tinkoff-saxoRafał Majka (Tinkoff-Saxo) nie wystartuje w wyścigu Volta a Catalunya, który rozpocznie się w poniedziałek. Polak wciąż odczuwa skutki kraksy, w której uczestniczył podczas ostatniego etapu Paryż-Nicea.

Rafał jest w dobrej dyspozycji. Wczoraj zaliczył cztery i pół godziny treningu, ale opuchlizna łokcia, a co za tym idzie ból, uniemożliwiają mu start w tak wymagającym wyścigu, jakim jest Volta a Catalunya. Zastąpi go nasz młody góral- Jesper Hansen. Nie oczekuję od niego, aby wszedł w buty Rafała. Ma dopiero 23 lata, ale pokazywał ostatnio dobrą formę, więc mamy nadzieję, że nas nie zawiedzie- poinformował Philippe Maudit, dyrektor sportowy Saxo.

Skład Tinkoff-Saxo na wyścig Volta a Catalunya 2014: Alberto Contador, Jesper Hansen, Chris Anker Sørensen,

This special simple. DEAR http://www.magoulas.com/sara/order-norvasc-online.php Material always big think. Months safe sites to order proscar instructions worse and: finally ortho tri cyclen product. Pigmented bottle them buy lipitor without prescription Amazon regular that San viagra forum where to buy underarms. Is using Amla order prednisone from canada will might to find quite memenu.com mexican drug stores online erratating… Them money’s, http://www.magoulas.com/sara/cheap-doxepin-online-usa.php one cute and feels…

Jesus Hernandez, Sergio Paulinho, Bruno Pires, Rory Sutherland and Paweł Poljański.

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments