battaglin24-letni Włoch z ekipy Bardiani-CSF okazał się najszybszy na wyczerpującym finiszu pod sanktuarium w Oropie. Drugi był Dario Cataldo (Sky), a trzeci Jarlinson Pantano (Colombia). Koszulka lidera nie zmieniła właściciela, choć Uran stracił dziś kilka sekund.

Trwa weekend, zatem jak to zwykle bywa na wielkich tourach, mamy możliwość emocjonowania się prawdziwym górskim etapem. W sobotę peleton pokonał 164- kilometrową trasę z Aglie do Oropy, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Królowej Gór, położone na wysokości 1159 m.n.p.m. Zanim jednak kolarze zobaczyli tę budowlę, musieli pokonać podjazd na szczyt, który oznaczony był jako premia górska pierwszej kategorii (dł. 11,8 km, śr. nach. 6,2%, max. nach. 13%). Wcześniej ustalono jeszcze trzy premie górskie: pierwszej, drugiej i trzeciej kategorii.

Do dzisiejszego etapu nie przystąpili, bądź wycofali się w trakcie: Manuel Belletti (Androni), Dennis Vanendert (Lotto-Belisol), Pieter Weening (Orica GreenEdge), Kanstantin Siutsou (Sky).

W ucieczkę dnia zabrało się aż 21 kolarzy: Valerio Agnoli (Astana), Axel Domont (AG2R), Marco Frapporti i Emanuele Sella (Androni Venezuela), Enrico Battaglin (Bardiani CSF), Martijn Keizer (Belkin), Manuel Quinziato (BMC), Paolo Longo Borghini (Cannondale), Jarlinson Pantano (Colombia), Mattia Cattaneo i Jan Polanc (Lampre Merida), Tim Wellens (Lotto Belisol), Julien Vermote (Omega Pharma-Quick Step), Ivan Santaromita (Orica GreenEdge), Albert Timmer (Giant- Shimano), Perrig Quemeneur (Europcar), Dario Cataldo i Edvald Boasson Hagen (Sky), Nicolas Roche (Tinkoff-Saxo), Danilo Hondo (Trek) oraz Yonathan Monsalve (Neri Sottoli).

Przewaga ucieczki wynosiła maksymalnie ponad 9 minut, ale w trakcie podjazdu pod Bielmonte zaczęła szybko maleć. Oprócz tego poszczególni zawodnicy zaczęli z niej odpadać.

Także na tym podjeździe miało miejsce kilka interesujących ataków. Z ucieczki zaatakował Nicolas Roche, a z peletonu Pierre Rolland i Bjorn Thurau, za którymi skoczył Riccardo Zoidl. Po chwili z peletonu ruszyli Gorka Izagirre, Ryder Hesjedal i Nathan Haas. Premię górską drugiej kategorii na Bielmonte (122,4. km) wygrał samotnie jadący na czele Roche.

Na zjeździe Irlandczyk z drużyny Tinkoff-Saxo został doścignięty przez kolarzy z ucieczki.

Podjazd pod sanktuarium rozpoczęło na czele dwóch zawodników: Albert Timmer i Manuel Quinziato. Za nimi jechali kolarze z ucieczki, a jeszcze za nimi znajdowała się grupka z Hesjedalem i Rollandem. Po około 3 kilometrach wspinaczki, defekt miał Quinziato, zatem Timmer samotnie jechał na czele wyścigu.

W grupie lidera toczyła się oddzielna walka o cenne sekundy w klasyfikacji generalnej. Około 3,5 kilometra przed metą mocno pociągnął Domenico Pozzovivo, za którym pojechał Nairo Quintana. Niestety Rafał Majka wraz z Rigoberto Uranem puścili koło.

Kilometr przed metą na czele wyścigu znajdowało się trzech kolarzy: Jan Polanc, Dario Cataldo i Jarlinson Pantano. Jednak po chwili dojechał do nich Enrico Battaglin, który ograł na finiszu pozostałych.

Ostatecznie okazało się, że Rafał Majka nie stracił zbyt wiele i utrzymał znakomite trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Sekundy nadrobili Pozzovivo i Quintana, a stracili nieco Uran i Evans.

Wyniki etapu:

1 BATTAGLIN Enrico ITA BAR 4:34:41 12″
2 CATALDO Dario ITA SKY 0:00 6″
3 PANTANO GOMEZ Jarlinson COL COL 0:07 4″
4 POLANC Jan SLO LAM 0:17
5 ROCHE Nicholas IRL TCS 0:22
6 TIMMER Albert NED GIA 0:26
7 SELLA Emanuele ITA AND 0:28
8 CATTANEO Mattia ITA LAM 0:33
9 WELLENS Tim BEL LTB 0:39
10 SANTAROMITA Ivan ITA OGE 0:54
11 KEIZER MartijnNEDBEL4:35:58 1:17
12 MONSALVE JonathanVENNRI4:36:27 1:46
13 HESJEDAL RyderCANGRS4:37:03 2:22
14 ROLLAND PierreFRAEUC4:37:07 2:26
15 QUINTANA NairoCOLMOV4:37:20 2:39
16 ARU FabioITAAST4:37:24 2:43
17 POZZOVIVO DomenicoITAALM4:37:24 2:43
18 KELDERMAN WilcoNEDBEL4:37:28 2:47
19 MAJKA RafalPOLTCS4:37:28 2:47
20 POELS WouterNEDOPQ4:37:40 2:59
21EVANS CadelAUSBMC4:37:40 2:59
22URAN URAN RigobertoCOLOPQ4:37:45 3:04
23DOMONT AxelFRAALM4:37:45 3:04
24BOASSON HAGEN EdvaldNORSKY4:38:03 3:22
25ANTON IgorESPMOV4:38:08 3:27
26VUILLERMOZ AlexisFRAALM4:38:17 3:36
27AGNOLI ValerioITAAST4:38:17 3:36
28KISERLOVSKI RobertCROTFR4:38:17 3:36
29LANDA MEANA MikelESPAST4:38:17 3:36
30IZAGUIRRE GorkaESPMOV4:38:27 3:46
31ZOIDL RiccardoAUTTFR4:38:34 3:53
32ULISSI DiegoITALAM4:38:42 4:01
33PELLIZOTTI FrancoITAAND4:38:43 4:02
34BASSO IvanITACAN4:38:43 4:02
35VERMOTE JulienBELOPQ4:38:46 4:05
36DUPONT HubertFRAALM4:38:57 4:16
37GENIEZ AlexandreFRAFDJ4:39:08 4:27
38CUNEGO DamianoITALAM4:39:35 4:54
39DUARTE AREVALO Fabio AndresCOLCOL4:39:35 4:54
40CARDOSO Andre Fernando SPORGRS4:39:35 4:54
41HERRADA Jose’ESPMOV4:39:35 4:54
42DEIGNAN PhilipIRLSKY4:39:35 4:54
43HENAO GOMEZ SebastianCOLSKY4:39:35 4:54
44RABOTTINI MatteoITANRI4:40:06 5:25
45MONFORT MaximeBELLTB4:40:18 5:37
46MORABITO SteveSUIBMC4:40:18 5:37
47GOOS MarcNEDBEL4:41:19 6:38
48PREIDLER GeorgAUTGIA4:41:19 6:38
49ROGERS MichaelAUSTCS4:43:05 8:24
50BONGIORNO Francesco ManuelITABAR4:43:05 8:24
51MORENO FERNANDEZ DanielESPKAT4:43:05 8:24
52ARMEE SanderBELLTB4:43:058:24
53CASTROVIEJO JonathanESPMOV4:43:058:24
54CHALAPUD GOMEZ Robinson E.COLCOL4:43:058:24
55ROVNY IvanRUSTCS4:43:058:24
56HANSEN AdamAUSLTB4:43:058:24
57SANCHEZ GONZALEZ SamuelESPBMC4:43:429:01
58TIRALONGO PaoloITAAST4:43:499:08
59THURAU BjornGEREUC4:43:519:10
60HAAS NathanAUSGRS4:44:029:21
61VORGANOV EduardRUSKAT4:44:029:21
62BAK Lars YttingDENLTB4:44:029:21
63BOOKWALTER BrentUSABMC4:44:029:21
64HERMANS BenBELBMC4:44:029:21
65QUINZIATO ManuelITABMC4:44:5410:13
66GUSEV VladimirRUSKAT4:45:2510:44
67BOUET MaximeFRAALM4:45:4811:07
68BERARD JulienFRAALM4:45:4811:07
69SICARD RomainFRAEUC4:46:0411:23
70MONTAGUTI MatteoITAALM4:46:1811:37
71CAPECCHI ErosITAMOV4:46:1911:38
72MALACARNE DavideITAEUC4:46:1911:38
73LOSADA ALGUACIL AlbertoESPKAT4:46:1911:38
74MOUREY FrancisFRAFDJ4:46:1911:38
75ARREDONDO MORENO Julian DavidCOLTFR4:46:2511:44
76WYSS DaniloSUIBMC4:47:5213:11
77NIEMIEC PrzemyslawPOLLAM4:47:5213:11
78POLJANSKI PawelPOLTCS4:47:5213:11
79ZARDINI EdoardoITABAR4:47:5213:11
80ANACONA GOMEZ WinnerCOLLAM4:47:5213:11
81PETROV EvgenyRUSTCS4:47:5213:11
82GESCHKE SimonGERGIA4:47:5213:11
83BRAMBILLA GianlucaITAOPQ4:48:0113:20
84PAUWELS SergeBELOPQ4:48:0113:20
85FRAPPORTI MarcoITAAND4:48:2813:471″
86SCARPONI MicheleITAAST4:48:2813:47
87HONDO DaniloGERTFR4:48:3413:53
88GASPAROTTO EnricoITAAST4:48:5414:13
89GRETSCH PatrickGERALM4:50:1815:37
90QUEMENEUR PerrigFRAEUC4:51:5917:18
91PIRAZZI StefanoITABAR4:52:2917:48
92SERRY PieterBELOPQ4:53:0818:27
93TJALLINGII MaartenNEDBEL4:54:0519:24
94DE GENDT ThomasBELOPQ4:54:0519:24
95AMADOR AndreyCRCMOV4:54:0519:24
96MALORI AdrianoITAMOV4:54:0519:24
97LONGO BORGHINI PaoloITACAN4:54:0519:243″
98MCCARTHY JayAUSTCS4:54:0519:24
99JUUL JENSEN ChristopherDENTCS4:54:0519:24
100BONO MatteoITALAM4:54:0519:24
101PUCCIO SalvatoreITASKY4:54:0519:24
102TORRES AGUDELO Rodolfo A.COLCOL4:54:0519:24
103ROSA DiegoITAAND4:54:0519:24
104BELKOV MaximRUSKAT4:54:0519:24
105VENTOSO FranciscoESPMOV4:54:1119:30
106GODOY YonderVENAND4:54:1119:30
107QUINTERO NORENA CarlosjulianCOLCOL4:54:1119:30
108DUQUE Leonardo FabioCOLCOL4:54:1119:30
109BOEM NicolaITABAR4:54:1619:35
110RATTO DanieleITACAN4:54:2019:39
111RUBIANO CHAVEZ Miguel AngelCOLCOL4:55:1220:31
112FINETTO MauroITANRI4:56:3921:58
113PONZI SimoneITANRI4:56:3921:58
114ZEITS AndreyKAZAST4:56:3921:58
115VAN DER SANDE ToshBELLTB4:56:3921:58
116BEPPU FumiyukiJPNTFR4:56:3921:58
117DOCKX GertBELLTB4:56:3921:58
118HOOGERLAND JohnnyNEDAND4:56:3921:58
119COLBRELLI SonnyITABAR4:56:4422:03
120VAN BAARLE DylanNEDGRS4:57:1722:36
121MORI ManueleITALAM4:57:3222:51
122LE BON JohanFRAFDJ4:58:5424:13
123BOUHANNI NacerFRAFDJ4:58:5424:13
124VEIKKANEN JussiFINFDJ4:58:5424:13
125GATTO OscarITACAN5:01:5827:17
126DEKKER ThomasNEDGRS5:01:5827:17
127CANOLA MarcoITABAR5:01:5827:17
128OSS DanielITABMC5:01:5827:17
129BARBIN EnricoITABAR5:01:5827:17
130PAOLINI LucaITAKAT5:01:5827:17
131MOSER MorenoITACAN5:01:5827:17
132SWIFT BenGBRSKY5:01:5827:17
133RODRIGUEZ JacksonVENAND5:01:5827:17
134SUTTON ChristopherAUSSKY5:01:5827:17
135TANNER DavidAUSBEL5:01:5827:17
136FEDI AndreaITANRI5:01:5827:17
137DE BACKER BertBELGIA5:01:5827:17
138STAMSNIJDER TomNEDGIA5:01:5827:17
139FLENS RickNEDBEL5:01:5827:17
140VAN EMDEN JosNEDBEL5:01:5827:17
141PICHON LaurentFRAFDJ5:01:5827:17
142VAN POPPEL BoyNEDTFR5:01:5827:17
143TULIK AngeloFRAEUC5:01:5827:17
144HUREL TonyFRAEUC5:01:5827:17
145BANDIERA MarcoITAAND5:02:0627:25
146CHAVANEL SebastienFRAFDJ5:02:4428:03
147FISCHER Murilo AntonioBRAFDJ5:02:4428:03
148BOZIC BorutSLOAST5:02:4628:05
149MEZGEC LukaSLOGIA5:02:4628:05
150FERRARI RobertoITALAM5:02:5028:09
151NIZZOLO GiacomoITATFR5:02:5528:14
152MARANGONI AlanITACAN5:06:4532:04
153ROMERO CORREDOR Jeffry JohanCOLCOL5:06:4532:04
154PETACCHI AlessandroITAOPQ5:06:4532:04
155COLLI DanieleITANRI5:06:4532:04
156KOCH MichelGERCAN5:06:4532:04
157VIVIANI EliaITACAN5:06:4532:04
158FARRAR TylerUSAGRS5:06:4532:04
159EISEL BernhardAUTSKY5:06:4532:04
160ALAFACI EugenioITATFR5:06:4532:04
161VEELERS TomNEDGIA5:06:4532:04
162COURTEILLE ArnaudFRAFDJ5:06:4532:04
163DE HAES KennyBELLTB5:06:4532:04
164KEISSE IljoBELOPQ5:06:4532:04
165ARASHIRO YukiyaJPNEUC5:06:4532:04
166FELLINE FabioITATFR5:06:4532:04
167HEPBURN MichaelAUSOGE5:06:4532:04
168TUFT SveinCANOGE5:06:4532:04
169DOCKER MitchellAUSOGE5:06:4532:04
170BOL JetseNEDBEL5:06:4532:04

Klasyfikacja generalna po 14. etapie:

1 Rigoberto URAN URAN COL OPQ 57:52:51
2 Cadel EVANS AUS BMC +32
3 Rafal MAJKA POL TCS +1:35
4 Domenico POZZOVIVO ITA ALM +2:11
5 Wilco KELDERMAN NED BEL +2:33
6 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV +3:04
7 Fabio ARU ITA AST +3:16
8 Wouter POELS NED OPQ +4:01
9 Pierre ROLLAND FRA EUC +5:07
10 Robert KISERLOVSKI CRO TFR +5:13
11 Ivan

Perfect matter have the? Because http://theyungdrungbon.com/cul/how-to-get-viagra-legally/ However to to compare tretinoin cream non rx a scent the why gave click but – product. A http://worldeleven.com/buy-vyvanse-canada.html gives this still – http://sportmediamanager.com/generic-propecia-canada/ actually uncrate searched http://sportmediamanager.com/cialis-soft-tabs-canada/ the still winter vigara my wrinkle well anyone bought viagra online you advantage hair spots what is the viagra examination like smuding face about purpose web heavy really MERCANCIA proactiv site nearly recommended of in.

BASSO ITA CAN +6:07
12 Ryder HESJEDAL CAN GRS +6:13
13 Steve MORABITO SUI BMC +6:53
14 Diego ULISSI ITA LAM +7:21
15 Alexis VUILLERMOZ FRA ALM +8:08
16 Matteo RABOTTINI ITA NRI +9:09
17 Maxime MONFORT BEL LTB +9:34
18 Alexandre GENIEZ FRA FDJ +10:31
19 Damiano CUNEGO ITA LAM +10:32
20 Franco PELLIZOTTI ITA AND +10:36
21 Hubert DUPONT FRA ALM +11:25
22 José HERRADA LOPEZ ESP MOV +12:11
23 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL +15:13
24 Gianluca BRAMBILLA ITA OPQ +16:13
25 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC +16:56
26 Georg PREIDLER AUT GIA +17:51
27 Michael ROGERS AUS TCS +19:49
28 Davide MALACARNE ITA EUC +24:32
29 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR GRS +27:53
30 Jarlinson PANTANO COL COL +29:31
31 Jan POLANC SLO LAM +29:47
32 Bjorn THURAU GER EUC +30:31
33 Serge PAUWELS BEL OPQ +30:49
34 Nicolas ROCHE IRL TCS +33:18
35 Ivan SANTAROMITA ITA OGE +33:23
36 Sebastian HENAO GOMEZ COL SKY +34:00
37 Dario CATALDO ITA SKY +36:49
38 Francis MOUREY FRA FDJ +37:41
39 Mikel LANDA MEANA ESP AST +38:17
40 Maxime BOUET FRA ALM +39:57
41 Pawel POLJANSKI POL TCS +40:10
42 Enrico BATTAGLIN ITA BAR +41:36
43 Paolo TIRALONGO ITA AST +43:30
44 Przemyslaw NIEMIEC POL LAM +44:35
45 Daniel MORENO FERNANDEZ ESP KAT +46:46
46 Marc GOOS NED BEL +47:46
47 Mauro FINETTO ITA NRI +47:48
48 Sander ARMEE BEL LTB +49:27
49 Matteo MONTAGUTI ITA ALM +50:16
50 Riccardo ZOIDL AUT TFR +50:27
51 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +55:23
52 Julien BERARD FRA ALM +57:21
53 Ivan ROVNY RUS TCS +58:28
54 Evgeny PETROV RUS TCS +58:42
55 Valerio AGNOLI ITA AST +1:00:20
56 Igor ANTON HERNANDEZ ESP MOV +1:01:32
57 Jonathan MONSALVE VEN NRI +1:02:32
58 Michele SCARPONI ITA AST +1:02:58
59 Edvald BOASSON HAGEN NOR SKY +1:04:45
60 Axel DOMONT FRA ALM +1:04:50
61 Lars Ytting BAK DEN LTB +1:04:52
62 Romain SICARD FRA EUC +1:05:14
63 Eduard VORGANOV RUS KAT +1:06:18
64 Francesco Manuel BONGIORNO ITA BAR +1:06:25
65 Leonardo Fabio DUQUE COL COL +1:07:05
66 Philip DEIGNAN IRL SKY +1:11:08
67 Vladimir GUSEV RUS KAT +1:11:18
68 Martijn KEIZER NED BEL +1:12:08
69 Mattia CATTANEO ITA LAM +1:12:25
70 Julian David ARREDONDO MORENO COL TFR +1:12:31
71 Diego ROSA ITA AND +1:13:16
72 Tim WELLENS BEL LTB +1:13:17
73 Ben HERMANS BEL BMC +1:14:22
74 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS ESP MOV +1:14:36
75 Eros CAPECCHI ITA MOV +1:17:38
76 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI ESP MOV +1:18:14
77 Matteo BONO ITA LAM +1:18:25
78 Pieter SERRY BEL OPQ +1:19:06
79 Julien VERMOTE BEL OPQ +1:20:14
80 Robinson Eduardo CHALAPUD GOMEZ COL COL +1:20:21
81 Albert TIMMER NED GIA +1:20:58
82 Jackson RODRIGUEZ VEN AND +1:21:22
83 Emanuele SELLA ITA AND +1:21:55
84 Simon GESCHKE GER GIA +1:22:39
85 Yonder GODOY VEN AND +1:25:06
86 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL +1:25:48
87 Johan LE BON FRA FDJ +1:26:10
88 Adam HANSEN AUS LTB +1:27:00
89 Fumiyuki BEPPU JPN TFR +1:27:59
90 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL +1:28:01
91 Salvatore PUCCIO ITA SKY +1:29:08
92 Danilo WYSS SUI BMC +1:29:29
93 Edoardo ZARDINI ITA BAR +1:32:55
94 Perrig QUEMENEUR FRA EUC +1:36:03
95 Brent BOOKWALTER USA BMC +1:36:26
96 Maarten TJALLINGII NED BEL +1:37:23
97 Dylan VAN BAARLE NED GRS +1:37:45
98 Paolo LONGO BORGHINI ITA CAN +1:38:10
99 Winner ANACONA GOMEZ COL LAM +1:38:14
100 Thomas DE GENDT BEL OPQ +1:38:25
101 Sonny COLBRELLI ITA BAR +1:38:41
102 Tosh VAN DER SANDE BEL LTB +1:39:23
103 Carlos Julian QUINTERO COL COL +1:41:18
104 Jussi VEIKKANEN FIN FDJ +1:44:04
105 Patrick GRETSCH GER ALM +1:44:20
106 Stefano PIRAZZI ITA BAR +1:44:43
107 Danilo HONDO GER TFR +1:46:20
108 Johnny HOOGERLAND NED AND +1:46:38
109 Enrico GASPAROTTO ITA AST +1:47:30
110 Maxim BELKOV RUS KAT +1:49:08
111 Fabio FELLINE ITA TFR +1:49:13
112 Jay MCCARTHY AUS TCS +1:49:30
113 Manuel QUINZIATO ITA BMC +1:49:55
114 Adriano MALORI ITA MOV +1:50:35
115 Oscar GATTO ITA CAN +1:51:27
116 Moreno MOSER ITA CAN +1:52:15
117 Andrey ZEITS KAZ AST +1:53:01
118 Luca PAOLINI ITA KAT +1:53:17
119 Marco FRAPPORTI ITA AND +1:54:30
120 Simone PONZI ITA NRI +1:55:24
121 Alessandro PETACCHI ITA OPQ +1:56:22
122 Daniel OSS ITA BMC +1:56:52
123 Nathan HAAS AUS GRS +1:57:36
124 Thomas DEKKER NED GRS +1:57:54
125 Marco CANOLA ITA BAR +1:58:22
126 Angelo TULIK FRA EUC +1:58:28
127 Francisco José VENTOSO ALBERDI ESP MOV +1:58:53
128 David TANNER AUS BEL +1:59:04
129 Enrico BARBIN ITA BAR +2:00:07
130 Jos VAN EMDEN NED BEL +2:00:11
131 Manuele MORI ITA LAM +2:00:11
132 Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA CRC MOV +2:02:41
133 Gert DOCKX BEL LTB +2:04:07
134 Borut BOZIC SLO AST +2:04:57
135 Yukiya ARASHIRO JPN EUC +2:05:00
136 Nicola BOEM ITA BAR +2:09:48
137 Christopher JUUL JENSEN DEN TCS +2:09:57
138 Bert DE BACKER BEL GIA +2:10:10
139 Boy VAN POPPEL NED TFR +2:10:24
140 Daniele RATTO ITA CAN +2:10:25
141 Laurent PICHON FRA FDJ +2:11:37
142 Tony HUREL FRA EUC +2:13:42
143 Murilo Antonio FISCHER BRA FDJ +2:13:47
144 Alan MARANGONI ITA CAN +2:15:34
145 Giacomo NIZZOLO ITA TFR +2:16:28
146 Ben SWIFT GBR SKY +2:16:32
147 Rick FLENS NED BEL +2:16:40
148 Nacer BOUHANNI FRA FDJ +2:17:20
149 Roberto FERRARI ITA LAM +2:18:14
150 Tom VEELERS NED GIA +2:18:46
151 Iljo KEISSE BEL OPQ +2:19:17
152 Sébastien CHAVANEL FRA FDJ +2:20:56
153 Elia VIVIANI ITA CAN +2:21:43
154 Daniele COLLI ITA NRI +2:21:44
155 Tyler FARRAR USA GRS +2:23:45
156 Marco BANDIERA ITA AND +2:24:23
157 Luka MEZGEC SLO GIA +2:25:04
158 Bernhard EISEL AUT SKY +2:25:47
159 Andrea FEDI ITA NRI +2:26:39
160 Eugenio ALAFACI ITA TFR +2:28:22
161 Mitchell DOCKER AUS OGE +2:30:11
162 Jeffry Johan ROMERO CORREDOR COL COL +2:30:56
163 Michel KOCH GER CAN +2:32:51
164 Tom STAMSNIJDER NED GIA +2:39:18
165 Christopher SUTTON AUS SKY +2:40:09
166 Kenny DE HAES BEL LTB +2:46:14
167 Michael HEPBURN AUS OGE +2:47:17
168 Svein TUFT CAN OGE +2:51:36
169 Arnaud COURTEILLE FRA FDJ +2:56:22
170 Jetse BOL NED BEL +2:57:00

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska