KTK-KaliszKS Pogoń Mostostal Puławy wśród orlików, a KTK-Kalisz w juniorach młodszych i juniorach wywalczyli złote medale w wyścigu o mistrzostwo Polski w jeździe drużynowej na czas!

Orlicy ścigali się wraz z elitą na dystansie 40 kilometrów. Najlepszy czas w tej kategorii wiekowej wykręcili zawodnicy KS Pogoń Mostostal Puławy (Paweł Kister, Arkadiusz Owsian, Wojciech Wręga i Michał Czerkies). W kategorii elity dało im to ósmą lokatę.

W wyścigu juniorów podobnie jak w zeszłym sezonie triumfowali kolarze KTK Kalisz. Wojciech Rowicki, Paweł Zaleśny, Tobiasz Pawlak i Patryk Krzywda przejechali 40 kilometrów w czasie 48:46 (średnia 49,21 km/h). Co ciekawe w wyścigu elity zajęliby dzięki temu jedenaste (nie ostatnie) miejsce.

W juniorach młodszych także górą byli zawodnicy z Kalisza. Szymon Krawczyk, Tobiasz Tończyk, Mikołaj Sójka i Dawid Czubak na dystansie 30 kilometrów pojechali w czasie 39:03.

Wyniki juniorów młodszych tutaj

Wyniki juniorów tutaj

Wyniki orlików tutaj

 

Foto: Kordus Foto Poznań

Andrzej

Poprzedni artykułDMP: Zawodniczki TKK Pacific Toruń najlepsze w wyścigu elity kobiet
Następny artykułChris Horner: „Myślę, że kibice powinni docenić ten wyścig”
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
bdjqp
bdjqp

hmm dziwne .. byłem tam dziś i ta ostatnia drużyna z Cartusii nie startowała a ujęta jest w wynikach :O ciekawe…