Michał Gołaś1Michał Gołaś bardzo dobrze spisuje się w trwającym wyścigu Tour of Britain. Po dwóch etapach zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji generalnej tracąc do lidera 20 sekund. Oto, co Polak powiedział po dzisiejszym etapie, na którym był drugi.

– To był kolejny trudny etap na Tour of Britain. Deszcz towarzyszył nam przez cały dzień. Ja jednak jestem zmotywowany i nie mam żadnego problemu z jazdą w deszczu. Jechałem dobrze, ale około 10 km przed metą przebiłem oponę. Zmieniłem koło i z pomocą Iljo [Keisse – kolega z drużyny Michała Gołasia – przyp. red.] dołączyłem z powrotem do peletonu. Jednak w końcowym sprincie odczułem trudy pogoni. Jednak utrzymałem się z najlepszymi. Jestem w dobrej formie i jeżeli wszystko będzie dobrze, to po czasówce znów powalczę o etapowe zwycięstwo – zadeklarował Michał Gołaś.

Marta Wiśniewska

Poprzedni artykułGerald Ciolek nowym liderem Tour of Britain. Dobra jazda Michała Gołasia!
Następny artykułZamieszanie wokół braku kontroli antydopingowej Chrisa Hornera
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
pawel
pawel

Dlaczego od lat pomijany w składzie na TDP i MŚ jest Marcin Białobłocki. Kolarz od lat odnosi sukcesy w UK, niejednokrotnie zajmował miejsca TOP 3 w Brytyjskim rankingu ( odpowiednik BGŻ Proliga). Regularnie startuje w wyscigach z Grupami Pro Tour. Na równi rywalizuje z takimi sławami jak sir Bradley Wiggins. Proszę zwrócić na niego uwagę w obecnym Tour of Britain ! ! ! 🙂 pozdrawiam

Dzisiejszy etap Tour of Britain 225 km skończył na 25 miescu (5 miejsc za B. Wigginsem ) ! ! !

yorg
yorg

@Paweł-Dlatego,że nie jest zawodnikiem CCC,BGŻ czy innej 3-cio ligowej grupy polskiej.