Takiego wydarzenia w dziejach polskiego kolarstwa jeszcze nie było! W sobotę, 25 stycznia 2014 roku w centrum Warszawy odbędzie się pierwszy, a zatem historyczny Bal Mistrzów Kolarskich.

bal-zaproszenie

Podczas imprezy zostanie uroczyście przedstawiona „Złota” Dziesiątka Polskich Kolarzy Wszechczasów, wybrana przez kapitułę konkursową, złożoną m.in. z dziennikarzy zajmujących się kolarstwem. W tym roku wybór dotyczy wyłącznie mistrzów kolarstwa szosowego. Na liście nominowanych znajdują się medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata m.in. Ryszard Szurkowski, Czesław Lang, Stanisław Szozda, Tadeusz Mytnik, Mieczysław Nowicki, Janusz Kowalski, Lech Piasecki, Joachim Halupczok, Zenon Jaskuła, Marek Leśniewski, Andrzej Sypytkowski, Jan Jankiewicz, Michał Kwiatkowski, Zbigniew Spruch, Edward Barcik i Lucjan Lis, ale także Dariusz Baranowski, Zbigniew Szczepkowski, Marian Więckowski, Stanisław Królak i wielu innych.

Bal Mistrzów Kolarskich w Warszawie będzie organizowany co roku i stanie się niepowtarzalną okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie największych sław polskiego kolarstwa. Organizatorzy – Mieczysław Jachacy (Restauracja Avangarda) i Grzegorz Wajs (Poland Bike) –  zapowiadają, że formuła konkursu co roku będzie inna.

Areną I Balu Mistrzów Kolarskich 25 stycznia będzie sala balowa Restauracji Avangarda w Domu Technika NOT w centrum Warszawy, przy ul. Czackiego 3/5. Start – 19:00.

Będzie muzyka na żywo, świetne menu i doskonałe towarzystwo. Bal rozpocznie się o 19:00, a Złotą” Dziesiątkę Polskich Kolarzy Wszechczasów poznamy o 21:00. Bal Mistrzów Kolarskich potrwa do „białego rana”. Zapraszamy!

Organizatorzy: Restauracja Avangarda, Dom Technika NOT, Fundacja Sport i Poland Bike.

Patronat honorowy: Polski Związek Kolarski

Patronat medialny: www.naszosie.pl

CENA ZAPROSZENIA: 150 zł od osoby

REZERWACJA I SPRZEDAŻ ZAPROSZEŃ

Restauracja „Avangarda”, ul. Czackiego 3/5, Warszawa

tel. 22 336 12 13, 22 336 12 14

ODBIÓR ZAPROSZEŃ w Restauracji „Avangarda”

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments