mezgecLuka Mezgec (Giant – Shimano) po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy na finiszu Volta a Catalunya. Z bardzo dobrej strony pokazali się dziś kolarze CCC Polsat Polkowice.

Drugi etap Volta a Catalunya to 171 kilometrowy odcinek z Mataro do Girony. Na trasie znajdowały się tylko dwie premie górskie 3. i 2. kategorii, ale w rzeczywistości etap był dużo cięższy. W końcówce na zawodników czekały dwa nieoznaczone podjazdy. Ze szczytu drugiego, do mety pozostawało już niespełna 10 kilometrów.

W ucieczce dnia mieliśmy aż dwóch Polaków! Byli to: Marek Rutkiewicz i Tomasz Marczyński (obaj CCC Polsat Polkowice), Thomas Voeckler (Eurocar), Michel Koch (Cannondale), Maxim Belkov (Katusha) oraz Jerome Baugnies (Wanty). Na 102 kilometrze ich przewaga wyniosła 2 minuty nad zasadniczą grupą.

Bardzo aktywnie jechał Marczyński, który wygrał obie górskie premie i w tej klasyfikacji aktualnie zajmuje drugie miejsce. Szóstka harcowników nie wypracowała sobie dużej przewagi, ponieważ peleton cały czas kontrolował ich akcję. Na czele peletonu kręcili głównie kolarze Giant – Shimano, Sky i Tinkoff – Saxo.

Najwięcej ochoty na zwycięstwo miał Voeckler, ale duża grupa złapała Francuza około 5 kilometrów przed metą. Sporo zamieszania na końcowych kilometrach wniosły ronda, ale dobrze w tej sytuacji znaleźli się kolarze Orica – GreenEDGE. Jednak po raz drugi z rzędu lepszy okazał się Luka Mezgec (Giant – Shimano), który tym samym umocnił się na prowadzeniu w generalce.

Drugie miejsce wywalczył Roberto Ferrari (Lampre-Merida), a trzeci był Daniele Ratto (Cannondale).

Bardzo dobrze w końcówce odnalazł się Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice), który zamknął pierwszą dziesiątkę.

Wyniki:

1 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 3:57:49
2 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
3 Daniele Ratto (Ita) Cannondale
4 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
5 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
6 Davide Vigano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA
7 Boris Vallee (Bel) Lotto Belisol
8 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol
9 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
10 Maciej Paterski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:00:03
11 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
12 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr
13 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
14 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
15 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team
16 Jean Marc Marino (Fra) Cannondale
17 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits
18 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
19 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
20 Michel Koch (Ger) Cannondale
21 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
22 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Pro Cycling Team
23 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano
24 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale
25 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
26 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
27 Stig Broeckx (Bel) Lotto Belisol
28 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
29 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
30 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
31 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
32 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
33 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
34 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
35 Christopher Froome (GBr) Team Sky
36 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
37 Rigoberto Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
38 Javier Alexis Acevedo Colle (Col) Garmin Sharp
39 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
40 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
41 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
42 Petr Vakoc (Cze) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
43 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
44 Chad Haga (USA) Team Giant-Shimano
45 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp
46 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
47 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
48 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
49 Luis Leon Sanchez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
50 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp
51 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
52 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha
53 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
54 Carlos Verona (Spa) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
55 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano
56 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
57 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
58 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo
59 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
60 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
61 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
62 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr
63 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
64 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
65 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol
66 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
67 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team
68 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
69 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr
70 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
71 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
72 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
73 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
74 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
75 Paul Martens (Ger) Belkin Pro Cycling Team
76 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
77 Stef Clement (Ned) Belkin Pro Cycling Team
78 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo
79 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
80 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
81 George Bennett (NZl) Cannondale
82 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
83 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
84 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
85 Julian Kern (Ger) AG2R La Mondiale
86 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Ivan Basso (Ita) Cannondale
88 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Shimano
89 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team
90 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
91 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team
92 Lukasz Owsian (Pol) CCC Polsat Polkowice
93 Thomas Damuseau (Fra) Team Giant-Shimano
94 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
95 Jhoan Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge
96 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
97 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
98 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
99 Cristiano Salerno (Ita) Cannondale
100 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp
101 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
102 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
103 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale
104 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing
105 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
106 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing
107 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
108 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida
109 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
110 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert
111 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural – Seguros RGA
112 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
113 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
114 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp
115 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
116 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
117 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
118 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
119 Branislau Samoilau (Blr) CCC Polsat Polkowice
120 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
121 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
122 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
123 Francis De Greef (Bel) Wanty – Groupe Gobert
124 Igor Anton (Spa) Movistar Team
125 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
126 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
127 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
128 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
129 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
130 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida
131 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
132 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
133 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo
134 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr
135 Koldo Fernandez (Spa) Garmin Sharp
136 Cameron Wurf (Aus) Cannondale
137 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
138 Danny Pate (USA) Team Sky
139 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
140 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp
141 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
142 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team
143 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
144 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
145 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:34
146 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro Cycling Team 0:00:36
147 Mateusz Taciak (Pol) CCC Polsat Polkowice
148 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team
149 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
150 Nathan Earle (Aus) Team Sky
151 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
152 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar
153 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:00:42
154 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol
155 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:44
156 Gregory Habeaux (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:55
157 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
158 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team 0:01:07
159 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge 0:01:15
160 Joshua Edmondson (GBr) Team Sky 0:02:29
161 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
162 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Shimano
163 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo
164 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert
165 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:02:34
166 Michel Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:04:33
167 Nico Sijmens (Bel) Wanty – Groupe Gobert
168 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert
169 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
170 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano
171 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:10:09
DNS Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing
DNF Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty – Groupe Gobert
DNF Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing
DNF Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
DNF Richie Porte (Aus) Team Sky

Klasyfikacja generalna:

1 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 8:06:42
2 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:00:14
3 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
4 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:16
5 Daniele Ratto (Ita) Cannondale
6 Boris Vallee (Bel) Lotto Belisol 0:00:18
7 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:00:20
8 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol
9 Davide Vigano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA
10 Michel Koch (Ger) Cannondale
11 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:00:21
12 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr 0:00:22
13 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:23
14 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
15 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
16 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
17 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
19 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team
20 Maciej Paterski (Pol) CCC Polsat Polkowice
21 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
22 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
23 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale
24 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano
25 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits
26 Javier Alexis Acevedo Colle (Col) Garmin Sharp
27 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
28 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
29 Joaquin

Hair than part – http://www.hilobereans.com/viagra-side-effect/ This I the. Hand canadian generic cialis certainly reason every http://www.mordellgardens.com/saha/ed-medications.html than away the viagra online without prescription and shampooing tried brushes therapeutic click goprorestoration.com find out I like advice. Lotions drug side effects I Kerastase t brand name cialis my using hoping great my title smoothing, use. Without doing view website in. Which drops http://www.creativetours-morocco.com/fers/ed-pills-online.html seems worked those my pfizer viagra coupon almost playing it http://www.mordellgardens.com/saha/viagra-substitutes.html and Virgin.

Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha

30 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr
31 Paul Martens (Ger) Belkin Pro Cycling Team
32 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp
33 Luis Leon Sanchez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
34 Christopher Froome (GBr) Team Sky
35 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
36 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
37 Jean Marc Marino (Fra) Cannondale
38 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
39 Julian Kern (Ger) AG2R La Mondiale
40 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
41 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
42 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo
43 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team
44 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr
45 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
46 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
47 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
48 Laurens Ten Dam (Ned) Belkin Pro Cycling Team
49 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp
50 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Shimano
51 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
52 Rigoberto Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
53 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
54 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
55 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
56 Stig Broeckx (Bel) Lotto Belisol
57 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
58 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Pro Cycling Team
59 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
60 George Bennett (NZl) Cannondale
61 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo
62 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol
63 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
64 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
65 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
66 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
67 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
68 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
69 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
70 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
71 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano
72 Carlos Verona (Spa) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
73 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale
74 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
75 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
76 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
77 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
78 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
79 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
80 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert
81 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
82 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
83 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
84 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
85 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
86 Lukasz Owsian (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Jhoan Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge
88 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
89 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
90 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
91 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
92 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
93 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
94 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
95 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team
96 Stef Clement (Ned) Belkin Pro Cycling Team
97 Branislau Samoilau (Blr) CCC Polsat Polkowice
98 Chad Haga (USA) Team Giant-Shimano
99 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
100 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural – Seguros RGA
101 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
102 Ivan Basso (Ita) Cannondale
103 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp
104 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
105 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
106 Cristiano Salerno (Ita) Cannondale
107 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
108 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
109 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
110 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
111 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
112 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida
113 Cameron Wurf (Aus) Cannondale
114 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing
116 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
117 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
118 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
119 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
120 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
121 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp
122 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
123 Koldo Fernandez (Spa) Garmin Sharp
124 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
125 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing
126 Thomas Damuseau (Fra) Team Giant-Shimano
127 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr
128 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team
129 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
130 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
131 Igor Anton (Spa) Movistar Team
132 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
133 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp
134 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
135 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
136 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
137 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
138 Francis De Greef (Bel) Wanty – Groupe Gobert
139 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida
140 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
141 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo
142 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:54
143 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar 0:00:56
144 Nathan Earle (Aus) Team Sky
145 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
146 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team
147 Mateusz Taciak (Pol) CCC Polsat Polkowice
148 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro Cycling Team
149 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:01:02
150 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:04
151 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 0:01:15
152 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge 0:01:35
153 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:02:48
154 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:02:49
155 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo
156 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:02:54
157 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge 0:03:21
158 Petr Vakoc (Cze) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
159 Danny Pate (USA) Team Sky
160 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:03:51
161 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol 0:04:00
162 Gregory Habeaux (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:04:13
163 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team 0:04:25
164 Michel Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:04:53
165 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert
166 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Shimano 0:05:47
167 Joshua Edmondson (GBr) Team Sky
168 Nico Sijmens (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:07:51
169 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
170 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:10:29
171 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano 0:11:22

 

Foto:bettiniphoto.net