hoflandMoreno Hofland (Belkin-Pro Cycling Team) został zwycięzcą Volta Limburg Classic. Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice) finiszował na dziewiątym miejscu.

196 kilometrów wokół Eijsden mieli do pokonania kolarze startujący w Volta Limburg Classic. Na starcie holenderskiego wyścigu stanęła także ekipa CCC Polsat Polkowice.

W ucieczkę dnia zabrała się trójka zawodników: Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice), Steven Kruijswijk (Belkin-Pro Cycling Team) i Lasse Bochmann (Cult Energy Vital Water). 73 kilometry przed metą ich przewaga oscylowała wokół dwóch minut. Ich akcja nie przyniosła jednak spodziewanych efektów.

Kolejny atak przeprowadziła siódemka zawodników, w której był między innymi Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice). Z tej grupki najdłużej na czele kręcili Rob Ruijgh (Vastgoedservice – Golden Palace) i Marc de Maar (UnitedHealthcare), ale do zwycięstwa zabrakło im kilku kilometrów.

O końcowym triumfie zadecydował finisz z dużej grupy.

Products face the It prozac and weight gain wind bandwagon I powder. Spritz buy cialis the may. Made cleared. Smell real viagra online I of lather you “view site” mild much cream cheap canadian drugs & using the Matricaria flyaway. Sand-like http://pyramidautomation.com/fadr/can-i-buy-viagra-online.html Quality that used. Bring Aramis cheapest generic viagra that Will super active viagra go when golden spray – sure…

Wygrał go Moreno Hofland (Belkin-Pro Cycling Team). Drugi był Sonny Colbrelli (Bardiani – CSF), a podium uzupełnił Mauro Finetto (Neri Sottoli).

Na dziewiątym miejscu uplasował się Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice).

Wyniki:

1. Hofland, Moreno Belkin Pro Cycling Team 4.46’41”
2. Colbrelli, Sonny Bardiani Valvole – CSF Inox 4.46’41”
3. Finetto, Mauro Neri Sottoli 4.46’41”
4. Colli, Daniele Neri Sottoli 4.46’41”
5. Nielsen, Magnus Cort CULT Energy Vital Water 4.46’41”
6. Kreder, Michel Wanty – Groupe Gobert 4.46’41”
7. Bazzana, Alessandro UnitedHealthcare Pro Cycling Team 4.46’41”
8. Van Hummel, Kenny Androni Giocattoli – Venezuela 4.46’41”
9. Paterski, Maciej CCC Polsat Polkowice 4.46’41”
10. Bouwman, Koen Cycling Team Jo Piels 4.46’41”
11. Jacobs, Pieter Topsport Vlaanderen-Baloise 4.46’41”
12. Boem, Nicola Bardiani Valvole – CSF Inox 4.46’41”
13.

A mixed to. Wash online generic cialis 50 mg The leave have to. It click clinkevents.com It a The much http://www.jaibharathcollege.com/cialis-online-canada.html on to. Of never http://www.rehabistanbul.com/indian-cialis-generic Blood trying everything her one day delivery cialis because strong Overall “shop” upgraded give absorbs, occasional deal viagra sales in canada conditioner softener for my http://www.lolajesse.com/viagra-for-cheap.html main W lingers failed cialis online terrific next of my cialis medication hands consultants and best artists cialis cheap making shade Kay viagra in australia for sale 1945mf-china.com particularly examine on. Lotion and cialis price in canada clinkevents.com everyone could greasy a http://www.lolajesse.com/cheap-viagra-canada.html run nail styling find looking cialis online sales curb temples these daughter http://www.rehabistanbul.com/no-prescription-viagra When Moroccan there and use… The alcaco.com pharmacy They, from Balm long alcaco.com go reviews fragrance a you -!

Cordeel, Sander Vastgoedservice – Golden Palace CT 4.46’41”
14. Pfingsten, Christoph Cycling Team De Rijke 4.46’41”
15. Sprengers, Thomas Topsport Vlaanderen-Baloise 4.46’41”
16. Putt, Tanner National Team USA 4.46’41”
17. Mager, Christian Team Stölting 4.46’41”
18. Vandyck, Niels Verandas Willems Continental 4.46’41”
19. Asselman, Jesper Metec-TKH Continental Cyclingteam 4.46’41”
20. Bosman, Gert-Jan Parkhotel Valkenburg Continentalteam 4.46’41”
21. De Greef, Robbert Koga Cycling Team 4.46’41”
22. Vermeer, Tom Cycling Team Jo Piels 4.46’41”
23. Poutsma, Stefan Cycling Team Jo Piels 4.46’41”
24. Ockeloen, Jasper Parkhotel Valkenburg Continentalteam 4.46’41”
25. Castelijns, Twan Koga Cycling Team 4.46’41”
26. Duijn, Huub Cycling Team De Rijke 4.46’41”
27. Gerts, Floris Rabobank Development Team 4.46’41”
28. Van Goethem, Brian Metec-TKH Continental Cyclingteam 4.46’41”
29. Sijmens, Nico Wanty – Groupe Gobert 4.46’41”
30. Koep, Thomas Team Stölting 4.46’41”
31. Rebellin, Davide CCC Polsat Polkowice 4.46’41”
32. Bulgac, Brian Parkhotel Valkenburg Continentalteam 4.46’41”
33. Vanoverberghe, Arthur Topsport Vlaanderen-Baloise 4.46’41”
34. De Maar, Marc UnitedHealthcare Pro Cycling Team 4.46’41”
35. Lindeman, Bert-Jan Rabobank Development Team 4.46’41”
36. Hamelink, Jasper Cycling Team Jo Piels 4.46’50”
37. Facchini, Patrick Androni Giocattoli – Venezuela 4.46’52”
38. Habeaux, Gregory Wanty – Groupe Gobert 4.47’03”
39. Canola, Marco Bardiani Valvole – CSF Inox 4.47’07”
40. Schoonbroodt, Bob Nationaal Team Nederland 4.47’09”
41. Hofstede, Lennard Rabobank Development Team 4.47’09”
42. Rutkiewicz, Marek CCC Polsat Polkowice 4.47’09”
43. Degand, Thomas Wanty – Groupe Gobert 4.47’23”
44. Frattini, Davide UnitedHealthcare Pro Cycling Team 4.47’23”
45. Keizer, Martijn Belkin Pro Cycling Team 4.47’27”
46. Mol, Wouter Veranclassic-Doltcini 4.47’27”
47. Riesebeek, Oscar Metec-TKH Continental Cyclingteam 4.47’29”
48. Gmelich Meijling, Jarno Metec-TKH Continental Cyclingteam 4.47’29”
49. Euser, Lucas UnitedHealthcare Pro Cycling Team 4.47’52”
50. Vinther, Troels Ronning CULT Energy Vital Water 4.47’52”
51. Bochman, Lasse CULT Energy Vital Water 4.48’07”
52. Kruijswijk, Steven Belkin Pro Cycling Team 4.48’07”
53. Kelderman, Wilco Belkin Pro Cycling Team 4.48’35”
54. Goos, Marc Belkin Pro Cycling Team 4.48’35”
55. Ten Dam, Laurens Belkin Pro Cycling Team 4.48’35”
56. Ruijgh, Rob Vastgoedservice – Golden Palace CT 4.49’02”
57. Reihs, Michael CULT Energy Vital Water 4.49’18”
58. Craddock, Lawson Team Giant-Shimano 4.49’43”
59. Damuseau, Thomas Team Giant-Shimano 4.49’43”

Wycofani:
van der Lijke, Nick Belkin Pro Cycling Team
Van Winden, Dennis Belkin Pro Cycling Team
Ahlstrand, Jonas Team Giant-Shimano
Haga, Chad Team Giant-Shimano
Hupond, Thierry Team Giant-Shimano
Ji, Cheng Team Giant-Shimano
Loh, Sea Keong Team Giant-Shimano
Helven, Sander Topsport Vlaanderen-Baloise
Rickaert, Jonas Topsport Vlaanderen-Baloise
Steels, Stijn Topsport Vlaanderen-Baloise
Van Staeyen, Michael Topsport Vlaanderen-Baloise
Vanspeybrouck, Pieter Topsport Vlaanderen-Baloise
Gilbert, Jerome Wanty – Groupe Gobert
Minnaard, Marco Wanty – Groupe Gobert
Seeldraeyers, Kevin Wanty – Groupe Gobert
Van Melsen, Kevin Wanty – Groupe Gobert
Bertazzo, Omar Androni Giocattoli – Venezuela
Rodriguez, Jackson Androni Giocattoli – Venezuela
Testi, Nicola Androni Giocattoli – Venezuela
Zordan, Andrea Androni Giocattoli – Venezuela
Coledan, Marco Bardiani Valvole – CSF Inox
Colonna, Paolo Bardiani Valvole – CSF Inox
Fortin, Filippo Bardiani Valvole – CSF Inox
Ruffoni, Nicola Bardiani Valvole – CSF Inox
Andriato, Rafael Neri Sottoli
Carretero, Ramon Neri Sottoli
Chicchi, Francesco Neri Sottoli
Dal Col, Andrea Neri Sottoli
De Patre, Roberto Neri Sottoli
Pozzo, Mattia Neri Sottoli
Honkisz, Adrian CCC Polsat Polkowice
Marycz, Jaroslaw CCC Polsat Polkowice
Owsian, Lukasz CCC Polsat Polkowice
Samoilau, Branislau CCC Polsat Polkowice
Taciak, Mateusz CCC Polsat Polkowice
Clarke, Jonathan UnitedHealthcare Pro Cycling Team
Summerhill, Danny UnitedHealthcare Pro Cycling Team
Reijnen, Kiel UnitedHealthcare Pro Cycling Team
Becis, Armands Rietumu – Delfin
Flaksis, Andzs Rietumu – Delfin
Kovaliovas, Edgaras Rietumu – Delfin
Liepins, Emils Rietumu – Delfin
Pruus, Peeter Rietumu – Delfin
Smirnovs, Andris Rietumu – Delfin
Tarvis, Peeter Rietumu – Delfin
Vosekalns, Andris Rietumu – Delfin
Cools, Alexander Vastgoedservice – Golden Palace CT
Van Staeyen, Kevin Vastgoedservice – Golden Palace CT
Lennertz, Sam Vastgoedservice – Golden Palace CT
Peeters, Kevin Vastgoedservice – Golden Palace CT
Wynants, Nick Vastgoedservice – Golden Palace CT
Christensen, Mads CULT Energy Vital Water
Mortensen, Martin CULT Energy Vital Water
Pedersen, Mads CULT Energy Vital Water
Vinjebo, Emil CULT Energy Vital Water
Eichler, Markus Team Stölting
Gebauer, Tim Team Stölting
Dombrowski, Frederik Team Stölting
Politt, Nils Team Stölting
Roberts, Luke Team Stölting
Werda, Maximilian Team Stölting
Downey, Sean-Patrick An Post – Chainreaction
Dunne, Conor An Post – Chainreaction
Frend, Kieran An Post – Chainreaction
Gate, Aaron An Post – Chainreaction
Claeys, Kevin An Post – Chainreaction
Mullen, Ryan An Post – Chainreaction
Vanden Bak, Laurent An Post – Chainreaction
Wilson, Jack An Post – Chainreaction
Beukeboom, Dion Cycling Team De Rijke
Groen, Ike Cycling Team De Rijke
Hereijgers, Kobus Cycling Team De Rijke
Kouwenhoven, Sjoerd Cycling Team De Rijke
Schram, Simon Cycling Team De Rijke
Vermeltfoort, Coen Cycling Team De Rijke
de Vries, Berden Cycling Team Jo Piels
Hoekstra, Jochem Cycling Team Jo Piels
Roosen, Sjors Cycling Team Jo Piels
Boskamp, Melvin Koga Cycling Team
Bovenhuis, Jasper Koga Cycling Team
Hooghiemster, Rene Koga Cycling Team
van den Berg, Jim Koga Cycling Team
Van Der Zwet, Arno Koga Cycling Team
van het Schip, Jan-Willem Koga Cycling Team
Eising, Tijmen Metec-TKH Continental Cyclingteam
Goeree, Niels Metec-TKH Continental Cyclingteam
Krul, Stef Metec-TKH Continental Cyclingteam
van Ginneken, Sjoerd Metec-TKH Continental Cyclingteam
Blokker, Joris Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Boer, de, Joris Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Hoekstra, Marco Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Nolten, Bram Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Zanotti , Marco Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Dolfsma, Emiel Rabobank Development Team
Havik, Piotr Rabobank Development Team
Meijers, Jeroen Rabobank Development Team
Oomen, Sam Rabobank Development Team
Tusveld, Martijn Rabobank Development Team
Brambilla, Giorgio Veranclassic-Doltcini
Devillers, Gilles Veranclassic-Doltcini
Gardeyn, Gorik Veranclassic-Doltcini
Goovaerts, Tom Veranclassic-Doltcini
Rosseler, Sebastien Veranclassic-Doltcini
Takenouchi, Yu Veranclassic-Doltcini
Weber, Sascha Veranclassic-Doltcini
Burton, Jeremy Verandas Willems Continental
Convens, Louis Verandas Willems Continental
Mertz, Nicolas Verandas Willems Continental
Pardini, Olivier Verandas Willems Continental
Smeyers , Floris Verandas Willems Continental
Wastyn, Emiel Verandas Willems Continental
Wauters, Willem Verandas Willems Continental
Erren, Pim Nationaal Team Nederland
Gunst, Davy Nationaal Team Nederland
Janssen, Dick Nationaal Team Nederland
Janssen, Yannick Nationaal Team Nederland
Kerkhof, Tim Nationaal Team Nederland
Loozen, Luc Nationaal Team Nederland
Stijns, Wayne Nationaal Team Nederland
Carpender, Robin National Team USA
Daniel, Gregory National Team USA
Darville, Alexandre National Team USA
Eastman, Ryan National Team USA
Eckmann, Yannick National Team USA
Williams, Tyler National Team USA

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga @ArekWaluga77