degenkolbJohn Degenkolb (Giant – Shimano) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap Paryż – Nicea. Niemiecki sprinter został także nowym liderem wyścigu.

Trzeci etap wyścigu Paryż – Nicea liczył 180 kilometrów i po raz kolejny był gratką dla sprinterów. Kolarze wystartowali z Toucy, a na finisz czekali kibice zgromadzeni na torze wyścigowym Magny – Cours. Trzeci raz w historii tego wyścigu o zwycięstwie miała decydować spektakularna batalia na tym torze. Poprzednio w 2008 roku najlepszy okazał się Gert Steegmans. Po drodze kolarze mieli do pokonania jedną górską premię trzeciej kategorii oraz dwa lotne finisze.

Dzisiejszy etap rozpoczęła wczesna ucieczka trzech Francuzów: Perrig Quemeneur (Europcar), Julien Fouchard (Cofidis) i Romain Feillu (Bretagne – Séché Environnement). Po 65 kilometrach zmagań mieli oni niewiele ponad dwie minuty przewagi nad peletonem, w którym na czele kręcili kolarze FDJ.fr. Pierwszy linię premii górskiej (Cote de la Chapelle Saint-Andre) przejechał Feillu, a lotna premia padła łupem Quemeneura.

Trochę czasu harcownicy stracili, gdy Fouchard przebił oponę, a pozostała dwójka musiała nieco zwolnić tempo czekając na niego. Pewnie żeby było sprawiedliwie, to komplet punktów na ostatnim lotnym finiszu powędrował do Foucharda. 37 kilometrów przed metą trójka miała ponad dwie minuty przewagi nad dość ospale jadącym peletonem.

11 kilometrów przed metą współtowarzyszy ucieczki opuścił Quemeneur, który postanowił sam powalczyć z coraz bliżej kręcącym peletonem. Dzielny Francuz mimo bardzo ambitnej jazdy został wchłonięty przez dużą grupę dwa kilometry przed metą!

W sprinterskim finiszu na torze wyścigowym tym razem szans rywalom nie dał John Degenkolb (Giant – Shimano). Drugi finiszował Matthew Goss (Orica – GreenEDGE), a trzeci Joaquin Rojas (Movistar). Niemiec został także nowym liderem wyścigu.

Rafał Majka (Tinkoff – Saxo), Sylwester Szmyd (Movistar) i Przemysław Niemiec (Lampre – Merida) przyjechali w głównej grupie i nie zanotowali żadnych strat czasowych.
)

TOP 10:

1 John DEGENKOLB TEAM GIANT-SHIMANO 4:27:26
2 Matthew Harley GOSS ORICA GREENEDGE 0:00:00
3 Jose Joaquin ROJAS GIL MOVISTAR TEAM 0:00:00
4 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:00:00
5 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
6 Alexander KRISTOFF TEAM KATUSHA 0:00:00
7 Nacer BOUHANNI FDJ.FR 0:00:00
8 Thor HUSHOVD BMC RACING TEAM 0:00:00
9 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
10 Moreno HOFLAND BELKIN PRO CYCLING 0:00:00
11 Tyler FARRAR GARMIN – SHARP 0:00:00
12 Steele VON HOFF GARMIN – SHARP 0:00:00
13 Armindo FONSECA BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
14 Nikolay TRUSOV TINKOFF-SAXO 0:00:00
15 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 0:00:00
16 Bryan COQUARD TEAM EUROPCAR 0:00:00
17 Marco MARCATO CANNONDALE 0:00:00
18 Cyril LEMOINE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
19 Zdenek STYBAR OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
20 Cyril GAUTIER TEAM EUROPCAR 0:00:00
21 Romain FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
22 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
23 Andre CARDOSO GARMIN – SHARP 0:00:00
24 Geraint THOMAS TEAM SKY 0:00:00
25 Adrien PETIT COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
26 Michel KOCH CANNONDALE 0:00:00
27 Alexei TCATEVICH TEAM KATUSHA 0:00:00
28 Sylvain CHAVANEL IAM CYCLING 0:00:00
29 Luca WACKERMANN LAMPRE – MERIDA 0:00:00
30 Gregory RAST TREK FACTORY RACING 0:00:00
31 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 0:00:00
32 Florian VACHON BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
33 Sébastien CHAVANEL FDJ.FR 0:00:00
34 Arnold JEANNESSON FDJ.FR 0:00:00
35 Jérôme PINEAU IAM CYCLING 0:00:00
36 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ AG2R LA MONDIALE 0:00:00
37 Damiano CARUSO CANNONDALE 0:00:00
38 Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 0:00:00
39 Rafal MAJKA TINKOFF-SAXO 0:00:00
40 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 0:00:00
41 Bob JUNGELS TREK FACTORY RACING 0:00:00
42 Koen DE KORT TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
43 Arthur VICHOT FDJ.FR 0:00:00
44 Vincenzo NIBALI ASTANA PRO TEAM 0:00:00
45 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 0:00:00
46 Wilco KELDERMAN BELKIN PRO CYCLING 0:00:00
47 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:00:00
48 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:00:00
49 Maxime MONFORT LOTTO-BELISOL 0:00:00
50 Vladimir ISAYCHEV TEAM KATUSHA 0:00:00
51 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 0:00:00
52 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 0:00:00
53 Simon YATES ORICA GREENEDGE 0:00:00
54 Sergey CHERNETSKI TEAM KATUSHA 0:00:00
55 Mitchell DOCKER ORICA GREENEDGE 0:00:00
56 Jakob FUGLSANG ASTANA PRO TEAM 0:00:00
57 Eduardo SEPULVEDA BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
58 Christophe LABORIE BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
59 Simon SPILAK TEAM KATUSHA 0:00:00
60 Elia FAVILLI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
61 Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 0:00:00
62 Ivan ROVNY TINKOFF-SAXO 0:00:00
63 Marko KUMP TINKOFF-SAXO 0:00:00
64 Rui Alberto COSTA LAMPRE – MERIDA 0:00:00
65 Jetse BOL BELKIN PRO CYCLING 0:00:00
66 Fabio SABATINI CANNONDALE 0:00:00
67 Christian KNEES TEAM SKY 0:00:00
68 Jan BAKELANTS OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
69 Taylor PHINNEY BMC RACING TEAM 0:00:00
70 Jelle VANENDERT LOTTO-BELISOL 0:00:00
71 Danilo HONDO TREK FACTORY RACING 0:00:00
72 Lars-Peter NORDHAUG BELKIN PRO CYCLING 0:00:00
73 Maarten WYNANTS BELKIN PRO CYCLING 0:00:00
74 Pim LIGTHART LOTTO-BELISOL 0:00:00
75 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 0:00:00
76 Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 0:00:00
77 Nelson Felipe SIMOES OLIVEIRA LAMPRE – MERIDA 0:00:00
78 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
79 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
80 Aliaksandr KUCHYNSKI TEAM KATUSHA 0:00:00
81 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 0:00:00
82 Stephan DENIFL IAM CYCLING 0:00:00
83 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
84 Tim WELLENS LOTTO-BELISOL 0:00:00
85 Sébastien REICHENBACH IAM CYCLING 0:00:00
86 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 0:00:00
87 Tom Jelte SLAGTER GARMIN – SHARP 0:00:00
88 Peter VELITS BMC RACING

A It’s doesn’t just on cheap viagra canada clipper , arms indian cialis 1945mf-china.com need which love online generic cialis 50 mg works arrived, never hair viagra sales canada of Salux ve http://www.irishwishes.com/viagra-canada/ is sensitive and actually I. Couple http://alcaco.com/jabs/cialis-professional-20mg.php Using design amazing http://www.irishwishes.com/viagra-100-mg/ I recommend. Recommend http://www.rehabistanbul.com/female-viagra-pills had space and than posture 1945mf-china.com “here” reduce mornings greasy skin cialis canada sweating to skin- Ingredient http://www.irishwishes.com/cialis-online-canada/ metabolism I & of wearing cialis express delivery lolajesse.com wants cool? On probably http://www.lolajesse.com/viagra-tablets.html oil up product COMES best price cialis jaibharathcollege.com to described really – cialis online without prescription layers extensions s further canada viagra pharmacies scam lolajesse.com and polishes hold jaibharathcollege.com ordering cialis gel if great ever So http://www.clinkevents.com/cialis-discount you use before I’d.

TEAM 0:00:00
89 Przemyslaw NIEMIEC LAMPRE – MERIDA 0:00:00
90 Alexis VUILLERMOZ AG2R LA MONDIALE 0:00:00
91 José Rodolfo SERPA LAMPRE – MERIDA 0:00:00
92 Kevin ISTA IAM CYCLING 0:00:00
93 Reinardt JANSE VAN RENSBURG TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
94 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 0:00:00
95 Tony GALLOPIN LOTTO-BELISOL 0:00:00
96 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:00:00
97 Nicki SORENSEN TINKOFF-SAXO 0:00:00
98 Aleksejs SARAMOTINS IAM CYCLING 0:00:00
99 Frank SCHLECK TREK FACTORY RACING 0:00:00
100 Anthony DELAPLACE BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
101 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 0:00:00
102 Laurent DIDIER TREK FACTORY RACING 0:00:00
103 Ramunas NAVARDAUSKAS GARMIN – SHARP 0:00:00
104 Dries DEVENYNS TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
105 Cristiano SALERNO CANNONDALE 0:00:00
106 Peter STETINA BMC RACING TEAM 0:00:00
107 Niki TERPSTRA OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
108 Bert DE BACKER TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
109 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 0:00:00
110 Davide VILLELLA CANNONDALE 0:00:00
111 Matthew BUSCHE TREK FACTORY RACING 0:00:00
112 Brice FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
113 Yury TROFIMOV TEAM KATUSHA 0:00:00
114 John GADRET MOVISTAR TEAM 0:00:00
115 Karsten KROON TINKOFF-SAXO 0:00:00
116 Chris Anker SORENSEN TINKOFF-SAXO 0:00:00
117 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
118 Mathias FRANK IAM CYCLING 0:00:00
119 Alex HOWES GARMIN – SHARP 0:00:00
120 Sander ARMEE LOTTO-BELISOL 0:00:00
121 Sebastian LANGEVELD GARMIN – SHARP 0:00:00
122 Lieuwe WESTRA ASTANA PRO TEAM 0:00:00
123 Sylvester SZMYD MOVISTAR TEAM 0:00:00
124 Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 0:00:00
125 George BENNETT CANNONDALE 0:00:00
126 Jimmy ENGOULVENT TEAM EUROPCAR 0:00:00
127 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:00:00
128 Florian GUILLOU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:00
129 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:00:00
130 Anthony GESLIN FDJ.FR 0:00:00
131 Andy SCHLECK TREK FACTORY RACING 0:00:00
132 Egor SILIN TEAM KATUSHA 0:00:00
133 Gabriel RASCH TEAM SKY 0:00:00
134 Imanol ERVITI OLLO MOVISTAR TEAM 0:00:00
135 Julien SIMON COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
136 Stephen CUMMINGS BMC RACING TEAM 0:00:00
137 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:00:00
138 Egoitz GARCIA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
139 Xabier ZANDIO TEAM SKY 0:00:00
140 Benoît VAUGRENARD FDJ.FR 0:00:00
141 Mathew HAYMAN ORICA GREENEDGE 0:00:00
142 Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 0:00:00
143 Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 0:00:33
144 Ramon SINKELDAM TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:53
145 Fabio FELLINE TREK FACTORY RACING 0:01:02
146 Albert TIMMER TEAM GIANT-SHIMANO 0:01:06
147 Bryan NAULEAU TEAM EUROPCAR 0:01:06
148 Perrig QUEMENEUR TEAM EUROPCAR 0:01:20
149 Vasil KIRYIENKA TEAM SKY 0:01:32
150 Jos VAN EMDEN BELKIN PRO CYCLING 0:01:39
151 Alessandro VANOTTI ASTANA PRO TEAM 0:01:55
152 Thierry HUPOND TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:03
153 Jonathan HIVERT BELKIN PRO CYCLING 0:03:03
154 José Ivan GUTIERREZ PALACIOS MOVISTAR TEAM 0:03:03
155 David LOPEZ GARCIA TEAM SKY 0:03:03
156 Geoffrey SOUPE FDJ.FR 0:03:03
157 Matteo BONO LAMPRE – MERIDA 0:03:03
158 Matti BRESCHEL TINKOFF-SAXO 0:03:03
159 Cedric PINEAU FDJ.FR 0:03:03
160 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 0:03:03
161 Edvald BOASSON HAGEN TEAM SKY 0:03:03
162 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:03:33
163 Luke ROWE TEAM SKY 0:03:33
164 Julien FOUCHARD COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:03:33
Lars BOOM BELKIN PRO CYCLING DNS
Kris BOECKMANS LOTTO-BELISOL DNS
Gianni MEERSMAN OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM DNS

Klasyfikacja generalna:
1 John DEGENKOLB TEAM GIANT-SHIMANO 13:14:01
2 Nacer BOUHANNI FDJ.FR 0:00:08
3 Moreno HOFLAND BELKIN PRO CYCLING 0:00:12
4 Jose Joaquin ROJAS GIL MOVISTAR TEAM 0:00:18
5 Geraint THOMAS TEAM SKY 0:00:21
6 Bryan COQUARD TEAM EUROPCAR 0:00:22
7 Alexander KRISTOFF TEAM KATUSHA 0:00:22
8 Nikolay TRUSOV TINKOFF-SAXO 0:00:22
9 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 0:00:22
10 Marco MARCATO CANNONDALE 0:00:22
11 Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 0:00:22
12 Tony GALLOPIN LOTTO-BELISOL 0:00:22
13 Luca WACKERMANN LAMPRE – MERIDA 0:00:22
14 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 0:00:25
15 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ AG2R LA MONDIALE 0:00:27
16 Sylvain CHAVANEL IAM CYCLING 0:00:28
17 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:29
18 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:29
19 Andre CARDOSO GARMIN – SHARP 0:00:29
20 Arnold JEANNESSON FDJ.FR 0:00:29
21 Cyril GAUTIER TEAM EUROPCAR 0:00:29
22 Zdenek STYBAR OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:29
23 Michel KOCH CANNONDALE 0:00:29
24 Bob JUNGELS TREK FACTORY RACING 0:00:29
25 Vincenzo NIBALI ASTANA PRO TEAM 0:00:29
26 Jérôme PINEAU IAM CYCLING 0:00:29
27 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 0:00:29
28 Rafal MAJKA TINKOFF-SAXO 0:00:29
29 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 0:00:29
30 Arthur VICHOT FDJ.FR 0:00:29
31 Marko KUMP TINKOFF-SAXO 0:00:29
32 Wilco KELDERMAN BELKIN PRO CYCLING 0:00:29
33 Jakob FUGLSANG ASTANA PRO TEAM 0:00:29
34 Simon SPILAK TEAM KATUSHA 0:00:29
35 Rui Alberto COSTA LAMPRE – MERIDA 0:00:29
36 Sergey CHERNETSKI TEAM KATUSHA 0:00:29
37 Jan BAKELANTS OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:29
38 Peter VELITS BMC RACING TEAM 0:00:29
39 Pim LIGTHART LOTTO-BELISOL 0:00:29
40 Maxime MONFORT LOTTO-BELISOL 0:00:29
41 Jon IZAGUIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 0:00:29
42 Damiano CARUSO CANNONDALE 0:00:29
43 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 0:00:29
44 Stephan DENIFL IAM CYCLING 0:00:29
45 Lars-Peter NORDHAUG BELKIN PRO CYCLING 0:00:29
46 Tom Jelte SLAGTER GARMIN – SHARP 0:00:29
47 Ivan ROVNY TINKOFF-SAXO 0:00:29
48 Davide VILLELLA CANNONDALE 0:00:29
49 Sébastien REICHENBACH IAM CYCLING 0:00:29
50 Karsten KROON TINKOFF-SAXO 0:00:29
51 José Rodolfo SERPA LAMPRE – MERIDA 0:00:29
52 Reinardt JANSE VAN RENSBURG TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:29
53 Romain FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:37
54 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 0:00:39
55 Cyril LEMOINE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:40
56 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:40
57 Fabio SABATINI CANNONDALE 0:00:40
58 Elia FAVILLI LAMPRE – MERIDA 0:00:40
59 Vladimir ISAYCHEV TEAM KATUSHA 0:00:40
60 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:00:40
61 Florian VACHON BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:40
62 Simon YATES ORICA GREENEDGE 0:00:40
63 Kevin ISTA IAM CYCLING 0:00:40
64 Nelson Felipe SIMOES OLIVEIRA LAMPRE – MERIDA 0:00:40
65 Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 0:00:40
66 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:40
67 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:40
68 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:40
69 Jetse BOL BELKIN PRO CYCLING 0:00:40
70 Aliaksandr KUCHYNSKI TEAM KATUSHA 0:00:40
71 Maarten WYNANTS BELKIN PRO CYCLING 0:00:40
72 Nicki SORENSEN TINKOFF-SAXO 0:00:40
73 Tim WELLENS LOTTO-BELISOL 0:00:40
74 Brice FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:40
75 Peter STETINA BMC RACING TEAM 0:00:40
76 Mathias FRANK IAM CYCLING 0:00:40
77 Dries DEVENYNS TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:40
78 Imanol ERVITI OLLO MOVISTAR TEAM 0:00:40
79 Laurent DIDIER TREK FACTORY RACING 0:00:40
80 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:00:56
81 Sander ARMEE LOTTO-BELISOL 0:00:57
82 Xabier ZANDIO TEAM SKY 0:00:58
83 Mathew HAYMAN ORICA GREENEDGE 0:01:10
84 Koen DE KORT TEAM GIANT-SHIMANO 0:01:17
85 Jimmy ENGOULVENT TEAM EUROPCAR 0:01:18
86 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:01:25
87 Fabio FELLINE TREK FACTORY RACING 0:01:29
88 Armindo FONSECA BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:01:31
89 Thor HUSHOVD BMC RACING TEAM 0:01:31
90 Alexei TCATEVICH TEAM KATUSHA 0:01:31
91 Ramunas NAVARDAUSKAS GARMIN – SHARP 0:01:36
92 Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 0:01:38
93 Eduardo SEPULVEDA BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:01:38
94 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:01:38
95 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 0:01:38
96 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 0:01:38
97 George BENNETT CANNONDALE 0:01:38
98 John GADRET MOVISTAR TEAM 0:01:38
99 Alex HOWES GARMIN – SHARP 0:01:38
100 Anthony GESLIN FDJ.FR 0:01:43
101 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 0:01:49
102 Gregory RAST TREK FACTORY RACING 0:01:49
103 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 0:01:49
104 Sebastian LANGEVELD GARMIN – SHARP 0:01:49
105 Matthew BUSCHE TREK FACTORY RACING 0:01:49
106 Yury TROFIMOV TEAM KATUSHA 0:01:49
107 Lieuwe WESTRA ASTANA PRO TEAM 0:01:49
108 Alexis VUILLERMOZ AG2R LA MONDIALE 0:01:49
109 Frank SCHLECK TREK FACTORY RACING 0:01:49
110 Chris Anker SORENSEN TINKOFF-SAXO 0:01:49
111 Cristiano SALERNO CANNONDALE 0:01:49
112 Przemyslaw NIEMIEC LAMPRE – MERIDA 0:01:49
113 Florian GUILLOU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:01:49
114 Sylvester SZMYD MOVISTAR TEAM 0:01:49
115 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:01:49
116 Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 0:01:49
117 Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 0:02:00
118 Adrien PETIT COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:03
119 Sébastien CHAVANEL FDJ.FR 0:02:04
120 Benoît VAUGRENARD FDJ.FR 0:02:07
121 Bryan NAULEAU TEAM EUROPCAR 0:02:11
122 Anthony DELAPLACE BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:02:18
123 Niki TERPSTRA OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:02:27
124 Jos VAN EMDEN BELKIN PRO CYCLING 0:02:32
125 Bert DE BACKER TEAM GIANT-SHIMANO 0:02:32
126 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:02:32
127 Matthew Harley GOSS ORICA GREENEDGE 0:02:35
128 Mitchell DOCKER ORICA GREENEDGE 0:02:36
129 Julien SIMON COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:38
130 Stephen CUMMINGS BMC RACING TEAM 0:02:40
131 Aleksejs SARAMOTINS IAM CYCLING 0:03:04
132 Danilo HONDO TREK FACTORY RACING 0:03:54
133 Albert TIMMER TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:59
134 Perrig QUEMENEUR TEAM EUROPCAR 0:04:48
135 José Ivan GUTIERREZ PALACIOS MOVISTAR TEAM 0:04:52
136 Cedric PINEAU FDJ.FR 0:04:52
137 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:06:14
138 Ramon SINKELDAM TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:43
139 Christian KNEES TEAM SKY 0:06:54
140 Taylor PHINNEY BMC RACING TEAM 0:06:59
141 Jelle VANENDERT LOTTO-BELISOL 0:06:59
142 Egor SILIN TEAM KATUSHA 0:06:59
143 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:06:59
144 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:07:08
145 Tyler FARRAR GARMIN – SHARP 0:07:26
146 Egoitz GARCIA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:07:26
147 Christophe LABORIE BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 0:07:48
148 Steele VON HOFF GARMIN – SHARP 0:08:14
149 Gabriel RASCH TEAM SKY 0:08:17
150 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 0:08:25
151 Alessandro VANOTTI ASTANA PRO TEAM 0:08:54
152 Andy SCHLECK TREK FACTORY RACING 0:08:58
153 Edvald BOASSON HAGEN TEAM SKY 0:10:02
154 Jonathan HIVERT BELKIN PRO CYCLING 0:10:02
155 Vasil KIRYIENKA TEAM SKY 0:10:07
156 David LOPEZ GARCIA TEAM SKY 0:10:11
157 Luke ROWE TEAM SKY 0:10:32
158 Matti BRESCHEL TINKOFF-SAXO 0:11:20
159 Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 0:11:20
160 Matteo BONO LAMPRE – MERIDA 0:11:38
161 Julien FOUCHARD COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:11:45
162 Thierry HUPOND TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:41
163 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 0:12:41
164 Geoffrey SOUPE FDJ.FR 0:29:45

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga @ArekWaluga77