50
5 87 USA GUARNIER MEGAN DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:40’40 1’50
6 91 GER HÄUSLER CLAUDIA GIW TEAM GIANT SHIMANO 5:40’43 1’53
7 106 NED VAN DER BREGGEN ANNA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:40’44 1’54
8 172 RSA MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HPU HITEC PRODUCTS 5:40’50 2’00
9 102 NED VAN VLEUTEN ANNEMIEK RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:41’02 2’12
10 173 FRA CORDON AUDREY HPU HITEC PRODUCTS 5:41’03 2’13
11 1 USA ABBOTT MARA UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:41’18 2’28
12 11 USA STEVENS EVELYN SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:41’42 2’52
13 75 ITA LUPERINI FABIANA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 5:41’49 2’59
14 161 ITA BRONZINI GIORGIA WHT WIGGLE HONDA 5:41’52 3’02
15 82 NED VAN DIJK ELLEN DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:41’53 3’03
16 88 POL PAWLOWSKA KATARZYNA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:41’59 3’09
17 16 AUS CROMWELL TIFFANY SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:42’00 3’10
18 151 POL BUJAK EUGENIA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:42’05 3’15
19 114 UKR RIABCHENKO TETIANA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:42’14 3’24
20 107 POL NIEWIADOMA KATARZYNA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:42’16 3’26
21 31 RUS ANTOSHINA TATIANA RVL RUSVELO 5:42’18 3’28
22 111 FRA PITEL EDWIGE MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:42’26 3’36
23 113 UKR VYSOTSKA YEVGENIYA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:42’29 3’39
24 127 BLR AMIALIUSIK ALENA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:42’37 3’47
25 108 NED BRAND LUCINDA RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:42’39 3’49
26 165 AUS MULLENS PETA WHT WIGGLE HONDA 5:42’39 3’49
27 164 NZL VILLUMSEN LINDA WHT WIGGLE HONDA 5:42’49 3’59
28 13 GER WORRACK TRIXI SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:43’24 4’34
29 12 NED BLAAK CHANTAL SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:43’31 4’41
30 167 JPN HAGIWARA MAYUKO WHT WIGGLE HONDA 5:43’31 4’41
31 83 BEL DAAMS JESSIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:43’36 4’46
32 64 ESP SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:43’39 4’49
33 2 GBR LAWS SHARON UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:43’40 4’50
34 55 COL GULUMA SERIKA VAI VAIANO FONDRIEST 5:44’06 5’16
35 197 BLR SITSKO ALENA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 5:44’18 5’28
36 41 GBR POOLEY EMMA LBL LOTTO BELISOL LADIES 5:46’44 7’54
37 65 USA OLDS SHELLEY ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:48’13 9’23
38 105 NED KNETEMANN ROXANE RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:48’27 9’37
39 148 ITA SCANDOLARA VALENTINA GEW ORICA AIS 5:48’55 10’05
40 152 AUT RITTER MARTINA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:51’35 12’45
41 134 RUS POTOKINA ANNA SEF SERVETTO FOOTON 5:51’41 12’51
42 146 AUS HOSKINS MELISSA GEW ORICA AIS 5:51’57 13’07
43 14 USA SMALL CARMEN SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:52’06 13’16
44 95 SWE MUSTONEN SARA GIW TEAM GIANT SHIMANO 5:52’06 13’16
45 67 ITA GUARISCHI BARBARA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:52’08 13’18
46 5 USA POWERS ALISON UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:52’10 13’20
47 6 USA RIVERA CORYN UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:52’10 13’20
48 93 NED PIETERS AMY GIW TEAM GIANT SHIMANO 5:52’11 13’21
49 73 ITA CONFALONIERI MARIA GIULIA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 5:52’14 13’24
50 37 RUS KOZONCHUK OXANA RVL RUSVELO 5:52’15 13’25
51 62 ITA GUDERZO TATIANA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:52’15 13’25
52 156 CRO RADOTIC MIA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:52’16 13’26
53 145 AUS GARFOOT KATRIN GEW ORICA AIS 5:52’16 13’26
54 104 NED SLAPPENDEL IRIS RBW RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5:52’17 13’27
55 53 LTU SOSNA KATARZYNA VAI VAIANO FONDRIEST 5:52’19 13’29
56 63 POL JASINSKA MALGORZATA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:52’21 13’31
57 163 GER BECKER CHARLOTTE WHT WIGGLE HONDA 5:52’22 13’32
58 158 ITA VALENTINI ELENA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:52’23 13’33
59 54 POL SZYBIAK EWELINA VAI VAIANO FONDRIEST 5:52’26 13’36
60 15 USA STACHER ALLY SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:52’26 13’36
61 196 UKR OLJINK OLENA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 5:52’27 13’37
62 154 SLO PINTAR URSA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:52’29 13’39
63 188 ESP SAN SEBASTIAN LASA IRENE BPD BIZKAIA DURANGO 5:52’30 13’40
64 28 ITA PIEROBON CHIARA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5:52’30 13’40
65 24 ITA FIORI JENNIFER TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5:52’33 13’43
66 128 ITA ARZUFFI ALICE MARIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:52’33 13’43
67 153 SLO BATAGELJ POLONA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:52’34 13’44
68 177 AUS HOSKING CHLOE HPU HITEC PRODUCTS 5:52’35 13’45
69 155 SLO KERN SPELA BTC BTC CITY LJUBLJANA 5:52’39 13’49
70 85 NED ENSING JANNEKE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:52’54 14’04
71 35 RUS BURCHENKOVA ALEXANDRA RVL RUSVELO 5:52’55 14’05
72 66 ITA BERLATO ELENA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:52’57 14’07
73 27 ITA PALADIN SORAYA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5:52’58 14’08
74 147 AUS MACLEAN JESSIE GEW ORICA AIS 5:52’58 14’08
75 4 USA HALL KATHARINE UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:52’59 14’09
76 94 BEL POLSPOEL MAAIKE GIW TEAM GIANT SHIMANO 5:53’03 14’13
77 183 BRA FERNANDES SILVA MARCIA BPD BIZKAIA DURANGO 5:53’13 14’23
78 26 ITA PALADIN ASJA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5:53’24 14’34
79 56 LAT LAIZANE LIJA VAI VAIANO FONDRIEST 5:53’32 14’42
80 42 BEL D’HORRE JOLIEN LBL LOTTO BELISOL LADIES 5:53’54 15’04
81 61 AUS RYAN CARLA MAREE ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:54’15 15’25
82 126 SUI SCHWEIZER DORIS BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:54’16 15’26
83 174 DEN LETH JULIE HPU HITEC PRODUCTS 5:54’39 15’49
84 143 AUS GILLOW SHARA GEW ORICA AIS 5:54’44 15’54
85 123 ITA FRAPPORTI SIMONA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:54’45 15’55
86 71 ITA BORGATO GIADA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 5:54’45 15’55
87 68 ITA TAGLIAFERRO MARTA ALE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 5:54’47 15’57
88 168 SWE FAHLIN EMILIA WHT WIGGLE HONDA 5:54’47 15’57
89 142 NED GUNNEWIJK LOES GEW ORICA AIS 5:54’50 16’00
90 144 AUS SPRATT AMANDA GEW ORICA AIS 5:54’53 16’03
91 181 ESP ESKAMENDI GIL DORLETA BPD BIZKAIA DURANGO 5:55’01 16’11
92 121 ITA MUCCIOLI DALIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:55’03 16’13
93 86 NED VAN WANROIJ MARIEKE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:55’05 16’15
94 46 AUT RIJKES SARAH LBL LOTTO BELISOL LADIES 5:55’05 16’15
95 178 NOR MOBERG EMILIE HPU HITEC PRODUCTS 5:55’11 16’21
96 21 ITA BITTO IRENE TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 5:55’23 16’33
97 81 NED KESSLER NINA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 5:55’25 16’35
98 122 ITA VALSECCHI SILVIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:55’29 16’39
99 175 NOR JOHNSEN CECILIE GOTAAS HPU HITEC PRODUCTS 5:55’29 16’39
100 192 MEX DREXEL INGRID FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 5:55’34 16’44
101 186 ESP NORIEGA MAYALEN BPD BIZKAIA DURANGO 5:55’38 16’48
102 118 EST RIST LIISI MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:55’39 16’49
103 116 ITA D’INTINO AZZURRA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:55’46 16’56
104 125 ITA ALGISI ALICE BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:55’47 16’57
105 47 BEL VEKEMANS ANISHA LBL LOTTO BELISOL LADIES 5:56’06 17’16
106 74 MEX RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 5:56’08 17’18
107 176 AUS KITCHEN LAUREN HPU HITEC PRODUCTS 5:56’39 17’49
108 43 BEL DE VOCHT LIESBET LBL LOTTO BELISOL LADIES 5:56’53 18’03
109 7 USA WILBORNE SCOTTI UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 5:56’59 18’09
110 117 ITA BASTIANELLI VALENTINA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 5:57’38 18’48
111 194 COL MENESES GONZALEZ JESSENIA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 5:57’43 18’53
112 124 ITA COVRIG ANA MARIA BPK ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 5:59’19 20’29
113 18 USA WILES TAYLER SLU SPECIALIZED LULULEMON 5:59’49 20’59
114 182 BRA FERNANDES SILVA CLEMILDA BPD BIZKAIA DURANGO 6:00’01 21’11
115 131 USA OLIVEIRA FLAVIA SEF SERVETTO FOOTON 6:00’09 21’19
116 22 ITA CAUZ FRANCESCA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 6:00’17 21’27
117 32 RUS BLINDYUK YULIA RVL RUSVELO 6:00’19 21’29
118 133 ITA CUCINOTTA ANNALISA SEF SERVETTO FOOTON 6:00’34 21’44
119 77 MEX PRIETO CASTANEDA MARCELA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 6:02’43 23’53
120 112 SUI HEEB BARBARA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 6:02’52 24’02
121 166 NZL COLLINS EMILY WHT WIGGLE HONDA 6:03’35 24’45
122 193 LTU JANELIUNAITE EDITA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 6:03’53 25’03
123 57 COL PARRA JESSICA VAI VAIANO FONDRIEST 6:03’54 25’04
124 8 USA WINDER RUTH UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 6:03’59 25’09
125 198 LTU TUSLAITE DAIVA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 6:04’20 25’30
126 96 NED DE VRIES MARIJN GIW TEAM GIANT SHIMANO 6:04’22 25’32
127 184 RUS ILINYKH YULIA BPD BIZKAIA DURANGO 6:04’25 25’35
128 72 MEX DE SOUZA FERNADES UENIA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 6:04’29 25’39
129 34 ITA LECHNER EVA RVL RUSVELO 6:05’01 26’11
130 44 BEL DECROIX LIESELOT LBL LOTTO BELISOL LADIES 6:05’06 26’16
131 97 NED SOEK JULIA GIW TEAM GIANT SHIMANO 6:05’32 26’42
132 3 GBR BARNES HANNAH UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 6:06’15 27’25
133 78 ITA TREVISI ANNA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 6:06’27 27’37
134 38 RUS CHULKOVA ANASTASIYA RVL RUSVELO 6:08’00 29’10
135 45 LUX HOFFMANN CHANTAL LBL LOTTO BELISOL LADIES 6:08’20 29’30
136 36 RUS ZHAPAROVA AIZHAN RVL RUSVELO 6:08’41 29’51
137 52 ITA MARTINI ALESSIA VAI VAIANO FONDRIEST 6:12’11 33’21
138 76 MEX CASAR BONILLA ANA TERESA EMF ESTADO DE MEXICO FAREN 6:14’07 35’17
139 115 ITA BALDUCCI MICHELA MIC S.C. MICHELA FANINI ROX 6:15’04 36’14
140 136 ITA MARCELLI EMMA SEF SERVETTO FOOTON 6:15’09 36’19
141 92 GBR GARNER LUCY GIW TEAM GIANT SHIMANO 6:18’46 39’56
142 98 NED KNOL WILLEKE GIW TEAM GIANT SHIMANO 6:18’52 40’02
143 23 ITA CECCHINI SILVIA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 6:20’30 41’40
144 51 POL KAPUSTA SYLWIA VAI VAIANO FONDRIEST 6:20’49 41’59
145 137 ITA MICHIELETTO GIOVANNA SEF SERVETTO FOOTON 6:21’28 42’38
146 138 ITA LARI MARINA SEF SERVETTO FOOTON 6:21’36 42’46
147 191 ITA CALLOVI ROSSELLA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE 6:21’40 42’50
148 25 ITA GRIFI SARA TOG TOP GIRLS FASSA BORTOLO 6:22’10 43’20
NA 187 ESP RAMIREZ ANNA BPD BIZKAIA DURANGO
NA 33 RUS KUCHINSKAYA ELENA RVL RUSVELO
NA 185 NZL SHEPPARD SAMARA BPD BIZKAIA DURANGO
NA 135 RUS LIKHANOVA MARINA SEF SERVETTO FOOTON
NA 132 FIN SAARELAINEN SARI SEF SERVETTO FOOTON
NA 157 SLO RUGELJ ANJA BTC BTC CITY LJUBLJANA
NA 195 UKR NOVIKOVA OLENA FDA FORNO D’ASOLO ASTUTE
NA 58 ITA ROMEI MIRIAM VAI VAIANO FONDRIEST
NA 48 RSA DALTON HEIDI LBL LOTTO BELISOL LADIES

 

Arek Waluga @ArekWaluga77

Foto:bettiniphoto.net