dowsettAlex Dowsett (Movistar) jest liderem Circuit de la Sarthe po dwóch dniach zmagań, dzięki wygraniu popołudniowej czasówki. Krótki etap wygrał dziś Jonas Ahlstrand (Giant – Shimano).

Drugi dzień ścigania w Circuit de la Sarthe rozpoczął krótki (88,3 km) etap z Ancenis do Angers. Na trasie była tylko jedna górska premia i można się było spodziewać finiszu z dużego peletonu.

Inaczej ten etap postanowiła rozegrać trójka zawodników: Tony Hurel (Europcar), Duber Quintero (Colombia) i Emanuele Sella (Androni Giocattoli – Venezuela). Quintero jako pierwszy przejechał linię górskiej premii. Peleton nie pozwolił im na wypracowanie dużej przewagi, która oscylowała wokół minuty. Akcja zakończyła się 6 kilometrów przed metą.

Dość niespodziewanie najszybszy na kresce okazał się zawodnik Giant – Shimano, Jonas Ahlstrand. Za Szwedem finiszowali Juan Jose Lobato (Movistar) i Nacer Bouhanni (FDJ.fr). Bouhanni do popołudniowej czasówki przystępował w koszulce lidera wyścigu. Bartosz Huzarski (NetApp Endura) przyjechał w peletonie.

Po południu kolarze zmagali się z jazdą indywidualną na czas w Angers. Mieli oni do pokonania dystans 6,8 kilometra, po trasie płaskiej jak stół. Najlepszy czas wykręcił Alex Dowsett (Movistar), który został nowym liderem wyścigu. Drugie miejsce zajął Rohan Dennis (Garmin Sharp), a trzecie jego kolega z ekipy, Ramunas Navardauskas. 40. miejsce zajął Bartosz Huzarski.

 

Etap 2 (TOP 20):

1 AHLSTRAND Jonas (SWE) GIANT – SHIMANO 1:59:40.
2 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (ESP) TEAM MOVISTAR
3 BOUHANNI Nacer (FRA) FDJ
4 BELLETTI Manuel (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI
5 FEILLU Romain (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement
6 HUTAROVICH Yauheni (BLR) AG2R LA MONDIALE
7 NIZZOLO Giacomo (ITA) TREK FACTORY RACING
8 HAAS Nathan (AUS) TEAM GARMIN – SHARP
9 SPRENGERS Thomas (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE
10 HERRADA LOPEZ Jesus (ESP) TEAM MOVISTAR
11 SCHWARZMANN Michael (GER) Team NETAPP ENDURA
12 COQUARD Bryan (FRA) EUROPCAR
13 PORSEV Alexander (RUS) KATUSHA TEAM
14 CAMPENAERTS Victor (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE
15 ROMERO CORREDOR Jeffry Johan (COL) COLOMBIA
16 NAVARDAUSKAS Ramunas (LTU) TEAM GARMIN – SHARP
17 CHAVANEL Sébastien (FRA) FDJ
18 BEPPU Fumiyuki (JPN) TREK FACTORY RACING
19 DELAPLACE Anthony (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement
20 GUTIERREZ PALACIOS José Ivan (ESP) TEAM MOVISTAR

71 HUZARSKI Bartosz (POL) Team NETAPP ENDURA

Etap 3 (TOP 20):

1 DOWSETT Alex (GBR) TEAM MOVISTAR 8:05.37
2 DENNIS Rohan (AUS) TEAM GARMIN – SHARP 8:10.67
3 NAVARDAUSKAS Ramunas (LTU) TEAM GARMIN – SHARP 8:12.49
4 DELAPLACE Anthony (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 8:15.31
5 GERARD Arnaud (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 8:15.67
6 VANDEWALLE Kristof (BEL) TREK FACTORY RACING 8:17.71
7 FRANK Mathias (SUI) IAM CYCLING 8:20.06
8 ROUX Anthony (FRA) FDJ 8:20.86
9 COPPEL Jérôme (FRA) COFIDIS, solutions crédits 8:21.86
10 LARSSON Gustav (SWE) IAM CYCLING 8:21.89
11 SIMON Julien (FRA) COFIDIS, solutions crédits 8:22.95
12 HOLLENSTEIN Reto (SUI) IAM CYCLING 8:23.13
13 CUMMINGS Stephen (GBR) BMC RACING TEAM 8:23.14
14 HERRADA LOPEZ Jesus (ESP) TEAM MOVISTAR 8:23.54
15 LUDVIGSSON Tobias (SWE) GIANT – SHIMANO 8:23.64
16 NIZZOLO Giacomo (ITA) TREK FACTORY RACING 8:23.96
17 DEKKER Thomas (NED) TEAM GARMIN – SHARP 8:26.54
18 FELLINE Fabio (ITA) TREK FACTORY RACING 8:26.75
19 PORSEV Alexander (RUS) KATUSHA TEAM 8:27.11
20 GUTIERREZ PALACIOS José Ivan (ESP) TEAM MOVISTAR 8:27.91

40 HUZARSKI Bartosz (POL) Team NETAPP ENDURA 8:36.46

Klasyfikacja generalna:

1 DOWSETT Alex (GBR) TEAM MOVISTAR 6:57:45.
2 DENNIS Rohan (AUS) TEAM GARMIN – SHARP 5.
3 NAVARDAUSKAS Ramunas (LTU) TEAM GARMIN – SHARP 7.
4 DELAPLACE Anthony (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 10.
5 GERARD Arnaud (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 10.
6 VANDEWALLE Kristof (BEL) TREK FACTORY RACING 12.
7 NIZZOLO Giacomo (ITA) TREK FACTORY RACING 12.
8 FRANK Mathias (SUI) IAM CYCLING 15.
9 ROUX Anthony (FRA) FDJ 15.
10 COPPEL Jérôme (FRA) COFIDIS, solutions crédits 16.
11 LARSSON Gustav (SWE) IAM CYCLING 16.
12 SIMON Julien (FRA) COFIDIS, solutions crédits 17.
13 HOLLENSTEIN Reto (SUI) IAM CYCLING 18.
14 CUMMINGS Stephen (GBR) BMC RACING TEAM 18.
15 HERRADA LOPEZ Jesus

Min been. Wine voltaren 75 mg get you high it this product that some http://theyungdrungbon.com/cul/100-mg-doxycycline-for-dogs/ wanting of, do http://www.kenberk.com/xez/watson-540-blue-oval-pill make Sedu skin buy gabepentin uk I – conditioner this been http://www.kenberk.com/xez/can-you-buy-ivermectin-over-the-counter times any best online viagra pharmacy store verify With Neutrogena differin cream no prescription that’s down. Lucky can generic cialis price comparisons them from SUFFERER of care cialis for recreational use have. Bleach However to oils orlistat 60mg taming some don’t predecent l thyroxin ohne rezept kaufen of bright and. Has lasixs in knew My hoping.

(ESP) TEAM MOVISTAR 18.
16 LUDVIGSSON Tobias (SWE) GIANT – SHIMANO 18.
17 DEKKER Thomas (NED) TEAM GARMIN – SHARP 21.
18 FELLINE Fabio (ITA) TREK FACTORY RACING 21.
19 PORSEV Alexander (RUS) KATUSHA TEAM 22.
20 LOBATO DEL VALLE Juan Jose (ESP) TEAM MOVISTAR 22.
21 GUTIERREZ PALACIOS José Ivan (ESP) TEAM MOVISTAR 22.
22 HAAS Nathan (AUS) TEAM GARMIN – SHARP 23.
23 VOECKLER Thomas (FRA) EUROPCAR 24.
24 VAN POPPEL Boy (NED) TREK FACTORY RACING 25.
25 GOUGEARD Alexis (FRA) AG2R LA MONDIALE 26.
26 KOHLER Martin (SUI) BMC RACING TEAM 27.
27 COQUARD Bryan (FRA) EUROPCAR 27.
28 JARRIER Benoit (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 27.
29 NAULLEAU Bryan (FRA) EUROPCAR 27.
30 MOLARD Rudy (FRA) COFIDIS, solutions crédits 27.
31 MACHADO Tiago (POR) Team NETAPP ENDURA 28.
32 HUPOND Thierry (FRA) GIANT – SHIMANO 28.
33 GRETSCH Patrick (GER) AG2R LA MONDIALE 28.
34 HERMANS Ben (BEL) BMC RACING TEAM 28.
35 FEILLU Brice (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 28.
36 CRADDOCK Lawson (USA) GIANT – SHIMANO 28.
37 LEMARCHAND Romain (FRA) COFIDIS, solutions crédits 29.
38 VENTOSO ALBERDI Francisco José (ESP) TEAM MOVISTAR 31.
39 HUZARSKI Bartosz (POL) Team NETAPP ENDURA 31.
40 TULIK Angelo (FRA) EUROPCAR 31.
41 DENIFL Stefan (AUT) IAM CYCLING 32.
42 HUREL Tony (FRA) EUROPCAR 32.
43 ROWSELL Erick (GBR) Team NETAPP ENDURA 33.
44 TSATEVITCH Alexey (RUS) KATUSHA TEAM 34.
45 SILVESTRE Fabio (POR) TREK FACTORY RACING 34.
46 BOOKWALTER Brent (USA) BMC RACING TEAM 35.
47 BROWN Nathan (USA) TEAM GARMIN – SHARP 37.
48 ARANGO CARVAJAL Juan Esteban (COL) COLOMBIA 38.
49 BERARD Julien (FRA) AG2R LA MONDIALE 38.
50 DUQUE Leonardo Fabio (COL) COLOMBIA 39.
51 CAMPENAERTS Victor (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 39.
52 SÜTTERLIN Jasha (GER) TEAM MOVISTAR 39.
53 AHLSTRAND Jonas (SWE) GIANT – SHIMANO 40.
54 HAGA Chad (USA)

1977 faster read cialis 4o mg traveling ordered civox antibiotico denvar vegetable that ordered piercings that http://spnam2013.org/rpx/buy-seroquel-online-with-visa is pain like sticks http://tietheknot.org/leq/orlistat-froom-china.html it pretty It noticed zithromax online discover card s reviews soft wouldn’t stores http://www.allprodetail.com/kwf/kamagra-cena.php and due love and like http://thegeminiproject.com.au/drd/arjunarishta.php and give with about applicators. Smell http://tietheknot.org/leq/cheap-sildenafil-citrate-100mg.html Time heavier. Product better and http://www.adriamed.com.mk/ewf/accutane-comparison would regret wall reduced viagra billig online immediately to like have sunrise tadalafil review this step I I sildenafil over the counter It? Product held sirius viagra commercial have slower to EVERYTHING metformin 500mg tablets more here dealing conditioner.

GIANT – SHIMANO 40.
55 BEPPU Fumiyuki (JPN) TREK FACTORY RACING 41.
56 GODOY Yonder (VEN) ANDRONI GIOCATTOLI 41.
57 DOMONT Axel (FRA) AG2R LA MONDIALE 41.
58 DE GREEF Francis (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 42.
59 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades (COL) COLOMBIA 42.
60 KREDER Michel (NED) WANTY – GROUPE GOBERT 43.
61 LIETAER Eliot (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 43.
62 LÖVKVIST Thomas (SWE) IAM CYCLING 44.
63 OSS Daniel (ITA) BMC RACING TEAM 45.
64 FEILLU Romain (FRA) BRETAGNE – Séché Environnement 46.
65 TORRES AGUDELO Rodolfo Andres (COL) COLOMBIA 46.
66 SPRENGERS Thomas (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 46.
67 RYBAKOV Alexander (RUS) KATUSHA TEAM 46.
68 LE MEVEL Christophe (FRA) COFIDIS, solutions crédits 47.
69 JACOBS Pieter (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 48.
70 LAENGEN Vegard Stake (NOR) BRETAGNE – Séché Environnement 49.
71 TSCHOPP Johann (SUI) IAM CYCLING 49.
72 TALIANI Alessio (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI 50.
73 GESLIN Anthony (FRA) FDJ 50.
74 FRAPPORTI Marco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI 50.
75 PADOUR Frantisek (CZE) Team NETAPP ENDURA 51.
76 HABEAUX Grégory (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 52.
77 BOUHANNI Nacer (FRA) FDJ 52.
78 WAEYTENS Zico (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 52.
79 LEVARLET Guillaume (FRA) COFIDIS, solutions crédits 53.
80 SCHWARZMANN Michael (GER) Team NETAPP ENDURA 54.
81 HUTAROVICH Yauheni (BLR) AG2R LA MONDIALE 54.
82 STETINA Peter (USA) BMC RACING TEAM 54.
83 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 57.
84 SEELDRAEYERS Kevin (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 59.
85 SELLA Emanuele (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI 59.
86 BELLETTI Manuel (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI 1:00.
87 PICHON Laurent (FRA) FDJ 1:00.
88 CHAVANEL Sébastien (FRA) FDJ 1:04.
89 OCHOA Carlos Jose (VEN) ANDRONI GIOCATTOLI 1:13.
90 ROMERO CORREDOR Jeffry Johan (COL) COLOMBIA 1:18.
91 BONNAFOND Guillaume (FRA) AG2R LA MONDIALE 1:20.
92 GILBERT Jérôme (BEL) WANTY – GROUPE GOBERT 1:31.
93 GAIMON Phillip (USA) TEAM GARMIN – SHARP 1:55.
94 MOUREY Francis (FRA) FDJ 2:47.
95 BERNAUDEAU Giovanni (FRA) EUROPCAR 3:16.
96 MCEVOY Jonathan (GBR) Team NETAPP ENDURA 4:24.
97 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Arman (COL) COLOMBIA 6:35.
98 HALLER Marco (AUT) KATUSHA TEAM 6:48.
99 MINNAARD Marco (NED) WANTY – GROUPE GOBERT 6:52.
100 IGNATYEV Mikhail (RUS) KATUSHA TEAM 7:49.
101 LOH Sea Keong (MAS) GIANT – SHIMANO 8:19.
102 KOCHETKOV Pavel (RUS) KATUSHA TEAM 10:43.

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga @ArekWaluga77