Davide Rebellin małeW sezonie kolarskim 2014 w ekipie CCC Polsat Polkowice, nadal będzie się ścigał Davide Rebellin. Po udanym sezonie 2013, włoski kolarz podpisał kontrakt na kolejny rok.

Kierownictwo ekipy CCC Polsat Polkowice informuje, że włoski kolarz Davide Rebellin, który w sezonie 2013 reprezentował barwy „pomarańczowych” przedłużył kontrakt na kolejny sezon kolarski 2014. Od zakończenia ostatnich startów Davide były prowadzone rozmowy i ustalanie warunków przyszłego kontraktu, który właśnie w dniu dzisiejszym (15.11.br.) został przez Rebellina podpisany.

Jestem bardzo zadowolony, że kolejny sezon wśród zawodników naszej ekipy będzie Davide Rebellin –powiedział dyrektor sportowy Piotr Wadecki. Nie ukrywam, że bardzo zależało mi, by Davide pozostał z nami. Miniony sezon pokazał jak bardzo był on potrzebny w ekipie. Mimo swojego wieku jest ciągle zawodnikiem klasowym i stać go na walkę z najlepszymi kolarzami czołówki światowej. Pokazał to podczas wyścigów w zakończonym sezonie. Jego wielkie doświadczenie kolarskie, wiedza i zaangażowanie podczas przygotowywania się do startów okazało się wielce pomocne dla wszystkich zawodników ekipy. Dla wszystkich kolarzy naszej ekipy trenowanie i starty u boku Davide były cennym doświadczeniem a jak pokazują wyniki, okazały się również źródłem wielu sukcesów jakie w tym sezonie odniosła ekipa CCC Polsat Polkowice.

Mam nadzieję, że kolejny sezon z Davide Rebellinem, nasza wzajemna współpraca, przyniesie jemu jak i ekipie CCC Polsat Polkowice jeszcze więcej sukcesów i dostarczy wiele kolarskich chwil radości – zakończył Piotr Wadecki.

Przypomnijmy, że Davide Rebellin, jako zawodnik ekipy CCC Polsat Polkowice został na zakończenie sezonu 2013 sklasyfikowany na trzeciej pozycji rankingu UCI Europa Tour. Z ekipą CCC odniósł zwycięstwo w wyścigu Sibiu Cycling Tour, wygrał dwa etapy podczas wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich a także zajmował wysokie miejsca m.in. na Coppa Ugo Agostoni (4m.), Tre Vali Varesine ( 5m.), Settimana Bergamasca (10m.). Davide Rebellin jest również brązowym medalistą mistrzostw Włoch w wyścigu ze startu wspólnego.

 

Informacja prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments