fot. Bardiani - CSF - Faizanè

Dziś poznaliśmy skład zespołu Bardiani – CSF – Faizanè w rozpoczynającym się już w następną sobotę w wyścigu Giro d’Italia.

Ekipa z grona ProTeams – Bardiani – CSF – Faizanè jest jedną z trzech włoskich drużyn, która otrzymała, tzw. „dziką kartę” na wyścig Giro d’Italia. Celem zespołu Bardiani- CSF – Faizanè z całą pewnością będzie walka o triumf na jednym z etapów włoskiego Grand Touru.

W swojej ekipie na wyścig odbywający się na Półwyspie Apenińskim znaleźli się sami Włosi. Doświadczeni Giovanni Visconti oraz Enrico Battaglin mają na swoim koncie odpowiednio dwa i trzy wygrane etapy w Giro d’Italia. Na płaskich odcinkach swoje szanse ma otrzymać Filippo Fiorelli, który dysponuje niezłym finiszem. Natomiast reszta składu drużyny Bardiani – CSF – Faizanè powinna być widoczna na niemal każdym etapie w ucieczkach.

Skład zespołu Bardiani – CSF – Faizanè w wyścigu Giro d’Italia 2021:

Giovanni Visconti, Enrico Battaglin, Filippo Fiorelli, Giovanni Carboni, Alessandro Tonelli, Davide Gabburo, Umberto Marengo oraz Samuele Zoccarato (wszyscy Włochy).

Poprzedni artykułKolumbijski talent w Caja Rural – RGA
Następny artykułTour de Romandie 2021: Marc Soler „na solo” wygrywa trzeci etap
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments