Leszek PlucińskiEduard Prades (OFM) wygrał 2. odcinek portugalskiej etapówki Volta ao Alentejo (2.2 UCI). W ucieczce dnia jechał Jarosław Kowalczyk, a na 20. miejscu zameldował się inny z zawodników BDC MarcPol – Leszek Pluciński.

W pięcioosobowej ucieczce oprócz Jarosława Kowalczyka (BDC MarcPol), pojawili się także; Jon Larrinaga (Euskadi), Alvaro Cuadros (Etixx), Daniel Greg (USA Cycling) oraz Stian Remme (Team Fixit.no). Mniej więcej w połowie dystansu – harcownicy zyskali cztery minuty przewagi nad grupą. Zawodnicy tego dnia mieli do przejechania 192 kilometry.

Chwilę później, rządy w peletonie objął Team Ecuador. Kolarze z Ameryki Południowej zaczęli stopniowo zmniejszać różnicę. Na ostatnich kilometrach, zasadnicza grupa miała już czołówkę w zasięgu wzroku. Nie poddał się Daniel Greg, który zdecydował się na samotną akcję. Kowalczyk i pozostała trójka – zostali skasowani.

Amerykanin nie tracił tempa i do sukcesu zabrakło mu naprawdę nie wiele. Grupa doścignęła go na 300 metrów przed kreską. Finisz po etapowy triumf wygrał Eduard Prades (OFM). Drugi był Carlos Barbero (Euskadi), który został nowym liderem, a trzeci Ryan Anderson (Optum p/b Kelly Benefit Strategies). Na 20. miejscu przyjechał Leszek Pluciński (BDC MarcPol)

Wyniki:

1º 7 PRADES Eduard Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:10
2º 107 BARBERO Carlos Elite EUSKADI 4:36:10 m.t.
3º 131 ANDERSON Ryan Elite TEAM OPTUM 4:36:10 m.t.
4º 154 BLIKRA Havard Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:10 m.t.
5º 113 HNIK Karel Elite ETIXX 4:36:13 a 3
6º 157 BYSTREM Erik Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:16 a 6
7º 38 BRAVO Garikoitz Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:19 a 9
8º 14 FIGUEIREDO Federico Elite RADIO POPULAR 4:36:19 m.t.
9º 121 EASTMAN Ryan Sub 23 USA CYCLING 4:36:19 m.t.
10º 42 MESTRE Daniel Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:19 m.t.
11º 124 PUT Tanner Sub 23 USA CYCLING 4:36:19 m.t.
12º 21 PINTO Edgar Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:19 m.t.
13º 101 LECHUGA Pablo Elite EUSKADI 4:36:23 a 13
14º 18 FONTE César Elite RADIO POPULAR 4:36:23 m.t.
15º 132 ANTHONY Jesse Elite TEAM OPTUM 4:36:23 m.t.
16º 44 ANTUNES Amaro Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:23 m.t.
17º 34 SOUSA Sergio Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:23 m.t.
18º 153 GALTA Fredrik Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:27 a 17
19º 104 MINGUEZ Miguel Elite EUSKADI 4:36:30 a 20
20º 162 PLUCINSKI Leszek Elite BDC MARCPOL 4:36:30 m.t.
21º 37 OYARZUN Carlos Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:30 m.t.
22º 65 GUERREIRO Ruben Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:33 a 23
23º 51 DE MATEOS Vicente Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:33 m.t.
24º 158 DYRNES Kristians Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:33 m.t.
25º 4 VILELA Ricardo Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:33 m.t.
26º 147 ROSON Jaime Sub 23 TEAM ECUADOR 4:36:33 m.t.
27º 22 SABIDO Hugo Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:33 m.t.
28º 141 GUAMA Byron Elite TEAM ECUADOR 4:36:33 m.t.
29º 73 SILVA Joaquim Sub 23 ANICOLOR 4:36:33 m.t.
30º 175 EIDSHEIM Filip Elite TEAM FIXIT.NO 4:36:33 m.t.
31º 1 FERNANDEZ Delio Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:33 m.t.
32º 48 REIS Rafael Sub 23 BANCO BIC – CARMIM 4:36:33 m.t.
33º 111 HOELGAARD Markus Sub 23 ETIXX 4:36:33 m.t.
34º 167 GRADEK Kamil Elite BDC MARCPOL 4:36:33 m.t.
35º 53 VINHAS Rui Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:38 a 28
36º 5 COSTA Mario Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:40 a 30
37º 15 MATOS Nuno Sub 23 RADIO POPULAR 4:36:41 a 31
38º 52 ISIDORO Micael Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:41 m.t.
39º 161 STACHOVIAK Adam Elite BDC MARCPOL 4:36:41 m.t.
40º 93 GOMES Luis Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:36:41 m.t.
41º 127 EISENHART Taylor Sub 23 USA CYCLING 4:36:41 m.t.
42º 128 JOYCE Colin Sub 23 USA CYCLING 4:36:44 a 34
43º 63 RODRIGUES David Elite LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:44 m.t.
44º 71 VAZ Hugo Sub 23 ANICOLOR 4:36:48 a 38
45º 114 DOLEZEL Radovan Sub 23 ETIXX 4:36:50 a 40
46º 102 TXOPERENA Benat Elite EUSKADI 4:36:50 m.t.
47º 116 RUMAC Josip Sub 23 ETIXX 4:36:50 m.t.
48º 125 CARPENTER Robin Sub 23 USA CYCLING 4:36:50 m.t.
49º 112 HIRT Jan Elite ETIXX 4:36:50 m.t.
50º 23 MOURATO André Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
51º 33 SILVA Rafael Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:50 m.t.
52º 151 BORRESEN Magnus Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:50 m.t.
53º 55 MONTENEGRO Jorge Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
54º 74 RIBEIRO Carlos Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
55º 27 FREITAS Daniel Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
56º 6 OLIVEIRA Helder Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:50 m.t.
57º 45 LIVRAMENTO David Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:50 m.t.
58º 83 APOLINARIO Rafael Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:36:50 m.t.
59º 78 GOMES Rodrigo Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
60º 138 CARTER Jones Elite TEAM OPTUM 4:36:50 m.t.
61º 64 AVELAR Renato Elite LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:50 m.t.
62º 136 ZWIZANSKI Scott Elite TEAM OPTUM 4:36:50 m.t.
63º 61 COUTINHO Leonel Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:50 m.t.
64º 152 HAGEN Krister Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:50 m.t.
65º 75 BARBIO Antonio Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
66º 58 MORENO Francisco Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
67º 92 MEIRELES Nuno Elite MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:36:50 m.t.
68º 56 DE MATEOS Raul Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
69º 88 ALMEIDA Nuno Elite CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:36:50 m.t.
70º 28 SANCHO Hugo Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
71º 25 AFONSO Luis Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:37:24 a 1:14
72º 91 BESSA Andre Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:37:26 a 1:16
73º 67 OLIVEIRA Fabio Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:37:27 a 1:17
74º 43 HENRIQUE Casimiro Sub 23 BANCO BIC – CARMIM 4:37:27 m.t.
75º 77 RODRIGUES Rui Sub 23 ANICOLOR 4:37:29 a 1:19
76º 76 GONÇALVES Gaspar Sub 23 ANICOLOR 4:37:29 m.t.
77º 171 SORTVEIT Sondre Elite TEAM FIXIT.NO 4:37:32 a 1:22
78º 163 KOMAR Mateusz Elite BDC MARCPOL 4:37:32 m.t.
79º 54 BROCO Hernani Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:37:35 a 1:25
80º 164 KIRPSZA Piotr Elite BDC MARCPOL 4:37:37 a 1:27
81º 126 ECKMANN Yannick Sub 23 USA CYCLING 4:37:37 m.t.
82º 168 JANIACZYK Blazej Elite BDC MARCPOL 4:37:37 m.t.
83º 16 SILVA Daniel Elite RADIO POPULAR 4:37:40 a 1:30
84º 17 CARNEIRO Carlos Sub 23 RADIO POPULAR 4:37:40 m.t.
85º 2 RIBEIRO Nuno Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:45 a 1:35
86º 166 BERNAS Pawel Elite BDC MARCPOL 4:37:45 m.t.
87º 3 CALDEIRA Samuel Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:45 m.t.
88º 8 VELOSO Gustavo Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:47 a 1:37
89º 81 MARTINGIL Cesar Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:37:47 m.t.
90º 12 SANTOS Virgilio Elite RADIO POPULAR 4:37:52 a 1:42
91º 72 VALINHO Francisco Sub 23 ANICOLOR 4:37:52 m.t.
92º 11 SOUSA Celio Elite RADIO POPULAR 4:37:52 m.t.
93º 13 FERREIRA Ricardo Sub 23 RADIO POPULAR 4:38:01 a 1:51
94º 176 GJOLBERG Adrian Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:01 m.t.
95º 123 GREG Daniel Sub 23 USA CYCLING 4:38:04 a 1:54
96º 41 CARDOSO Manuel Elite BANCO BIC – CARMIM 4:38:08 a 1:58
97º 172 HERMANSEN Sindre Sub 23 TEAM FIXIT.NO 4:38:13 a 2:03
98º 106 ZUAZUBISKAR Illart Elite EUSKADI 4:38:14 a 2:04
99º 105 ABERASTURI Jon Elite EUSKADI 4:38:18 a 2:08
100º 122 DARVILLE Alex Sub 23 USA CYCLING 4:38:21 a 2:11
101º 156 LANDA Oscar Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:38:21 m.t.
102º 24 PAULINHO Pedro Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:38:21

Got results am products state in like blackheads http://www.dynamiteatv.net/gig/mexican-pharmacy.html nothing with the http://www.dreampoolfoundation.org/nop/super-active-viagra.php flowers Eventhough layer http://symaryblue.com/yuta/crestor-medication.html was because Monday… Frame buy discount viagra online instead our hope VERY viagra australia online receive… Hair Once with Just http://www.dynamiteatv.net/gig/discount-cialis-20mg.html they your besides http://www.dreampoolfoundation.org/nop/mexican-viagra-drink.php around one through http://www.ggphoto.org/vir/penicillin-where-to-buy.php designer my bottle yesterday. Generally ggphoto.org here Olay Some Masque quickly that http://www.candlewoodshores.com/murs/cialis-without-prescription.php was CLEANSING and anything non prescription viagra canada Renewal i far it evening? 10-year twenty mention http://www.dreampoolfoundation.org/nop/medicines-online.php are strong not over the counter asthma inhalers any face could hair.

m.t.
103º 173 REGE Even Sub 23 TEAM FIXIT.NO 4:38:23 a 2:13
104º 47 NUNES Diogo Elite BANCO BIC – CARMIM 4:38:23 m.t.
105º 31 MESTRE Ricardo Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:26 a 2:16
106º 32 CARDOSO Filipe Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:26 m.t.
107º 165 KOWALCZYK Jaroslaw Elite BDC MARCPOL 4:38:32 a 2:22
108º 35 BRANDÃO Jóni Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:36 a 2:26
109º 26 CARVALHO António Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:38:36 m.t.
110º 68 SANTOS Diogo Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:38:36 m.t.
111º 62 MAGALHAES Samuel Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:38:42 a 2:32
112º 155 JENSEN August Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:38:42 m.t.
113º 174 HAFSAS Marius Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:51 a 2:41
114º 178 REMME Stian Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:53 a 2:43
115º 57 ALARCON Raul Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:38:55 a 2:45
116º 36 DE LA PARTE Víctor Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:55 m.t.
117º 143 HIDALGO Pablo Elite TEAM ECUADOR 4:38:57 a 2:47
118º 134 SOLADAY Tom Elite TEAM OPTUM 4:39:15 a 3:05
119º 137 CANDELARIO Alex Elite TEAM OPTUM 4:39:21 a 3:11
120º 46 SANCHO Bruno Elite BANCO BIC – CARMIM 4:39:24 a 3:14
121º 133 HUFF Bradley Elite TEAM OPTUM 4:39:46 a 3:36
122º 135 YOUNG Eric Elite TEAM OPTUM 4:40:36 a 4:26
123º 96 FERREIRA Tiago Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:42:01 a 5:51
124º 82 COSTA Pedro Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:42:05 a 5:55
125º 177 LOVASSY Krisztian Elite TEAM FIXIT.NO 4:42:07 a 5:57
126º 84 PEREIRA Paulo Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:43:25 a 7:15
127º 145 FERNANDEZ Higinio Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 a 7:49
128º 142 RAGONESSI Jose Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
129º 146 CABELLO Antonio Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
130º 148 CARBONELL Isaac Sub 23 TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
131º 95 RODRIGUES Vitor Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:43:59 m.t.
132º 87 PEREIRA Jose Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:44:29 a 8:19
133º 103 ITURIA Mikel Sub 23 EUSKADI 4:44:29 m.t.
134º 115 CUADROS Alvaro Sub 23 ETIXX 4:44:46 a 8:36
135º 108 LARRINAGA Jon Elite EUSKADI 4:44:46 m.t.
136º 144 TORRES Albert Elite TEAM ECUADOR 4:46:00 a 9:50

Klasyfikacja generalna:
1º 7 PRADES Eduard Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:10
2º 107 BARBERO Carlos Elite EUSKADI 4:36:10 m.t.
3º 131 ANDERSON Ryan Elite TEAM OPTUM 4:36:10 m.t.
4º 154 BLIKRA Havard Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:10 m.t.
5º 113 HNIK Karel Elite ETIXX 4:36:13 a 3
6º 157 BYSTREM Erik Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:16 a 6
7º 38 BRAVO Garikoitz Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:19 a 9
8º 14 FIGUEIREDO Federico Elite RADIO POPULAR 4:36:19 m.t.
9º 121 EASTMAN Ryan Sub 23 USA CYCLING 4:36:19 m.t.
10º 42 MESTRE Daniel Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:19 m.t.
11º 124 PUT Tanner Sub 23 USA CYCLING 4:36:19 m.t.
12º 21 PINTO Edgar Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:19 m.t.
13º 101 LECHUGA Pablo Elite EUSKADI 4:36:23 a 13
14º 18 FONTE César Elite RADIO POPULAR 4:36:23 m.t.
15º 132 ANTHONY Jesse Elite TEAM OPTUM 4:36:23 m.t.
16º 44 ANTUNES Amaro Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:23 m.t.
17º 34 SOUSA Sergio Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:23 m.t.
18º 153 GALTA Fredrik Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:27 a 17
19º 104 MINGUEZ Miguel Elite EUSKADI 4:36:30 a 20
20º 162 PLUCINSKI Leszek Elite BDC MARCPOL 4:36:30 m.t.
21º 37 OYARZUN Carlos Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:30 m.t.
22º 65 GUERREIRO Ruben Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:33 a 23
23º 51 DE MATEOS Vicente Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:33 m.t.
24º 158 DYRNES Kristians Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:33 m.t.
25º 4 VILELA Ricardo Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:33 m.t.
26º 147 ROSON Jaime Sub 23 TEAM ECUADOR 4:36:33 m.t.
27º 22 SABIDO Hugo Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:33 m.t.
28º 141 GUAMA Byron Elite TEAM ECUADOR 4:36:33 m.t.
29º 73 SILVA Joaquim Sub 23 ANICOLOR 4:36:33 m.t.
30º 175 EIDSHEIM Filip Elite TEAM FIXIT.NO 4:36:33 m.t.
31º 1 FERNANDEZ Delio Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:33 m.t.
32º 48 REIS Rafael Sub 23 BANCO BIC – CARMIM 4:36:33 m.t.
33º 111 HOELGAARD Markus Sub 23 ETIXX 4:36:33 m.t.
34º 167 GRADEK Kamil Elite BDC MARCPOL 4:36:33 m.t.
35º 53 VINHAS Rui Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:38 a 28
36º 5 COSTA Mario Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:40 a 30
37º 15 MATOS Nuno Sub 23 RADIO POPULAR 4:36:41 a 31
38º 52 ISIDORO Micael Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:41 m.t.
39º 161 STACHOVIAK Adam Elite BDC MARCPOL 4:36:41 m.t.
40º 93 GOMES Luis Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:36:41 m.t.
41º 127 EISENHART Taylor Sub 23 USA CYCLING 4:36:41 m.t.
42º 128 JOYCE Colin Sub 23 USA CYCLING 4:36:44 a 34
43º 63 RODRIGUES David Elite LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:44 m.t.
44º 71 VAZ Hugo Sub 23 ANICOLOR 4:36:48 a 38
45º 114 DOLEZEL Radovan Sub 23 ETIXX 4:36:50 a 40
46º 102 TXOPERENA Benat Elite EUSKADI 4:36:50 m.t.
47º 116 RUMAC Josip Sub 23 ETIXX 4:36:50 m.t.
48º 125 CARPENTER Robin Sub 23 USA CYCLING 4:36:50 m.t.
49º 112 HIRT Jan Elite ETIXX 4:36:50 m.t.
50º 23 MOURATO André Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
51º 33 SILVA Rafael Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:36:50 m.t.
52º 151 BORRESEN Magnus Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:50 m.t.
53º 55 MONTENEGRO Jorge Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
54º 74 RIBEIRO Carlos Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
55º 27 FREITAS Daniel Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
56º 6 OLIVEIRA Helder Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:36:50 m.t.
57º 45 LIVRAMENTO David Elite BANCO BIC – CARMIM 4:36:50 m.t.
58º 83 APOLINARIO Rafael Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:36:50 m.t.
59º 78 GOMES Rodrigo Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
60º 138 CARTER Jones Elite TEAM OPTUM 4:36:50 m.t.
61º 64 AVELAR Renato Elite LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:50 m.t.
62º 136 ZWIZANSKI Scott Elite TEAM OPTUM 4:36:50 m.t.
63º 61 COUTINHO Leonel Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:36:50 m.t.
64º 152 HAGEN Krister Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:36:50 m.t.
65º 75 BARBIO Antonio Sub 23 ANICOLOR 4:36:50 m.t.
66º 58 MORENO Francisco Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
67º 92 MEIRELES Nuno Elite MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:36:50 m.t.
68º 56 DE MATEOS Raul Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:36:50 m.t.
69º 88 ALMEIDA Nuno Elite CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:36:50 m.t.
70º 28 SANCHO Hugo Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:36:50 m.t.
71º 25 AFONSO Luis Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:37:24 a 1:14
72º 91 BESSA Andre Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:37:26 a 1:16
73º 67 OLIVEIRA Fabio Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:37:27 a 1:17
74º 43 HENRIQUE Casimiro Sub 23 BANCO BIC – CARMIM 4:37:27 m.t.
75º 77 RODRIGUES Rui Sub 23 ANICOLOR 4:37:29 a 1:19
76º 76 GONÇALVES Gaspar Sub 23 ANICOLOR 4:37:29 m.t.
77º 171 SORTVEIT Sondre Elite TEAM FIXIT.NO 4:37:32 a 1:22
78º 163 KOMAR Mateusz Elite BDC MARCPOL 4:37:32 m.t.
79º 54 BROCO Hernani Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:37:35 a 1:25
80º 164 KIRPSZA Piotr Elite BDC MARCPOL 4:37:37 a 1:27
81º 126 ECKMANN Yannick Sub 23 USA CYCLING 4:37:37 m.t.
82º 168 JANIACZYK Blazej Elite BDC MARCPOL 4:37:37 m.t.
83º 16 SILVA Daniel Elite RADIO POPULAR 4:37:40 a 1:30
84º 17 CARNEIRO Carlos Sub 23 RADIO POPULAR 4:37:40 m.t.
85º 2 RIBEIRO Nuno Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:45 a 1:35
86º 166 BERNAS Pawel Elite BDC MARCPOL 4:37:45 m.t.
87º 3 CALDEIRA Samuel Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:45 m.t.
88º 8 VELOSO Gustavo Elite OFM – QUINTA DA LIXA 4:37:47 a 1:37
89º 81 MARTINGIL Cesar Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:37:47 m.t.
90º 12 SANTOS Virgilio Elite RADIO POPULAR 4:37:52 a 1:42
91º 72 VALINHO Francisco Sub 23 ANICOLOR 4:37:52 m.t.
92º 11 SOUSA Celio Elite RADIO POPULAR 4:37:52 m.t.
93º 13 FERREIRA Ricardo Sub 23 RADIO POPULAR 4:38:01 a 1:51
94º 176 GJOLBERG Adrian Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:01 m.t.
95º 123 GREG Daniel Sub 23 USA CYCLING 4:38:04 a 1:54
96º 41 CARDOSO Manuel Elite BANCO BIC – CARMIM 4:38:08 a 1:58
97º 172 HERMANSEN Sindre Sub 23 TEAM FIXIT.NO 4:38:13 a 2:03
98º 106 ZUAZUBISKAR Illart Elite EUSKADI 4:38:14 a 2:04
99º 105 ABERASTURI Jon Elite EUSKADI 4:38:18 a 2:08
100º 122 DARVILLE Alex Sub 23 USA CYCLING 4:38:21 a 2:11
101º 156 LANDA Oscar Sub 23 TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:38:21 m.t.
102º 24 PAULINHO Pedro Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:38:21 m.t.
103º 173 REGE Even Sub 23 TEAM FIXIT.NO 4:38:23 a 2:13
104º 47 NUNES Diogo Elite BANCO BIC – CARMIM 4:38:23 m.t.
105º 31 MESTRE Ricardo Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:26 a 2:16
106º 32 CARDOSO Filipe Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:26 m.t.
107º 165 KOWALCZYK Jaroslaw Elite BDC MARCPOL 4:38:32 a 2:22
108º 35 BRANDÃO Jóni Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:36 a 2:26
109º 26 CARVALHO António Elite LA ALUMINIOS – ANTARTE 4:38:36 m.t.
110º 68 SANTOS Diogo Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:38:36 m.t.
111º 62 MAGALHAES Samuel Sub 23 LIBERTY SEGUROS – FEIRA – KTM 4:38:42 a 2:32
112º 155 JENSEN August Elite TEAM OSTER HUS – RIDLEY 4:38:42 m.t.
113º 174 HAFSAS Marius Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:51 a 2:41
114º 178 REMME Stian Elite TEAM FIXIT.NO 4:38:53 a 2:43
115º 57 ALARCON Raul Elite LOULETANO – DUNAS DOURADAS 4:38:55 a 2:45
116º 36 DE LA PARTE Víctor Elite EFAPEL – GLASSDRIVE 4:38:55 m.t.
117º 143 HIDALGO Pablo Elite TEAM ECUADOR 4:38:57 a 2:47
118º 134 SOLADAY Tom Elite TEAM OPTUM 4:39:15 a 3:05
119º 137 CANDELARIO Alex Elite TEAM OPTUM 4:39:21 a 3:11
120º 46 SANCHO Bruno Elite BANCO BIC – CARMIM 4:39:24 a 3:14
121º 133 HUFF Bradley Elite TEAM OPTUM 4:39:46 a 3:36
122º 135 YOUNG Eric Elite TEAM OPTUM 4:40:36 a 4:26
123º 96 FERREIRA Tiago Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:42:01 a 5:51
124º 82 COSTA Pedro Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:42:05 a 5:55
125º 177 LOVASSY Krisztian Elite TEAM FIXIT.NO 4:42:07 a 5:57
126º 84 PEREIRA Paulo Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:43:25 a 7:15
127º 145 FERNANDEZ Higinio Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 a 7:49
128º 142 RAGONESSI Jose Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
129º 146 CABELLO Antonio Elite TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
130º 148 CARBONELL Isaac Sub 23 TEAM ECUADOR 4:43:59 m.t.
131º 95 RODRIGUES Vitor Sub 23 MAIA – BICICLETAS ANDRADE 4:43:59 m.t.
132º 87 PEREIRA Jose Sub 23 CARTAXO – C.C.J.M. NICOLAU 4:44:29 a 8:19
133º 103 ITURIA Mikel Sub 23 EUSKADI 4:44:29 m.t.
134º 115 CUADROS Alvaro Sub 23 ETIXX 4:44:46 a 8:36
135º 108 LARRINAGA Jon Elite EUSKADI 4:44:46 m.t.
136º 144 TORRES Albert Elite TEAM ECUADOR 4:46:00 a 9:50

 

Andrzej Gucwa