Laboratorium 4SportLab, zorganizuje nowy format wydarzenia sportowego dotyczącego Kolarstwa. Seminarium naukowo-szkoleniowe, poświęcone tej popularnej dyscyplinie sportu, odbędzie się pod hasłem „Trenuj zdrowo i skutecznie”. Ekspertami i prelegentami wydarzenia, będą takie osobistości jak Maja Włoszczowska czy Marek Galiński. Konferencja skierowana jest do miłośników amatorskiego kolarstwa, którzy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat wielu aspektów tej dyscypliny i porozmawiać osobiście z ekspertami przygotowania fizycznego i profesjonalnymi zawodnikami.

4Sport-LAB_plakat

Warszawskie Laboratorium Przygotowania Fizycznego 4SportLab, zorganizuje w połowie listopada dwudniowe seminarium naukowo-szkoleniowe, poświęcone Kolarstwu. Będzie to unikalne i pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Projekt skierowany jest do miłośników amatorskiego Kolarstwa. Dzięki wykładom i warsztatom prowadzonym przez najlepszych polskich ekspertów w tej dziedzinie, uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat strategii treningów oraz medycznych zagadnień przygotowania fizycznego. Dodatkowo przewidziane są także otwarte dyskusje z ekspertami.

Na fali trendu uprawiania dyscyplin rowerowych, znaczącego wzrostu popularności kolarstwa oraz mody na zdrowy styl życia, postanowiliśmy zorganizować merytoryczne wydarzenie dla miłośników Kolarstwa. Chcemy przekazać uczestnikom dużo profesjonalnej i bardzo potrzebnej wiedzy, aby ich treningi były efektywne i bezpieczne dla zdrowia- stąd hasło naszej konferencji- „Trenuj zdrowo i skutecznie”. Szerokie grono polskich ekspertów tej dyscypliny, pomoże nam w przeprowadzeniu tego nowego formatu wydarzenia na wysokim poziomie– mówi Michał Garnys z Laboratorium 4SportLab.

Ekspertami prowadzącymi seminarium, będą m.in. takie sławy kolarstwa jak Maja Włoszczowska czy Marek Galiński. Nie zabraknie także fachowców od fizjologii, przygotowania fizycznego i planowania treningu sportowego. Podczas wydarzenia, swoją wiedzę przekazywać będą m.in.: dr hab. Tomasz Gabryś, dr hab. prof.nadzw. Urszula Szmatlan-Gabryś czy też Michał Garnys.

Ta dyscyplina sportu to trudne wyzwania. Długie treningi wymagają bardzo dobrej kondycji fizycznej, samozaparcia i wytrzymałości. Wiele czasu trzeba poświęcić na kształtowanie cech motorycznych, wytrzymałości i siły. Na porządku dziennym są także kontuzje. Trenować należy odpowiedzialnie i z głową– właśnie po to tworzymy ten projekt- mówi Marek Galiński.

Dwudniowe seminarium odbędzie się w dniach 15-16 listopada w pomieszczeniach nowoczesnego klubu biznesowego SkyBox na terenie stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Wydarzenie przewidziane jest na 140 uczestników. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w tym projekcie, powinni odwiedzić stronę internetową www.4sportlab.pl – tam znajdą więcej informacji i będą mogli się zapisać. Cena udziału w dwudniowej konferencji wynosi 140 złotych.

Serwis naszosie.pl jest Patronem medialnym seminarium. Śledźcie naszą stronę oraz Facebooka. Będzie konkurs, w którym nagrodą będzie udział naszego czytelnika w seminarium.