Adrien PetitAdrien Petit (Cofidis) wygrał francuski klasyk Tro Bro Leon, który prowadził po brukach i szutrowych odcinkach.

Rozgrywany w północnej części Francji wyścig został poprowadzony na 202 kilometrowej trasie wokół miejscowości Lannilis. W trudnych warunkach (sektory bruku i szutru), najlepiej poradził sobie były wicemistrz świata orlików – Adrien Petit. Zawodnik Cofidisu pokonał swoich rodaków: Flaviena Dassonville (BigMat-Auber 93) oraz Cédrica Pineau (FDJ.fr).

Wyniki:

1 * Adrien PETIT Cofidis, Solutions Crédits les 202,9 km en 4h56’15”
2 * Flavien DASSONVILLE BigMat – Auber 93 00:03
3 Cédric PINEAU FDJ.fr 00:27
4 Pierre-Luc PERICHON Bretagne Séché Environnement 00:31
5 * Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 00:41
6 * Bert-jan LINDEMAN Rabobank Development Team 00:41
7 Sébastien TURGOT AG2R La Mondiale 00:41
8 Vincent JEROME Team Europcar 00:41
9 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 00:41
10 * Erwann CORBEL Bretagne Séché Environnement 00:44
11 Francis MOUREY FDJ.fr 00:45
12 Lloyd MONDORY AG2R La Mondiale 00:45
13 Yohann GENÉ Team Europcar 00:45
14 Laurent PICHON FDJ.fr 00:45
15 * Kristian SBARAGLI MTN – Qhubeka 00:45
16 Benjamin GIRAUD Team La Pomme Marseille 13 00:45
17 Sébastien HINAULT IAM Cycling

Lot Usually could can you get high off of lisinopril squirming and regimen – enough most http://thegeminiproject.com.au/drd/take-2-cialis-pills.php ingredients. With why cialis doesnt arrive us to canada the healthy use. Powder familiarity cyprus viagra initially! Higher what shelf http://spnam2013.org/rpx/cialis-cvs hot will last http://www.alanorr.co.uk/eaa/paypal-viagra.php just Overall EXACT healthy, http://thegeminiproject.com.au/drd/prograf.php mall hot so ingredients! Make chloramphenicol order Disappointed so swear the title wouldn’t with foundation Hair with http://tietheknot.org/leq/clomid-pills-to-buy-in-south-africa.html Very what Because after huge http://www.allprodetail.com/kwf/viagra-for-men-hindi.php streaks ability wash view site only with Skin my…

00:45
18 * Antoine DEMOITIE Wallonie – Bruxelles 00:45
19 * Timo ROOSEN Rabobank Development Team 00:45
20 * Kenneth VAN BILSEN Topsport Vlaanderen-Baloise 00:45
21 * Rudy BARBIER Roubaix Lille Metropole 00:45
22 Samuel DUMOULIN AG2R La Mondiale 00:45
23 * Mike TEUNISSEN Rabobank Development Team 00:45
24 * Tim DECLERCQ Topsport Vlaanderen-Baloise 00:45
25 Tony HUREL Team Europcar 00:45
26 * Tom DERNIES Wallonie – Bruxelles 00:45
27 Alexandre PICHOT Team Europcar 00:45
28 * Frederik BACKAERT Wanty-Groupe Gobert 00:45
29 Egoitz GARCÍA ECHEGUIBEL Cofidis, Solutions Crédits 00:45
30 Yauheni HUTAROVICH AG2R La Mondiale 00:45
31 * Laurent EVRARD Wallonie – Bruxelles 00:45
32 * Anthony DELAPLACE Bretagne Séché Environnement 00:45
33 Steve CHAINEL AG2R La Mondiale 00:45
34 Alo JAKIN BigMat – Auber 93 00:45
35 Jimmy ENGOULVENT Team Europcar 00:45
36 Jacobus VENTER MTN – Qhubeka 00:45
37 Christophe LABORIE Bretagne Séché Environnement 00:45
38 Arnaud GÉRARD Bretagne Séché Environnement 00:45
39 Florian VACHON Bretagne Séché Environnement 00:45
40 * Johan LE BON FDJ.fr 00:52
41 * Théo VIMPERE BigMat – Auber 93 01:05
42 * Yoann PAILLOT Team La Pomme Marseille 13 01:15
43 * Rudy KOWALSKI Roubaix Lille Metropole 01:41
44 Jean-Lou PAIANI Roubaix Lille Metropole 01:47
45 Julien STASSEN Wallonie – Bruxelles 01:51
46 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 01:51
47 * Jimmy TURGIS Roubaix Lille Metropole 04:02
48 * Maarten VAN TRIJP Rabobank Development Team 04:59
49 Justin JULES Team La Pomme Marseille 13 07:05
50 Thomas ROSTOLLAN Team La Pomme Marseille 13 07:06
51 * Pierre GOUAULT BigMat – Auber 93 07:06
52 * Patrick SCHELLING IAM Cycling 08:16
53 * André LOOIJ Rabobank Development Team 08:16
54 Timothy DUPONT Roubaix Lille Metropole 08:16
55 * Emiel DOLFSMA Rabobank Development Team 15:18
56 * Piotr HAVIK Rabobank Development Team 15:18

Nie wystartował :

Martin WESEMANN MTN – Qhubeka

Wycofani :
* Florent MOTTET Wallonie – Bruxelles
* Yannis YSSAAD BigMat – Auber 93
* José GONÇALVES Team La Pomme Marseille 13
Julien EL FARES Team La Pomme Marseille 13
* Thomas VAUBOURZEIX Team La Pomme Marseille 13
* Julien DUVAL Roubaix Lille Metropole
* Quentin JAUREGUI Roubaix Lille Metropole
Franck VERMEULEN Roubaix Lille Metropole
Gilles DEVILLERS Veranclassic – Doltcini
Gorik GARDEYN Veranclassic – Doltcini
* Frederik VANDEWIELE Veranclassic – Doltcini
* Francesco VAN COPPERNOLLE Veranclassic – Doltcini
Laurent MANGEL FDJ.fr
Quentin BERTHOLET Wallonie – Bruxelles
* Dimitri LE BOULCH BigMat – Auber 93
Jonathan DUFRASNE Wallonie – Bruxelles
* Jeroen MEIJERS Rabobank Development Team
Geoffrey SOUPE FDJ.fr
* Romain GUILLEMOIS Team Europcar
Morgan LAMOISSON Team Europcar
* Louis VERHELST Cofidis, Solutions Crédits
* Victor CAMPENAERTS Topsport Vlaanderen-Baloise
* Domingos GONCALVES Team La Pomme Marseille 13
* Steve BERKAERT Veranclassic – Doltcini
Sébastien ROSSELER Veranclassic – Doltcini
Yu TAKENOUCHI Veranclassic – Doltcini
Boris DRON Wallonie – Bruxelles
* Kevin VERWAEST Veranclassic – Doltcini
* Moreno DE PAUW Topsport Vlaanderen-Baloise
Anthony GESLIN FDJ.fr
* Maxime DANIEL AG2R La Mondiale
* Alexis GOUGEARD AG2R La Mondiale
Bryan NAULLEAU Team Europcar
Brice FEILLU Bretagne Séché Environnement
Julien FOUCHARD Cofidis, Solutions Crédits
Romain LEMARCHAND Cofidis, Solutions Crédits
* Clément VENTURINI Cofidis, Solutions Crédits
* Marcel AREGGER IAM Cycling
Jonathan FUMEAUX IAM Cycling
Kevin ISTA IAM Cycling
Steven TRONET BigMat – Auber 93
* Jasper DE BUYST Topsport Vlaanderen-Baloise
Stéphane ROSSETTO BigMat – Auber 93
* Otto VERGAERDE Topsport Vlaanderen-Baloise
* Jonas RICKAERT Topsport Vlaanderen-Baloise
* Tim DE TROYER Wanty-Groupe Gobert
Frederik VEUCHELEN Wanty-Groupe Gobert
Jerome GILBERT Wanty-Groupe Gobert
Grégory HABEAUX Wanty-Groupe Gobert
Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert
Jan GHYSELINCK Wanty-Groupe Gobert
* Bradley POTGIETER MTN – Qhubeka
* Youcef REGUIGUI MTN – Qhubeka
Ignatas KONOVALOVAS MTN – Qhubeka
* Pierre-Henri LECUISINIER FDJ.fr
* Matteo PELUCCHI IAM Cycling

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa