bronziniGiorgia Bronzini (Wiggle Honda Pro Cycling) wygrała po finiszu z małej grupki pierwszy etap Giro Toscana Femminile. Koszulkę liderki utrzymała zwyciężczyni wczorajszego prologu, Marianne Vos (Rabobank-Liv Giant).

Panie startujące w Premondiale Giro Toscana Femminile miały dziś do przejechania 126 kilometrów z Bottegone do Massa e Cozzile. Zawodniczki czterokrotnie miały do pokonania Piazza della Chiesa (premia górska 2. kategorii).

Podjazdy pod della Chiesa podzieliły peleton na kilka grup, na czele mieliśmy około 30 zawodniczek. Solową akcję przeprowadziła Tatiana Antoshina (MCipollini-Giordana), ale jej atak został szybko skasowany. Na ostatniej rundzie na czele była kilkunastoosobowa grupka. Bardzo mocno pracowała ekipa Orica – AIS na rzecz swojej liderki, Emmy Johansson. Ostatecznie o zwycięstwie decydował sprinterski finisz.

Najszybsza była Giorgia Bronzini (Wiggle Honda Pro Cycling), która wygrała już szósty raz w historii jej występów w Premondiale Giro Toscana Femminile. Drugie miejsce zajęła Rossella Ratto (Hitec Products UCK), która pokonała Marianne Vos (Rabobank-Liv Giant).

Małgorzata Jasińska (MCipollini-Giordana) zajęła dziś 58. miejsce, ze stratą 9 minut i 9 sekund.

Wyniki:

1 97 ITA BRONZINI GIORGIA WHT WIGGLE HONDA 3:21’12

2 62 ITA RATTO ROSSELLA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:21’12

3 13 NED VOS MARIANNE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:21’12

4 73 SWE JOHANSSON EMMA GEW ORICA AIS 3:21’12

5 74 AUS CROMWELL TIFFANY GEW ORICA AIS 3:21’12

6 85 NED VAN DER BREGGEN ANNA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:21’12

7 56 GER HAUSLER CLAUDIA TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:21’12

8 6 RUS ANTOSHINA TATIANA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:21’15 3

9 103 USA STEVENS EVELYN SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:21’15 3

10 2 ITA GUDERZO TATIANA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:21’17 5

11 34 ITA CANTELE NOEMI BPK BEPINK 3:21’17 5

12 52 CAN NUMAINVILLE JOELLE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:21’17 5

13 115 USA DVORAK ANDREA USA USA NATIONAL TEAM 3:21’17 5

14 61 ITA LONGO BORGHINI ELISA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:23’02 1’50

15 16 FRA FERRAND PREVOT PAULINE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:23’02 1’50

16 14 NED VAN VLEUTEN ANNAMIEK RBW RABOBANK LIV GIANT 3:23’15 2’03

17 27 ITA CAUZ FRANCESCA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:23’15 2’03

18 3 ITA SCANDOLARA VALENTINA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:23’51 2’39

19 116 USA MCGRATH KRISTIN USA USA NATIONAL TEAM 3:23’51 2’39

20 55 USA OLDS SHELLEY TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:27’11 5’59

21 87 BEL DE VUYST SOFIE SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:27’11 5’59

22 40 NED WILD KIRSTEN ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:27’11 5’59

23 91 LTU CILVINAITE INGA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:27’11 5’59

24 51 USA HALL LAUREN OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:27’11 5’59

25 18 NED KNETEMANN ROXANNE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:27’11 5’59

26 9 UKR WYSOTSKA YEVGENIA MIC MICHELA FANINI ROX 3:27’11 5’59

27 15 NED BRAND LUCINDA RBW RABOBANK LIV GIANT 3:27’11 5’59

28 98 NZL VILLUMSEN LINDA MELANIE WHT WIGGLE HONDA 3:27’11 5’59

29 28 ITA PALADIN ASJA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:27’11 5’59

30 107 GER WORRACK TRIXI SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:27’11 5’59

31 43 GBR ARMITSTEAD ELIZABETH DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:27’11 5’59

32 21 ITA D’ETTORRE ALESSANDRA VAI VAIANO FONDRIEST 3:30’21 9’09

33 133 FRA CORDON AUDREY FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

34 35 ITA ARZUFFI ALICE MARIA BPK BEPINK 3:30’21 9’09

35 71 GER POHL STEPHANIE GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

36 134 FRA DELZENNE ELISE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

37 23 LTU SOSNA KATARZYNA VAI VAIANO FONDRIEST 3:30’21 9’09

38 37 GER GEBHARDT ELKE ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:30’21 9’09

39 102 GER SCHNITZMEIER ANNA BIANCA WHT WIGGLE HONDA 3:30’21 9’09

40 119 USA KINSELLA MAURA USA USA NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

41 83 BLR SITSKO ALENA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:30’21 9’09

42 137 FRA RIVAT AMELIE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

43 79 BRA FERNANDES DA SOUZA UENIA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:30’21 9’09

44 122 SLO PINTAR URSA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

45 111 FRA FERRIER BRUNEAU CHRISTEL FLF FAREN KUOTA 3:30’21 9’09

46 75 AUS MACLEAN JESSIE GEW ORICA AIS 3:30’21 9’09

47 123 SLO KERN SPELA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

48 50 USA HOLCOMB JANEL OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:30’21 9’09

49 36 SLO ZRIMSEK PETRA BPK BEPINK 3:30’21 9’09

50 121 SLO BATAGELJ POLONA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

51 86 BEL POLSPOEL MAAIKE SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:30’21 9’09

52 45 GER KASPER ROMY DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:30’21 9’09

53 26 ITA BITTO IRENE TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:30’21 9’09

54 49 USA WILCOXSON JADE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:30’21 9’09

55 8 FRA PITEL EDWIGE MIC MICHELA FANINI ROX 3:30’21 9’09

56 4 ITA TAGLIAFERRO MARTA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:30’21 9’09

57 5 ITA CARRETTA VALENTINA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:30’21 9’09

58 1 POL JASINSKA MALGORZATA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:30’21 9’09

59 57 NED BLAAK CHANTAL TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:30’21 9’09

60 48 BEL DAAMS JESSIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:30’21 9’09

61 65 AUS NEYLAN RACHEL HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:30’21 9’09

62 117 USA POWERS ALISON USA USA NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

63 25 ITA BERLATO ELENA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:30’21 9’09

64 110 ITA CECCHINI ELENA FLF FAREN KUOTA 3:30’21 9’09

65 7 FRA BIANNIC AUDE MIC MICHELA FANINI ROX 3:30’21 9’09

66 136 FRA MUFFAT ALEXIA FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:30’21 9’09

67 99 GER BECKER CHARLOTTE WHT WIGGLE HONDA 3:30’21 9’09

68 31 ITA MUCCIOLI DALIA BPK BEPINK 3:30’21 9’09

69 20 ITA BASTIANELLI VALENTINA VAI VAIANO FONDRIEST 3:30’21 9’09

70 114 ITA ZORZI SUSANNA FLF FAREN KUOTA 3:30’21 9’09

71 112 ITA LUPERINI FABIANA FLF FAREN KUOTA 3:30’21 9’09

72 82 UKR RIABCHENKO TETYANA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:31’05 9’53

73 17 NED DE JONG THALITA RBW RABOBANK LIV GIANT 3:32’13 11’01

74 118 USA RYAN ALEXIS USA USA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

75 95 LTU SILINYTE AGNE PZC PASTA ZARA COGEAS 3:32’13 11’01

76 12 THA MANEEPHAN JUTATIP MIC MICHELA FANINI ROX 3:32’13 11’01

77 10 EST RIST LIISI MIC MICHELA FANINI ROX 3:32’13 11’01

78 141 ITA LARI MARINA SEF SERVETTO FOOTON 3:32’13 11’01

79 81 RUS MARTISOVA JULIA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:32’13 11’01

80 68 GER FISCHER LISA GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

81 38 NED PIETERS AMY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:32’13 11’01

82 80 BRA FERNANDES CLEMILDA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:32’13 11’01

83 143 ITA DEFILE’ CORINNA SEF SERVETTO FOOTON 3:32’13 11’01

84 84 UKR SHEKEL OLM FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:32’13 11’01

85 88 NED KOEDOODER VERA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:32’13 11’01

86 135 FRA BRAVARD MELANIE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

87 46 NED KESSLER NINA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:32’13 11’01

88 120 USA WILBORNE ELIZABETH USA USA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

89 39 NED BUSSER JANNEKE ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:32’13 11’01

90 66 NOR BJORNSRUD MIRIAM HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:32’13 11’01

91 41 GBR GARNER LUCY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:32’13 11’01

92 22 ITA GUARISCHI BARBARA VAI VAIANO FONDRIEST 3:32’13 11’01

93 101 NZL COLLINS EMILY WHT WIGGLE HONDA 3:32’13 11’01

94 44 NED VISSER ADRIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:32’13 11’01

95 42 NED MARKUS KELLY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:32’13 11’01

96 93 LTU JANELIUNAITE EDITA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:32’13 11’01

97 109 ITA CONFALONIERI MARIA GIULIA FLF FAREN KUOTA 3:32’13 11’01

98 147 ITA FIDANZA ARIANNA ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

99 32 ITA FRAPPORTI SIMONA BPK BEPINK 3:32’13 11’01

100 11 ITA VIECELI LARA MIC MICHELA FANINI ROX 3:32’13 11’01

101 63 AUS HOSKING CHLOE HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:32’13 11’01

102 94 CZE RUZICKOVA MARTINA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:32’13 11’01

103 139 ITA CUCINOTTA ANNALISA SEF SERVETTO FOOTON 3:32’13 11’01

104 100 AUS KITCHEN LAUREN WHT WIGGLE HONDA 3:32’13 11’01

105 30 ITA PIEROBON CHIARA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:32’13 11’01

106 92 MEX DREXEL INGRID PZC PASTA ZARA COGEAS 3:32’13 11’01

107 145 ITA BONOMI ILARIA ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

108 146 ITA DAL SANTO NICOLE ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

109 64 SWE FAHLIN EMILIA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:32’13 11’01

110 144 ITA BORTOLOTTI SIMONA SEF SERVETTO FOOTON 3:32’13 11’01

111 59 USA MILLER AMANDA TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:32’13 11’01

112 77 AUS CURE AMY GEW ORICA AIS 3:32’13 11’01

113 96 ITA BORGATO GIADA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:32’13 11’01

114 53 CAN KIRCHMANN LEAH OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:32’13 11’01

115 54 CAN RAMSDEN DENISE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:32’13 11’01

116 140 ITA MARCELLI EMMA SEF SERVETTO FOOTON 3:32’13 11’01

117 58 USA STEPHENS LAUREN TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:32’13 11’01

118 72 GER FENNER ESTER GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

119 138 FRA SICOT MARION FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

120 125 SLO OPEKA AJDA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:32’13 11’01

121 104 GBR COLLCLOUGH KATIE SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:32’13 11’01

122 33 ITA VALSECCHI SILVIA BPK BEPINK 3:35’06 13’54

123 69 GER HOFMANN SARAH LENA GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:35’30 14’18

124 47 GBR TROTT EMMA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:35’30 14’18

NA 19 COL GULUMA SERIKA VAI VAIANO FONDRIEST

NA 24 ITA MARTINI ALESSIA VAI VAIANO FONDRIEST

NA 67 GER KULLMER LISA GER GERMAN NATIONAL TEAM

NA 70 GER LUDWIG MARIE THERESE GER GERMAN NATIONAL TEAM

NA 76 KOR GU SUNGEUN GEW ORICA AIS

NA 89 BEL KORMOS VERONICA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM

NA 124 SLO NOVAK ALENKA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM

NA 126 SLO FRECE SARA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM

NA 148 ITA MALTESE MICHELE ITA ITALIA NATIONAL TEAM

NA 149 ITA PATTARO FRANCESCA ITA ITALIA NATIONAL TEAM

NA 150 ITA ROMEI MIRIAM ITA ITALIA NATIONAL TEAM

NS 90 NED SOEK JULIA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM

NS 105 USA WILES TAYLER SLU SPECIALIZED LULULEMON

 

Klasyfikacja generalna:

1 13 NED VOS MARIANNE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:24’01

2 97 ITA BRONZINI GIORGIA WHT WIGGLE HONDA 3:24’06 5

3 74 AUS CROMWELL TIFFANY GEW ORICA AIS 3:24’11 10

4 62 ITA RATTO ROSSELLA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:24’11 10

5 73 SWE JOHANSSON EMMA GEW ORICA AIS 3:24’13 12

6 85 NED VAN DER BREGGEN ANNA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:24’13 12

7 2 ITA GUDERZO TATIANA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:24’19 18

8 34 ITA CANTELE NOEMI BPK BEPINK 3:24’19 18

9 103 USA STEVENS EVELYN SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:24’19 18

10 56 GER HAUSLER CLAUDIA TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:24’19 18

11 6 RUS ANTOSHINA TATIANA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:24’20 19

12 115 USA DVORAK ANDREA USA USA NATIONAL TEAM 3:24’35 34

13 52 CAN NUMAINVILLE JOELLE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:24’47 46

14 16 FRA FERRAND PREVOT PAULINE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:26’03 2’02

15 61 ITA LONGO BORGHINI ELISA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:26’06 2’05

16 14 NED VAN VLEUTEN ANNAMIEK RBW RABOBANK LIV GIANT 3:26’11 2’10

17 27 ITA CAUZ FRANCESCA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:26’36 2’35

18 3 ITA SCANDOLARA VALENTINA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:26’48 2’47

19 116 USA MCGRATH KRISTIN USA USA NATIONAL TEAM 3:26’56 2’55

20 55 USA OLDS SHELLEY TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:30’06 6’05

21 40 NED WILD KIRSTEN ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:30’09 6’08

22 51 USA HALL LAUREN OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:30’12 6’11

23 18 NED KNETEMANN ROXANNE RBW RABOBANK LIV GIANT 3:30’12 6’11

24 91 LTU CILVINAITE INGA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:30’13 6’12

25 15 NED BRAND LUCINDA RBW RABOBANK LIV GIANT 3:30’13 6’12

26 98 NZL VILLUMSEN LINDA MELANIE WHT WIGGLE HONDA 3:30’13 6’12

27 107 GER WORRACK TRIXI SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:30’16 6’15

28 87 BEL DE VUYST SOFIE SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:30’19 6’18

29 9 UKR WYSOTSKA YEVGENIA MIC MICHELA FANINI ROX 3:30’23 6’22

30 43 GBR ARMITSTEAD ELIZABETH DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:30’28 6’27

31 28 ITA PALADIN ASJA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:30’31 6’30

32 117 USA POWERS ALISON USA USA NATIONAL TEAM 3:33’22 9’21

33 99 GER BECKER CHARLOTTE WHT WIGGLE HONDA 3:33’23 9’22

34 49 USA WILCOXSON JADE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:33’24 9’23

35 75 AUS MACLEAN JESSIE GEW ORICA AIS 3:33’25 9’24

36 57 NED BLAAK CHANTAL TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:33’25 9’24

37 133 FRA CORDON AUDREY FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:33’26 9’25

38 37 GER GEBHARDT ELKE ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:33’26 9’25

39 5 ITA CARRETTA VALENTINA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:33’26 9’25

40 48 BEL DAAMS JESSIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:33’26 9’25

41 50 USA HOLCOMB JANEL OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:33’27 9’26

42 4 ITA TAGLIAFERRO MARTA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:33’27 9’26

43 7 FRA BIANNIC AUDE MIC MICHELA FANINI ROX 3:33’27 9’26

44 110 ITA CECCHINI ELENA FLF FAREN KUOTA 3:33’27 9’26

45 102 GER SCHNITZMEIER ANNA BIANCA WHT WIGGLE HONDA 3:33’28 9’27

46 119 USA KINSELLA MAURA USA USA NATIONAL TEAM 3:33’28 9’27

47 86 BEL POLSPOEL MAAIKE SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:33’28 9’27

48 26 ITA BITTO IRENE TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:33’29 9’28

49 21 ITA D’ETTORRE ALESSANDRA VAI VAIANO FONDRIEST 3:33’30 9’29

50 134 FRA DELZENNE ELISE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:33’30 9’29

51 23 LTU SOSNA KATARZYNA VAI VAIANO FONDRIEST 3:33’30 9’29

52 83 BLR SITSKO ALENA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:33’31 9’30

53 121 SLO BATAGELJ POLONA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:33’31 9’30

54 111 FRA FERRIER BRUNEAU CHRISTEL FLF FAREN KUOTA 3:33’31 9’30

55 8 FRA PITEL EDWIGE MIC MICHELA FANINI ROX 3:33’32 9’31

56 25 ITA BERLATO ELENA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:33’32 9’31

57 137 FRA RIVAT AMELIE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:33’33 9’32

58 45 GER KASPER ROMY DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:33’33 9’32

59 20 ITA BASTIANELLI VALENTINA VAI VAIANO FONDRIEST 3:33’33 9’32

60 65 AUS NEYLAN RACHEL HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:33’34 9’33

61 114 ITA ZORZI SUSANNA FLF FAREN KUOTA 3:33’35 9’34

62 1 POL JASINSKA MALGORZATA MCG CIPOLLINI GIORDANA GALASSIA 3:33’36 9’35

63 112 ITA LUPERINI FABIANA FLF FAREN KUOTA 3:33’36 9’35

64 35 ITA ARZUFFI ALICE MARIA BPK BEPINK 3:33’37 9’36

65 123 SLO KERN SPELA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:33’37 9’36

66 122 SLO PINTAR URSA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:33’38 9’37

67 136 FRA MUFFAT ALEXIA FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:33’38 9’37

68 71 GER POHL STEPHANIE GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:33’39 9’38

69 31 ITA MUCCIOLI DALIA BPK BEPINK 3:33’39 9’38

70 36 SLO ZRIMSEK PETRA BPK BEPINK 3:33’42 9’41

71 79 BRA FERNANDES DA SOUZA UENIA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:33’43 9’42

72 82 UKR RIABCHENKO TETYANA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:34’14 10’13

73 101 NZL COLLINS EMILY WHT WIGGLE HONDA 3:35’13 11’12

74 17 NED DE JONG THALITA RBW RABOBANK LIV GIANT 3:35’14 11’13

75 72 GER FENNER ESTER GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:35’15 11’14

76 38 NED PIETERS AMY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:35’16 11’15

77 59 USA MILLER AMANDA TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:35’16 11’15

78 54 CAN RAMSDEN DENISE OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:35’16 11’15

79 88 NED KOEDOODER VERA SLT SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3:35’17 11’16

80 64 SWE FAHLIN EMILIA HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:35’17 11’16

81 32 ITA FRAPPORTI SIMONA BPK BEPINK 3:35’18 11’17

82 53 CAN KIRCHMANN LEAH OPW OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES 3:35’18 11’17

83 44 NED VISSER ADRIE DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:35’19 11’18

84 92 MEX DREXEL INGRID PZC PASTA ZARA COGEAS 3:35’19 11’18

85 63 AUS HOSKING CHLOE HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:35’20 11’19

86 100 AUS KITCHEN LAUREN WHT WIGGLE HONDA 3:35’20 11’19

87 118 USA RYAN ALEXIS USA USA NATIONAL TEAM 3:35’21 11’20

88 109 ITA CONFALONIERI MARIA GIULIA FLF FAREN KUOTA 3:35’21 11’20

89 93 LTU JANELIUNAITE EDITA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:35’22 11’21

90 22 ITA GUARISCHI BARBARA VAI VAIANO FONDRIEST 3:35’23 11’22

91 147 ITA FIDANZA ARIANNA ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:35’23 11’22

92 11 ITA VIECELI LARA MIC MICHELA FANINI ROX 3:35’23 11’22

93 46 NED KESSLER NINA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:35’24 11’23

94 41 GBR GARNER LUCY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:35’24 11’23

95 58 USA STEPHENS LAUREN TIB TEAM TIBCO – TO THE TOP 3:35’24 11’23

96 10 EST RIST LIISI MIC MICHELA FANINI ROX 3:35’25 11’24

97 95 LTU SILINYTE AGNE PZC PASTA ZARA COGEAS 3:35’25 11’24

98 80 BRA FERNANDES CLEMILDA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:35’25 11’24

99 39 NED BUSSER JANNEKE ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:35’25 11’24

100 77 AUS CURE AMY GEW ORICA AIS 3:35’25 11’24

101 120 USA WILBORNE ELIZABETH USA USA NATIONAL TEAM 3:35’26 11’25

102 42 NED MARKUS KELLY ARW TEAM ARGOS SHIMANO 3:35’26 11’25

103 104 GBR COLLCLOUGH KATIE SLU SPECIALIZED LULULEMON 3:35’26 11’25

104 135 FRA BRAVARD MELANIE FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:35’27 11’26

105 145 ITA BONOMI ILARIA ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:35’27 11’26

106 66 NOR BJORNSRUD MIRIAM HPU HITEC PRODUCTS UCK 3:35’28 11’27

107 94 CZE RUZICKOVA MARTINA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:35’28 11’27

108 139 ITA CUCINOTTA ANNALISA SEF SERVETTO FOOTON 3:35’29 11’28

109 12 THA MANEEPHAN JUTATIP MIC MICHELA FANINI ROX 3:35’31 11’30

110 84 UKR SHEKEL OLM FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:35’31 11’30

111 96 ITA BORGATO GIADA PZC PASTA ZARA COGEAS 3:35’31 11’30

112 125 SLO OPEKA AJDA SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 3:35’31 11’30

113 141 ITA LARI MARINA SEF SERVETTO FOOTON 3:35’32 11’31

114 30 ITA PIEROBON CHIARA TOG TOP GIRL FASSA BORTOLO 3:35’32 11’31

115 146 ITA DAL SANTO NICOLE ITA ITALIA NATIONAL TEAM 3:35’32 11’31

116 68 GER FISCHER LISA GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:35’33 11’32

117 81 RUS MARTISOVA JULIA FLC CHIRIO FORNO D’ASOLO 3:35’33 11’32

118 138 FRA SICOT MARION FRA FRANCE NATIONAL TEAM 3:35’34 11’33

119 144 ITA BORTOLOTTI SIMONA SEF SERVETTO FOOTON 3:35’38 11’37

120 143 ITA DEFILE’ CORINNA SEF SERVETTO FOOTON 3:35’40 11’39

121 140 ITA MARCELLI EMMA SEF SERVETTO FOOTON 3:35’45 11’44

122 33 ITA VALSECCHI SILVIA BPK BEPINK 3:38’16 14’15

123 47 GBR TROTT EMMA DLT BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3:38’38 14’37

124 69 GER HOFMANN SARAH LENA GER GERMAN NATIONAL TEAM 3:38’56 14’55

 

 

Foto: Giro Toscana

Arek Waluga